The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Emerald » Ned 23 Sep 2012, 22:10

Však to bol vždy hlavný ťahák dodatku aká "zvláštna" bytosť sa v ňom objaví. Čo som to doteraz hrala tak som spokojná, je to zaujímavé, neobyčajné, dobré oživenie hry. Obrovské plus dávam možnosti vypnúť tie nadprirodzené bytosti, takže ak chcem mesto bez nich budem mať mesto bez nich, ak budem chcieť mesto so všetkými záhadnými postavami, tak si ich zapnem. Podľa mňa je úplne neoprávnená každá kritika, že to nie je realistické, pretože kto nechce si to kúpiť nemusí a kto to chce regulovať v plnej miere môže, takže neviem prečo ľudia kritizujú niečo čo nemusia používať. Keby to pevne stanovili, že každý Sim musí byť nejaká taká bytosť tak prosím, no EA nám dala toľko možností regulovania hry, že už viac sa ani vymyslieť nedá. Pre mňa sú to všetko neopodstatnené zlé hlasy, ktoré v podstate nekritizujú dodatok, ale iba chcú poškodiť spoločnosti, pretože práve toto raz môže celý Sims pochovať. Ak sa nevďačníci budú donekonečna neopodstatnene sťažovať, tak to tam raz niekoho prestane baviť, ten si povie "dosť" a bude koniec.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Flora Kreslená » Pon 24 Sep 2012, 17:53

Súhlasím s Emerald. Toto hodnotenie je zbytočne prehnané. :slap:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod nika.kacvinska » Pon 24 Sep 2012, 19:40

ahojte chcela by som sa spytat ze ako mam donutit upira aby niekoho pohryzol?? :plumbob:
nika.kacvinska
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon 06 Aug 2012, 12:27
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod schnegy » Pon 24 Sep 2012, 20:06

Carodejnici nikoho neohurili? Ja som to dnes poobede nainstalovala. Uz som to fakt nemohla vydrzat. Na tento datadisk som sa velmi tesila. Ale mam ucenia vyse hlavy, kedze tuna maju skusky pocas semestra :cry: Ale! Zapla som si rodinku sestier Crumplebottomovych, ktore mi velmi pripominaju sestry Halliwellove :whistle: Uz len preto, ze su tri a maju mena zacinajuce sa na rovnake pismeno. Hrala som asi 20 mminut :lol: Kuzlenie je super, paci sa mi. Takisto v CAS som si pozerala nove veci, ktore pribudli a musim povedat, ze su naozaj pouzitelne. Len menu so skinmi mi nejako vyskocilo. Teda tie kruzky sa mi zobrazuju aj mimo roletky :huh: Susedstvo som zatial neprebehla ale pozrela som si rodinky, ktorych je tam naozaj dost.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Markus » Pon 24 Sep 2012, 20:28

heh no mňa čarodejníci zaujali úúúplne maximálne :whistle:
len škoda, že vylepšovanie schopností je u nich ttak časovo náročné... víla, tá si proste zapne auru a je za vodou, môže kľudne fungovať , ale s čarodejníkom, mi to príde horšie.... ale aj tak ich zbožňujem :roll:
a pokiaľ chcú mať napr. starú prababičku gothovú v meste, tak ju proste uživia... síce ako zombíka, ale potom stačí slnečné zaklínadlo, a čáry máry babička je tu, skoro ako nová :lol:

mimochodom, môžu si nejako vylepšovať schopnosti vlkodlaci?? ja teda neviem, vôbec som za nich nehral a to ma teda zatiaľ ani nejak nelákajú no... čo ja viem :unknown:

ale zase celkom, sa mi pozdáva zombie-vlkodlak... možno skúsim v zombie rodinke (permanentný elixír) :lol:
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Fuzz33 » Pon 24 Sep 2012, 20:47

Čarodeji ma zaujali najviac, aj keď majú na môj vkus trochu málo kúzel :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod schnegy » Pon 24 Sep 2012, 23:11

A rasy sa teda mozu krizit medzi sebou stylom, ze dieta bude mat vlastnosti napr. upira a carodejnika apod? To sa da?
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Markus » Pon 24 Sep 2012, 23:32

nie nedá, (prepáč, asi som ťa pomýlil s tými kecmi o zombie-vlkodlakoch) :(
jeden sim nemôže byť naraz dvomi nadprirodzenými postavami, ale potom sú tu ešte také dočastné neplnohodnotné postavy (ja neviem ako to inak nazvať :unknown: )

a to sú ZOMBIE, Tragický Klaun, a Zropuchovatený sim... a takže je možné že napríklad aj čarodej sa stane
Tragickým Klaunom (ten môj napríklad zle namiešal elixír a malo to taký to nežiadúci efekt)
ale tieto neplnohodnotné postavy, niesú trvalé, proste.. časom to prejde

snáď to ešte niekto vysvetlí, lebo po mne to nejako nikto nechápe :whistle: :sarcastic:
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Flora Kreslená » Uto 25 Sep 2012, 20:07

Ja to lepšie nevysvetlím ale musím dodať že Tragický klaun mi hrozne otrávil hru :evil: Nič som poriadne nemohla robiť, neišla som radšej ani na rande lebo to bolo hrozné akú depresiu robila tá simka :evil:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Simko » Str 26 Sep 2012, 08:56

A tým žabiakom môže byt sim iba dočasne? :roll: Som myslel že ked ho raz zakľaje tak už navždy :roll: A inak zdá sa mi alebo ten tragický klaun bol v sim 1? :?
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod schnegy » Str 26 Sep 2012, 16:31

Aha uz chapem, vdaka za vysvetlenie. Ale je to skoda, ze sa nemozu medzi sebou krizit, bolo by to zaujimave. Neviete, ci sa take nieco neda spravit master controllerom?
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod natucha » Str 26 Sep 2012, 17:07

Simko píše:A tým žabiakom môže byt sim iba dočasne? :roll: Som myslel že ked ho raz zakľaje tak už navždy :roll: A inak zdá sa mi alebo ten tragický klaun bol v sim 1? :?


v sims1 bol mim a ten mal zaulohu ozivit nudnu party :D presnejsie ak bola tvoja party nudna prisiel mim :D
natucha
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon 12 Júl 2010, 10:37
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Nethon » Štv 27 Sep 2012, 21:24

Mna zaujali čarodejníci veľmi, avšak veľmi mi chýba kúzlo Tempus ledum (zastavenie času za sims 2) a vyčarovanie kúzelného mazlíčka ... :(
Not judge a book by cover ;)
Obrázok užívateľa
Nethon
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 300
Registrovaný: Pia 31 Aug 2012, 10:17
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Fuzz33 » Štv 27 Sep 2012, 22:33

Tempus ledum by bolo úžasné, taktiež ako pričarovať si suseda domov.
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Nethon » Štv 27 Sep 2012, 22:43

Héj :( :)
Not judge a book by cover ;)
Obrázok užívateľa
Nethon
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 300
Registrovaný: Pia 31 Aug 2012, 10:17
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia