Práca stylista

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Práca stylista

Poslaťod Sonča » Sob 30 Mar 2013, 19:12

Mám taký problém, že keď dostane prácu že má napr. zmeniť každodenné oblečenie, normálne mi načíta miestnosť na úpravu, v pohode môžem upravovať vlasy, make-up , ale keď dám na oblečenie dá mi normálne vybrať pyžamo, každodenné atď. a keď chcem nejaké vybrať a kliknem naň, vôbec nič mi neotvorí. Len ju prezlečie do daného svojho oblečenia. Nechápem, predtým mi to išlo normálne. Skúšala som to viac krát, ale stále nič. Vedeli by ste mi niekto poradiť?
Kedy sme boli naozaj šťastný? Boli to okamihy, ktoré prišli nečakane, nezaslúžene a nevyžiadane, len tak.
Obrázok užívateľa
Sonča
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned 24 Okt 2010, 12:21
Pohlavie: Simka

Re: Práca stylista

Poslaťod PrincessLeia » Sob 30 Mar 2013, 21:40

To se mi nyní také stalo. Jestli to náhodou není tou novou aktualizací, protože mi to dřív nikdy nedělalo :? Vůbec netuším, čím to může být a nic jiného než aktualizace mě nenapadá... :cry:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Práca stylista

Poslaťod Sonča » Ned 31 Mar 2013, 14:02

Asi to bude tou aktualizáciou. Tiež sa mi to nikdy nestalo. Snáď to čoskoro vyriešia :/
Kedy sme boli naozaj šťastný? Boli to okamihy, ktoré prišli nečakane, nezaslúžene a nevyžiadane, len tak.
Obrázok užívateľa
Sonča
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned 24 Okt 2010, 12:21
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia