Do Budúcnosti + downloady

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Do Budúcnosti + downloady

Poslaťod dollaa » Štv 06 Feb 2014, 16:37

Ahojte, mám problém s datadiskom Do Budúcnosti.. Inštalácia prebehla úspešne, dokonca po spustení hry sa objavil aj portál, no už pri načítaní budúcnosti mi ju niekoľkokrát spustilo bez simíka.. proste ten panel dole je úplne prázdny, čiže sa tam nedá vôbec ničrobiť, iba hru vypnúť.

Pri spustení hry bez downloadov toto nerobilo, fungovalo všetko, no nechcem hrať bez downloadov...
Mal s týmuž niekto tento problém?? Prosím poraďte mi ako to riešiť, či existuje nejaký mod alebo niečo s čím mi to pôjde...

Za radu ďakujem

- všetky datadisky aj hlavnú hru mám originál... a už sa idem zblázniť, skúšala som už aj preinštalovať a nepomohlo
dollaa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto 27 Júl 2010, 17:33
Pohlavie: Simka

Re: Do Budúcnosti + downloady

Poslaťod Emerald » Ned 09 Feb 2014, 03:50

No ono ty skôr máš medzi tými downloadami nejaký, ktorý to spôsobuje. Máš tam tých downloadov veľa? Alebo vieš o nejakých vyslovene modifikáciách hry? Lebo ak tam máš mody, tak teoreticky by ti stačilo stiahnuť si ich aktualizované verzie. Pri TS3 je totiž už problém ten, že tvorcovia modov ich po každom novom dodatku musia updatovať no novú verziu. Toto sa však deje aj pri niektorých objektoch, že nie sú kompatibilné s novými dodatkami.

Ak vieš o tom, že má nejaké mody, skús robiť pokusy, že hru spustíš s downloadami ako je nábytok či oblečenie no bez modov. Ak sa ti bude dať ísť do budúcnosti, tak je chyba v mode. Ak nebude, tak máš chybný download alebo nekompatibilný download. Ak to teda nebude v mode, ale v downloade, tak ich tam podľa toho koľko ich máš skús dávať po 10 či 20 a tak postupne nájdeš, ktorý download to robí.

Keďže si hru skúsila bez downloadov a tak funguje v poriadku, jediná možnosť, ktorú máš je, že ten download čo to spôsobuje nájdeš, pretože si nemyslím, že sa ti to v hre deje kvôli všetkých downloadom. Problémový je podľa mňa jeden download, ktorý je zrejme nekompatibilný s novým dodatkom.

Ja mám aj dodatok Do budúcnosti, no downloady mám iba zo Store a mne sa do budúcnosti cestovať dá normálne.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia