Chyba pri ceste z dovolenky!

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod martin195 » Pon 19 Júl 2010, 17:12

cawte simici neviete mi poradit? mam 3 ludi v dome: zena muz a ich male batola. isiel som na dovolenku do francuzska no dieta som radsej nechal doma s opatrovatelkou aby som mohol v klude riesit ulohy na dovolenke... vylet bol super no ked som sa vracal, normalne nacitalo ze cestuje naspäť do mesta pridem do domu a az vtedy som si vsimol ze mi hru vobec neaktualizovalo - presne ako som odisiel na dovolenku tak isto to vyzeralo ked som sa z nej vratil!!! ziadne nove naladovky, predmety v inventary, body viza, NIC!!! chvalbohu som hru ukladal tesne pred odchodom Z francie tak som to skusil zase a NIC! ale zaujimave ze opatrovatelka si plat pytala!!! neviete pomoct prosim fakt to bola dlha a perfektna dovolenka so vsetkym co k tomu patri, kopa predmetov, viza :((((((( :shake: :shake:
martin195
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon 19 Júl 2010, 14:27
Pohlavie: Sim

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod Emerald » Pon 19 Júl 2010, 18:39

No hra v dome zostane taká ako pred odchodom, no Simovia čo boli na dovolenke by mali mať nové zážitky a to čo si kúpili je v ich inventároch. A nepomýlil si sa náhodou v tom, že niektoré veci čo si kúpiš sú v rodinnom inventári a nie v inventároch Simov a taktiež keď si doma už im nové priania ohľadom dovolenky nenaskakujú a iba ak si niektoré odklikol, že ho chceš splniť iba vtedy ti zostane a taktiež ak si nesplnil žiadne úlohy tak víza nedostaneš iba za to, že si na dovolenke bol. Na zvýšenie víz za splnenú úlohu ťa vždy upozorní okienko v pravo hore a ak sa ti tam počas celej dovolenky žiadne neukázalo (mimochodom to nenaskakuje iba tak, ale za splnenie úlohy čo ti niekto na tej dovolenke zadá) tak ani víza v tom zápisníku ti nestúpli.
Na to aby ti to stúpalo nemôžeš iba tak prehľadávať hrobky ale musíš prostredníctvom tabule v hlavnom stane zistiť kto potrebuje pomoc, potom sa uňho hlásiť, následne splniť úlohu a až potom od neho dostaneš víza a prípadne aj odmenu.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod martin195 » Pon 19 Júl 2010, 20:59

nie ved som pocas tej dovolenky aj hral tak viem ako to s tym bolo... dokonca som aj postupil s vizou na dalsiu uroven... a ked sa nemylim tak po dovelenke je vzdy dvojdnova naladovka "navstivil..." :( proste mi to vobec nechce ulozit... keby raz tak poviem ze chyba ale skuil som znova a ni...
martin195
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon 19 Júl 2010, 14:27
Pohlavie: Sim

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod Emerald » Pon 19 Júl 2010, 23:26

Tak si skús aktualizovať hru najnovšími patchmi, mohlo by to pomôcť. http://www.thesims3.com/game/patches
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod martin195 » Uto 20 Júl 2010, 20:52

skúsil som ale nepomohlo :( :( :(
nedalo by sa to nejaku manualne nastavit zeby sa z dovolenky presunuli domov prekopirovanim nejakych suborov alebo tak nejak?
prikladam video: na zaciatku konci dovolenka, naskoci okno ze uz musia ist, no pri nacitavani to v strede skoci hned na koniec (neviem ci to tak nerobi stale) a uz su doma. myslym ze normalne by mali prist autom niekde od stadiona a vsetky nalady mat tak na 2/3 + tu naladovku a moj pripad nic - nalady presne ako pred odchodom, nalodovka ziadny, veci v inventari ziadne, viza body ziadne a este aj prilezitosti som mal stare. a dokonca mi obaja na dovolenke zostarli a ked sa vratili boli zase mlady :(
nemoze to byt tym dietatom??? ze nevie rozdelit domacnost abo co! :(

http://uloz.to/5371188/video158.mp4
martin195
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon 19 Júl 2010, 14:27
Pohlavie: Sim

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod Emerald » Uto 20 Júl 2010, 22:22

No nemalo by to byť spôsobené tým, že je doma. Ale nič nedáš za to ak ho vyskúšaš vziať na ďalšiu dovolenku s nimi, alebo skús inú rodinu či ti to spraví aj u nich.
Ešte mi napadlo, nejaké hacky, mody atď. nemáš? Tie môžu spôsobiť aj takéto chyby dokonca omnoho závažnejšie. Prípadne takú tú bábiku stiahnutú z oficiálneho sims3store, ktorá bola chybná.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod schnegy » Uto 20 Júl 2010, 22:24

Martin, bude to vazne chyba hry, neviem, co by si s tym mohol este robit, ak ti to ten patch neopravil. Skus ist s inou rodinou na dovolenku. Mozno to neopravi len aktualne prebiehajucu dovolenku a potom to bude okej. Prides sice o nejaky cas hrania a vysledky ale to je tato hra, ma viac chyb ako je z nej uzitku...
Este co mozes urobit, je odstranit downloady, ak nejake mas. Ak nie, zrejme tomu nepomoze ani svatena voda. Pokial ja viem.

EDIT: nj nj presne ako pise Emerald
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod martin195 » Str 21 Júl 2010, 12:29

ziadne downloady nemam a co sa tyka hesiel tie nepouzivam s vinimkou testingcheatsenabled vynimoce... skusim ho vypnut no nemyslim ze by sa tym nieco menilo :( pri ostatnych rodinach to nerobi, len v tom jednom pripade... neexistuje nejaka podpora od EA czech?
martin195
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon 19 Júl 2010, 14:27
Pohlavie: Sim

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod martin195 » Str 21 Júl 2010, 12:29

no ten cheat nepomaha :x
martin195
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon 19 Júl 2010, 14:27
Pohlavie: Sim

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod schnegy » Str 21 Júl 2010, 18:19

Jasne, ze existuje podpora ale neviem, co ti napisu...
Zákaznícka podpora - sem som pisala ja.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod martin195 » Pia 30 Júl 2010, 11:48

no velmi mi tam neporadili :(
ale este ma napadlo ze ci sa neda z dovolenky odist predcasne, to by mozno pomohlo...
martin195
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon 19 Júl 2010, 14:27
Pohlavie: Sim

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod martin195 » Sob 07 Aug 2010, 20:49

nevieite niekto naco je subor TravelDB v umiestneni X:\Users\XXX\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Saves\Sunset Valley.sims3 ???
martin195
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon 19 Júl 2010, 14:27
Pohlavie: Sim

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod yoh1len » Sob 07 Aug 2010, 23:05

z dovolenky sa da odist predcastne... v mobile si najdes Ist domov, Jet domu, Cestovat domu ci ako to tam je to stlacis a zachvilu ti zacne nacitat domov
yoh1len
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Sob 31 Júl 2010, 20:58
Pohlavie: Sim

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod martin195 » Pon 09 Aug 2010, 11:59

ano aj to som uz skusal ale nic :(
myslel som ci nie je chyba v tom subore co som pisal vyssie
martin195
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon 19 Júl 2010, 14:27
Pohlavie: Sim

Re: Chyba pri ceste z dovolenky!

Poslaťod Emerald » Pon 09 Aug 2010, 16:56

Ale ten súbor je súbor celého susedstva. Ak s ním niečo spravíš aj tak to nebude mať žiaden efekt. Ak ho nahradíš pôvodným súborom, tak tá rodina v ňom neexistuje a i tak sa nevrátia a už ani tie dovolenkové destinácie, ktoré k tomu starému patrili nebudú, ale tiež sa obnovia.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia