Otázky a odpovede

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Poslaťod faaster » Uto 30 Dec 2008, 21:29

no dobre..aký máš windows a čo máš za grafiku a ramku? ... :)
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Emerald » Uto 30 Dec 2008, 23:05

pri simse záleží veľmi na RAMke, musíte mať veľkú pamäť aby bol váš PC schopný načítať si do pamäte všetko čo potrebuje, čiže pri otvorenom susedstve toto bude platiť dvojnásobne, síce sa bude hrať bez načítavania ale PC to všetko s čím bude pracovať bude musieť mať v operačnej pamäti a tak s príchodom prvých datadiskov asi bude potrebné vybaviť sa minimálne 2GB RAM a postupne s downloadami a ešte ďalšími datadiskami to bude chcieť stále viac a viac pamäte :wink: sims nieje náročný napríklad na výkon procesora, ale dosť pamäte je asi to najzákladnejšie, seky v hre sú vlastne výmena údajov medzi RAM a HDD, počas seknutia počítač vymiena údaje ktoré momentálne nepotrebuje s tými čo ste mu práve rozkázali že bude potrebovať čo sa vám pri dosť veľkej RAMke nebude stávať, pretože PC bude môcť mať načítané všetko naraz!
asi tolko k sekaniu a pamäti

Edit: síce sa nezdá no počítače sú oveľa inteligentnejšie ako si viete predstaviť, pretože v zlomkoch sekundy si vedia v pamäti vymeniť množstvo informácií, no ak vy máte iba 512MB RAM a hra vyžaduje prácu napríklad s 3GB údajov tak tá výmena údajov nastáva takmer stále a preto vám hra ide pomaly a seká, pretože počítač neustále na tých 512MB musí vymieňať tie 3GB podľa toho čo práve potrebujete v hre spraviť
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod faaster » Str 31 Dec 2008, 00:08

to je veľmi poučné Emerald.:lol: (máš v tom veľkú znalosť :wink: )..a aj si ma s tým potešila bo mám 2GB ram a slabý procesor :)
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod simaciik » Str 31 Dec 2008, 01:37

tak je to teda ok , teraz mam 4GB ram tak to bude dobre:) dakujem emerland že si nam to tu vysvetlila :D lebo ja sa počitačom moc nechapem a jedina čo na pc robim je že som bud nete alebo hram sims :D takže tak dikes :)))

aaaa ešte ma napadla otazka že či sa ten sims 3 bude overovať(alebo niečo take) cez net .. bolo to tu spominane že 5 krat a dosť - take niečo tušim(neviem čo to presne bolo)..
tak sa pytam že či to naozaj tak bude.. hodte pm niekto alebo sem odpište dikes ;)
simaciik
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 17:54

Poslaťod faaster » Štv 01 Jan 2009, 23:19

áno to bolo tak u Spore...no a toho sa obávame že to dajú aj do TS3....legálny užívatelia sú potom znevýhodnení, lebo pirati s tým vedia "vybabrať".....asi aj preto je spore najsťahovanejšou hrou roka :roll:
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Tomak » Pia 02 Jan 2009, 14:16

No to som počul, idú s tým skôr proti sebe ako proti pirátom. Takže by som pouvažoval, ako TS3 "zabalzamovať".
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod simaciik » Ned 04 Jan 2009, 01:45

no tak to teda bude .. akože na toto sa jedine netešim .. a čo by sa trebars stalo kedy že to inštalujem napr 6 krát (ale len nahodou) a čo by sa potom asi robilo?
Tomak.. a aj všetci to je pravda že idu proti sebe lebo je to nenič to overovanie či čo to.. to mi jedniny na TS3 prekaža.. ale strašne.. dufam že to nedaju..ale vysvetlite mi to že čo by sa robilo keby napr. inštalujem hru 6krat.. dakujeeem za odpowedeee :):)

mno tomak to "zbalzamovanie" to som aj ja sam zvedaví... len porozmyšlaj...

Edit by Emerald: moderátorské edity sa nemažú!
Naposledy upravil simaciik dňa Ned 04 Jan 2009, 02:12, celkovo upravené 2
simaciik
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 17:54

Poslaťod faaster » Ned 04 Jan 2009, 13:06

hra sa ti nainštaluje iba 5 krát ...keď sa pokúsiš šiesty jednoducho ti to nedovolí ani len spustiť inštalaáciu....dúfam že to do TS3 nedajú :cry:
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Karmen » Ned 04 Jan 2009, 13:40

takto iba nahrávajú tým čo nelegálne šíria a kopírujú hry, mám pocit, že po spore bude the sims 3 ďalšia najsťahovanejšia hra :x
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod faaster » Uto 06 Jan 2009, 17:31

Ešte sa k tomu nič nevie ale dúfajme že si EA uvedomí že ide iba proti sebe.
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Jack Ohamo » Str 07 Jan 2009, 11:23

no podľa neuvedomí lebo naisto si myslia že tá ochrana je "skvelá".napr. GTA IV je perfektnym prikladom "neuvireteľne skvelej ochrany", šak to legálny užívateľ bude mať viac nevýhod z toho... :x ale mohlo by to skončiť dobre... snáď vymyslia aspoň nejaký kompromis :?
Obrázok užívateľa
Jack Ohamo
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:09

Poslaťod Deniska » Str 07 Jan 2009, 11:31

Neviem,ja si v tomto velke nadeje velmi nerobim...ludia to budu stahovat aj tak,vzdy nieco vymyslia
Scissors cuts paper
Paper covers rock
Rock crushes lizard
Lizard poisons Spock
Spock smashes scissors
Scissors decapitates lizard
Lizard eats paper
Paper disproves Spock
Spock vaporizes rock
And as it always has, rock crushes scissors
Obrázok užívateľa
Deniska
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 706
Registrovaný: Sob 11 Okt 2008, 14:00
Pohlavie: Simka

Poslaťod slucy » Ned 11 Jan 2009, 13:47

Ahojte, chcem sa opytat na par veci ohladne hry sims3, ako bude fungovat instalacia?budem si musiet najskor vymazat sims2 az potom naistalovat sims 3?Budu fungovat downloady k hre sims 3 ktore boli k hre sims 2?

Dakujem velmi pekne za odpoved.
slucy
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia 20 Jún 2008, 12:35
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod oskar123511 » Ned 11 Jan 2009, 13:49

Odinštalovať si nebudeš musieť sims 2. Downy zo sims 2 nebudú fungovať na sims3. Tušim je to tu niekde v nejakom rozhovore.
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod Tomak » Pon 12 Jan 2009, 13:53

Najnovšom preloženom článku - FAQ - hneď prvá otázka.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia