Nefunkčnosť downloadov po nainštalovaní aktualizácie

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Nefunkčnosť downloadov po nainštalovaní aktualizácie

Poslaťod luky25 » Sob 14 Apr 2012, 23:14

ja by som sa chcel opytat nevymazal som si downloady package ani simpack subory ked som aktualizoval hru s patchom na 1.33 a teraz mi pise ze neoficialne modifikace se nezhoduji s moji soucasnou verzi hry co mam urobit bude mi to fungovat uz som ich vymazal a ked stiahnem este raz najnovsi patch bude my to fungovat lebo uz tam nebude mat ziadne downloady lebo doteraz my to slo az ked som dal ten patch tak nejde.malo by to aspon tak ist lebo minule mi pisalo ze uz mam patch nainstalovany tak sa este raz nainstaluje ked spustim instalaciu.Pomozte za odpoved dakujem :(
Naposledy upravil Totodile7625 dňa Sob 14 Apr 2012, 23:51, celkovo upravené 1
Dôvod: Zmena názvu témy pre väčšiu prehľadnosť.
luky25
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Ned 31 Okt 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: patch

Poslaťod Totodile7625 » Sob 14 Apr 2012, 23:50

Ak máš v hre nejaké downloady ( väčšinou mody ), tak si musíš stiahnuť na stránkach autora vždy najnovšiu verziu daného downloadu ( modu ) aby Ti v súlade s ním správne fungovala hra. Samozrejme pôvodný treba zo zložky mods odstrániť, a následne tam dať nový. Inak je vysoká pravdepodobnosť toho, že ti môže aj samotná hra spadnúť, alebo sa Ti ani nespustí.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia