Menšie problémy

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Menšie problémy

Poslaťod Torri » Sob 09 Mar 2013, 14:54

Well, jak sa včera na tej akcii rozdávali hry zadarmo, tak sme dostali kódy. Ten kód mám dať v Origine pri nákupe ako "promotional kód" či ako ináč oblbnem to že odomňa chce peniaze? :D Lebo on mi ani vo formáte xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx ani bez pomlčiek nefunguje, píše mi to že invalid code.
Emma Swan: You know an awful lot about this town for being a stranger.
August W. Booth: And you know very little for being the sheriff.
Obrázok užívateľa
Torri
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 600
Registrovaný: Str 25 Jan 2012, 16:23
Bydlisko: Slizolinská klubovňa / Mordor. Podľa nálady.
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 09 Mar 2013, 15:24

Nemá to byť na thesims3.com ? Ja som to tak pochopila teda, ale ešte som to neskúšala.
Edit: Áno, funguje mi to, ked dáš Moje stránka > Múj účet > Zadat kód > druhý riadok zhora.
Naposledy upravil Flora Kreslená dňa Sob 09 Mar 2013, 15:31, celkovo upravené 1
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Torri » Sob 09 Mar 2013, 15:29

Keď to dám cez thesims3.com, tak ma to zas presmeruje na Origin..

EDIT: Lucka mi napísala, mala som si to najskôr registrovať v profile na TS3.com a potom sa objaví v Origine :D

EDIT: Ten môj milovaný problém, že Simíci nie sú v susedstvách. Oni tam sú, len sa za nich nedá hrať :D Problém solved :D
Emma Swan: You know an awful lot about this town for being a stranger.
August W. Booth: And you know very little for being the sheriff.
Obrázok užívateľa
Torri
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 600
Registrovaný: Str 25 Jan 2012, 16:23
Bydlisko: Slizolinská klubovňa / Mordor. Podľa nálady.
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod PrincessLeia » Pon 18 Mar 2013, 16:14

Tak nevím, jestli je to menší problém... Není "nepříjemný", tedy možná pro někoho, protože mě to vadí. Jde o to, že mi do rodinky dochází různé peněžní částky, které nemají žádné opodstatnění či vysvětlení a nejsou to malé částky. Nejvíc bylo 36000 (a to zaokrouhluji. Částky mají i stovky, desítky a jednotky), pak 23000 a nakonec 19000. Nechodí to ve stejnou dobu, aspoň jsem si pravidelnosti nevšimla. Zatím mi tuším došly tyto tři, možná ještě jedna s 6000, nevím. Každopádně vůbec netuším, co s tím, protože je mi to strašně nepříjemné. Mrzí mě, že si nemohu vydělávat na věci sama :( :( :cry: Je to u rodinky Morgan. Jestli je to trest za ten jeden jediný motherlode cheat, já nevím, ale jsem nešťastná a nevím, jak se toho zbavit :cry:

A pak se mi děje, že přijde pravidelná služka na úklid, ale po chvilce, když ji hledám v domě, ji nemohu najít, auta má u domu. asi po dvou simích hodinách, nebo kolik prostě potřebuje na úklid, se objeví titulek "Dnes je vše hotové, bude to za 125 atd..." auto odjede a ze sekundy na sekundu zmizí vše, co potřebovala uklidit. Takže práci sice udělá, ale není vůbec vidět, jak pracuje. Vidím ji vždy jen přijít :?

A poslední. Simíci ve městě jsou jakoy zbláznění. Přijdou na jedno místo a hned jedou na jiné. Na tom původním se vlastně nezdrží. Jak kteří tedy, ale skoro všichni. Když jsem se šla podívat do jedné rodiny (přepla jsem domácnost) tak skoro každý člen měl nahoře v řadě aktivit naplánované navštívení míst za sebou. Takže například "Jet do bodu A" - další příkaz - "Jet do bodu B" - "Jet do bodu A" - "Jet do bodu B"... NO ŠÍLENOST! Takže když je pozvu na večírek, tak se někteří sbalí hned co přijedou! Nevíte nějakou pomoc, jak je všechny resetovat, abych to nemusela dělat po jednou resetsim (pokud i to pomůže)?

Baví mě hrát, ale tyto blbosti a chyby mě ničí :cry:

EDIT: A ještě jedna věc. Holky jsou přihlášený do mimoškolních aktivit, jenže tam byla jedna ve skautu jednou, jinak nikdy do toho kroužku nejdou ani když mají. Je to od té doby, co jednou byly na školní exkurzi. A když chci aby do toho kroužku šli, když tam mají být, napíše se mi, že nejdříve musí být hodina, či co, jakoby to vůbec tu povinnost neregistrovalo :(

Prosím, poraďte, jakým způsobem to mám vše řešit :(
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod NiQush » Pon 18 Mar 2013, 18:11

a nemá ta tvá rodinka např. někde investice?
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod PrincessLeia » Pon 18 Mar 2013, 18:29

Myslíš koupené části městských budov či je má koupené celé? Dvě zcela vlastním a jednu mám na polovic. Ale peníze se přeci vyzvedávají osobně na budově, ne? A rozhodně to nemůže nést tak strašně moc :o (většinou to nese vcelku malé částky, ne?) A kdyby to tak bylo, muselo by to přeci chodit pravidelně v nějaký daný čas ne? A zároveň. Či jak to funguje u vás?
Samozřejmě mě to napadlo, ale z výše uvedených důvodů jsem to zavrhla :unknown:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod NiQush » Pon 18 Mar 2013, 19:48

no pokud by to bylo z cheatu, což mi nepřijde moc pravdivé, jelikož já cheaty používám běžně.. bohužel a nic takovýho se mi neděje, může to být ovšem bug ..
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod krika555 » Pon 18 Mar 2013, 19:53

ahojj :)

ak to tu uz niekde bolo tak prepacte ... ale ked chcem aktualizovat hru tak sa mi neukazuje v spustaci ziadna nova aktualizacia a neviemm cim to je.. :/ ani mi to nejde obnovitt :/ :( za pomoc dakujemm :)
krika555
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned 10 Mar 2013, 13:31
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod NiQush » Pon 18 Mar 2013, 20:25

neoriginalka?
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Emerald » Štv 21 Mar 2013, 00:43

Leia a nemôžu byť tie peniaze nejaké zdedené?
Inak nezačalo sa ti to diať náhodou po nainštalovaní nového dodatku? Možno to aj nejaký nekompatibilný mod alebo download zapríčiňuje.
Ohľadom krúžkov nepomohlo odhlásiť a prihlásiť späť alebo reset tých Simiek?
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod schnegy » Uto 02 Apr 2013, 16:35

Ked chcem niekomu poslat milostny dopis mam tu moznost vysedenu a neda sa s tym nic urobit. Po prejdeni ponad moznost sa objavi okinko s textom, ze nemam volne miesto na dalsie listy alebo co. Je to mozne? Je to bug? V schranke nic nemam, v osobnom ani rodinnom inventari sa mi nekopi vela veci, tak tomu nerozumiem.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Totodile7625 » Uto 02 Apr 2013, 22:34

S týmto neporadím. Tiež mám problém s posielaním milostných listov. Nejak mi to proste nefunguje. Ale nijak som to neriešil. Nejak ma tá možnosť ani neláka. :unknown:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod PrincessLeia » Str 03 Apr 2013, 09:55

Emerald píše:Leia a nemôžu byť tie peniaze nejaké zdedené?
Inak nezačalo sa ti to diať náhodou po nainštalovaní nového dodatku? Možno to aj nejaký nekompatibilný mod alebo download zapríčiňuje.
Ohľadom krúžkov nepomohlo odhlásiť a prihlásiť späť alebo reset tých Simiek?


Děkuji za radu Emerald, ten restsim určitě zkusím, až se ke hraní dostanu! Co se týče zděděných peněz, tak ne. Tu možnost jsem nevyužila. A i kdyby ano, přišlo by to jen jednou a myslím čistých 30 tisíc, podle mé zkušenosti :unknown:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Kiwy639 » Sob 06 Apr 2013, 22:43

Nie je to nevyhnutne problém, skôr otázka, že to, či prídu mimozemšťania na pozemok neovplyvňuje napríklad počet členov v domácnosti? Lebo momentálne hrám už za tretiu generáciu a oni nie a nie prísť. A to som ich už dávno presťahovala z bytu do domu, na záhrade majú ďalekohľad a simka, s ktorou som plánovala mimícke dieťa ( :P ) má úroveň logiky na 10. V domácnosti sú teraz 3 simíci, ale aj keď bola simka sama, tak sa nič neudialo. Raz sa mi zdalo, že prichádzajú, ale boli to iba úvodné sekundy skladby zo simíkovského rádia, ktorú som dovtedy nepočula... :evil: ( ) Viem, že treba čakať, ale už pomaly strácam trpezlivosť. Tak teda len či neviete, či to náhodou nezávisí od toho počtu členov...
Stále sa usmievaj. Nikdy nevieš, komu sa tvoj úsmev zapáči. :)

Zapáliť svetlo je lepšie ako nadávať na tmu.
Obrázok užívateľa
Kiwy639
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Uto 03 Jún 2008, 20:58
Bydlisko: Košice :)
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Sirka21 » Pia 12 Apr 2013, 17:07

podla mna nie ja som mala 2 dospelych na pozemku plus dve deti plus 2 psy a dosla mi mimozemstanka domov aj to nahodne ja som ujka poslala cvicit a on zrazu tak zamrzol chytala som nervy ze co robi a potom dosla mimozemstanka :lol:
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia