Adoptovanie

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Adoptovanie

Poslaťod mima222 » Sob 29 Okt 2011, 20:01

Môžem si adoptovať aj jeleňa alebo srnku,v čom je divoký kôň lepší ako normálny,ako dlho sa asi potrebujem venovať jednorožcovi abi som si ho mohla adoptovat a niesú nejaké cheaty na týchto mazlíčkov?Dakujem :heart:
A ešte kedy mi chodia viac divoké kone alebo jednorožec na záhradu,ked nemám plot alebo ked mám plot či na tom nezáleží? :)
mima222
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Štv 27 Okt 2011, 19:36
Pohlavie: Simka

Re: Adoptovanie

Poslaťod Emerald » Sob 29 Okt 2011, 20:15

O tom, že jeleň, skunk ani mýval sa nedajú adoptovať som už písala, nájdeš to tu, zroluj až k obrázku jeleňa a je to napísané v tých troch riadkoch nad obrázkom http://www.forum.gamesims.sk/viewtopic.php?f=26&t=677&start=285#p137017

Konkrétny cheat na tie zvieratá nie je!
Je treba použiť cheat testingcheatsenabled true a potom môžeš v paneli priateľov posunúť (normálne klikneš na ten zelený posuvník a budeš ťahať) vzťah Sima a zvieratka na vyšší a následne budeš mať interakciu aby si zvieratko pridala do rodiny, no tá interakcia je tá istá, ktorá by ti naskočila aj bez podvádzania cheatom keby si sa so zvieratkom naozaj skamarátila a ten vzťah si vybudovala poctivo.

A pokiaľ viem jednorožec ti iba tak nepríde do záhrady. Aj tie kone sa zobrazujú na rôznych obecných pozemkoch, hlavne na pláži, pri jazierku (to som písala o tom novom susedstve) a aj v iných susedstvách sa zobrazujú na takých pobodných pozemkoch.
Kone sa dajú adoptovať aj jednorožec ale chce to vybudovať si vzťah alebo použiť cheat, ktorý som napísala vyššie.
A aby sa jednorožec dal pridať do rodiny musí sa tvoj Sim kamarátiť aj s množstvom iných zvierat, takže musíš spoznať veľa zvierat (to sa cheatom nedá) a potom s nimi musíš mať dobrý vzťah.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Adoptovanie

Poslaťod mima222 » Ned 30 Okt 2011, 23:16

ok dk :mrgreen:
mima222
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Štv 27 Okt 2011, 19:36
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia