The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Totodile7625 » Pia 03 Aug 2012, 18:58

Torri, pokiaľ dobre vidím, v tomto tvojom príspevku ( viewtopic.php?p=144612#p144612 ) je treiler v angličtine.

Leia, to fakt neviem, ale podľa mňa to je nepravdepodobné. Ale nie nemožné. :unknown:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod CandyEm » Pia 03 Aug 2012, 19:06

Preložila som jeden článok zo SimsVIP s nejakými informáciami, mám ho tu dať? A počasie nebude len v Sunset Valley, bude v každom svete z dodatku alebo zo store a aj vo vlastnom svete okrem tých, čo sú v CeHo, aj to tam je napísané. A inak, mimozemšťan! :inlove:
Obrázok
A teraz som objavila, že o hodinu a pol sa začne live chat ohľadom Supernatural aj Seasons! :good:
Naposledy upravil CandyEm dňa Pia 03 Aug 2012, 19:34, celkovo upravené 1
"Want a sugar cube?" -Finnnick Odair.
I don't care he's a fictional character, I still want to marry him. <3
Obrázok užívateľa
CandyEm
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str 14 Mar 2012, 14:44
Bydlisko: Panem
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod PrincessLeia » Pia 03 Aug 2012, 19:09

Děkuji Candy. Má dušička je hned o poznání klidnější :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Totodile7625 » Pia 03 Aug 2012, 19:41

Kľudne ho sem postni Candy. Budeme Ti vd'ačný. :good:
O tom chate k Obludáriu som vedel ... ale to že sa bude venovaťž aj Seasons? :huh:
Inak ufonik vyzerá parádne. :dance:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod schnegy » Pia 03 Aug 2012, 19:41

Em, ja som uz tak prestala v poslednej dobe verit EA ze som ostala naozajv soku, ked vysli tieto informacie. Lebo nedavno by ma nebolo prekvapilo ani to, keby dali pocasie do dvochdatacov :lol: takze tolko moznosti a vytuzenych veci pokope ma takmer vystrasilo :lol: ako pise Leia. Samozrejme, ze zacinam byt nadsena. Dnes si pozriem aj trailery a vsetko zacnem sa tsit. Len ma trochu mrzi, ze mozno nebudem mat cas si to zahrat skor ako vo februari.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Totodile7625 » Pia 03 Aug 2012, 19:44

schnegy píše:tolko moznosti a vytuzenych veci pokope ma takmer vystrasilo

Tak toto je presné vystihnutie mojich prvých pocitov po zhliadnutí traileru! :lol:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod CandyEm » Pia 03 Aug 2012, 19:45

Tak neviem že či určite, písali to na SimsVIP... :unknown:
Tak tu je ten článok :)

Nechajte svojich Simíkov plávať v oceáne cez horúce letné dni, hľadať jablká v kope jesenného lístia, v zime vyskúšať svoje snowboardové schopnosti, alebo privítajte jarné sprchy prechádzkou v daždi s farebným dáždnikom. Úplne nové aktivity ako je futbal a veľké sezónne festivaly priniesli do života vašich Simíkov ducha každého ročného obdobia. Vaši Simíkovia môžu stretnúť novú lásku v bozkávacej búdke na jarnom festivale, alebo objaviť, aké Halloweenske prekvapenia sa skrývajú v strašidelnom dome. Šaty do akéhokoľvek počasia, od pršiplášťov po zimné kabáty, obohatia šatníky vašich Simov. Vďaka novým potravinám, objektom a efektom počasia si vaši Simíkovia teraz môžu užívať krásu a štedrosť stále sa meniacich ročných období a hrať sa so životom ako nikdy predtým!

__________________________________

Máme potvrdené, že v tomto dodatku nebude žiadne nové mesto. Namiesto použitia prostriedkov na vytvorenie nového mesta sa rozhodli aktualizovať už existujúce svety, aby boli zlúčiteľné s Ročnými Obdobiami.

____________________________________

Nové herné možnosti
Počasie bude prístupné vo všetkých mestách z dodatkov, zo Store a aj vo vlastných mestách, okrem destinácií v dodatku Cestovná Horúčka.
Počasie (jar,leto,jeseň,zima) - s novými transformačnými efektami počasia v hre, môžete očakávať veľa zmien vo svetoch vašich Simíkov. Od zasneženej krajiny ako z rozprávky, po jarné daždové sprchy a jasné letné slnko, po meniace sa farby listov na jeseň, The Sims 3 Ročné Obdobia prináša rad úplne nových možností. Pripravte sa na hmlu, krúpy, hromy, blesky a ďalšie!
Plávanie v oceáne - Prvýkrát v histórii si vaši Simíkovia môžu ísť zaplávať do oceána s dodatkom The Sims 3 Seasons! Či už je to plávanie na slnečných plážach v Sunset Valley alebo v temných vodách naokolo Bridgeportu, vaši Simovia už nie sú obmedzení na plávanie v bazénoch. Objavte skôr nedostupné oblasti vo vašom svete, alebo sa len opaľujte na lehátku a relaxujte! Odvážni Simíkovia si môžu aj v zime zaplávať v oceáne v klube Polar Bear Club!
Potápanie - vaši Simíkovia teraz môžu skočiť do vody pomocou úplne nového skokanského mostíka! Simíkovia sa môžu dostať do vody takisto s pomocou veľkej delovej gule (?) alebo skĺznuť do vody s ľahkosťou labute.
Snowboardovanie - Vaši Simíkovia môžu zamieriť na zimný festival alebo sa skĺznuť na rampe v ich vlastnej záhrade, aby sa naučili snowboardovať! Čím viac času Simovia strávia na rampe, tým lepšie a dokonalejšie snowboardové kúsky budú môcť robiť!
Sezónne festivaly - Prvýkrát v histórii vaši Simíkovia môžu zdieľať svoju radosť z ročných období s inými Simíkmi na zbrusu novom festivalovom pozemku. V každom svete, v ktorom hráte (okrem tých čo obsahuje Cestovná horúčka), je unikátny festival cez každé ročné obdobie plný zábavných objektov a udalostí pre vašich Simíkov, do ktorých sa môžu zapojiť. Simovia môžu objaviť význam leta v súťaži v jedení hot-dogov alebo prísť na podstatu jesene vyrezávaním tekvíc a preskúmavaním strašidelného domu! Vaši Simíkovia sa môžu vybrať na výlet k bozkávajúcej búdke na jarnom festivale alebo sa pripojiť k úžasnej guľovačke v zime. Je tu veľa zábavy, ktorú by ste mali zažiť na miestnych festivaloch! Každé ročné obdobie má svoju vlastnú oslavu, kde sa Simíkovia stretnú, plnú sezónnych aktivít, jedla, dekorácií, predmetov a kostýmov. Vaši Simíkovia sa môžu korčuľovať na ľade, navštíviť guľovaciu arénu, zastaviť sa v bozkávacej búdke, hľadať vajíčka, nechať si namaľovať tvár, sledovať ohňostroje, loviť jablká, zúčastniť sa súťaže v jedení jablkového koláča a ďalšie!
Futbal - Je to pravda - dlho ste si to želali, a teraz je to konečne tu! Vaši Simovia sa môžu ocitnúť v prestrelke proti inému Simovi, cvičiť futbal na vlastnú päsť alebo sa dokonca zúčastniť turnaja! Stačí, ak umiestnite úplne nové fotbalové bránky v Režime nákupu a akékoľvek miesto sa premení na futbalové ihrisko!
Celoročné aktivity - Simovia môžu plávať v oceáne alebo snowboardovať v určitom ročnom období. Napríklad, keď je vonku teplo, vaši Simíkovia sa môžu ochladiť v morských vlnách. Simíkovia tiež môžu trénovať na snowboardovej rampe, ktorá bude počas teplejších mesiacov umelo zasnežovaná.
Choroby - počasie môže tiež priamo ovplyvniť zdravie vašich Simíkov, môže ich spáliť ak dlho ostanú na slnku, počas búrky do nich môže udrieť blesk, alebo dokonca dostať zimnicu, prípadne zamrznúť.
Snehová guľovačka a guľovanie s vodnými balónikmi - snehová guľovačka v lete nedáva zmysel. Avšak snehové gule boli nahradené vodnými balónikmi počas období v roku, keď na zemi nie je sneh.
______________________________________

Možnosti ovládania počasia
Ročné obdobia a počasie sa dajú kompletne ovládať pomocou nového panela v ponuke možností. Chceš zažiť zimu len v jeden deň? Máš to! Dĺžka ročného obdobia ako aj jeho samotná existencia je plne prispôsobiteľná hráčovi!

_______________________________________________

Nové možnosti v CAS
Toto rozšírenie vám umožňuje obliecť svojich Simíkov v nových štýloch pre každé ročné obdobie, vrátane zimnej bundy, plaviek, pršiplášťa a podobne. K dispozícii sú tiež nové možnosti oblečenia pre batoľatá, deti, teenagerov a dôchodcov vrátane nového oblečenia do snehu a doplnkov ore batoľatá a halloweenske kostýmy pre každú vekovú kategóriu. Tento dodatok obsahuje takisto rad nových vlasov, zimné čiapky a možnosž vytvoriť úplne holohlavých Simíkov prvýkrát v histórii!

_________________________________________________

Nové vlastnosti
TS3 Ročné obdobia predstavuje nové vlastnosti "miluje chlad" a "miluje teplo". Simíkovia s týmito vlastnosťami si viac budú užívať extrémne teploty alebo budú vyhľadávať chlad.

___________________________________________________

Novinka - Mimozemšťania
The Sims 3 Ročné Obdobia vám prvýkrát predstavuje mimozemšťanov v The Sims 3. Mimozemšťania sú pre túto hru novinkou, vracajú sa z The Sims 2 s niektorými vylepšenými znakmi.

__________________________________________________

Nová kariéra - iba pre mimozemšťanov
Aj keď v tomto dodatku nie sú žiadne úplne nové kariéry, je tu nový čiastočný úvazok iba pre mimozemšťanov vo Vedeckom ústave - "testovací objekt".

____________________________________________________

Nové sociálne/romantické možnosti
Áno, v tomto dodatku existuje celý rad nových romantických interakcií. Vaši Simíkovia môžu požiadať o bozk pod imelom, posielať milostné listy, použiť zariadenie na testovanie lásky a dokonca aj vytvoriť si online flirtovací profil!
______________________________________________

Nové potraviny/rastliny/zberateľské predmety
- tekvica / tekvicový koláč
- hranolky
______________________________________________

Nové druhy smrti
- umrznutie k smrti

Neviem, že či to je úplne správne preložené, tak mi prepáčte prípadné chyby..
"Want a sugar cube?" -Finnnick Odair.
I don't care he's a fictional character, I still want to marry him. <3
Obrázok užívateľa
CandyEm
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str 14 Mar 2012, 14:44
Bydlisko: Panem
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Totodile7625 » Pia 03 Aug 2012, 19:47

Veľká vd'aka Candy!! :goodpost:
Idem sa do toho pustiť. :mrgreen:
Edit: A áno, už to vidím. Tak to js skvelé ak ten chat bude zameraný aj na ročné obdobia! :)

Obrázok

Niekoľko oficiálnych obrázkov.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obsah k limitovanej Edícii.

Obrázok

Obrázok

Obrázok
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod CandyEm » Pia 03 Aug 2012, 19:55

Už to vidno na tej stránke že to bude aj o Ročných Obdobiach :clap:
http://www.livestream.com/electronicarts
"Want a sugar cube?" -Finnnick Odair.
I don't care he's a fictional character, I still want to marry him. <3
Obrázok užívateľa
CandyEm
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str 14 Mar 2012, 14:44
Bydlisko: Panem
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Totodile7625 » Pia 03 Aug 2012, 19:57

Ano, už to vidím. Myslíte že tam budú aj zábery z hry? Ja si myslím že sa o tom budú iba rozprávať. :unknown:
Tak či tak, pre dnešok už trpím informačnou obezitou. :mrgreen:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod CandyEm » Pia 03 Aug 2012, 20:07

:D Mne sa zdá že tam hovoril, že nám ukáže jar a všetko ohľadom nej - aktivity, festival... :unknown:
"Want a sugar cube?" -Finnnick Odair.
I don't care he's a fictional character, I still want to marry him. <3
Obrázok užívateľa
CandyEm
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str 14 Mar 2012, 14:44
Bydlisko: Panem
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Torri » Pia 03 Aug 2012, 20:55

CandyEm píše:Potápanie - vaši Simíkovia teraz môžu skočiť do vody pomocou úplne nového skokanského mostíka! Simíkovia sa môžu dostať do vody takisto s pomocou veľkej delovej gule (?) alebo skĺznuť do vody s ľahkosťou labute.


Candy, skvele si to preložila, ďakujeme krásne :wink: Len to zvýraznené, vidím, že tam máš otáznik, podľa mňa to bolo myslené ako klasické skákanie bomby do vody :) Ale fakt si nie som istá :D :unknown:
Emma Swan: You know an awful lot about this town for being a stranger.
August W. Booth: And you know very little for being the sheriff.
Obrázok užívateľa
Torri
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 600
Registrovaný: Str 25 Jan 2012, 16:23
Bydlisko: Slizolinská klubovňa / Mordor. Podľa nálady.
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod CandyEm » Pia 03 Aug 2012, 21:09

ďakujem :) a aj ja som si myslela že to bude to skákanie bomby, ale nebola som si istá.. ;)
"Want a sugar cube?" -Finnnick Odair.
I don't care he's a fictional character, I still want to marry him. <3
Obrázok užívateľa
CandyEm
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str 14 Mar 2012, 14:44
Bydlisko: Panem
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Totodile7625 » Pia 03 Aug 2012, 22:31

47 obrázkov zo živého chatu môžte nájsť tu: http://www.simcookie.com/2012/08/03/cap ... 3-saisons/
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod PrincessLeia » Pia 03 Aug 2012, 23:00

Pomalý tanec!! Konečně. Jak ten mi chyběl :oops:

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia