Chyba 16 v sims3 po zotmeni

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Chyba 16 v sims3 po zotmeni

Poslaťod Envy » Uto 28 Dec 2010, 21:33

Zdravim mam taky problem nainštalovala som si dodatok sims 3 po zotmeni všetko išlo v pohode už pár dní no keď som to zase hrala na druhý deň a chcela som si uložiť hru tak mi to vyhodilo ,že sa to nedá uložiť kôli chybe 16 (viem ,že tu už niečo také bolo ,ale to patrilo k cestovnej horúčke lenže tú ja nemám) prosím poradte mi ak niekto vie ,že o čo ide pls :fist:
Envy
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob 04 Dec 2010, 16:12
Pohlavie: Simka

Re: Chyba 16 v sims3 po zotmeni

Poslaťod Emerald » Uto 28 Dec 2010, 22:50

Musíš dať uložiť ako a tak uložiť to susedstvo znovu a potom spúšťať z toho druhého uloženého, potom ti to pri ňom už nebude ukazovať. Neviem pri Po zotmení som o tejto chybe ešte nečítala :unknown:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Chyba 16 v sims3 po zotmeni

Poslaťod schnegy » Str 29 Dec 2010, 02:37

Mne sa zobrazuje dost casto, teda v poslednom case uz nie ale aj pri Po zotmeni som ju uz mala ale nic fatalne to u mna nerobi, takze som to neriesila. No je to divne lebo staci, ked po tej chybe idem znovu do hry, hram dalej a ked dam znovu ulozit, uz to ulozi normalne :unknown:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Chyba 16 v sims3 po zotmeni

Poslaťod Totodile7625 » Str 29 Dec 2010, 11:34

NA túto chybu sa už mnoho ludí pýtalo na Technickej Podpore, no aj tak im v tom nepomohla, táto chyba ( a ešte myslím že 12 ) sú chyby ukladania ktoré nejde nijak odstrániť a musíte iba dúfať že sa vám nabudúce nezobrazia. Mne sa to presne minule stalo, že som ukladal hru, a pri ukladaní mi to vypísalo presne najprv chybu č.16 a potom ( už asi 2 dni nato ) chybu č.12, niekde som čítal čo tieto chyby spoosobuje, no neviem ako vieriešiť to aby sa nezobrazovali :unknown:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Chyba 16 v sims3 po zotmeni

Poslaťod Yashiro » Str 29 Dec 2010, 12:09

Ja som čítala, že chybu 16 rieši patch 1.7/2.2, ale to bolo myslené k Cestovnej horúčke čiže neviem či ti pomôže keď to je kvôli datadisku Po zotmení. Ja sa v patchoch nevyznám lebo ja ich nepoužívam, mám hru bez akýchkoľvek patchov.

Moja kamarátka má tiež chybu 16. Niekedy sa to nedá uložiť a občas spadne hra. Dokonca čítala, že kvôli chybe 16 zmizla polovica domov v susedstve a 1 sim z rodiny, takže podľa toho usudzujem, že chyba 16 je vážne nepríjemná vec kvôli ktorej sa nedá kľudne hrať hra.

Na tieto chyby vám sem dám fórum kde sa to riešilo. Ale problém je, že to bola chyba 16 k Cestovnej horúčke :roll: . Ale je tam písané o chybe 12 ktorá sa stala Totodilovi
http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/127194.page
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

Re: Chyba 16 v sims3 po zotmeni

Poslaťod Totodile7625 » Str 29 Dec 2010, 12:38

Tak som si to celé prečítal, a všimol som si premňa jedno veľké pozitivum. 12tka a 13tka sa pravdepodobne zobrazujú kvoli tým rodokmeňom, teda pre tých čo povečšine tvoria a menej hrajú je to dobrá správa.

No naopak tý čo hrajú dlho, a hrajú aj 4 generácie, tak majú vysoké riziko akurát zobrazenia tejto chyby pri ukladaní.

Tak konečne sa mozem v klude pustit do tvorenia bez obavy vypísania tejto chyby, kedze ja som zatial mal maximalne 2 generácie. Ale na druhej strane to nie je také isté, kedže naposledy keď sa mi zobrazila 12tka tak som iba tvoril jedne veľký dom ... Každopádne je vhodné ukladať hru častejšie, a do iných adresárov ako Loverdag písala na tom fóre.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia