Aký bude prvý? A ďalšie?

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Čo by ste chceli v The Sims 3?

Univerzitu
11
11%
Podnikanie
5
5%
Ročné obdobia
42
43%
Domáce zvieratá
16
16%
Superstar
4
4%
Voľný čas
1
1%
Zábavu
3
3%
Farmu/vidiek
15
15%
 
Celkom hlasov : 97

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Totodile7625 » Ned 13 Jan 2013, 21:06

Tak pre mňa to má zberateľskú hodnotu ... ja to tam proste musím mať ... aj keď kolekciu ako napríklad Sladké Blbosti skoro vôbec nevyužívam ... ale proste je to zbierka a fakt by ma štvalo keby som tam ten krúžok mal vyšednutý. :lol:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Sirka21 » Pon 14 Jan 2013, 11:00

aj ja som taka ze chcem mat vsetky velke datadisky a minidatadisky zatial mam okrem tych co su cez internet jedine z nich mam tie horske lazne :)
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Markus » Pon 14 Jan 2013, 15:34

ja stále nechápem cestovanie v čase..
pamätám si nejaký ten rok-dva do zadu, na ten prehľad datadiskov ktorých malo byť 10.. aj keď dátumy sú už teraz totálne mimo :slap:
Cestovanie v čase, nedokážem si predstaviť taký datadisk.. čo všetko by musel obdahovať :huh:

Keď to nieje Sims 4, možno spojenie s Medieval? , ale cestovanie v histórií susedstva? alebo nejaké sci-fi :o ?
vôbec si to neviem prestaviť :unknown:
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Fuzz33 » Pon 14 Jan 2013, 17:35

Predstaviť si to neviem ani ja, ale verím, že to bude tak zabugované, ako ešte nikdy. Už sa teším :cry:
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod schnegy » Pon 14 Jan 2013, 18:20

Ano. Jedna predstava je, ze to bude navrat do mozno stredoveku alebo nejaky vidiet s farmarcenim, o co si vraj vela ludi stale hovori (neviem preco) a nejaky sci-fi svet buducnosti (asi ako Lunar lakes). Alebo druha moznost je, ze sa vratia do minulosti k rodinam akoby z cias zaciatkov serie sims. Ale to sa mi zda ako blbost lebo predsa TS3 sa casovo odohrava este pred TS1...
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Totodile7625 » Pon 14 Jan 2013, 18:21

To o tom zabugovaní sme hovorili aj o Ročných Obdobiach a ...
... aha, tak nič ... som ticho. :lol:

Ja si zas naopak viem celkom dobre predstaviť. Mám fakt celkom predstavu o tom, ale ... ale mi to príde strašne objemné, ak by to mali spracovať poriadne. Lenže ako poznám EA, poriadnej roboty sa nedočkáme. Zase iba nejakého braku ako bolo Po Zotmení a následne vyjde niečo, čo už malo byť spojené s tamtým dodatkom, tak ako Showtime. :slap:

Edit: Schnegy Ty si génius! Ak by to tak naozaj bolo ... žeby sa simíci vedeli pozriež do budúcnosti, do sveta The Sims 2 ... že by prerobili Krasohlídkov ... a vytvorili rodiny z neho ... :roll:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Fuzz33 » Uto 15 Jan 2013, 17:38

To by bol fakt výborný nápad, len to má jednu malú nepodstatnú chybičku. V Sunset Valley už Gothovci sú a keby hráme v tomto meste a Bella a Mortimer sa nikdy nedajú dohromady, tak asi budúcnosť tiež nebude nejaká presvedčivá.
Neviem sa zbaviť predstavy, že to bude len také sci-fi budúcnosť plná vyspelej technológie :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod schnegy » Uto 15 Jan 2013, 20:05

Neviem, ja mam pocit, ze Toto to myslel vrcholne ironicky :lol: :unknown:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Totodile7625 » Uto 15 Jan 2013, 20:33

Nemyslel. :lol: Ja si to tak naozaj viem predstaviť. A hodne by ma to potešilo. Viac jak nejaká hyper SciFi Utópia.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Fuzz33 » Uto 15 Jan 2013, 23:51

To by veľmi potešilo aj mňa, ale zas aj tá minulosť. To budú podľa mňa zas samé načítacie obrazovky, ktoré budú trvať pol hodinu a navyše mi to riadne zaťaží notebook :?
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Alisiq » Ned 17 Feb 2013, 17:31

Prepáčte, možno som to dala do zlej témy...
Môžem sa Vás opýtať....(niekde tu na fóre som to kedysi videla, ale teraz to neviem nájsť :? ) Ktorý datadisk (okrem Cestovnej Horúčky, Obludária, Domácich maznáčikov a Ročných období :lol: :D ) je naozaj super, kde je veľa nových vecí, doplnkov, oblečenia, vlasov, interakcií....atď. :) Neviem sa rozhodnúť a keďže nemám ostatné datadisky, neviem posúdiť ktorý je najlepší a plný nových vecí. Diky vopred :)
A kde sa tie datadisky dajú kúpiť za dobrú cenu? Kde ich kupujete najčastejšie?
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Sirka21 » Ned 17 Feb 2013, 19:16

co sa tyka toho podla mna ambitions co sa tyka interakcii a doplnky a veci to neviem ako je na tom celkovo co sa tyka trojky nabytok, oblecenie aj ucesy su nanic v dvojke toto bolo lepsie.
ja kupujem bud v brlohu v predajni tam davaju ak mas isic tak davaju isic zlavu pripadne cez internet v brlohu alebo game expres ale tam treba brat do uvahy ze sa plati aj postovne.
pripadne v tescu ak by si si kupila ale myslim ze ceny ako take nie su velmi rozdielne.
treba vystriehnut zlavy v septembri bola skvela zlava 50 % na datadisky aj teraz bola nedavno ale uz skoncila tusim 15% zlava
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Simko » Pon 18 Feb 2013, 14:41

Alisq mne veľmi páčil Showtime. Tam pribudlo dosť veľa vecí. Aj vlasy sú pekné aj oblečenie sa celkom dá. Nabýtok je tam taký všeliaký. Väčšinou taky modernejší tam bol :)
Ďalej Povolanie snov je tiež dobré. Veľa nových objektov a aj nové povolania.
Po zotmení tiež odporúčam. Hoci tento dodatok riadím k tým stredným, veľa nových objektov taktiež hudobné nástroje. A mesto Bridgeport je v poradí 3.najkrajšie. Teda pre mňa.
Za toto ma mnohý asi odsúdia :lol: ale Hry osudu pre mňa nieje veľmi dobrým dodatkom. No dobre sú tam nejaké nové interakcie aj nové objekty ale na dodatok za 30eur je to podľa mňa dosť slabé!
Pre mňa je najlepším dodatkom Showtime. To už nezmením! :lol:
Ďalej Ročné obdobia a potom sa mi veľmi páčilo Obludárium!
Ale to som už odbočil od toho čo si sa pýtala :oops:
Ja osobne ti odporúčam Showtime. Tento dodatok ma spolu s Obludáriom bavili fakt najviac! :)
Ale to je len môj názor! :)
Edit: Ja kupujem v Brlohu! Mám to odskúšané! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Aký bude prvý? A ďalšie?

Poslaťod Lianka79 » Str 20 Feb 2013, 09:14

Mne sa okrem spominanych zvieratiek a rocnych obdobi najviac pacia Hry osudu. Je to asi o tom, kto sa ako rad hra Sim. Mna priserky bavia chvilu, ale potom sa mi zunuju a radsej hram za normalnych simov a vzdy uvitam, ked je viac interakcii a moznosti ako hru ozivit takym tym prirodzenym sposobom. A to som nasla prave v Generations.
:roll:
Lianka79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned 30 Máj 2010, 11:51
Pohlavie: Simka

otázka

Poslaťod joe123 » Str 20 Feb 2013, 16:01

čaute nikdy som nehral sims ale chcel by som začať. Zaujal ma datadisk k dvojke Open for business a chcel by som sa opýtať či je dačo také aj v trojke.
Teda akási jednoduchá simulácia podnikania alebo ak by som zvolil kariéru biznismena či budem môcť napr. investovať, spravovať firmu, prepúšťať zamestnancov, ovplyvňovať zisky a pod. teda či takéto veci v hre sú alebo nie.
Podobne ak by som napr. zvolil kariéruzločinca ako to funguje. Vopred dik za odpovede :)
joe123
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str 20 Feb 2013, 15:53
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia