Neodôvodnené vypínanie hry

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Neodôvodnené vypínanie hry

Poslaťod violett » Pon 20 Dec 2010, 15:46

zdravím! mám taký problémik. ked zapnem hru /akukoľvek, základnú a aj dodatky/ a vyberem si rodinu a začnem za nu hrať, tak sa mi hra vypne. pokial som v cas, alebo v nákupnom režime, tak to ide.
už som aktualizovala ovládač grafickej, skúsila som pomeniť veci v nastavení hry, inštalovala som to bez downloadov. ak by niekoho napadlo, čo by som ešte mohla urobiť, bola by som rada.
vopred dakujem za každú odpoved.
violett
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon 20 Dec 2010, 15:38
Pohlavie: Simka

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod Totodile7625 » Pon 20 Dec 2010, 17:46

Dôvodou môže byť veľa, ale taký najzákladnejší : Máš origin hru ?
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod violett » Pon 20 Dec 2010, 20:23

tak to teda mám. a za tie peniaze by celkom aj potešilo keby fungovala.
violett
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon 20 Dec 2010, 15:38
Pohlavie: Simka

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod schnegy » Pon 20 Dec 2010, 20:41

A urcite mas podporovanu graficku kartu a dostatocne vykonny pocitac? Lebo, ked ti to padne pri nacitani a nemas ani downloady, ktore by mohli psosobovat konflikty, potom to s najvacsou pravdepodobnostou poukazuje na slaby vykon...
Inak taka otazka. Mala si to naistalovane aj len ako zakladnu hru? Sama o sebe ti tiez nejde? Mas patch?
Skus povypinat vsetky programy beziace na pozadi, ktore by mohli odoberat vykon pocitacu, antivir, ICQ apod.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod violett » Pon 20 Dec 2010, 21:47

mám 4-jadrový procesor, 4 GB ram, a grafickú kartu mám ati radeon hd3600 512. nemám pociť, že by bol problém vo výkone mojho kompu, s tou podporou si nie som istá, ale bežia mi na tom všetky ostatné hry od ea games ako nfs hot pursuit, battlefield 2 bad company atd...
ona sa nevipína ked sa hra načíta, ale ked už hra beží.
nefunguje mi aj základná hra, aj ked je patchnutá a aj ked povypínam všetky zbytočné programy.
violett
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon 20 Dec 2010, 15:38
Pohlavie: Simka

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod Emerald » Pon 20 Dec 2010, 22:06

A tá hra sa ti celkom vypne alebo iba skočí dolu na lištu? Počítač je v poriadku s takou zostavou :wink:
Skúsim k tomu niečo pohladať, lebo pri takom výkone ti to musí ísť bez problémov. Možno ešte otázočka aký máš operačný systém? Nemáš náhodou Vistu, keby hej ja by som tie problémy pripísala aj jej :huh:

Vieš čo som našla, to môžu spôsobovať zle nastavené nastavenia hry. Napríklad prehnane veľké rozlíšenie keď je nastavené. Rozlíšenie by si mala mať maximálne také veľké ako máš normálne nastavené v systéme.
Tu je obrázok a hore to je číslo 2. a vedľa neho v pravo (nie je to v krúžku) tak tam by si tiež nemala mať nastavené maximum, ale treba tam dať Východzí. Skús, možno bola chyba naozaj iba v tom, že si mala prehnane veľké rozlíšenie nastavené a vtedy sa počítač chráni vypnutím hry aby sa niečo nepoškodilo. Pri takejto hre sú prehnané nastavenia grafiky obrovská záťaž, treba na to ísť s rozumom :wink:
Obrázok
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod petka161 » Uto 11 Jan 2011, 18:48

zdravím :) som tu nová, ale Simsov hrávam už od Sims1...milujem túto hru, ale mám podobný problém....vypína sa...výkon, nastavenia, všetko je ok a mám origi hru...hra mi išla niekoľko týždňov v pohode, potom sa začala vypínať, počas hry sa mi nedalo napr chodiť do práce, v stavaní sa mi nedal vytvoriť štýl a začala sa vypínať...tak som ju odinštalovala, vyčistila komp a nanovo nainštalovala...lenže v tom prišiel iný problém, nedá sa mi hra ani len spustiť...stalo sa mi to aj s downloadami aj bez nich.....skúsila som to preinštalovať, ale po pár minútach hrania hra zamrzne a potom sa už nedá spustiť..viete niekto poradiť?
petka161
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 11 Jan 2011, 02:38
Pohlavie: Simka

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod schnegy » Uto 11 Jan 2011, 22:26

A mas to vsetko opatchovane? (teda ak mas aj datadisky) Lebo napr to nechodenie do prace bol urcite bug na ktory potom vysiel patch.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod petka161 » Uto 11 Jan 2011, 23:15

ano, mam postahovane vsetky patche...
petka161
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 11 Jan 2011, 02:38
Pohlavie: Simka

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod o.k » Pon 14 Feb 2011, 19:38

A Aky Maš windows
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod billkauli » Uto 01 Mar 2011, 22:13

Aj mne sa ta hra vzdy ked dam ze vytvorit simiky tak normalne sa mi to nacita a potom sa to zachvilu sekne a vypne sa comp :cry:
billkauli
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto 01 Mar 2011, 22:10
Pohlavie: Simka

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod Alisiq » Str 02 Mar 2011, 00:01

Tak, ako sa už pýtal o.k ,aký máš windows? A nemáš náhodou nejaké iné okienko, dole, v lište?
EDIT:vítam ťa v GAMESIMS forum billkauli :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod Emerald » Str 02 Mar 2011, 01:55

To priamo s operačným systémom veľmi ťažko súvisí, hlavne ak sa to sekne. Keby vyskočilo okienko tak sa hra minimalizuje na lištu a po rozkliknutí by sa znovu natiahla na fullscreen a dalo by sa pokračovať. Áno pri rôznych OS sú rôzne HW nároky, ale to potrebujeme hlavne zistiť aký má PC nie aký má OS :slap:

Napíš aký máš procesor, grafickú kartu, koľko RAM a hlavne či máš aj nejaké downloady v hre.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: hra sa mi vypína - neodôvodnene

Poslaťod Maji456 » Uto 08 Mar 2011, 21:02

Aj mne sa hra vypínala ale prestala keď som si vymazala všetky dowloady.
Maji456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob 19 Sep 2009, 19:38
Bydlisko: Humenne
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia