starnutie

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

starnutie

Poslaťod Sonča » Str 04 Dec 2013, 20:35

Nevedeli by ste mi poradiť? Mám taký problém že simíkovia sa mi stále omladzujú. Napr. mi má simík za 2 dni vyrásť na dieťa, aj mi ohlási že za pár dní bude mať narodeniny, ale potom mi to späť skočí keď si pozriem za koľko zostarne - nájedm tam znova ze zostarne až o 6 dní. Skúsila som rodinu aj vymazať a založiť si novú, ale nepomohlo. Už ma to fakt dosť hnevá.
Kedy sme boli naozaj šťastný? Boli to okamihy, ktoré prišli nečakane, nezaslúžene a nevyžiadane, len tak.
Obrázok užívateľa
Sonča
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned 24 Okt 2010, 12:21
Pohlavie: Simka

Re: starnutie

Poslaťod Emerald » Pia 17 Jan 2014, 19:41

Vraj to môže spôsobovať zmena vzhľadu a oblečenia, skús v novej rodinke nemeniť oblečenie a vzhľad či sa ti to bude diať aj ďalej. Hlavne to nerob keď už budú mať prejsť do ďalšej etapy :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: starnutie

Poslaťod NatyForever » Sob 31 Jan 2015, 20:42

Ja by som si zapamätala kedy má zostarnúť a potom by som tomu simíkovi dala sfúknuť tortu :)
Aj cesta dlhá tisíc míľ začína prvým krokom, tým správnym smerom.
Obrázok užívateľa
NatyForever
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Ned 23 Nov 2014, 12:53
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia