The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod marilyn » Sob 04 Aug 2012, 17:12

Ja sa tiez tesim na carodejnika, myslim ze bude mat s tymi kuzelnymi schopnostami toho viac ako vila, ale zas su tam rozne nove schopnosti a niektore moze rozvijat hocikto nie len konkretna nadprirodzena bytost - tak neviem ci si najprv dam Sonu VII. ako vilu alebo carodejnicu :?:
Ale mna celkom zaujima co bude robit ostatne tvory, len tie asi nebudu moja prva volba.
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Totodile7625 » Sob 04 Aug 2012, 22:14

Ak ste zmeškali živý chat s producentmi, jeho záznam nájdete tu: http://www.origin.com/the-sims-3-supern ... roadcast-2
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Vani » Ned 05 Aug 2012, 16:41

No... Najprv sa mi tento dodatok absolútne nepáčil, ale to len za to, že som očakávala počasie, ale čím viac o tom čítam, tím viac som presvedčená, že si to kúpim. Tie víly sú fajn, vlkolaci ma vzhľadom absolútne nelákajú, radšej mám tých vlkolakov, ktorý naozaj pripomínajú vlkov, a nie len chlpatých ľudí. Pre tých, ktorí majú Pets, tam mohli dať niečo nové, napríklad by sa vlkolaci mohli meniť na skutočných vlkov (psov), ktorí by mali srsť takú ako vlkolak vlasy - napríklad simík s dlhými čiernymi vlasmi by mali čiernu dlhú srsť. Tie interakcie vlkolaka, pri ktorých ho človek škriabe a on trasie nohou alebo obtieranie sa hlavou o ľudí sú podľa mňa trochu trápne. Zombíci sú zaujímavý, len škoda že je tak málo informácií o čarodejniciach a nových upíroch, som strašne zvedavá, čo budú zač... Tie hríby na obrázkoch sú pekné, mohli by sa dať aj zbierať a pripravovať z nich jedlá, ale asi budú iba dekorácia :(
Neviete, či budú môcť mať rozdielne druhy spolu vzťahy a deti a či budú tie deti normálny simovia alebo z nich neskôr vyrastú špeciálne bytosti a či ťa bude vlkolak a zombie hrýzť a meniť len vtedy, keď ho požiadaš (a to by bolo blbé) alebo ťa uhryzne sám?
Vani
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pia 19 Aug 2011, 18:41
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod marilyn » Ned 05 Aug 2012, 21:27

Z hribov sa asi budu robit elixiry.
Zazracnym bytostiam sa budu rodit zazracne deti (pokial bude jeden clovek tak je sanca 50%).
Myslim ze o pohryznutie budes musiet poziadat, ale bolo by to akcnejsie keby nas mohli prepadnut, ale mozno aj na to niekto vymysli mod.
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod ani » Ned 05 Aug 2012, 22:26

ono ak budes vlodlak a zakupis si odmenu Alfa tak mozes kusat bez opytania .... stve ma ze sa treba pytat :?
ani
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str 25 Júl 2012, 17:24
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Markus » Ned 05 Aug 2012, 23:02

aaaaaaaach dúfam že zombie ostane tak ako bolo aj v Live Chate...

A aj nový upíri, by mohli byť trošku akčnejší..

A Zombíci:
:evil: NIE ŽIADNE "Dobrý deň, drahý priateľu. Smiem ti vyžrať ,mozog?" :fist:
"Ó áno, samozrejme, bude mi potešením.."

ALE: ObrázokObrázokObrázok
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Totodile7625 » Ned 05 Aug 2012, 23:10

Zombík bude môcť simov napádať normálne. No bojím sa že ak sa bude chcieť stať sim vlkolakom, alebo upoírom, bude o to musieť požiadať. Každopádne možno budú môcť vlkodlaci útočiť ( loviť ) tak ako upíri z PoSe.
( Iked' slovo "útočiť" sa k tvorom, ktorý si ľahnú na chrbát, ked' ich sim škrabká na bruchu, moc nehodí. :slap: )
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Fuzz33 » Pon 06 Aug 2012, 16:41

Markus píše:To som jediný kto sa teší na čarodejníka a zombie?? :roll:

Nie si jediný, čarodejníci sú moja veľká srdcovka. Len dúfam, že nebudú tak znemožnený tými činidlami ako TS2, tým ma sklamali. :cry:

Inak, je možné, že sa nová smrť bude týkať aj zjedením nejakej jedovatej huby, alebo je to blbosť? :?: :?: :?:
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Simko » Pon 06 Aug 2012, 23:25

Ja sa tiež teším na tie čarodejnice a zombie ale ani vlkolaci nevyzerajú zle. :good: :lol: Podľa mňa sa tie huby nebudú dať jesť tak maximálne ich zbierať a ko prísady na nejaký elixír. Ale to je len môj názor. :roll: :roll:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Emerald » Uto 07 Aug 2012, 01:31

Ja sa teším na víly Obrázok
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Alisiq » Uto 07 Aug 2012, 18:54

Ja sa asi tiež najviac teším na víly :lol: :) . No teším sa aj na ostatné bytosti, veľmi ma zaujímajú tí zombíci, čo bojujú s rastlinkami, veľmi tomu nerozumiem :huh: . A dúfam že už pri vytváraní v CAS sa budú dať zmeniť simíci v iné bytosti, tak by to bolo najlepšie. Jednoducho povedané- na Obludárium sa veľmi teším! :) :mrgreen:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Vlkodlak97 » Uto 07 Aug 2012, 20:19

Ja sa hrozne teším na vlkodlakov :heart: :heart: :heart: tí sú moja srdcovka :) celý čas môjho života so Simsom som čakal na moment keď sa objavia tie chlpaté bytosti noci v trojke :plumbob: prestal som už dúfať, ale už po prvom prezeraní som zistil že toto bude pre mňa najlepší dodatok neviem sa dočkať takto som sa ešte asi na september netešil :D :D :lol: tak dúfam, že sa konečneee dočkám.... :heart: :clap:
Vlkodlak97
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto 07 Aug 2012, 20:16
Bydlisko: Slovensko-Bratislava
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Simko » Ned 12 Aug 2012, 13:38

A to sa napríklad vlkodlak bude môcť premeniť hocikedy na normálneho simíka a tak opäť na vlkolaka??? Lebo v gameplay na tom chate to tak vyzeralo :unknown: :unknown:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Markus » Ned 12 Aug 2012, 14:04

áno vlkodlak sa bude môcť meniť ako sa mu len zachce
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Fuzz33 » Ned 12 Aug 2012, 14:55

Zo živého chatu mám taký pocit, že keď príde spln, tak vlkolak nemá na výber a musí sa tak či tak premeniť, ale neviem či to tak aj naozaj bude
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia