Dodatky a sims 3

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Dodatky a sims 3

Poslaťod Kikina1991 » Pia 16 Nov 2012, 17:08

Dobrý deň mám nainštalovanú hru sims 3. (originálku) ale vždy keď si stiahnem z netu nejaký datadisk aj ho nainštalujem aj Prečítam si pravidlá!!! ale ked chcem zapnúť hru sims 3 tak sa mi otvorí spúšťač ale hra mi vôbec nejde zapnúť. Skúšala som to aj tak že som si stiahla neoriginálnu hru sims 3 a stiahla som si aj hocijaký datadisk Prečítam si pravidlá!!! som ho všetko aj nainštalovala ale nikdy mi nespustí hru sims. Prosím o radu.. Ďiky.
Kikina1991
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia 16 Nov 2012, 17:04
Pohlavie: Simka

Re: Dodatky a sims 3

Poslaťod Simko » Pia 16 Nov 2012, 17:27

Máš nelagálnu hru tak sa nediv :roll:
Ale základná hra ti ide? Tu máš original nie?
Ked ti neide ani základná hra tak možno máš slabý PC alebo niečo... A nevipíše ti to nič? Napríklad že to nemôže spustiť a tak? Skús len základnú hru... a potom napíš :wink:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Dodatky a sims 3

Poslaťod Kikina1991 » Pia 16 Nov 2012, 17:31

ae ano ide mi základná hra ale ked dám len originálne cd .. a ked stiahnem nejaký datadisk tak mi to nejde spustiť. a nevypisuje mi nič.. a povedz mi aký blb by už len kupoval tie datadisky za ktoré chcú 30ečok.
Kikina1991
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia 16 Nov 2012, 17:04
Pohlavie: Simka

Re: Dodatky a sims 3

Poslaťod Torri » Pia 16 Nov 2012, 17:54

Budeš sa čudovať, ale 97% tohoto fóra. A tie zvyšné tri to nepotrebujú vyhlasovať verejne, že si tie datadisky stiahli.
A existujú aj akcie, kedy sa dá datadisk kúpiť za omnoho menej.
A vieš prečo ti nejde spustiť? Lebo máš nesprávny, zle nainštalovaný, alebo nenainštalovaný c-r-a-c-k :)
Jakubko, Emerald, Tomak, všetci ostatní, poďte zamykať :)
Emma Swan: You know an awful lot about this town for being a stranger.
August W. Booth: And you know very little for being the sheriff.
Obrázok užívateľa
Torri
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 600
Registrovaný: Str 25 Jan 2012, 16:23
Bydlisko: Slizolinská klubovňa / Mordor. Podľa nálady.
Pohlavie: Simka

Re: Dodatky a sims 3

Poslaťod Simko » Pia 16 Nov 2012, 19:14

Kikina1991 tak potom ani nemusíš rozmýšľať prečo ti to nejde. Samozrejme že je to tým že je stiahnutá.
Ako hovorila Torri potrebuješ ten kod ktorý je na manuále :wink: A dalej ti už neporadím lebo iná možnosť ako kúpiť si to už nie je :wink:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia