Menšie problémy

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Menšie problémy

Poslaťod vika » Štv 11 Jún 2009, 09:15

nemas cd poskodene? poskrabane? ak nie a stale nejde tak ho chod reklamovat do obchodu kde si ho kupila :wink:
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod maya13 » Štv 11 Jún 2009, 14:01

Nemyslim, ze bude problem v pocitaci. Prve cd som si kupila hned prvy den, ked vyslo. Po par dnoch som ho musela vratit a kupit nove. Cd nie je poskriabane, laptop funguje bez problemov, ale nevie nacitat cd. Niekedy ho musim zalozit aj trikrat kym mi ho nacita. A to tiez trva hodnu chvilu. Nemozem ho nechavat v pc, lebo ked ho zapinam, nechce sa spustit windows, len cierna obrazovka a chrapot z cd-romky. Skusala som aj druhy laptop, robi to to iste.

Potrebujem poradit ako stahovat, pls. Z original stranky som uz dala stahovat zopar veci, ale vobec sa mi nespusti stahovanie ani ten spustac hry sa nezapne. Vypla som anti-virus(Kaspersky), ale nepomohlo to. Uz som minula dost simsbodov a mam len zopar veci, ktore sa zazrakom dali stiahnut. Pouzivam operu a windows vista. Diky za kazdu pomoc. :D
maya13
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv 11 Jún 2009, 13:30
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod majushik » Štv 11 Jún 2009, 16:02

no originál to určite je..a poškrabané nie je..ale dnes som zistila, že chyba bude niekde v pc, ptž som to nainštalovala na iný počítač a tam to spustilo v pohode...no stále neviem, v čom môže byť problém, keďže HW nároky môj pc spĺňa..nemôže to byť len nejaké nastavenie pc alebo čosi také??
majushik
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str 10 Jún 2009, 20:09
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod maya13 » Štv 11 Jún 2009, 17:17

Tak to teda neviem. Vsetky ostatne cd-cka mi zoberie bez problemov. Tiez som to skusala na druhom laptope, ale to iste, neberie ho. Mozna ti pomoze niekto viac zbehly v pc. Ale pozerala som na nejake anglicke stranky a je dost ludi, ktorym to robi??? :down:
maya13
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv 11 Jún 2009, 13:30
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Millie » Štv 11 Jún 2009, 19:38

ludia pomoc.. tn obrazok co som sa vcera smiala ako ma moja simka prirastenu misku k ruke ..sa nezmenil ani dnes..stale ju tam ma, ako sa jej zbavit?
Obrázok užívateľa
Millie
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 183
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 21:11

Re: Menšie problémy

Poslaťod Emerald » Štv 11 Jún 2009, 20:01

Millie :arrow: resetSim Meno Priezvisko

Pokiaľ sa náhodou stane, že sa Sim „zasekne“ pri interakcii alebo niekde v meste, prípadne sa niečo zasekne v ňom, použite tento cheat. Nové zobrazenie Sima môže chvíľu trvať. Dôvodom je, že zvolený Sim je znovu zostavovaný. (Príklad použitia: resetSim Mortimer Goth)

majushik - môžeš mať vírus, zle nainštalované niečo...

maya13 - ale to bude iba pokazeným CD-čkom alebo ešte veeeeeľmi pomalou mechanikou a tú mohli mať oba notebooky na ktorých si to skúsila.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod maya13 » Štv 11 Jún 2009, 21:01

Tak to teda neviem. Notebook je takmer novy, mam novu graficku a nechala som si ho vylepsit. Bez problemov zvlada tie najnovsie hry. To je vsak vedlajsie, hra slape super. Problemom je cd=romka. Nevie chytit cd. Asi to bude chybne cd znova. Bola som sa pytat v HMV, kde som kupila to druhe cd, vraj maju dost vela reklamacii. Asi si pockam a kupim si hru doma. Pravdepodobne tu v GB setria. :cry: Ale aj tak diky.
maya13
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv 11 Jún 2009, 13:30
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Krpec » Štv 11 Jún 2009, 21:41

hm chcela by som sa spýtať že ak som si trojku sims inštalovala do dokumentov D aj tak mám na downloady vytvárať zložku v dokumentoch C alebo ako to je??
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Lincey » Štv 11 Jún 2009, 21:45

nie Krpec do D kde máš hru ak sa nemýlim. a potom pokračuješ rovnako ako tu bolo písané o stranu dopredu
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Krpec » Štv 11 Jún 2009, 21:49

ďakujem pekne :)
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Charlotte » Pia 12 Jún 2009, 14:07

Mohla by som sa opytat , ze ja tomu simsovi 3 tak trochu nechapem pretoze ked chcem hrat s rodinou tak si musim vytvorit mesto a ked s inou tak zase dalsie mesto ?? alebo ked chcem hrat s rodinou ktora je od EA a uz je v dome tak kliknem na dom lenze tam nie je nic napisane ako hrat alebo podobne mohli by ste mi to vysvetlit ako to je ?? lebo ja tomu nechapem :cry:
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Sasiq » Pia 12 Jún 2009, 14:14

To je tak, že s každou aktívnou domácnosťou musíš mať nové mesto vytvorené. Pretože ak budeš ich mať veľa v jednom meste a budeš hrať iba za jednu tak tie ostatné sa budú samy vyvíjať. Ale ak ti nevadí, že sa samy vyvíjajú a starnú tak stačí ak budeš meniť aktívne domácnosti...
Tu to popisovala Emerald:
viewtopic.php?f=28&t=658&p=82689&hilit=Zmena+akt%C3%ADvnej+dom%C3%A1cnosti#p82689
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Menšie problémy

Poslaťod Charlotte » Pia 12 Jún 2009, 14:57

Jaay .. som nevedela ako to funguje.. ja som si myslela ze tie ostatne potom nestarnu teraz uz viem ..diky za vysvetlenie :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod breathee » Pia 12 Jún 2009, 14:59

môžeš nastaviť, aby nestarli - to by potom nestarol vôbec nikto myslím...:)
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Sasiq » Pia 12 Jún 2009, 15:10

Mozes nastavit, ze nestarnu, ale stale sa budu vyvijat a samy za seba hrat :D
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 41 hostia