Otázky a odpovede

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Otázky a odpovede

Poslaťod Tomak » Pon 18 Aug 2008, 00:59

Ak máte nejaké otázky ešte k The Sims 3 z Fan Day Event, tak sa ma pokojne pýtajte. Keď budem vedieť, odpoviem.

Pýtať sa môžete vo všeobecnosti stále aj základné veci, ktoré nechápete, nepoznáte a vedia ich vysvetliť i ostatní.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod schischa » Pon 18 Aug 2008, 01:12

no, neviem ci sa to uz niekto pytal, alebo nie...mozno som to prehliadla...ale...ked teda zapnem sims 3, a idem ze v susedstve do domu mojej rodiny za ktoru hram...tak to akoze som nacitana v susedstve a len sa priblizim tam kam chcem? alebo nejako kliknem ze SEM chcem ist?
lebo potom sa mozem priblizit k domu hocijakej rodiny a hned za nu hrat, nie? nejako mi to vysvetlite pls :lol: :roll:
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tomak » Pon 18 Aug 2008, 01:22

Práve sa ma to niekto pýtal do pm. No je to tak, že najprv máš ponuku rodín, za ktoré chceš hrať, susedstvo ešte nevidíš, a potom ako vyberieš jednu z nich, tak ti načíta susedstvo. Uvidíš celý náhľad na neho, už automaticky hra je zapnutá a beží čas. Ty si len ptoom približíš náhľad k danej rodine. Zatiaľ to je takto.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod schischa » Pon 18 Aug 2008, 01:24

jaaaj dobree...lebo som myslela ze to jak ted v dvojke ze nacitam susedstvo a priblizujem k rodinam len...ok ok uz mi to je jasne konecne, dakujem :D
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Poslaťod pipa » Pon 18 Aug 2008, 11:40

ja by som chcela vedieť že či sa da nejak nastaviť aby ostatné rodiny nestarli zatiaľ čo ja za nejakú hrám. Lebo je blbé že hrám za nejakú rodinu dlhu a potom chcem ísť do inej a tam už polka zomrela na starobu.
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Poslaťod Max » Pon 18 Aug 2008, 11:46

mna teraz napadlo, ci si tam nahodou nezhliadol niekde pracku?? myslim funkcnu, ale to je asi este skoro rozmyslat nad prackou :D a potom este nejake uplne novu interakciu medzi simami??
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod lucyka » Pon 18 Aug 2008, 14:35

neukazovali vam tam ako sa tam stavaju domy :?: :roll:
Celym menom som Anna Maria Lucia ale psst...
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Poslaťod Tomak » Uto 19 Aug 2008, 21:11

pipa: Podľa mňa možno budú cheaty, ale inak neviem, nič nehovorili.

Max: práčku som nevidel a nové interakcie sme až tak nemohli zahliadnuť. Väčšina, čo boli, tak mi pripadali jak z dvojky.

lucyka: ukazovali iba to masívne búranie a ako staviali schody vonku jedným klikom a široké, aké chceš. Asi iba toto zo staviaceho módu.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod lucyka » Str 20 Aug 2008, 14:46

škoda že neukazovali viac ale aj to my pomože aby som sa na to tešila ešte viac. :D
Celym menom som Anna Maria Lucia ale psst...
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Životné etapy

Poslaťod Brett » Štv 21 Aug 2008, 12:00

Tomak, nevieš prosím ťa aký bude prechod medzi životnými etapami simov? Taký ako v dvojke? Lebo tem mi dosť lezie na nervy. :evil:
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Poslaťod Tomak » Ned 24 Aug 2008, 22:11

Sa mi zdá, že niekto sa to tam pýtal ešte na začiatku a povedal, že to bude také ako v TS2, tak všetci začali protestovať, asi to zmenia. Dúfajme.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

re: taká malá otázka..:D

Poslaťod dadushko » Pon 29 Sep 2008, 17:07

V jednom článku ktorý som čítal na nete o Sims 3 bolo písané, že tie NPC postavy sa budú vyvíjať spolu s nami. A keď budem mať viacej rodín, tak aj tie sa budú spolu vyvíjať s NPC postavami? :D
dadushko
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob 27 Sep 2008, 22:09

Poslaťod Bubu » Štv 02 Okt 2008, 18:33

Nemohli by urobit Sims na Linux? Myslim si, ze celkom vela ludi teraz prechadza na linux a tym padom sa musia vzdat oblubenych hier ala Sims atd. Asi sa nechystaju urobit trojku aj na Linux,ze?
Bubu
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 14 Sep 2008, 13:07

Poslaťod Tomak » Štv 02 Okt 2008, 22:51

Daduško: Áno.
Bubu: Nie sú zatiaľ takéto informácie, povedal by som, že skôr ako na Linux sa zamerajú na novinku Windows Vista.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod vika » Pia 03 Okt 2008, 01:33

no aj mne by sa hodilo keby urobili sims3 na linyx, lebo windows si drzim len kvoli hre a aj tak sa win strasne zahlcuje a kazi :?
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia