Nejdú mi žiadne downloady

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Nejdú mi žiadne downloady

Poslaťod Awa » Štv 22 Mar 2012, 16:18

Zdravím,a prosím každú dobrú dušu o radu, lebo tento problém ma už naozaj začína štvať. Nejdú mi žiadne downloady, ani .package ani .sims3pack. Hru mám originál, package mám nakopirované v správnom priečinku, taktiež súbor Resource.cfg , ale downloady mi nejdú vôbec žiadne, žiadne vlasy, skiny atď.... :(
Čo sa týka .sims3pack, ten mi v pohode do hry nainštaluje, keď zapnem hru prvý krát tak všetko beži tak ako má, ale keď chcem zapnúť hru druhý krát, zrazu nikde nič! A pritom mi dané downloady stále vypisuje ako nainštalovaný obsah :evil:

Ja už fakt neviem čo mám robiť, sims bez downloadov je o ničom :cry: Zostáva niečo iné ako preinštalovať komplet celú hru?

ďakujem :)
Awa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv 22 Mar 2012, 16:11
Pohlavie: Simka

Re: Nejdú mi žiadne downloady

Poslaťod Totodile7625 » Štv 22 Mar 2012, 16:39

Zaujímavý problém. S týmto som sa ešte nestretol. No doporučujem Ti následovné:

Odstráň celú zložku mods, z dokumentov. ( Samozrejme .package downloady si zálohuj, niekam inam. ) Potom vytvor mods znovu PRESNE podľa TOHTO návodu. Presuň do zložky Packages downloady a skús či sa Ti neobjavili v hre. Je totiž možné že máš predsa len niečo zle v umiestnení zložiek. Ešte sa mi nestalo, žeby mi .package downloady nefungovali.

A čo sa týka Sims3Packov, tak to že spúšťač robí hovadiny a nie je spolahlivý voči inštalácii downloadov je všeobecne známe. Okrem iného Sims3Packy sú downloady, ktoré sa z hry odstráňujú hodne ťažko. Niekedy to ani nejde a download môže v hre ostať dokým sa nepreinštaluje. Preto ak Ti budú fungovať .package downloady, tak Ti odporúčam Sims3Packy inštalovať práve ako .package. Návod ako na to nájdeš TU.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Nejdú mi žiadne downloady

Poslaťod Awa » Štv 22 Mar 2012, 16:46

tak ja to skúsim všetko spraviť ešte raz, ale ak to nepôjde, asi ma šľahne.... ale aj tak ďakujem za pomoc :)
Awa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv 22 Mar 2012, 16:11
Pohlavie: Simka

Re: Nejdú mi žiadne downloady

Poslaťod Awa » Štv 22 Mar 2012, 17:05

takže.... vymazala som všetky nainštalované downloady, prerobila ich do package, priečinok Mods som vymazala a znovu vytvorila.... podľa návodu... a stále nič :shock:


ale pre istotu ešte jedna otázka, na našom pc som našla v dosť podobné priečinky...
prvý - C:Users/AMDX3/Documents/Electronic Arts/The Sims 3
zložky DCCCache, Library, Saves atď.

druhý - C:Program Files (x86)/Electronic Arts/The Sims 3
priečinky Caches, Game, Gamedata....

downloady som dávala do toho prvého, myslím že to je správny, ale pre istotu ....
Awa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv 22 Mar 2012, 16:11
Pohlavie: Simka

Re: Nejdú mi žiadne downloady

Poslaťod Totodile7625 » Štv 22 Mar 2012, 17:11

Ano. Správny je ten prvý. Tak naozaj netuším čo by s tým mohlo byť. No nemyslím si že preinštaláciou by sa niečo vyriešilo. A máš tie zložky usporiadané správne teda v The Sims 3 zložke máš zložku Mods. V nej máš zložku Packages a vedľa nej súbor Resource. A downloady ukladáš do zložky Packages?
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Nejdú mi žiadne downloady

Poslaťod Awa » Štv 22 Mar 2012, 19:47

Obrázok
prehliadla som niečo? ja už naaozaj neviem .....
Awa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv 22 Mar 2012, 16:11
Pohlavie: Simka

Re: Nejdú mi žiadne downloady

Poslaťod Totodile7625 » Štv 22 Mar 2012, 20:11

Nie, máš to správne. Tak ja už tiež naozaj neviem. Možno ak tak niekto poradí, že mal podobný problém. Každopádne nemyslím si žeby to vyriešiela preinštalácia, preto Ti ju nechcem odporúčať ... ale ak máš čas na zbyt môžeš to vyskúšať. Ak by si došla na riešenie, bude to prospešné aj pre iných, ktorý by v budúcnosti mali tento problém.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Nejdú mi žiadne downloady

Poslaťod Awa » Pia 23 Mar 2012, 16:02

ahoj, tak problém vyriešený, všetko beží ako má :D

chyba bola v Resource.cfg, ja som ho totiž stiahla z ulozto, a tam je buď chybne uploadnutý, alebo sa mne zle stiahol
... po použití tohto súboru zo simspedia všetko ide ako má.... som rada :)

ďakujem za čas a snahu :)
Awa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv 22 Mar 2012, 16:11
Pohlavie: Simka

Re: Nejdú mi žiadne downloady

Poslaťod Totodile7625 » Pia 23 Mar 2012, 16:16

Myslel som si že to bude niečo v tom, pretože je nemyslitelné aby to nešlo. :)
Tak super že Ti to už ide. :good:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia