The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod PrincessLeia » Pia 03 Aug 2012, 09:17

No. Musím se přiznat, že mi vyrazili dech. První trailer s takovými drobnostmi? Jak říká Em a další důkazy, nejspíš na tom už dlouho pracovali. A to je podle mého velice dobrá zpráva, protože odfláknuté počasí to by byla sebevražda. Naše, jejich i hry. Jelikož je to velice globální.
Někde na stránkách někdo zmínil, že by se počasí mělo měnit jen v Sunset Valley, ale to je snad úplná pitomost ne?? Nevíte o tom někdo něco?

Každopádně jsem hru ještě neodepsala. Trošku jsem se vydejchala a myslím, že to půjde. Velkou motivaci mám už jen tímto datadiskem. Trošku mě vlil nové trpělivější krve do žil. Snad to nebude chyba.
Zatím se mi všechny informace velice líbí a budu doufat, jen v to nejlepší :)

Jinak Flori, tohle budou asi jiné dovolené než dobrodružné cesty do Francie, Číny či Egypta. Tyto cesty byly koncipované jako adventury, dobrodružství, napětí. Po pravdě, odpočívat se tam moc nedalo. Budu vděčná za nové typy dovolených. Na styl z TS2. Bude to prostě prostor dát simíkům trochu volna, zábavy a relaxu. Jestli to vyřeší dobře, nebudu se té možnosti vůbec bránit. Naopak ji ocením. Nejednou jsou mí simíci už ze všeho unavení.

EDIT: Mimochodem mimo jiné by mělo přijít UFO (což mě napadlo už z posledních vteřin traileru) a možná i cestování mezi hvězdy. Jen jsem to četla.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod ani » Pia 03 Aug 2012, 10:33

budu tam aj Vianoce? zatim totiz ziadna zmienka o nich :D
ani
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str 25 Júl 2012, 17:24
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Torri » Pia 03 Aug 2012, 10:52

Ani, Vianoce sú samozrejmosť :wink:
Emma Swan: You know an awful lot about this town for being a stranger.
August W. Booth: And you know very little for being the sheriff.
Obrázok užívateľa
Torri
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 600
Registrovaný: Str 25 Jan 2012, 16:23
Bydlisko: Slizolinská klubovňa / Mordor. Podľa nálady.
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod PrincessLeia » Pia 03 Aug 2012, 10:56

Vánoce, Velikonoce a Halloween.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Markus » Pia 03 Aug 2012, 11:05

tto som tu nebol len 2 dni a tu sa už dejú veci :D .. ale nemám taký pocit štastia ako pri obludáriu.. Obludárium je originálnejšie a pre mňa vhodné a veeeľmi ma prekvapilo a tešil som sa naň :wink:

Ale ročné obdobia sú pre mňa dôležitejšie samozrejme... lenže mi bolo jasné, že prídu takže jediné čo môžem povedať je:

:clap: NO KONEČNE!! :clap:
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Nemesix » Pia 03 Aug 2012, 11:20

Ja len keď som včera ráno uvidela tú obálku tak som vedela že ročné obdobia už určite budú,..Ten trailer je skvelý plno nových možností tam je zdá sa mi že je to spojenie Sims 1 Vacation a Sims 2 Seasons- lebo vo Vacation ste mohli ist do hôr, mali ste tam tú dráhu na snowboard a v Seasons sa striedaju ročné obdobia..proste skvelá kombinácia a skvelo prevedená, už len aby to s niečim nepokazili :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Torri » Pia 03 Aug 2012, 12:00

Český obal :)
Obrázok

Ja sa fakt teším na tie dovolenky a na Vianoce a trick or treat a na vyrezávanie tekvíc a na hľadanie veľkonočných vajíčok a na nafukovačky a blesky a opaľovanie a všetko :oops: :D
Emma Swan: You know an awful lot about this town for being a stranger.
August W. Booth: And you know very little for being the sheriff.
Obrázok užívateľa
Torri
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 600
Registrovaný: Str 25 Jan 2012, 16:23
Bydlisko: Slizolinská klubovňa / Mordor. Podľa nálady.
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Vani » Pia 03 Aug 2012, 12:29

Konečne dodatok, pri ktorom si môžem povedať: Toto musím mať! Predpokladala som, že obdobia vyjdú, veď to bol s DoMa snáď najočakávanejší dodatok a EA by sa pripavila o miliónové zisky, keby ho nevydala, no keď som sa dočítala že skutočne vyjde, vyzerala som asi takto: :shock:
Ten trailer je veľmi pekný, teším sa snáď na všetko, na nafukovačky, kúpanie v mori, no hlavne na sviatky, konečne tie Vianočné a Halloweenske veci zo Store nejak využijem. Aj UFO je zaujímavé, len dúfam, že nebude unášať členov mojej domácnosti. Zvieratká by mohli mať nejaké interakcie, napríklad váľať sa v snehu, ale tie, dúfam, mať budú. Myslím, že ešte nebola zistená, aká bude špeciálna bytosť, či? Nenapadá ma nič, čo by sa hodilo k tomuto dodatku, možno nejaký mimozemšťan alebo Halloweensky duch. A obdobia budú prechádzať plynulo, alebo ich budem môcť meniť ja?
Vani
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pia 19 Aug 2011, 18:41
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod pat » Pia 03 Aug 2012, 13:01

Konečne ročné obdobia. Super budú tam aj dáždniky. Ozaj... bude tam aj ako v The sims 2 meteorologická stanica v Tv? Alebo ako zistím aké bude počasie? :) :clap: :o
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Emerald » Pia 03 Aug 2012, 13:24

Nemesix píše:Ja len keď som včera ráno uvidela tú obálku tak som vedela že ročné obdobia už určite budú,..Ten trailer je skvelý plno nových možností tam je zdá sa mi že je to spojenie Sims 1 Vacation a Sims 2 Seasons- lebo vo Vacation ste mohli ist do hôr, mali ste tam tú dráhu na snowboard a v Seasons sa striedaju ročné obdobia..proste skvelá kombinácia a skvelo prevedená, už len aby to s niečim nepokazili :)


Dobrá kombinácia, no nie?! :) Ja som z toho stále očarená a som spokojná so všetkým čo som o počasí za posledných 24 hodín videla.

Mňa úplne dostali hlavne sviatky a s nimi spojené tradície (aj keď Americké, ale pre boha kto sa bude pozerať, že my tu na Veľkú noc dehonestujúco a ponižujúco oblievame dievčatá vodou a bijeme ich hlava nehlava čo sa do nich vmestí, podľa môjho názoru majú v USA krajšie sviatky než je väčšina našich a nech si vraví kto chce čo chce je to môj názor). Zatiaľ sme videli "Egg hunt" a "Trick or treat", takže som nadšená. Ďalej sa mi páči, že je tam kopa vecí, ktoré pomôžu vytvoriť niečo ako púť aj keď bez kolotočov. Stánky s jedlom, rôzne hry ako to lovenie jabĺk či jedenie koláča, dokonca na obale je aj "Kissing booth". Konečne bude čo robiť aj mimo domu, akože páčilo sa mi, že som mohla v parkoch robiť koncerty a vystúpenia, no toto je také, že konečne bude dôvod stretávať sa mimo domu v každom ročnom období, lebo vždy bude príležitosť.

Inak v čo ja dúfam je, že bude niečo ako kalendár aj keď v oklieštenej podobe. Lebo v TS2 bol ten kruh, kde sa dali nastaviť 4 rôzne obdobia, no teraz keď budú aj sviatky, čiže špeciálne dni v rámci ročných období, dúfam že taký nejaký jednoduchý kalendár bude aby sa tí naši Simovia naozaj cítili ako keby konečne žili plnohodnotný život :)

Na tie dovolenky sa teším, ja si myslím, že iba pridajú dve destinácie. Chápete že k súčasnému Egyptu, Číne a Francúzsku pridajú jednu zimnú a jednu letnú destináciu. Bolo by to pre nich jednoduché, pretože model destinácií sa mnohým fanúšikom páčil.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Totodile7625 » Pia 03 Aug 2012, 16:42

Obrázok

Ježiši ľudkovia! Vy ste sa nejak rozbehli! :lol: :lol:
Ja som po počasí vôbec netúžil ale ... po zhliadnutí toho traileru som skoro skákal od radosti! ( Nepreháňam ). Oni v tom dodatku sklbili Ročné Obdobia , Voľný čas ba dokonca jak Nem píše TS2 Vacation! Hodne ma prekvapila a úprimne aj potešila možnosť simov plávať v mori. To mi tam asi najviac chýbalo v tom otvorenom susedstve. Staré dobré veci, čo som na TS2 miloval s vracajú do TS3. Zmrznutie simov, hromadná guľovačka, skákanie v lísti, fotbal ... ale hlavne U - F - O!!
Ja na siahlodlhé výlevy nie som, ale čo ešte poviem je to, že ročné obdobia vydajú už takto skoro mi nepríde divné. Budú vianoce, a tým pádom budú darčeky ... a čo budú chcieť fanúšikovia pod stromček?
A úprimne mi to je jedno že to je iba ich taktika na získanie peňazí, pretože čakať na ten dodatok do 2013 by sa mi nechcelo. ( A kto vie či by sme sa aj doškali, žejo. :twisted: )

Ja som tiež toho názoru že ten dodatok vyvíjajú už pomerne dlho, pretože úplne súhlasím s tým čo napísala Em. To počasie určite nie je nijaká hračka vytvoriť. A to že ho vyvíjajú tak dlho je len a len dobre! Aspoň si môžme byť istý že to nebude iba nejaký odfláknutý projektík, ktorý väčšinu hráčov prestane po pár hodinách baviť ( Ano, náražam tým na Po Zotmení )

Edit: Ešte trailer v češtine



Inak ešte jeden môj osobný postreh z traileru ...

Obrázok
... Najprv som si myslel že to je simbot ... ale potom som videl ten koniec traileru! :mrgreen:
Kliknite na obrázok pre jeho zväčšenie.

Edit2: UFO, UFO, UFO, UFO! :lucky:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod pat » Pia 03 Aug 2012, 17:03

Chcel by som sa spýtať, že či tam budú aj nové vlastnosti pre simíkov. :)
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Torri » Pia 03 Aug 2012, 18:11

Toto, ja som dávala trailer v češtine do úvodného príspevku ešte v noci :D

A pat, minimálne pribudne vlastnosť ľadový medveď (otužilec) o tej hovoril na tej Showcase..
Emma Swan: You know an awful lot about this town for being a stranger.
August W. Booth: And you know very little for being the sheriff.
Obrázok užívateľa
Torri
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 600
Registrovaný: Str 25 Jan 2012, 16:23
Bydlisko: Slizolinská klubovňa / Mordor. Podľa nálady.
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod pat » Pia 03 Aug 2012, 18:23

Môžu byť simíkovia v the sims 3 ročné obdobia aj nejako chorí?
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod PrincessLeia » Pia 03 Aug 2012, 18:30

Pat: Ve dvojce mohli být, takže bych se nedivila, kdyby tady také. Velmi v to doufám. Nemoci a zranění byla vždy jedna z věcí, které jsem si v simích vždy tajně přála :lol: Nevadilo by mi, kdyby se v tom trošku porýpali právě při této příležitosti :roll: Ale asi bych chtěla moc.

Toto, smekám nad tvými postřehovými schopnostmi. Áno. Tohle je nefalšovaný mimozemšťan :D A ten skafandr mu sluší!! :lol:

A jinak zopakuji otázku: Nevíte co je pravdy na tom, že by mělo počasí fungovat jen v Sunset Valley?? :huh: Podle mě je to pitomost, ale viděla jsem to někde, kde se tomu stojí věnovat poornost.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia