The Sims 3 akcie, prezentácie

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Prídete na prezentáciu Domácich maznáčikov do Bratislavy?

Áno.
4
19%
Nie.
5
24%
Nemôžem, inak by som išiel/išla.
11
52%
Pôjdem na niektorú z prezentácií v Čechách.
1
5%
 
Celkom hlasov : 21

Re: The Sims 3 akcia v Bratislave

Poslaťod Emerald » Pia 13 Nov 2009, 23:43

Myslím, že minimálne hodinu bude priestor na hranie.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcia v Bratislave

Poslaťod Maggi » Sob 14 Nov 2009, 22:42

Jupíí :D Bola som tam a stretla som Emerald a zahrala si SIMS :heart:
Akože hra fakt super má vylepšenia :) Som preskúšala všetky tri destinácie, každá má veľa dobrých zákutí :) Super kam sa dá až dostať keď nájdete všetky tie skryté dvere, tajné otvory a tak :D Normálne ma tak dostala, že uvažujem o kúpe :) Samostane aj hudba spracovaná skvelo :heart:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod Tomak » Sob 14 Nov 2009, 23:48

To je super, že si tam bola. Mne Emerald hovorila, že plánuješ prísť. Mali ste dostať aj nejaké darčeky, nie? :)
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod Emerald » Ned 15 Nov 2009, 00:21

Akcia bola super aj keď bolo pomenej ľudí. Ani som nemala čas prehodiť pár viet s Maggi, no aspoň sme sa odfotili :) ale tak to sa verím podarí na nejakom stretku mimo takúto akciu. Na hranie bola kopa času, bez pár minút celé dve hodiny. Ja som vyskúšala Egypt a Francúzsko, Čínu som nestihla, ale tá ma asi aj najmenej lákala :oops: Nebudem teraz ďalej písať, napíšem článok :wink:
Inak fotiť sme v hre nefotili, aj tak by to bolo podľa mňa zbytočné pretože zo Simposia je kopa obrázkov.

Inak horúca informácia, ďalší datadisk vraj vyjde už budúci rok asi koncom februára. Pretože prezradili, že ďalšia podobná akcia by sa mala konať niekedy vo februári.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod Tomak » Ned 15 Nov 2009, 01:09

:lol: Super, čiže nemali ste tam ani nejaké ochutnávky a čaje? To mala asi len Praha zrejme.

Už vo februári? :shock: To je nejak skoro, nie? Som očakával niekedy v júni alebo máji ako TS3.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod vika » Ned 15 Nov 2009, 01:18

ja som tam nakoniec bola tiez, sice som tam nikoho nepoznala ale co uz ...
Ten novy datac sa ma volat Moderny zivot a vraj to ma byt podobne Nocnemu zivotu z TS2 ale ma to mat aj ine novinky....
Mam nejake foto z hry tak mozem hodit ak chcete. Stihla som Egypt, kde som skumala hrobku a v Cine som sa stihla len tak trochu popozerat, lebo Egypt mi zabral vela casu...Hra je super, ma nieco z adventury a hudba k jednotlivym destinaciam je super :) Medzi navstevami jednotl.destinacii treba byt doma 2 dni, neda sa ist z hned z jednej dovolenky na druhu....
Ten skuter vypada v hre dobre ale ked s tym isiel moj Sim po piesku tak som sa smiala, prislo mi to smiesne :lol:
Som spokojna ze som tam prisla :)
Este som sa pytala na ten program na tvorbu susedstiev a vraj to vyde okolo decembra a ma byt premakany, vraj sa tam bude dat vela veci nastavit aby sme si mohli postavit svoje krasne susedstva :) takze sa na to moooc tesim :)
Moje dojmy su pozitivne :)
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod Emerald » Ned 15 Nov 2009, 02:24

Ale ja asi viem ktorá si bola :lol: videla som že si dosť fotila a keďže píšeš že máš fotky tak si to bola asi ty. Určite ich sem daj :) ja som nefotila, skôr som si robila poznámky aby som mala o čom napísať článok.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod vika » Ned 15 Nov 2009, 02:31

no hej, sedela som aj s praitelom bokom od vas kedze sme prisli trochu neskoro :( ale som rada, ze som tam isla :) Foto hodim ked si nastudujem ze ako na to :oops: :lol: nebude to nic moc ale aspon nieco ;) Inak ten chalan (mladsi) to bol niekto z ceskeho oficial.fora? alebo ako? inak spominal asa na fore nejaky darcek ale nic som nedostala tak neviem....davalo sa nieco ci nie?
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod Maggi » Ned 15 Nov 2009, 12:43

Ja som si vyskúšala všetky tri destinácie, ale najviac ma zaujal ten Egypt :) Najmenej ma zaujala tá čína, aj keď určite mala to čo do seba :lol:
Hej Emerald si písala usilovne poznámky :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod Emerald » Ned 15 Nov 2009, 16:53

Vika obaja boli z EA, ty asi máš na mysli Lakua ale to nebol on.
Áno ja som si písala poznámky :oops: veľa toho bolo tak aby som si nemusela hlavu o stôl búchať, že som niečo dôležité zabudla.

Darček nikto nedostal, to možno iba na tom prvom v Prahe dostali.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod Emerald » Ned 15 Nov 2009, 19:30

Článok, fotky pridám keď ich dostanem.
.................................................................

Prezentácia hry v Bratislave

Na prezentácii hry sa zúčastnilo 8 fanúšikov hry a dvaja zástupcovia Českej podočky EA. Po krátkom úvodnom privítaní a predstavení hry sme sa mohli pustiť rovno do hrania, na ktoré sme mali bez pár minút celé dve hodiny. Tomáš a Mirek z EA sa pri každom zastavili, takže sme mali aj možnosť spýtať sa na to čo nás zaujímalo. Bola to skutočne vydarená akcia a verím, že sa podobná uskutoční aj o pár mesiacov, konkrétne vo februári pred vydaním ďalšieho datadisku.

Poďme však k samotnej hre. Ako prvý som si vyskúšala Egypt. Najviac ma zaujímalo objavovanie hrobiek, svoju Simku som preto hneď poslala do jednej z pyramíd. Po jednoduchom úvode kedy stačilo zatiahnuť za tú správnu z niekoľkých rovnakých sôch čo aktivovalo svetlo a otvorilo dvere. V ďalšej miestnosti však nastal prvý problém, kamenný kľúč v tvare hviezdy ktorý som potrebovala obklopoval oheň. V miestnosti sa nachádzali zamknuté dvere (na ich otvorenie som potrebovala ten kľúč) a podozrivo vyzerajúca stena, ktorá sa po preskúmaní otvorila a tak som prešla do chodby v ktorej sa v zemi nachádzali elektrické pasce. Pri pascách je možnosť preskúmať ich alebo pokúsiť sa o ich deaktiváciu, niektoré pasce však Sim môže skúsiť preskočiť. Všimla som si, že moja Simka ktorá už predtým bola v Číne a mala určité skúsenosti s bojovými umeniami takéto pasce ladne preskočila na prvý krát, no Simka čo žiadne takéto skúsenosti nemala sa niekoľkokrát spálila kým sa jej to podarilo a ten skok ani zďaleka nebol tak dobrý ako tej skúsenej Simky. Po prejdení cez niekoľko pascí som sa dostala na koniec chodby, tam bol otvor v stene ktorým som aktivovala ďalšie dvere, ktoré viedli ku kľúču obklopenému ohňom. Po vložení kamenného kľúča do bloku pri dverách sa otvorili aj tie a ja som sa opäť dostala ďalej.
Skutočne je tento datadisk veľmi zaujímavý, sami vidíte, že som vám popísala iba pár miestností a je toho už slušný kúsok. Poďme teda ďalej, nebudem sa však už venovať samotnému prechodu hrobkou krok po kroku, ale zameriam sa na iné pozoruhodné veci, čo som v Egypte postrehla.

- V truhliciach s pokladom je okrem tehličiek z rôznych kovov, sošiek a iných pokladov možné nájsť aj sušené jedlo. To sa vám môže hodiť, keď budete hlboko v podzemí a zistíte, že vášmu Simovi sa minuli zásoby jedla.
- V podzemí je dokonca možné prespať, v jednej z hrobiek (ale vo Francúzsku) som našla umiestnený stan a v diere vedľa sa nachádzalo aj jedlo.
- Sušené jedlo má niekoľko úrovní kvality, ktorá vplýva na to ako veľmi Sima zasýti.
- Nazbierané starobylé mince sa dajú použiť ako platidlo u miestneho obchodníka so špeciálnym tovarom, tento obchodník je pri vzdialenom náhľade na susedstvo označený na mape. Môžete uňho kúpiť rozbité i celé vázy a misky, rôzne sočky, dokonca aj skamenené hrozno. Na nákup týchto vecí však potrebujete určitú úroveň víz.
- V každej destinácii sa nachádza miestny trh, kde sú obchodíky v ktorých si môžete kúpiť jedlo, stany, suveníry, špeciálne knižky.
- Postrehla som, že v kníhkupectvách sa dá nájsť široká ponuka kníh. Množstvo nových receptov, knižiek pre rybárov ako môžu uloviť žaby, slimáky atď., výučbové knižky napríklad o fotografovaní či výrobe nektáru a samozrejme kopa nových románov.
- Po príchode do destinácie po kladnom potvrdení okienka s popísanou úlohou sa mi nad panelom v oblasti nad okienkom s náladami Sima objavila bublina s prvou časťou úlohy. Táto bublina tam je po celý čas, takže máte stále prehľad o tom, čo váš Sim má spraviť.
- Jednou z mojich úloh bolo nájsť 4 kusy tyrkisu, keď som sa na susedstvo pozrela z diaľky mala som na mape označené miesta, kde sa tyrkis nachádza. Tie som potom mala odovzdať určitej osobe, ktorú som po splnení zadania so zbieraním mala taktiež označenú na mape. Po odovzdaní kameňov som dostala ďalšiu úlohu.
- Tieto úlohy sú rozdelené pre všetky tri destinácie. Okrem úlohy v aktuálnej destinácii, ktorú vidíte v bubline, si môžete pozrieť aj ešte nesplnené úlohy z iných destinácií. Prehľad týchto úloh sa nachádza v záložke príležitostí (označené hviezdičkou) a tam je nová možnosť prepínania medzi Domácimi príležitosťami a Dobrodružstvami. Tieto dobrodružstvá nie sú časovo ohraničené takže na ďalšej dovolenke sa dá pokračovať.
- Zápisník dobrodružstva má z časti podobu prehľadu vedomostí. Okrem zberateľstva sa tam nachádza záložka pre každú destináciu, kde máte zobrazenú aj úroveň víz.
- Víza sú rozdelené pre každú destináciu. Majú tri úrovne. Od dosiahnutej úrovne závisí maximálna dĺžka dovolenky, ktorá je 12 dní. Minimálna (začiatočná) dĺžka sú 3 dni.
- Medzi dovolenkami musia vaši Simovia byť minimálne 2 dni doma. Vidíte to v okienku nálad kde pretrváva jeho dobrý pocit z dovolenky, ktorý má trvanlivosť 2 dni. Po jeho uplynutí môžete ísť na ďalšiu dovolenku
Tip: ak si chcete skrátiť čakanie medzi dovolenkami pošlite vašich Simov na dovolenku tesne pred polnocou. Keďže sa z dovolenky vrátia v čase odchodu, tak sa do pôvodného susedstva vrátia znovu pred polnocou, pri čom budete v ich dobrom pocite vidieť, že bude trvať dva dni. Prelomom polnoci sa však tento pocit zmení na 1 deň takže na ďalšiu dovolenku budete môcť odcestovať už po uplynutí jedného dňa.
- Pri každom Simovi ktorého spoznáte v destináciách máte miniatúrnu ikonku z ktorej krajiny je, napríklad pri Egypťanoch sa na fotke nachádzajú malé pyramídy.
- S ľuďmi z iných krajín nie je možné telefonovať keď je váš Sim doma. Môže ich iba pozvať na návštevu, na tieto účely je nová možnosť „Zavolať“ – „Pozvať zahraničnú návštevu“
- Všimla som si, že domáci boli k mojej Simke dosť nepriateľský, bolo veľmi ťažké nadviazať s nimi dobrý kontakt a prejsť k iným než základným interakciám.
- Pri interakciách medi Simami som si všimla, že sa od miestnych môžu naučiť nové pesničky (ako tomu bolo aj v TS2 Šťastnú cestu). V Egypte bola jednou z dvoch pesnička „Kto je moja múmia?“.
- Susedstvá v destináciách je taktiež možné do určitej miery upravovať a to z hľadiska stavby vlastných domov. Takže pre Simov môžete postaviť vlastnú prázdninovú rezidenciu.
- Čo ma skutočne zaujalo bol pohľad cez vzduch vlniaci sa od horúčavy na zapadajúce slnko nad Al Simharou. Krása!
- Vo Francúzsku sa za mestom nachádza výrobňa nektáru, súčasťou je aj záhon s rôznymi druhmi hrozna.
- Taktiež vo Francúzsku som okrem podzemnej hrobky pod kamennou stavbou podobnou Stonehengu našla aj dom, ktorý bol podozrivý už iba tým, že bol veľmi vzdialený od mesta. Pripomínal mi Dom hrôzy, pretože prvé pasce sa nachádzali už pred dverami, ďalšie hneď vo vstupnej hale atď.

Toto je skutočne iba zlomok toho čo som v hre videla, takže som sa snažila vybrať také zaujímavosti o ktorých sa ešte nepísalo alebo neboli na obrázkoch.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod Sašena » Ned 15 Nov 2009, 23:57

Řekla bych, že jste na tom tentokrát byli lépe, než pražáci, protože v Praze se ta prezentace konala přímo v kancelářích EA a byla jen pro pozvané zástupce z webů o Sims.

Jinak napsané to máš moc hezky, je to docela zajímavé, ale pořád mně to ještě nepřesvědčilo o tom, že zrovna tuhle hru musím mít, i když už jsem byla dotazována, jestli ji nechci k Vánocům. Myslím, že dám přednost novému harddisku, začínám mít v kompu dost narváno, a pak se uvidí..
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod Emerald » Pon 16 Nov 2009, 00:06

Pôvodne to na pozvánky malo byť aj u nás ale asi bol malý záujem. Ja som sa o tom dozvedela od Tomaka, ktorý ma tam vlastne poslal :)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod vika » Pon 16 Nov 2009, 01:15

ja som sa to dozvedela cez vasu stranku kde ste dali ten plagat :) na pozvanku by som asi nedostala :lol: :P :roll:
ale som rada, ze som tam bola a mohla si to vyskusat. Ked pretriedim foto tak ich sem dam.
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod Emerald » Pon 16 Nov 2009, 01:18

No hej oni potom napísali Tomakovi, že či by ten plagát nemohol dať na stránku, že môže prísť kto chce, takže sme radi, že si si nový datadisk mohla vyskúšať vďaka GS :)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia