Problém s inštaláciou

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Problém s inštaláciou

Poslaťod angee111 » Pon 26 Mar 2012, 11:16

Odinštalovala som si simsa kvôli downloadom ktoré mi strašne sekali. Chcela som si ho znova nainštalovať ale vôbec mi nejde vypisuje mi že The sims má inú verziu nainštalovanej hry ako napr. The Sims cestovná horečka, zvieratá.. atď. Neviem čo robiť som bezradná :( prosím pomôžte :(
angee111
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 26 Mar 2012, 11:14
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod angee111 » Pon 26 Mar 2012, 14:41

A teraz som dala The sims aktualizovať na 1.33.2 a vypisuje mi "Pri spustení došlo k chybe. Více informacií naleznete v chybovém hlásení (subor Log). A už mi to nejde spustiť vôbec
angee111
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 26 Mar 2012, 11:14
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod Mel 11 » Str 28 Mar 2012, 01:27

A odinstalovala si aj dodatky? Nemozes odinstalovat len zakladnu hru a dodatky nechat. Teda myslim ze nemozes, to by vysvetlovalo preco ti to vypisuje zlu verziu. Odinstaluj vsetko a potom nainstaluj po poradi, neviem teraz ziadny link kde sa pise ako hru spravne nainstalovat, ale hadam sem niekto da.
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod koc58 » Str 28 Mar 2012, 21:43

áno...čo sa týka dodatkov tie sa musia odinštalovať tiež...

čo sa týka súboru log, na simoradne to bolo poriešené...skús si tu niečo prečítať: http://simoradna.cz/viewtopic.php?f=2&t ... soubor+log
Chci prežiť svoj sen a nie presnívať svoj život...
Obrázok užívateľa
koc58
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Ned 12 Jún 2011, 12:40
Bydlisko: Svidník
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia