Problém so Spúšťačom

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Problém so Spúšťačom

Poslaťod petka161 » Pia 14 Jan 2011, 01:59

niekedy mam pocit ze prave ja mam vsetky mozne chyby...ma niekto skusenost s tymto?

http://img411.imageshack.us/i/problemlaunch.jpg/
petka161
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 11 Jan 2011, 02:38
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod Emerald » Pia 14 Jan 2011, 03:36

Preinštalovať hru si už skúšala, ak v nej máš viacero chýb bude to najlepšie riešenie, ale tak normálne, všetko preč aj vyčistiť registre aby tam po hre nič nezostalo a potom všetko pekne nanovo nainštalovať. To vyzerá ako keby bol ten súbor poškodený a systém s ním mal problém.
Teda ak si už skúsila patche a nepomohli, ak si hru neskúšala aktualizovať sprav najskôr to a iba ak nepomôžu tak preinštaluj.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod petka161 » Pia 14 Jan 2011, 04:26

uz aj to som skusala, pomoze to na chvilku a potom sa to objavi znova...dokonca sa mi objavila aj chyba RUN ...viac sa precital nedalo...neviem, ci je to chyba hry a ci ju mam reklamovat...
petka161
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 11 Jan 2011, 02:38
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod schnegy » Pia 14 Jan 2011, 12:40

Problemy s launcherom mam aj ja. A robi ti to skutocny problem alebo len vyhadzuje tuto tabulku? Ja ked spustam hru, vzdy mi vypise, ze prestal reagovat ale hra sa mi normalne spusti. Tusim raz ma to vyhodilo uplne ale odvtedy mi to funguje iba s chybovou hlaskou.
Ci je to chyba hry? Isto ale ci sa to da reklamovat, ti nepoviem. Skus im napisat na uzivatelsku podporu aj ked neviem, ci ti to pomoze.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod petka161 » Pia 14 Jan 2011, 13:03

mne launcher vyhodil chybu a proste mi vyplo hru, vobec ma do nej nepustilo, kamoska mi odporucila obist launcher a spustit hru inde, hra sice isla, ale zacala sekat :(
no pisala som na facebooku na stranku, kde mi poradila jedna hracka z ciech, ako vyuzivat downloady tak, aby to neslo cez launcher a tak sa hra nespomaluje a nemalo by to mat na nu vplyv, tak akurat postupujem podla jej rad, uvidime, ci sa to podari :) a dakujem aj tebe :) niekedy sa pri simsoch citim uz stratena a mam pocit, ze kym som nemala original hru a len som ju testovala, islo mi to vsetko bez problemov...
petka161
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 11 Jan 2011, 02:38
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod schnegy » Sob 15 Jan 2011, 00:13

Nemas za co :) A ak to vyjde, daj vediet, ja by som s tym vyskusala tiez cosi porobit lebo mi to nakoniec tiez cele rachne.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod petka161 » Str 19 Jan 2011, 16:51

tak konečne sa mi podarilo všetko vyriešiť, aspoň zatiaľ to tak vyzerá...problémy s launcherom, padaním hry a podobne zmizli...už nenahrávam sim3packy cez launcher, ale priamo do hry package a hru spúšťam cez EADM a odkedy to tak robím, ešte som sa so žiadnym problémom nestretla, hra mi ide dobre a rýchlo.... :)
petka161
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 11 Jan 2011, 02:38
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod dothyna » Sob 29 Jan 2011, 13:41

mám asi rovnaký problém...ibaže po asi 6. preinštalovaní som zistila ze zakladna hra sa mi spusta vpohode a toto nastane po doinstalovaní dodatkov v mojom pripade luxusne byvanie a po zotmeni.... mohol by mi niekto laicky poradit?...dakujem :)
dothyna
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Sob 29 Jan 2011, 13:31
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod petka161 » Sob 29 Jan 2011, 14:17

dothyna.....ja som mala problem az po nainstalovani dodatku po zotmeni....mas vsetky hry original a zaregistrovane cez EA games download managera?
petka161
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 11 Jan 2011, 02:38
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod dothyna » Ned 30 Jan 2011, 12:58

mam všetky original aj zaregistrovane... len bohužial sa mi otec včera "snazil pomoct" a niečo tam pokaslal a teraz mi pri spusteni launcheru hodi tabulku: "Pri spouštení došlo k chybe. Vice informací naleznete v chybovem hlaseni (Soubor Log)" tak teraz uz netuším :(
dothyna
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Sob 29 Jan 2011, 13:31
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod petka161 » Ned 30 Jan 2011, 13:25

a skusala si to spustit cez toho download managera?
petka161
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 11 Jan 2011, 02:38
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod dothyna » Ned 30 Jan 2011, 14:33

ano a furt je tam ten problem s logom... teraz som sa tu dočitala o tom v dalsom prispevku a skusila som čo tam bolo ale bohužial nič nepomaha ... a najnovšie sa mi zdá ze ten log sposobuje aktualizacia :cry:
dothyna
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Sob 29 Jan 2011, 13:31
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod petka161 » Ned 30 Jan 2011, 14:43

ja som skusila hru uplne vymazat, vycistit registre a az tak nanovo nainstalovat hru a hned kazdej stiahnut hned aktualizaciu... po kazdej instalacii som spustila hru, aby som zistila, ci ide...a ked si vravela, ze s tym ocino nieco robil, mozno to pomoze napravit tu chybu, skus to tak urobit...
petka161
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 11 Jan 2011, 02:38
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod dothyna » Ned 30 Jan 2011, 14:57

no ved on mi čistit registre len boh vie co pri tom mozno ešte porobil:D no a tak som teraz nainstalovala zaklad spustila a isiel tak som stiahla aj novy EADM aj aktualizaciu a spustila a neslo nic a zas tam bol ten hlupy log ... pripadam si jak beznadjny pripad
dothyna
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Sob 29 Jan 2011, 13:31
Pohlavie: Simka

Re: problem s launcherom

Poslaťod petka161 » Ned 30 Jan 2011, 15:18

a zaregitrovala si hru v tom EADM?
petka161
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 11 Jan 2011, 02:38
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia