2 rodiny v 1 meste

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

2 rodiny v 1 meste

Poslaťod Thomass » Str 01 Aug 2012, 23:07

Čaute. Dá sa docieliť, aby v jednom meste som nasťahoval 2 rodiny z toho jedna by bola hraná automaticky hrou? Niečo ako v Sims2. Lebo keď som nasťahoval jednu rodinu do prázdneho domu a chcel som aj druhú, tak na mieste, kde by mala byť moja prvá rodina je zase prázdny dom. Neviete niekto ako nato ? Díki moc ;)
Thomass
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str 01 Aug 2012, 23:05
Pohlavie: Sim

Re: 2 rodiny v 1 meste

Poslaťod PrincessLeia » Str 01 Aug 2012, 23:23

Možná se přestěhovali. Když máš ve městě zapnutý živý mod (v nastavení se to jmenuje myslím příběh - zapnutý\vypnutý), tak celé město žije. Rodiny s kterými nehraješ stárnou, zamilovávají se, mohou se povdávat nebo mít zaděláno na miminko a také se velice hojně stěhují. Takže jestli jsi nastěhoval jednu rodinu, zapnul si potom hru s jinou a stará rodina nebyla v domě, kam jsi je předtím dal, je možné, že se přestěhovali ani nevíš jak :) Jde jim všechno dost rychle, když to člověk nejméně čeká (pamatuji si, že jsem si jednou vytvořila partnera k simce a když jsem si ho přistěhovala k sobě, zjistila jsem, že má přítelkyni, která s ním čeká dítě :lol: ).
Každopádně základní odpovědí na tvou otázku je: ano, dvě rodiny můžeš ve městě klidně míti a ta s kterou hrát nebudeš, se bude samostatně vyvíjet :wink:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: 2 rodiny v 1 meste

Poslaťod Markus » Štv 02 Aug 2012, 00:02

Leia, ja si skôr myslím, že si vytvoril dve hry...
takže keď sisi vytváral novú hru tak si sa vrátil do herného menu a dal si NOVÁ HRA...
ale tým si vytvoril ÚPLNE NOVÝ svet...
dajme tomu že si prvú rodinu dal do Sunset Valley a druhú si už dal no úplne nového Sunset Valley..
Nemýlim sa??? :unknown:

A ak sa nemýlim :D tak toto vyriešiš tak, že klikneš počas hrania jednej rodiny, na tie tri bodky dole v ľavo.. tak ako sa dáva Uložiť atď... a tam je aj Upraviť Mesto a keď na to klikneš, tak sa dostaneš na pohľad mesta a už ho normálne upravuješ skoro ako v The sims 2

Len dúfam, že som všetko nepokašľal, tak ako ja viem :slap: :mrgreen:
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: 2 rodiny v 1 meste

Poslaťod Thomass » Štv 02 Aug 2012, 00:49

Díki už som nato aj sám prišiel počas hrania a áno dával som novú hru :) a nie upraviť mesto. Ale aj tak díki :)
Thomass
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str 01 Aug 2012, 23:05
Pohlavie: Sim

Re: 2 rodiny v 1 meste

Poslaťod PrincessLeia » Štv 02 Aug 2012, 01:13

Aha. Díky Markusi. Špatně jsem pochopila problém :) Ale snažila jsem se :lol: Hlavně, že už je vše v pořádku :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: 2 rodiny v 1 meste

Poslaťod Totodile7625 » Uto 28 Aug 2012, 17:22

alfinka4 píše:Ahojte mam problem vytvorila som si najprv jedneho simika a dala ho byvat do domu, potom som si vytvorila noveho druheho a nechcelo mi to uloziť ako to iste mesto, tak som dala druhý nazov mesta, a teraz sa nemozu stretnut, v tom dome kde ma byvat vobec nebyva, len ked zapnem to jeho mesto. Poradte mi ako ich dat do jedneho mesta.

Dakujem

Ak máš dve rodiny v dvoch rôznych mestách ( uložených hrách ), prepni sa v jednej z nich do úpravy mesta ( tak ako popísal Markus vyššie ) a klikni na tvoju domácnosť. Potom klikni na "Uložiť do priehradky". ( Myslím že to je obrázok zložky. ) Skontroluj si potom dole v panely rodínm či tam tá tvoja naozaj je. Teraz si načítaj druhé mesto ( uloženú hru ), kde máš tú druhú domácnosť a takisto sa tam prepni do úpravy mesta. Teraz už len nasťahuj tú tvoju rodinu z priehradky, do mesta.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia