Na Origin nejde kod

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Na Origin nejde kod

Poslaťod adamcová99 » Uto 01 Júl 2014, 21:03

Ahojte :) pred rokom som si kupila cd sims a začala hrať. Potom ma to omrzelo a teraz by som zase chcela hrať, lenže si nepamätám na origin e-mail a heslo a na novom učte mi nejde dať kod, lebo píše, že tento kod bol už registrovaný :cry: prosím pomôžte dakujem
adamcová99
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto 01 Júl 2014, 20:32
Pohlavie: Simka

Re: Na Origin nejde kod

Poslaťod Totodile7625 » Ned 06 Júl 2014, 14:02

Nezostáva Ti nič iné ako sa dopracovať k svojmu pôvodnému účtu. Heslá a emaily si jednoducho musíš pamätať. Minimálne tie emaily, aby si si mohla nanovo poslať heslo. Skús si spomenúť na všetky svoje emailové adresy, ktoré si doteraz používala. Ak si nespomeneš, kontaktuj technickú podporu. (Meno účtu si snáď pamätáš nie? Alebo aspoň celé svoje meno si nezadávala?) Tá od Teba pravdepodobne bude požadovať doklad o zaplatení hry, ak nie všetkých hier, ktoré na účte máš. Budeš im musieť nejak dokázať že ten účet Ti naozaj patrí, inak nebudú schopní cudziemu človeku dať len-tak prístup na účet. Hlavne im napíš uvidíš čo Ti na to povedia. ;)

Edit: Možnosť je aj taká že keď im pošleš kód hry, ktorý sa bude zhodovať s hrou na tvojom nedostupnom účte, tak Ti ju 'premiestnia' na tvoj nový účet. Ale to všetko Ti oni musia povedať. Iba tvrdím že to je jedna z možností.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Na Origin nejde kod

Poslaťod adamcová99 » Uto 08 Júl 2014, 01:41

Ok, skusím to :) ďakujem
adamcová99
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto 01 Júl 2014, 20:32
Pohlavie: Simka

Re: Na Origin nejde kod

Poslaťod Vanee » Str 09 Júl 2014, 18:44

Ja mám takmer rovnaký problém :) Po niekoľkých rokoch som sa vrátila späť k Sims, meno ani heslo na Origin som si nepamätala, registrovaná som bola na e-mail, ktorý už neexistuje. Mám TS3, Pets, Počasie, Generations a Late Night, registrovaný boli iba maznáčikovia a generations, zvyšok som zaregistrovala na iný účet (ku ktorému prístup viem). Nejako špeciálne ma to netrápi, možno vyskúšam napísať na EA podporu, i keď doklad o kúpe nemám, chcela by som ale z TS Výmeny stiahnuť niekoľkých maznáčikov. Bude sa to dať? Píšu, že stiahnuť sa položka dať bude, ale spustiť nie - uvedomí si, že dodatok Pets mám už nainštalovaný, alebo mi to nepôjde?
Vanee
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 07 Júl 2014, 13:49
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia