The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod Nemesix » Pia 15 Mar 2013, 19:48

tak ešte páru fotiek zo včerajšej hry :D
A sakra, vypadol mi text :D (nacvičovanie prejavu)
Obrázok
A Gangnam style,..škoda že sa dá tancovať iba v tých maskách :D
Obrázok
Obrázok
Obrázok
A salto dozadu :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod PrincessLeia » Pia 15 Mar 2013, 22:04

Jste tak bezcitní s těmi fotkami a informacemi a dojmy :evil: :lol: Skvělý taneček, hned bych se přidala (v simících samozřejmě. Tančení mám po krk :lol: Navíc si ho přes celý víkend užiji víc než dost. A celý následující týden a následující a následující a následující a...... :slap: :lol: ). Co se týče té masky, nemá chybu a velice mě rozesmála :lol:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Pia 15 Mar 2013, 22:18

S tou novou vlastnosťou ( neodolateľný ) je sranda. No schválne dámy. Odolali by ste mu? :lol:

Obrázok

Obrázok

Slečna spolubývajúca evidentne nie. :mrgreen:

Obrázok

Obrázok
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod PrincessLeia » Pia 15 Mar 2013, 22:37

:lol: Jaj... :lol:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod Torri » Pia 15 Mar 2013, 22:47

To fakt je tam Gangnam style? :lol:
Emma Swan: You know an awful lot about this town for being a stranger.
August W. Booth: And you know very little for being the sheriff.
Obrázok užívateľa
Torri
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 600
Registrovaný: Str 25 Jan 2012, 16:23
Bydlisko: Slizolinská klubovňa / Mordor. Podľa nálady.
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod schnegy » Sob 16 Mar 2013, 01:30

Outfit trpaslika, ktory zjedol sima je fakt uzasny :lol:

Toto, to je iny sexos :lol:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod NiQush » Ned 17 Mar 2013, 16:18

:D gangnam nemá chybu xD a mučačos erotikoš je normálně jak ten princ, co chtěl Fionu ve Shrekovi :D
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod Rosario » Ned 17 Mar 2013, 21:14

Trochu obavy ako dopadli skusky aj ked sme sa veeeeelmi snazili :) ale nakoniec z toho bolo aj tak A-cko :)
Obrázok

Dalsie promocie za ukonceny odbor :)
Obrázok

Vyvesene diplomy
skoda, ze ich mam iba 11, pozeram ze na obrazku aj tak nie su vsetky a kazdy z oborov ma iny dizajn.
Jeden (prvy mojej Simky) sa mi nejako stratil rovnako ako ziskana schopnost ked sa vratila naspat z univerzity, ostatne ukoncenie prebehlo uz v poriadku.
Obrázok

Ukoncene platinova mediala, ukoncit vsetkych 6 oborov s jednym Simom. Zaujimave je na tom, ze na zaciatku mali 18 creditov a stacilo im ist na 2 tyzdne na univerzitu a teraz neskor ked som ich posielal mali uz 30 z 48 a tak im stacil iba jeden tyzden aby ukoncili odbor. Bolo to rychle aj ked trochu nudne.
Obrázok
Rosario
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Štv 24 Jan 2013, 13:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod NiQush » Štv 21 Mar 2013, 21:31

uha že v angličtině :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Štv 21 Mar 2013, 22:21

V angličtine je krajší font, preto si ju občas nahodím aj ja. :lol:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod Rosario » Pia 22 Mar 2013, 14:31

Ja vsetko hram v anglictine, nejako mi ta cestina tam nesedi, skusal som si nahodit nemcinu ze nech sa ju doucim ale to vytvorilo novy adresar v EA a nechcelo sa mi to tam kopirovat a este som skusal madarcinu ale tam bol dost zvlastny font a hoci viem madarsky celkom dobre som tam nic nevedel najst, lebo taketo vyrazy ako boli tam bezne nepouzivam :)
Rosario
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Štv 24 Jan 2013, 13:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod BoBeC » Uto 02 Apr 2013, 18:29

wau to na univerzite tiež idú ročné obdobia? ja som s mojim simíkom bola iba na jeden týždeň teda v nedeľu prišiel na univerzitu a v sobotu odišiel tak sa mi ročné obdobie nestihlo zmeniť a keď som sa vrátila na domáci pozemok tak jeho priateľka co ostala doma bola v takej istej pozícii ako sa uložila keď mi sim odišiel na univerzitu.. myslela som že čas bude plynúť aj doma a teda že ona odžije celý ten čas ktorý som ja odžila s ním na univerzite ale asi je to inak riešené.. ešte ma napadá že mám možno vypnutý vývoj susedstva ale to by čas asi ubiehal rovnako.. lebo keď som hrala za nejakú rodinku v susedstve a potom prešla na inú rodinku v susedstve tak mi to časovo sedelo teda nikdy mi simovia nezostali tam kde som ich uložila ak som v jednom susedstve mala viac rodiniek.. snáď ma chápete :D neviem ako to bolo v cestovnej horúčke že ak ste išli len s jedným simom či tí ostatný zatiaľ normálne žili alebo vám ostali uložený tak ako boli keď ste odchádzali na dovolenku? no každopádne ešte otestujem tie obdobia, chcem teraz dať simika preč na dva týždne tak uvidím či sa mi tam počasie bude meniť.. respektíve či by sa dali tráviť sviatky aj na univerzite.. prikladam aj par fotiek :)
Odchod na vysokú školu
Obrázok
Niečo málo z prednášky
Obrázok
Obrázok
hádzanie frisbee so spolubývajúcim z intráku
Obrázok
trošku toho učenia
Obrázok
poctivý študent na fontánke pred budovou školy :)
Obrázok
občas treba aj zapariť online s kamošmi
Obrázok
konečne zas doma s priateľkou ;)
Obrázok
pár fotiek na simikovský blog
Obrázok
Obrázok
inak to blogovanie je úplne super nasmiala som sa keď som dala takú dosť nepodarenú fotku so spolubývajúcim na intráku na blog a malo to 27 likeov :D a strašne sa mi páčia aj tie nové možnosti s telefónom.. proste tomuto datadisku dávam plný počet bodov zatiaľ..
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod schnegy » Uto 02 Apr 2013, 19:20

Vidis nad tym som sa nikdy nepozastavovala ci po navratez destinacie doma uplynul nejaky cas. Ale zda sa mi, ze sa sikovia vratia do tej istej pozicie ako ked odisli. To je trochu odveci, najma po dokonceni univerzity.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod PrincessLeia » Str 03 Apr 2013, 09:48

Tohle dává rozum. Když člověk hraje s jinou rodinkou v sousedství, stále se nachází v jednom sousedství, takže je logické, že vývoj příběhu funguje, stejně tak roční období a čas atd... Ale jakmile se člověk ocitne v jiném sousedství (destinace prázdninová, takže logicky i univerzita, která funguje stejně, jak jsem pochopila) by to bylo obtížné zařídit, aby to v domově fungovalo ve stejné časové linii. A já jsem celkem ráda, jelikož bych asi byla trošku nervozní bez dohledu na své simíky. O samotě dokáží udělat blázniviny. Jednou jsem pro jednu svou simku vytvořila extra simíka a při první příležitosti jsem s ním začala chodit. Když jsem si ho však nastěhovala k sobě, zjistila jsem, že si za ten krátký čas stačil pořídit těhotnou přítelkyni (to dítě bylo očividně jeho, jelikož ta simka, kterou oplodnil, byl také můj výtvor a byla svobodná a netěhotná, když jsem ji opouštěla). Musela jsem si poprvé zažít rozchod a stejně jsem pak svou dvojici po nějaké době opustila, protože i když to byla hra, stále jsem musela vzpomínat na tu uplakanou těhulku, co utekla z místa rozchodu v slzách a s pupíkem. Výčitky svědomí a minulost simíka mi prostě znechutily hraní :( :lol:

Ale to je dost OT, omlouvám se.
Závidím vám všem tu univerzitu. Hrozně se těším, až si ji jednou pořídím, ale je to v nedohlednu. Vypadá to skvěle :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Študentský život - vaše fotky

Poslaťod BoBeC » Str 03 Apr 2013, 12:14

a tak mne to ako nevadí že ten čas doma neplynie.. ide mi len o to že sa mi nemení to ročné obdobie a už asi druhý týždeň mám stále jeseň lebo mám nastavené jedno ročné obdobie na 7 dní.. počas jedného semestru sa mi nestihne zmeniť nakoľko simík vždy na univerzitu pricestuje v nedeľu (a je úplne jedno v ktorý deň odišiel z domu) a odcestuje v sobotu a keď sa vráti domov tak pozemok je taký ako sa uložil keď odchádzal na univerzitu teda je tam stále jeseň.. teraz som si to zmenila aby mi jedno obdobie trvalo len 4 dni takže počas semestru na univerzite by sa malo zmeniť z jesene na zimu ale zaujímalo by ma či keď sa vráti potom simík domov bude doma stále jeseň alebo mi to prepne aj tam na zimu :D dám vám potom vedieť ako to dopadlo :roll:
btw PrincessLeia tak to je teda fakt kruté.. áno ten zapnutí vývoj príbehu dokáže susedstvo pekne zamotať.. preto som si ho vypla.. tým pádom keď aj hrám za nejakú inú rodinku tak v ostatných rodinkách mi síce čas ubieha ale žiadne prevratné zmeny sa v živote tých ostatných simíkov bez môjho pričinenia nestanú :)
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť