Preklady zaujímavých článkov k TS3 a datadiskom

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: Preklady zaujímavých článkov týkajúcich sa TS3

Poslaťod David » Str 06 Máj 2009, 21:58

Mód stavby

Zajímá vás, co je nového v režimu stavby? V trojce najdeme mnoho nových vylepšených nástrojů a některé z nich jsou naprosto geniální! Hráči si mohou vybrat svůj vlastní přednastavený domeček a koupit ho buď zařízený nebo prázdný. Zastánci stavby domů od základů mají možnost vytvořit domy, paláce, chaloupky….zkrátka všechno, co je napadne.

Novým nástrojem je nástroj na zvětšení a zmenšení místností. V módu stavby je to první ikona nahoře – Nástroj ruka. Funguje tak, že uchopíte stěnu a táhnete jí směrem, který chcete. Pozor, šipky, které se objeví, musí být zbarveny zeleně, pokud tomu tak není, něco vám brání ve zvětšení či zmenšení prostoru. Nástroj perlík byl vylepšen, nyní můžete označit celou oblast a vymazat ji, což usnadňuje alespoň některým hráčům práci.

Střechy – možnosti střech v The Sims 3 jsou neuveřitelně vylepšené. Máte možnost autostřechy nebo upravení výšky střechy ( pomocí posuvné lišty ). Hráč má možnost vybrat typ střechy, střešní krytinu a případně sedlovou střechu, pokud mu normální nestačí. Umístění a přestavba objektů je naprosto geniální díky vylepšeným mřížkám (vidíte je pouze v tomto režimu a objekty, které umísťujete, přesně sednou na místo, kam chcete ).

Barvy a úprava terénů jsou nástrojem k nezaplacení. Hráč má možnost si pomocí tvaru štětce a jemnosti vytvořit povrch dle fantazie. Totéž se dá zvolit v úpravě terénů – jemnost a tvar štětce vám umožní vytvořit si povrch, který potřebujete. K dispozici máte nespočetné množství stromů, květin, kamenů a křoví. Nyní si milovníci rostlin mohou vytvořit skoro džungli J. Schodiště – možnost výběru šířky schodů, automatické zábradlí (vyp., zap.). Ke každému schodišti si můžete vybrat zábradlí ve stejném stylu.

Dveře mají tři velikosti. Svoboda v tvoření se projeví i v interiéru domu – stěny a podlahy a prakticky všechny objekty se dají přetvořit pomocí nástroje „Vytvořit styl“. Hráči mohou vytvořit rybníky a bazény jak tomu bylo v dvojce, ale i tyto nástroje jsou vylepšené!

The Sims 3, hra, v které si každý hráč přijde na své!

Autor: Šárka Pechočiaková

Šárka Pechočiaková pracuje na testování a lokalizaci The Sims 3 v Madridu a Sims jsou její nejoblíbenější hrou. Můžete se těšit i na další texty od ní na těchto stránkách.
http://thesims3.ea.com/view/pages/newsI ... 1028580411
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: Preklady zaujímavých článkov týkajúcich sa TS3

Poslaťod Pethusa » Pon 22 Jún 2009, 15:18

fakt dobre preklady....thks :D
Obrázok užívateľa
Pethusa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia 22 Máj 2009, 19:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tomak » Pia 21 Aug 2009, 00:52

Presunul som tému sem, dávam sem preklad z češtiny, ktorú mi zaslali z EA, neviem, či bol ten článok aj na oficiálkach:

NA TITULE THE SIMS 3 CESTOVNÁ HORÚČKA SPOLUPRACUJÚ UMELCI Z CELÉHO SVETA
Nelly Furtado, Pixie Lott a Stefanie Heinzmann spievajú v simčine
Obrázok

REDWOOD CITY, Kalifornia, USA – 18. augusta 2009 – Fanúšikovia The Sims z celého sveta sa môžu tešiť na nové hity Simov, ktoré tento rok na jeseň zaznejú v novom doplnku pre The Sims™ 3 Cestovná horúčka vo verziách pre PC a Mac. Vydavateľstvo EA Play spoločnosti Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) dnes oznámilo, že v titule The Sims 3 Cestovná horúčka na hráčov čakajú skladby v jazyku Simov v podaní takých interpretov, ako je víťazka ceny GRAMMY Nelly Furtado, vychádzajúca popová hviezda Pixie Lott, nemecká senzácia Stefanie Heinzmann, nastupujúca rocková skupina Matt & Kim, svetoví indie dance rockeri Young Punx a ďalší!

„Keď som sa dozvedela, že EA chcú, aby som sa podieľala na hre The Sims 3 Cestovná horúčka, bola som hrozne nadšená,” povedala Nelly Furtado. „Milujem jazyky a spievať v simčine bola obrovská zábava.“

„Na nahrávkach výberového mixu skladieb v simčine, oficiálnom jazyku The Sims, sme pracovali veľmi intenzívne,“ uviedol Robi Kauker, hudobný riaditeľ štúdia The Sims v EA. „Kolekcia skladieb interpretov v hre je fantastická a každý hráč si v nej nájde niečo, čo je mu blízke.“

„Mať svoju pesničku v The Sims 3 Cestovná horúčka je paráda,“ dodala Pixie Lott. „V hre si s postavičkou idete pustiť rádio a práve na ňom hrajú simskú verziu ‚Mama Do‘. Naviac to rádio potom môžete vziať a ísť s ním úplne kamkoľvek!“

Aktuálny zoznam skladieb a ich interpretov:
• Nelly Furtado – „Manos al Aire”
• Pixie Lott – „Mama Do”
• Stefanie Heinzmann – „No One Can Change My Mind”
• Matt & Kim – „Daylight”
• Young Punx – „Juice and Gin”

Ďalší umelci, ktorí sa podieľajú na hudobnej časti The Sims 3 Cestovná horúčka, budú predstavení v následujúcich mesiacoch.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Preklady zaujímavých článkov k TS3 a datadiskom

Poslaťod TS3 » Pia 21 Aug 2009, 18:57

The Sims 3 World adventures
Preklad z herńeho serveru IGN
Mám tu pre vás môj preklad z IGN serveru o World adventures. Je to rozhovor s producentkou hry Lyndsay Pearson. Snáď sa dozviete niečo nové

Máme tu nový rozširujúci datadisk hry The Sims 3 World adventures (Cestovná horúčka, pozn. prekl.). Vyzerá ako odbočenie z pôvodných ciest The Sims hier, alebo sa mýlim? Datadisky pre prvé dve rozšírenia boli ako napríklad "Nočný život" alebo "Život v podnikaní" no teraz začínate krajinami, nie životom. Čaká nás nejaká znema zamerania tohoto a ďalších datadiskov?
Navštevovanie miest, ktoré skutočne existujú bez toho, aby ste vstali a niekde šli, ale cez hru, bolo pre našich hráčov niečo atraktívne. Mohli preskúmať miesta, na ktorých možno nikdy neboli. A to je iba jedna vec, prečo sme sa rozhodli ísť týmto smerom. Hry The Sims sú založené predovšetkým na realite. Prvým náznakom toho, že hráči to žiadajú bola tvorba účesov, celebrit či reálnych miest a budov. Navštívenie reálneho mesta je vlastne veľkým pokračovaním týchto túžob hráčov. Vziať vašeho Simíka na "umelé" miesto je jedna vec, ale keď vezmete svojho Simíka k naozajstným pyramídam, je to čosi viac. To nás skutočne baví.

Na akú podstatu ste sa zamerali v prípade World adventures? Simíci môžu navštevovať rôzne miesta, ale môžu aj tie rôzne miesta prestavovať? Alebo aspoň stavať nové domy v oblasti, v ktorej sa nachádzajú? Alebo sú tie oblasti brané ako nové mestá? Alebo jednoducho navštívia mesto a bývajú v hoteli či stále bývajú iba v Sunset valley či Riverside?
The Sims 3 World adventures nieje vlastne o "navštevovaní." Vy vlastne zasahujete do miest, v ktorých žijete, inak by to znamenalo, že ste prevádzkovateľom kultúry. Je to veľmi iné, než by ste tam boli iba na návšteve. Začínate vlastne v takom tábore, kde sa budete musieť snažiť zarobiť si a zariadiť si svoj dom, do ktorého bude môcť cestovať. Celé to bude hlavne o tom, aby ste sa dostali z tábora a získali skusenosti, ktoré neskôr môžete využívať. Napríklad keď pôjdete po centre mesta, občania vás môžu požiadať o pomoc alebo že im máte niečo nájsť. nejaký predmet, ktorý ich neskôr môže doviesť hoci i k hrobke.

Pravdepodobne máte trošičku inú stratégiu, ako v prípade The Sims 2, keďže už EA pridáva objekty do The Sims 3 cez Sims Store. Tým pádom asi nebude výhoda pridávať objekty do rozšírení, keďže si ich hráči budú môcť kúpiť. Už to tak nebude ako predtým, keď ste si museli zadovážiť rozšírenie preto, aby ste mali nové objekty. Preto ste sa zamerali na rozšírenie hry ako samotnej?
Áno, vlastne máte i pravdu. Bola by pravdepodobne nevýhoda, keby datadisk okrem prvkov hry obsahoval i to isté, čo si hráč môže kúpiť a k tomu vybrať, koľko toho chce a čo presne chce. Preto TS3 WA poskytne úplne nový zážitok z hry, oblečenie, účesy a pod. zatiaľ neuvažujeme pridať. To je i dobrým riešením v našej kreativite, máme väčšiu voľnosť vytvárania oblečení, objektov i. Môžme vytvoriť i veci, ktoré sa niekomu nebudú páčiť ale možno sa nájde človek, ktorý si ich obľúbi.


Menej podstatnejšie informácie:
- Ak sa z niekym v oblasti (Egypt, Čína, Francúzsko) zoznámite či spriatelite, po odchode si ho môžte zavolať domov. Zo vzťahmi sa nič nemení. Ale ak si trebárs vezmete za ženu Francúzsku, môžte sa naučiť nové Francúzske jedlá!
- Ovládanie sa trošku mení, hlavne v objavovaní hrobiek. Prechod nebude jednoduchý tipu "Klik a choď tam!" ale budete musieť riešiť rôzne šifry.
- Viac informácií o novom obsahu sa určitú dobu neobjaví
- Cestou po oblastiach môžte objaviť pôvodných obyvateľov ale dokonca i ľudí z vášho susedstva!
TS3
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Štv 11 Jún 2009, 15:20
Pohlavie: Simka

Preklad z CZ do SK

Poslaťod Tomak » Ned 11 Okt 2009, 16:34

Tipy k čínskemu bojovému umeniu

Dosiahnite Majstrovstvo v bojovom umení kung-fu v čínskom Shang Simla. Na svojich cestách do Číny môžu Simovia vôbec po prvýkrát začať cvičiť a učiť sa bojové umenie! Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť majstrovstvo v kung-fu.

Tréning
Akadémia bojových umení Fénix v čínskom Shang Simla je tým najlepším miestom pre nastúpenie cesty spravodlivých. Samozrejme, že tí, ktorí dávajú prednosť tréningu mimo Číny, si môžu kúpiť tréningovú bábku, prerážajúce dosky a nejaké čítanie na doma. Po dostatočnom búchaní do bábky a preseknutí hromady dosiek sa Sim dostane na cestu spravodlivých k zaslúženému víťazstvu! Ku skutočne majstrovskému zvládnutiu disciplín bojových umení v The Sims 3 Cestovná horúčka musí Sim zdolať niekoľko zdatných protivníkov vo Veľkom turnaji v Číne.

Cvičenie
Majstri bojových umení radi zápasia a precvičujú si svoje zručnosti v priateľských dueloch. Ako odmenu získavajú nové tréningové úbory s farebnými pásmi symbolizujúce úroveň ich umenia a talentu. Cvičné zápasy sú skvelým spôsobom k rozvíjaniu schopností Simov, budovaniu nových priateľstiev a čerstvému predvedeniu sa za odmenu získaných pásov!

Koncentrácia
Meditácia je kľúčom k dosiahnutiu vyrovnanosti a pokoja mysli. Tvrdá päsť je bez silnej mysli ničím. Koncentrovaný bojovník je schopný sa teleportovať a dosiahnuť neuveriteľné sily.

Majstrovstvo
Veľkí majstri bojových umení sú natoľko mocní, že dokážu využívať magické prvky v prírode na pomoc v boji proti zlu!

Výučba
Špička medzi majstrami bojových umení môže učiť ostatných a ďalej tak rozmnožovať rady disciplinovaných bojovníkov po celom svete.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Preklady zaujímavých článkov k TS3 a datadiskom

Poslaťod Emerald » Ned 18 Okt 2009, 20:47

1.) Aké nové sociálne interakcie boli pridané k trom novým charakterovým črtám?

Pre pripomenutie tri nové črty:

Dobrodružný: dobrodruhovia milujú dobrodružstvo a náladu im zvyšuje návšteva nových destinácií a objavovanie hrobiek. Dobrodruhovia zlepšujú svoju úroveň víz rýchlejšie a po návrate domov z výletu sú menej unavení.

Disciplinovaný: disciplinovaní Simovia vynikajú v bojových umeniach. Učia sa ich oveľa rýchlejšie, menej často zlyhávajú a sú lepší v súbojoch a lámaní dosiek.

Fotografovo oko: Simovia s touto vlastnosťou excelujú vo fotografickej zručnosti. Učia sa ju rýchlejšie, ich fotografie majú väčšiu hodnotu a majú unikátne sociálne interakcie súvisiace s fotografovaním.

Pridali sme niekoľko nových spoločenských interakcií pre fotografov – rozprávanie o fotoaparátoch, filmoch, tmavých miestnostiach – jednoducho všetko, o čo sa fotografovia zaujímajú. Disciplinovaný Sim, ktorý sa zameria na bojové umenia má možnosť vyzvať niekoho na súboj. Dobrodružní Simovia môžu rozprávať príbehy o svojich dobrodružstvách a rozprávať sa o nich s priateľmi, rodinou alebo miestnymi obyvateľmi, s ktorými sa stretnú.

2.) Sú nejaké nové celoživotné priania:

Môžem prezradiť niekoľko nových celoživotných prianí, ktoré nájdete v The Sims 3 World adventures. Nový herný systém ponúka množstvo možností pre nové priania a tu sú niektoré z mojich najobľúbenejších:

Výborný bádateľ: dokonale preskúmať 6 hrobiek v každej lokalite
Bezodná pivnica s nektárom: mať fľašky nektáru najvyššej kvality
Majster pohybu: dosiahnuť 10 level v bojových umeniach a atletike
Majster bojových umení: dosiahnuť 10 level v bojových umeniach a hodnosť Majster

3.) Pomocou ktorej kariéry a na ktorom poste sa bude dať dostať do niektorej z destinácií?

Každá kariéra dostupná vo vašom meste ponúka možnosť cestovať a navštíviť tieto nové lokality. Vo vašej kariére môžete mať telefonát, v ktorom vás požiadajú o pomoc s obchodnou dohodou v Al Simhara alebo doručiť špeciálnu vec zo Champs Les Sims.

4.) Počuli sme, že turisti budú môcť navštíviť základné susedstvá. Aké interakcie budú s nimi možné?

Turista, ktorý navštívi vaše domáce mesto, je iba ako váš normálny sused. Môžete sa s ním spriateliť, potom ho pozvať a zaľúbiť sa doňho. Nakoniec bude musieť ísť domov, no vy ho môžete pozvať k vám kedykoľvek budete chcieť. Turistov môžete stretnúť v meste, ako fotografujú okolie a rozprávajú sa s vašimi susedmi.

5.) Všetky nové zmeny sú spojené s novými destináciami?

Množstvo nových vlastností, ktoré The Sims 3 Cestovná horúčka ponúka sú spojené s novými destináciami. Nový stavebný nástroj na stavbu suterénu ponúka množstvo nových možností - použili sme ho hlavne pri stavbe hrobiek, no vy môžete postaviť suterén pod ktorýmkoľvek domom vašich Simov. Tiež sme pridali množstvo nových sociálnych interakcií pre deti a batoľatá – deti môžu ukradnúť sladkosti ich mladším súrodencom, alebo hrať sa s nimi milú hru Na schovávačku. Tiež sme pracovali na pridaní skvelej novej funkcie, ktorá vám umožní upravovať farby a vzory schodov a plotov.

6.) Môžete nám povedať niečo viac o Číne a Francúzsku?

O Egypte ste už toho mohli počuť dosť, takže vám radi povieme niečo viac o dvoch ďalších lokalitách, ktoré budú môcť Simovia v The Sims 3 Cestovná horúčka objavovať. V Shang SimLa v Číne sa môžu Simovia stať majstrami Kung-Fu alebo len tak obdivovať okolitú scenériu a ohňostroj. Shang Simla je pokojná izolovaná komunita v horskom regióne Číny. Objavila ju už dávno skupina mníchov. Miestni obyvatelia sú hrdí na svoju disciplínu a duševnú čistotu. Majú radi návštevníkov, no povzbudzujú ich k tomu, aby návštevu strávili v mieri a úcte. Shang Simla je teda domov pre Simov, ktorí si nadovšetko vážia disciplínu, mier a čistotu mysle. Dobrodruhom odporúčajú navštíviť Akadémiu bojových umení a potom Záhrady učňov, kde môžu meditovať. Takisto si môžu kúpiť pyrotechniku a zaplniť oblohu nad Shang Simla pestrofarebným ohňostrojom.

V Champs Les Sims vo Francúzsku sa vaši Simovia môžu naučiť fotografovať, vyrábať nektár a mnoho iného. Viac informácií o Champs Les Sims sa dozviete v priebehu ďalších týždňov vrátane nových obrázkov.

7.) Môžeme vyrobený nektár predať alebo dať ako darček?

Nektár môžete predať alebo jednoducho zhromaždiť. Váš Sim môže nektár použiť tiež pri varení alebo iba tak k večeri.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Preklady zaujímavých článkov k TS3 a datadiskom

Poslaťod Tomak » Pon 19 Okt 2009, 00:10

To čo je? Z kade? :shock:
Panebože, ďalší článok. :lol: Minule mi zasa EA poslal jeden o soundtracku :? . Zasa sa mi kopí a to som len minule skončil. :roll:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Preklady zaujímavých článkov k TS3 a datadiskom

Poslaťod Emerald » Pon 19 Okt 2009, 00:12

Viem to o soundtracku som videla :lol: ale do toho sa mi nechcelo :oops: dnes som našla tento a zdal sa mi zaujímavejší, je to z tadiaľto: http://simoperations.com/index.php?page=misc/features/worldadventurespreview dúfam, že ti to nepošlú :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Preklady zaujímavých článkov k TS3 a datadiskom

Poslaťod Tomak » Pon 19 Okt 2009, 00:18

Tak to aj ja dúfam. :) Dobre, že si ten soundtrack neprekladala, v podstate to je aj tak o ničom článok, iba dopĺňa celý zoznam pesničiek použitých v 1. dodatku.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Preklady zaujímavých článkov k TS3 a datadiskom

Poslaťod Emerald » Pon 19 Okt 2009, 00:25

Ja som vedela, že to nemám prekladať :lol: a to čo som dnes spravila je celkom nové, takže ak aj pošlú :yawn: tu to máme skôr
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Preklady zaujímavých článkov k TS3 a datadiskom

Poslaťod Tomak » Pon 19 Okt 2009, 00:30

To máš teda pravdu. :)

Edit: Inak to je super, že schody a ploty budeme môcť konečne štýlovať, to bolo jedno z najnečakanejších :? prekvapení v zlom pri TS3.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Preklady zaujímavých článkov k TS3 a datadiskom

Poslaťod Emerald » Str 04 Nov 2009, 21:37

Pár noviniek, budem to ešte asi postupne dopĺňať :wink:

Toto ste vedeli?

- Sochy sa dajú posúvať rôznymi smermi. Môžete si vybrať z možností „tlačiť“ alebo „ťahať“. To posunie sochu o jednu kocku. Ak sa rozhodnete pre „potlačiť ďaleko“ alebo „potiahnuť ďaleko“ váš Sim pohne sochu o viac než jednu kocku.
- Keď váš Sim objavuje hrobku môže sa báť. Ak sa váš Sim priveľmi bojí môže odmietnuť prehľadať hrobku pretože bude veľmi vystrašený.
- Ak nájdete starobylé mince v hrobke na zemi alebo v truhlici s pokladom môžete ich minúť na špeciálne veci alebo bonusy.
- Ak v hrobke nájdete 10 úlomkov hrobky môžete si z nich doma postaviť hrobku.
- Môžete uloviť žaby, krokodíly a slimáky. Pravdepodobne budete potrebovať minimálne 4 level vo vedomosti rybárčenia aby ste ich mohli chytiť.
- Aby ste otvorili ďalšie dvere potrebujete správny „kľúčový kameň“. Sú rôzne napríklad v podobe srdca, hviezdy, polmesiaca...
- Do hry boli pridané strešné plastiky (pravdepodobne sochy čo sa dajú umiestňovať na strechy alebo iné ozdoby striech).
- Na otvorenie niektorých vchodov musíte vyhľadať niekoho z práce zo základného tábora alebo nejakého miestneho Sima.
- Vašim Simom môžete kúpiť skúter a keď sa budú potrebovať presunúť na vzdialenejšie miesto automaticky sa na ňom odvezú.
- Niekedy však skúter dostanete aj automaticky ak niekam idete, bez toho aby ste ho vlastnili.
- Truhlice s pokladom majú možnosť „vziať všetko“. Pridali to preto, že niekedy sa v truhliciach nachádzajú aj haraburdy takže si môžete vybrať čo chcete a čo nie. Inokedy je zase všetko čo nájdete v truhlici dobré, takže je jednoduchšie kliknúť na „vziať všetko“.
- Vaši Simovia si môžu kúpiť toľko prázdninových domov koľko chcú, nie je tu žiadny limit. Takže ak chcete aby vaši Simovia mali 6 rôznych prázdninových domov môžu, jediné čo potrebujete sú Simoleony a dobré „podmienky na udelenie víz“ (asi sa môže stať, že ak v krajine spravíte niečo zlé nebude sa tam váš Sim môcť vrátiť - hmm)
- Váš Sim si tiež môže kúpiť kúsok krajiny (pozemok) na malom strove, jediné čo potrebujete je vedieť ako sa tam dostať.
- V hre je automatické „nahrávanie“ ktoré ukladá vaše dáta z hrania. Napríklad: koľko krát ste navštívili hrobku alebo koľko krát vás prekliala múmia a tak podobne.
- Čím viac hrobiek váš Sim preskúma o to bude úspešnejší a zlepší sa. Čím viac úspechov má váš Sim o to menej má neúspechov.
- Sú dva rozdielne druhy stanov. Prvý je jednoduchý stan, ktorý môžete vidieť v základných táboroch. Ten druhý je zvonka modernejší. Nemôžete do nich vojsť (asi to máme chápať tak, že sa do nich nemôžeme pozrieť), no môžete ich nosiť so sebou v inventáry a umiestniť ich kamkoľvek kde je to možné. Nezabudnite si svoj stan vždy vziať so sebou.
- Dĺžka dovolenky Simov sa pohybuje medzi 3 až 12 dňami. Záleží to na vašich „vízach“ koľko dní dostanete. Alebo si za nájdete starobylé mince môžete dokúpiť ako bonus pár dní navyše.
- Mená Simov v krajinách sú generované tak aby sa do nich hodili. Takže egyptské mená sa neobjavia vo Francúzsku atď.
- V Číne si nemôžete vybrať farbu ohňostroja, no môžete si vybrať aký druh explózie chcete vidieť.
- V Číne sú skryté schodištia po celom meste.

Pivnice, podzemie
Môžu mať hĺbku až 4 poschodia pod zemským povrchom. Sú plne obývateľné. Tak ako nadzemné poschodia sa spájajú schodišťami. V podzemí môžete vytvoriť aj súbor miestností, ktoré pospájate úzkymi chodbami. Ak chcete môžete vašim Simom v podzemí postaviť celé sídlo bez toho aby malo nejaké nadzemné podlažie, je však nutné aby na zemský povrch viedli schody.

Do zbierky
Ak je váš Sim nadšený zberateľ všetkého, čo sa v hre zbierať dá určite ho pošlite do nových krajín. Každá z nich ponúka jedinečné zberateľské kúsky, ktoré inde nenájdete. Rybári si na stenu k rybám uloveným v domácom susedstve môžu zavesiť aj žabu, krokodíla či slimáka chyteného vo Francúzsku, „dračiu rybu“ z Číny alebo „rybu múmiu“ z Egypta. V každej krajine sa dá nájsť jeden nový druh chrobáka, v Egypte je to napríklad Skarabeus. Okrem toho v krajinách poletuje 6 nových druhov motýľov napríklad Kleopatra.

Ovocie
V nových regiónoch môžete nájsť semienka štyroch rôznych stromov a to čerešne, slivky, granátového jablka a pomela (pomelo je citrusový plod rastúci v Číne). Novinkou je výroba nektáru z ovocia, tak že sa vylisuje. Tento produkt sa potom môže podávať na oslavách alebo pri večeri. Tak ako to bolo v The Sims 2 aj teraz má šťava z ovocia špeciálne účinky na Simov a každá špeciálna kombinácia má iný účinok. Z dôvodu kombinovania rôznych druhov pribudlo v hre vraj až 16 rôznych druhov hrozna napríklad „Avornaliano, Cherimola Blan, Cranerlet Nuala, Gralladina Fran, Meloire, Renoit“.

Obľúbené
Ako ste si určite všimli novinkou v hre The Sims 3 je, že Simom určíte ich obľúbené jedlo a hudbu. Keďže s týmto datadiskom pribudne hneď niekoľko nových krajín, ktoré so sebou prinesú nové jedlá aj zvyky budete môcť vašim Simom vybrať ako obľúbenú vec aj niektorú z noviniek. Z jedál sú to napríklad palacinky (také ako poznáme aj my, nie americký typ), vaječné rolky, zeleninové fašírky, žabie stehienka, kebab, soté. Taktiež si butede môcť vybrať z troch nových druhov hudby a to francúzskej, čínskej a egyptskej.

Nakupovanie
V základnej hre obchody fungujú ako „zajačie diery“ váš Sim do nich vojde no vy nemôžete. V každej z troch nových krajín však obchody s vašim Simom budete môcť navštíviť. Budete vidieť ako si Sim obzerá tovar, ako zaň platí. V obchodoch si môžu kúpiť stany, „sprchu v krhle“, sušené jedlo a fotoaparát. Simovia si tiež môžu kúpiť veci a suveníry, ktoré si vezmú domov ako napríklad prístroj na výrobu koláčikov pre šťastie, tréningový stojan (ten drevený na ktorom trénujú čínsku techniku boja), ohňostroj alebo nejaké ozdobné predmety.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Sladké Francúzsko

Poslaťod Tomak » Uto 10 Nov 2009, 22:32

Sladké Francúzsko

Vo Francúzsku v Champs Les Sims odhalíte tajomstvo výroby nektáru a objavíte kúzlo fotografovania

Príjemný život – Francúzske Champs Les Sims ponúka prežitie príjemných stránok života vo vysoko kultúrnom prostredí. Simovia sa môžu zoznámiť so špeciálnym kulinárskym umením prípravy nektáru, alebo sa chopiť fotoaparátu a získať fotografické zručnosti. Toto nádherné malé mesto zaručene poteší ich zmysly a obohatí ducha.

Civilizovaní ľudia – Mestečko Champs Les Sims založené na sklonku stredoveku má bohatú históriu a kultúru. Vaši Simovia tu nájdu všetko pre svoj pohodlný život – vybranými kulinárskymi pôžitkami počnúc a nádherným umením končiac.

Vyskúšajte si výrobu muštu! – Simovia uchvátení záhradníčením a kulinárskym umením si môžu ďalej rozvíjať svoj talent získaním zručnosti výroby muštu. Môžu miešať vlastné druhy ovocia s novým druhom hrozien alebo inými plodmi a vytvoriť tak vlastný originálny nápoj. Po zlisovaní ovocia sa získaná šťava spracuje na báječný mušt. Ten sa potom môže predávať, vymieňať alebo jednoducho len vychutnávať! Simovia sa toto všetko môžu naučiť používaním lisu v muštárni alebo čítaním kníh zakúpených vo Francúzsku. Muštáreň v Champs Les Sims by mal navštíviť každý Sim, ktorý potrebuje zakúpiť muštárske vybavenie alebo sa muštovaním zaoberá.
Ale pozor! Muštáreň nie je len turistickou atrakciou pre tých, ktorí sa chcú napiť nápoja s vynikajúcou chuťou. Je to tiež miesto, pod ktorým sa nachádzajú jedny z najnebezpečnejších a najrozsiahlejších katakomb na svete.

Objavovanie – Keltská pohrebná mohyla je pre začínajúcich cestovateľov relatívne bezpečným miestom pre objavovanie. Nájdete ju v odľahlej časti mesta. Ide o mohutnú mohylu pokrytú prastarými kameňmi mystického vzhľadu. Faerská hrobka je skrytá už dlhú dobu, ale iba čaká na to, až niektorý dobrodruh odhalí jej tajomstvo. Dokončením prvej sekcie získate prístup k obrovskému bohatstvu, ktoré sa nachádza na ostrove.

Kaviareň – Trhovisko v Champs Les Sims je skvelým miestom na nákup nových francúzskych receptov a muštárskeho vybavenia! Takisto je však skvelé si tu len tak sadnúť a vychutnať si šálku kávy a miestnu vynikajúcu palacinku.

Riešenie záhadného prípadu – Myslíte, že dokážete vyriešiť záhadu prehnanej Jean Nectauxovej? Vydajte sa za dobrodružstvom do Francúzska a uvidíte, kam vás zavedie!

Prehliadka múzea – Navštívte miestne múzeum, ktoré vystavuje predmety a artefakty z celého sveta. Je to skvelé miesto, ktorého poklady vás môžu inšpirovať k novým cestám za dobrodružstvom a objavmi.

Zvieratá! – Zbierajte nové miestne živočíchy, ako sú žaby alebo slimáky a doneste si ich so sebou ako nových domácich maznáčikov.

Pešo ani náhodou – Mestom môžete teraz svišťať na skvelom novom skútri a ľahko sa vydávať na miesta s krásnym výhľadom a čerstvým vonkajším vzduchom!
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Podsvetie v The Sims

Poslaťod Tomak » Uto 01 Dec 2009, 00:52

Podsvetie v The Sims

Praktická lekcia toho, čo môžete v rozšírení The Sims 3 Cestovná horúčka postaviť vašim Simom k objavovaniu


V The Sims 3 Cestovná horúčka môžete stavať doposiaľ nevídané veci a zdieľať jednoduché, alebo zložité hrobky, skryté jaskyne a katakomby vzniknuté v spolupráci s ďalšími hráčmi Sims. Stavanie hrobiek je úplne novým zábavným prvkom režimu stavby a nakupovania, ktorý obohacuje herný systém o ďalšie doposiaľ nepoznané dobrodružstvo. Aby sme mohli pokračovať v lekcii tvorby dobrodružstva, vybrali sme dodatočné predmety, ktoré môžete používať, a spínače aktivujúce ich určité činnosti na princípe akcie a reakcie. Máme tu pre vás i pár ďalších tipov. Už sa nemôžeme dočkať toho, čo vytvoríte!


Nové dodatočné predmety a úpravy stavajúcich

Poznámka: Spínače a aktivované činnosti sa nastavujú v móde nákupu stlačením kombinácie kláves Ctrl + Shift + ľavé tlačidlo myši.

• Diera v stene a v podlahe: Diery v stenách a podlahách sú malé, rúnami označené otvory, kde Sim môže nájsť skrytý poklad alebo tajné tlačidlo. Ale pozor na chrobáky, ktoré odtiaľ môžu vybehnúť! Spínač Tajné tlačidlo sa môže použiť k aktivácii činnosti predmetov. Diery v stene a v podlahe sa môžu uviesť do stavu „objaviť“ alebo „zmiznúť“. Tiež je možné do nich ukryť poklady, ktoré tam budú čakať na trpezlivých pátrajúcich Simov!
• Platne (dosky) zámkov a kamenné kľúče: Ku každej hrobke by mali byť kľúče! Platne zámkov majú spínač Vložiť kľúč, ktorým sa aktivuje činnosť. Najčastejšie ide o otvorenie dverí alebo truhly s pokladom. Platne zámkov sa môžu východiskovým spôsobom nastaviť tak, aby do nich pasovali kľúče v tvare srdca, hviezdy alebo kosáku mesiaca. Kľúče je možné nájsť v hrobkách, vo vnútri truhiel, pod hromadami sutín alebo kdekoľvek, kde môžu byť ukryté poklady.
• Hromada starých mincí: Hromady starých mincí sú pre Simov skvelou odmenou. U zvláštnych kupcov je za ne možné nakupovať Odmeny pre dobrodruhov. Hromady existujú vo veľkostiach - veľmi malá, malá, veľká alebo obrovská.
• Hromada sutín: V jaskyniach a starobylých stavbách musia byť závaly. Blokujú priechody, chodby a skrývajú pod sebou odmeny v podobe Hromád mincí alebo Truhiel s pokladom, ktoré takto môžete schovať. Hromady sutín môžu byť v rohoch, alebo pozdĺž stien, a to vo variantoch so svetlými alebo tmavými kameňmi. Čas od času ich Simovia začnú odhadzovať a dúfať, že pod nimi nájdu tlačidlo alebo poklad. Tvorca hrobky môže nastaviť, ako dlho odkladanie hromady zaberie.
• Tajné dvere: Tajné dvere sú skvelé pre ukrývanie tajných častí objektov a prekvapenia pre hráčov. Tieto môžu byť „zamknuté“, „odomknuté“, „viditeľné“, „neviditeľné“ a dokonca „neobjaviteľné“. Viditeľné dvere musia otvárať silní a trpezliví Simovia, zatiaľčo neviditeľné musia byť najprv starostlivo preskúmané. Pokiaľ sú zamknuté, je možné ich otvoriť len spínačom, pretože vyššie popísané stavy spadajú do kategórie Aktivovaných činností. Neobjaviteľné dvere nemožno preskúmať, pretože sa môžu odhaliť iba stlačením toho správneho tlačidla.
• Zamykanie a odomykanie dverí: Dvere v hrobkách možno uviesť do stavu „odomknuto“ alebo „zamknuto“. Je to najpriamejšia cesta prehradenia cesty Simovi, dokiaľ nevyrieši hádanku. Jednoduchým príkladom je priradenie aktivovanej činnosti „odomknúť“ zamknutým dverám, ktorá bude prevedená akonáhle Sim šliapne na tlačidlo v podlahe.
• Obrí kameň: Tieto kamene sa môžu použiť k blokovaniu vchodu do špeciálnych oblastí alebo celých hrobiek. Je možné ich zničiť len legendárnou sekerou Pangu, ktorú možno nájsť pri dobrodružstve v Číne. Obrí kameň tak funguje ako skvelé lákadlo na hráčov, ktorí sekeru získali, aby sa k vašej hrobke vrátili.


Fungovanie spínačov a príklady obsahu

Pokiaľ chcete pre ostatných navrhovať nekomplikované a intuitívne priechodné hrobky, je vhodné dodržovať určité zásady. Tento proces je možné upravovať tak, aby čo najlepšie vyhovoval vašej kreativite, ale toto je dobrý spôsob, ako začať.
1.) Navrhnite si plán a motív hrobky. Bude to ohnivá hrobka? A čo tak vodné peklo s bazénmi, fontánami a parnými pascami? Skôr, než začnete vymýšľať jednotlivé hádanky a drobné detaily, určite si, kam to či ono umiestnite a aký má byť celkový dojem.
2.) Vybudujte hrobku a umiestnite všetky predmety: Overte si, či sa vaše pasce zmestia do úzkych chodieb, na studne je dostatok miesta a v miestnostiach je dosť priestoru na pohybovanie sochami tak, aby bolo možné vylúštiť hádanky.
3.) Nastavte spínače a aktivované činnosti: Podľa toho, aké zložité, či jednoduché hádanky ste v predchádzajúcich krokoch vymysleli, budete s touto časťou hotoví rýchlo, ale tiež sa u nej môžete pekne zapotiť. Aby všetko totiž správne fungovalo, musia spínače „chodiť“ v určitom poradí.

TIP: Aby hrobka fungovala ako pravé katakomby, musíte priradiť sériu spínačov a aktivovaných činností vybraným predmetom. Tieto príkazy je možné nájsť v móde nákupu stlačením kombinácie kláves Ctrl + Shift a kliknutím ľavým tlačidlom myši na požadovaný objekt. Príklady použitia príkazov vám predvedieme, ale najprv je dôležité povedať, ako sa k nim dopracujete!


Spínače a aktivované činnosti

Keď chcete, aby jedna vec aktivovala nejakú inú, alebo spustiť akciu a vyvolať reakciu, musíte navrhnúť spínač a priradiť mu spustenie činnosti. Váš Sim by mal napríklad po stúpnutí na tlačidlo v podlahe odomknúť dvere.


Podlahové tlačidlo k odomknutiu dverí
1.) Umiestnite dvere.
2.) Umiestnite podlahové tlačidlo.
3.) Zamknite dvere pomocou interakcie klávesmi v móde nákupu.
4.) Použite interakciu „Pridať spínač… našliapnutie“ na podlahové tlačidlo.
a. Týmto určíte, že spínač je nášľapný.
5.) Použite interakciu „Pridať aktivovanú činnosť… Odomknúť“ na dvere.
a. Týmto určíte, že aktivovanou činnosťou spínača podlahového tlačidla je odomknutie.

TIPY: Interakcia „Pripojiť aktivovanú činnosť“ sa objaví iba vtedy, pokiaľ je nastavený spínač. Pokiaľ chcete zmeniť aktuálnu funkciu spínača, jednoducho kliknite na objekt a zvoľte „Zrušiť aktuálne prepojenie“. Pokiaľ chcete vidieť aktuálne funkčné spínače objektu, nabehnite naňho kurzorom myši. Zobrazia sa čiary indikujúce prepojené objekty. Pokiaľ chcete zobraziť všetky aktívne spínače, zvoľte „Spínače… vykresliť všetky čiary na parcele“. Pokiaľ chcete spínač zmazať, kliknite na objekt a zvoľte „Spínače…“ s jeho názvom. Pri „Pridávaní aktivovanej činnosti“ sa zobrazia všetky dostupné aktivované činnosti, ktoré ešte neboli pri objekte vybrané.
V ďalšom zoznámení s týmto návrhárskym systémom vám predstavíme niektoré bežné objekty v hrobkách a nastavenie, ktoré môžete použiť. Ale pamätajte, ide len o príklady! Spínače a činnosti je možné vzájomne kombinovať a tvoriť obrovskú škálu hádaniek.



Platňa zámku k odomknutiu dverí

1.) Umiestnite dvere.
2.) Blízko dverí umiestnite na stenu dosku.
3.) Umiestnite do miestnosti kľúč.
4.) Zamknite dvere.
5.) Použite interakciu „Pridať spínač… Vložiť kľúč“ na dosku.
6.) Použite interakciu „Pridať možnosť priradenia spínačov a aktivovaných činností“ na dvere.
7.) Použite interakciu „Pridať aktivovanú činnosť… Odomknúť“ na dvere.
Po vložení kľúča do platne sa dvere otvoria.


Vypnutie ohnivej pasce parnou pascou


1.) Umiestnite na podlahu pascu.
2.) Umiestnite druhú pascu čo možno najbližšie k prvej na stenu.
3.) Umiestnite podlahové tlačidlo.
4.) Použite interakciu „Nastaviť typ pasce… Oheň” na podlahovú pascu.
5.) Použite interakciu „Nastaviť typ pasce… Para“ na nástennú pascu.
6.) Použite interakciu „Nastaviť stav pasce… Horiaca a viditeľná“ na podlahovú pascu.
7.) Použite interakciu „Nastaviť stav pasce… Funkčná a viditeľná“ na nástennú pascu.
8.) Použite interakciu „Pridať spínač… Našliapnutie“ na podlahové tlačidlo.
9.) Použite interakciu „Pridať aktivovanú činnosť… Jedenkrát zahorieť“ na nástennú pascu.
Sim nemôže prejsť ohnivou pascou. Avšak keď stupne na podlahové tlačidlo, aktivuje parnú pascu, ktorá ohnivú pascu pokropí vodou. Ohnivá pasca je tak odstránená a Sim môže prejsť!


Použitie posuvnej sochy k vypnutiu pasce


1.) Umiestnite posuvnú sochu.
2.) Umiestnite pascu na podlahu.
3.) Použite interakciu „Zmeniť na viditeľne pohyblivé – (aktuálne: nič)“ na posuvnú sochu.
4.) Použite interakciu „Nastaviť typ pasce… Elektrina“ na podlahovú pascu.
5.) Použite interakciu „Nastaviť stav pasce… Funkčná a viditeľná“ na podlahovú pascu.
Sim pravdepodobne nebude chcieť riskovať stúpnutie na tuto funkčnú elektrickú pascu. K jej deaktivácii ale môže použiť posuvnú sochu!


Použitie posuvnej sochy na podlahové tlačidlo k odhaleniu iného tlačidla odomykajúceho dvere

1.) Umiestnite posuvnú sochu.
2.) Umiestnite dve podlahové tlačidlá (tlačidlá A a B).
3.) Umiestnite dvere.
4.) Zamknite dvere.
5.) Použite interakciu „Skryť“ na tlačidlo B.
6.) Použite interakciu „Zmeniť na viditeľne pohyblivé – (aktuálne: nič)“ na sochu.
7.) Použite interakciu „Pridať spínač… Našliapnutie“ na tlačidlo A.
8.) Použite interakciu „Pridať aktivovanú činnosť… Odhaliť“ na tlačidlo B.
9.) Použite interakciu „Pridať spínač… Zostúpenie“ na tlačidlo A.
10.) Použite interakciu „Pridať aktivovanú činnosť… Skryť“ na tlačidlo B.
11.) Použite interakciu „Pridať spínač… Našliapnutie“ na tlačidlo B.
12.) Použite interakciu „Pridať možnosť priradenia spínačov a aktivovaných činností“ na dvere.
13.) Použite interakciu „Pridať aktivovanú činnosť… Odomknúť“ na dvere.
Pokiaľ Sim stúpne na tlačidlo A, objaví sa tlačidlo B! Ale rýchle zase zmizne, akonáhle Sim z tlačidla A zostúpi. Riešením je posunúť sochu na tlačidlo A, čím sa tlačidlo B stane permanentne viditeľným. Sim teraz môže stúpnuť na tlačidlo B, ktorým odomkne dvere.


Pozn.: Pomerne už dosť starý článok, ale nikdy sa nehodil na zverejnenie viac ako teraz. Inak tieto články pridávam preto sem, lebo do starej html stránky ich už nemienim dávať (potrebné je aj vytvoriť nové kategórie, ale TS3 v tamto dizajne stránky neplánujem rozvíjať), pochopiteľne, na novej stránke budú v príslušných kategóriach, teda vlastne už aj sú.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Preklady zaujímavých článkov k TS3 a datadiskom

Poslaťod Emerald » Sob 06 Mar 2010, 19:42

Budú už existujúce kariéry novými funkciami nejako ovplyvnené či vylepšené?

Áno! Niektoré kariéry budú datadiskom The Sims 3 Ambitions upravené. Nová kariéra doktora založená na medicínskej kariére prináša nové výzvy, ktoré budú Simovia plniť mimo nemocnice. Patria k nim napríklad bezplatné lekárske ošetrenie, očkovanie a dávkovanie zlých liekov obyvateľom.

Budú aj kariéry odvíjajúce sa od zručností, takže rybár, vynálezca, spisovateľ a iní sa teraz budú môcť zaregistrovať na radnici ako nezávisle zarábajúci.

Okrem toho bude v meste galéria, kde si môžete obrazy alebo objavy ako napríklad drahé kamene vymeniť za peniaze.

Ďalej je tu realitný systém, ktorý zahŕňa budovy na mestských pozemkoch, ktoré je možné kúpiť a upraviť. Hráč si môže jeden z týchto mestských pozemkov kúpiť, podľa svojej chuti ho zmeniť a vylepšiť a zabezpečiť si tak dlhodobý zdroj príjmov. Hra má čo ponúknuť každému hráčovi.

V porovnaní s datadiskom Open for business z The Sims 2 je iba zlomok toho čo ponúkajú „Povolania snov“. Nie je to iba o otvorení a prevádzkovaní vlastného obchodu a práve tým sa zaoberajú rôzne nové kariéry.

Detektív napríklad zaisťuje všetky dostupné dôkazy často i nemorálnym spôsobom. Je schopný Simov podplatiť alebo zbiť, vlámať sa do cudzích domov a tam kradnúť veci, len aby získal všetky dôkazy a vyriešil prípady.

Vynálezca znáša materiál vlastné smetisko, kde je niekedy potrebné veľké kopy smetia jednoducho vyhodiť do vzduchu. Zo „šrotu“ vie vynálezca vytvoriť nové objekty ako napríklad „hygienický koberec“ ktorý zvyšuje potreby Simov keď po ňom kráčajú. Môže tiež vyrobiť hračky, stroje času alebo robotov. Sochári na to aby vytvárali svoje diela nepotrebujú celé smetiská. Všetko čo potrebujú je blok hliny, dreva, ľadu alebo kovu.

Architekta si napríklad môže najať rodina, ktorá potrebuje napríklad novú izbu pre svoje dieťa. Tieto a iné profesie so sebou prinášajú množstvo nových možností a prác, ktoré sú zamerané na osobné potreby rodín a susedstva.

Producent The Sims 3 taktiež spomenul nové funkcie mimo povolaní. Doteraz nebolo možné robiť žiadne, či už malé alebo veľké zmeny v susedstve, bez toho aby ste použili nástroj Vytvor-si-svet. S „Povolaniami snov“ môžete upravovať mesto, môžete robiť aj veľké zmeny v susedstve ako je napríklad umiestňovanie nových dekorácií či posúvanie celých pozemkov. Do stavacieho režimu sa vrátila funkcia, ktorá umožní dať rôznym častiam strechy odlišný sklon. Taktiež sa stretnete so stĺpmi. Pribudnú aj nové objekty ako motorky a trampolíny.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 4 hostia