Problém s maznáčikmi

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Problém s maznáčikmi

Poslaťod Tenebris » Pia 31 Jan 2014, 18:41

Ahojte potrebujem veeeľkú pomoc

Nainštalovala som si sims 3 domáci mazlíčci a nejak sa mi to celé pokazilo. Ešte iba prii spúšťacom menu to vypisuje :
V skripte na tejto stránke sa vyskytla chyba
Riadok: 8
Znak: 7390
Chyba: účastník sa nenašiel
URL: http://lvlt.thesims3.com/scripts/combin ... 50351.pack

a potom sa to pýta či chcem pokračovať v skritoch, raz dám ano raz nie
No a potom to spustím načíta sa všetko v pohode ale ako sa dostanem do mesta je to tam všetko čierne iba su tm take svetle obrysy domov, aj rodinu sa dá vytvoriť normálne, dokonca som ich skúsila presťahovať do domu a to všetko išlo, stavanie a tak všetko bolo viditeľne ale ako sa preplo na mesto všetko čierne.
Potom som skúsila trošku hrať, simka sa hýbala normálne ale ako náhle mala nejakú interakciu s koňom nič. Ani zvieratká sa nehýbali a nič nemohli robiť. Keď som to hneď po inštalácii zapla na začiatku mi to tam povedalo že sa nejak nemohlo pripojiť ku grafickej karte že ju nejak nešlo či čo už si nepamätám ako to tam presne bolo :/ a nastavenia grafiky boli všetky na najnižšom. Dala som to na vyššie hodnoty ale nič sa nestalo :/. Základná hra ide v pohode, dokonca som mala datadisk season a išiel v pohode a teraz mazlíčci toto. Prosím vedel by mi niekto pomôcť :(. :unknown:

Ešte by som chcela povedať že mam originálne cd a nič iné som nesťahovala ani som neaktualizovala
Tenebris
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 31 Jan 2014, 18:29
Pohlavie: Simka

Re: Problém s maznáčikmi

Poslaťod Emerald » Ned 09 Feb 2014, 03:59

Ahoj,

trošku som to pohľadala na internete a na všetkých zahraničných fórach som našla radu, aby ľudia s týmto problémom kontaktovali EA podporu. Neviem či to má znamenať, že je chybný disk, no je to možné. Pokiaľ viem e-mailový kontakt na EA podporu pre Slovensko je takýto podporaSK@ea.com
Musím povedať, že v EA sú veľmi zhovievaví a v prípade problémov s diskami väčšinou zašlú novú hru, preto im prosím napíš.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia