Koncert

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Koncert

Poslaťod luky25 » Sob 06 Nov 2010, 22:44

ja by som sa chcel opyta ked mam skupinu v the sims 3 po zotmeni ako si mozem urobit koncert musi mi prist cez telefon ponuka alebo ako by som chcel mat s mojou skupinou nejaky koncert v bare alebo niekde inde alebo sa da koncert urobit aj sam? :(
luky25
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Ned 31 Okt 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: koncert

Poslaťod schnegy » Ned 07 Nov 2010, 00:19

Citala som, ze je to tazke a kapela dostava len malo ponuk (ano musis dostat ponuku) a tym sa da len tazko vypracovat. Dalsi problem bude asi, ked maju simovia aj normalnu pracu ich niekedy zohnat vsetkych dokopy. takisto je to s partou, to nejak nedomysleli (ja sice datac este nemam ale najnovsi patch toto obsahuje a je vazne problem zohnat simov lebo kazdy ma pracu...).
Ale co sa tej kapely tyka, vraj je to bug, tych malo ponuk a tazky postup, tak snad to opravia.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: koncert

Poslaťod YumiTannaka » Ned 07 Nov 2010, 18:22

No ja mam kapelu a simikov v nej mam z jednej domacnosti cize mozem vsetkych ovladat a pracu maju ako nezavisli pracovnici - kapela a tam postupujes v kariere tak ze ziskavas peniaze za spropitne ale este som sa bohvieako daleko v kariere nedostala mozno postupom casu mi budu chodit prilezitosti ohladne kariery ..... :)
YumiTannaka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Štv 22 Júl 2010, 13:40
Pohlavie: Simka

Re: koncert

Poslaťod Digr » Ned 27 Mar 2011, 13:05

Tak to je super ja som akurát založil kapelu tieš v rodine +jedna baba mimo zatiaľ som nemal problém s tým Že by mi nechceli chodiť kôli robote teda tá baba mojich 2 mám ako živnosť...a ste ma potešili takže mám chodiť do ulíč a hrať a oni mi potom budú postupovať v kariere a bude mi chodiť viac ponúk?
Digr
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned 27 Mar 2011, 13:03
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia