Po aktualizacii nic nejde

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Po aktualizacii nic nejde

Poslaťod nikanika13 » Uto 07 Sep 2010, 15:55

uz sa mi to stalo po 2. krat aktualizovala som si hru the sims3 .mam k nej aj dodatky cestovnu horucku a povolanie snov.no a ked som si ju aktualizovala a otvorila spustac hry napysalo mi :Vaše základná hra The sims 3 není kompatibilní s aktuálni verzi rozširujuceho balicku pro hru the sims 3.aktualizujte svoji hru pres spoustec hry.ja mam ten spustac hry otvoreni ale na nic sa neda kliknut.ked sa mi to stalo 1, krat tak som hru odinstalovala a znova nainstalovala viac krat v inych poradiach.nakoniec som nieco urobila a uz mi to fungovalo ale nepametam sa ako som to spravila.prosim pomoste.neda sa mi vobc hrat sims!
nikanika13
nikanika13
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Štv 03 Sep 2009, 14:21
Pohlavie: Simka

Re: Po aktualizacii nic nejde

Poslaťod Emerald » Uto 07 Sep 2010, 21:49

A máš nainštalovaní Download manager? A druhá dôležitá vec, aktualizovala si hru aj pred tým než si šla inštalovať datadisk??? Ak aktualizuješ hru až po tom ako nainštaluješ datadisk a on vyžadoval nejaká aktualizáciu, ktorú si si predtým nenainštalovala tak to nejde.
Teraz už musíš odinštalovať minimálne posledný datadisk ak nie celú hru a inštalovať postupne aj s aktulizáciami.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Po aktualizacii nic nejde

Poslaťod nikanika13 » Sob 11 Sep 2010, 10:28

dakujem.
nikanika13
nikanika13
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Štv 03 Sep 2009, 14:21
Pohlavie: Simka

Re: Po aktualizacii nic nejde

Poslaťod Kasandra » Str 02 Feb 2011, 22:31

mám rovnaký problém, ale ja som neinštalovala nič skôr ako by som aktualizovala a odmietam si preinštalovávať všetky datadisky... ako mám teraz spustiť hru? nič mi nejde ! prosím poradte :cry:
Kasandra
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia 05 Nov 2010, 12:17
Pohlavie: Simka

Re: Po aktualizacii nic nejde

Poslaťod Emerald » Štv 03 Feb 2011, 23:43

Odstránila si z hry pred inštalovaním aktualizácií všetky neoficiálne downloady (čiže všetky tie, ktoré nie sú priamo zo Store)? Je to totiž nutné a upozornenie na to máš napísané aj pri aktualizáciách. Práve tieto downloady totiž môžu spôsobiť veľké problémy.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Po aktualizacii nic nejde

Poslaťod mosi » Pia 11 Feb 2011, 17:32

Mne tiež ...keď som inštaloval sims 3 late night tak mi pri inštalácii stahlo aktualizácie...teraz mi zase nejaké stiahlo a už mi to píše prsene to isté
Svetlo na konci tunela môže byť aj blížiaci sa vlak.
Obrázok užívateľa
mosi
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob 25 Júl 2009, 13:17
Pohlavie: Sim

Re: Po aktualizacii nic nejde

Poslaťod Emerald » Pia 11 Feb 2011, 21:18

A toto ste spravili? Prípadne keď ste potom tie downloady vrátili tak ste sa uistili, že tam nemáte žiadne hacky, ktoré sú kompatibilné iba s tým predošlým dodatkom?

Emerald píše:Odstránila si z hry pred inštalovaním aktualizácií všetky neoficiálne downloady (čiže všetky tie, ktoré nie sú priamo zo Store)? Je to totiž nutné a upozornenie na to máš napísané aj pri aktualizáciách. Práve tieto downloady totiž môžu spôsobiť veľké problémy.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Po aktualizacii nic nejde

Poslaťod mosi » Pia 11 Feb 2011, 22:26

Spravil som všetko...nakoniec som to preinštaloval...už to ide
Svetlo na konci tunela môže byť aj blížiaci sa vlak.
Obrázok užívateľa
mosi
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob 25 Júl 2009, 13:17
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia