Dlhé načítanie po určitom čase hrania

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Dlhé načítanie po určitom čase hrania

Poslaťod PureDesign » Pon 18 Jan 2016, 12:32

Ahojte. Postupne som si prestavala mestečko Sunset Valley - poprerábala Simov, ich domy, vylepšila verejné budovy. Keď som dokončila a chcela konečne nasťahovať do renovovaného mesta svoju rodinu, mesto sa mi strašne dlho načítava, často mi na 30 s aj viac sekne. Hru som ukladala formou uložiť, nie uložiť ako, môže to byť tým? Viem, že sa mi hra bude spomaľovať postupne ako hrám, ale nebaví ma hrať v originálnom SV, najviac mi to vyhovuje, keď si to prestaviam podľa seba. Downloadmi to spomalenie určite nebude, pretože keď zapnem novú hru v úplne novom a nehranom meste, tá sa mi načíta extrémne rýchlo. Skúšala som aj premazať zložky Backup kvôli rýchlosti, ale nezdá sa mi, že by to pomohlo ... Dá sa s tým niečo robiť, alebo sa mám zmieriť s originálnou verziou Sunset Valley ak chcem vôbec hrať sims ? :D Vďaka za všetky rady.
PureDesign
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon 18 Jan 2016, 12:18
Pohlavie: Simka

Re: Dlhé načítanie po určitom čase hrania

Poslaťod oomarineckaoo » Pia 04 Mar 2016, 15:10

Ak máš v Simse nejaké módy tak by to mohlo byť aj tým. Ale to by sa ti sekalo aj pred úpravou mesta. Možno že máš veľa nových vecí nasťahovaných a to použité vo svete.. Možno môžeš skúsiť použiť menej nasťahovaných vecí
oomarineckaoo
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 04 Mar 2016, 14:25
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia