The Sims 3 - DirectX

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

The Sims 3 - DirectX

Poslaťod diamant115 » Ned 15 Apr 2012, 14:25

Ahoj.Chcela vy som si kúpiť The sims 3 ktorá stojí aktuálne 15 € ale len do dnes 15.4.Chcem sa opýdať,keďže mám originálku The sims 2 a mám problémy s Direct x 9.o c alebo ako to.Proste mi to nefunguje hoci Mám Window 7-32 bit.-Direct 11.Inštalovala som ju už milión krát aj tak nič.Už som ju na PC hrala a potom sa mi zrútila elektrika a od vtedy ju neviem nainštalovať.Chcem sa preto opýtať,keby som si kúpila The sims 3 či budem mať tiež takéto problémy.Ďakujem.Prosím o skorú odpoveď!
diamant115
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned 15 Apr 2012, 14:02
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - DirectX

Poslaťod Totodile7625 » Pon 16 Apr 2012, 18:24

Ked hovoríš, že máš Win7, teda automaticky si DirectX 11, tak Ti Sims3 pôjde v poriadku. The Sims 2 blblo minule aj mne na Win XP a v podstate stále blbne. No na Win7 to v poriadku spustíš. ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 - DirectX

Poslaťod diamant115 » Pon 16 Apr 2012, 20:05

To som rada,lenže mám The sims 3,keď si ju spustím píše mi že nebyl nalezen herní disk.Prosím pred hraním vložte herní disk.Ja som ho vložila a stále to píše:/
diamant115
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned 15 Apr 2012, 14:02
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - DirectX

Poslaťod Totodile7625 » Pon 16 Apr 2012, 20:19

A vkladáš správny disk? Pretože musíš vložiť disk vždy posledného nainštalovaného dodatku. ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 - DirectX

Poslaťod diamant115 » Pon 16 Apr 2012, 21:02

Ja ju mám stiahnutú z internetu.Všetko nainšatlujem..akourát neviem ako sa Prečítam si pravidlá!!!...ale napadlo ma či náhodou nemám skúsiť spraviť ako sa spomínalo v iných témach to,že bude ísť hra bez disku.Mám totiž vďaka EA nový graf.ovládač ale ešte som nevyskúšala či mi pôjde.. :huh:
diamant115
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned 15 Apr 2012, 14:02
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - DirectX

Poslaťod Totodile7625 » Pon 16 Apr 2012, 21:39

Ked máš hru stiahnutú z internetu, teda nemáš originálny disk, alebo originálnu kopiu stiahnutú cez Origin, tak Ti to jednoducho nepôjde a tu Ti s tým bohužiaľ neporadíme.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 - DirectX

Poslaťod diamant115 » Uto 17 Apr 2012, 17:38

The sims 3 z Originu nemám,pretežoe môj krstný mi ju stiahol z nieajkého fóra.Mám Treza inú graf.kartu tak to skúsim..
diamant115
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned 15 Apr 2012, 14:02
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia