The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Markus » Ned 25 Nov 2012, 19:27

môžeš aj tri krát do dňa, ponuka sa mení častejšie
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Sirka21 » Sob 01 Dec 2012, 00:39

moja kostislava vkuse cvičí zo psami že potom sú chudáci unavení a musím zakročiť poslať psíka spať alebo najesť sa. a robila mi často DJ mala som ten mixersky pult a moja simicka za nou stale odbiehala a ziadala ju aby zemenila hudbu ale liezlo mi to na nervy ze tam vkuse je tak som si ten pult vymazala tak sa potom presunula do baru :D ale tam aspon nerusila
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Sonča » Pia 14 Dec 2012, 12:56

Neviete mi poradiť ako by som mohla môjmu simíkovy splniť prianie ,,předvést kaskaderské kousky za odměnu,,? Píšu tam že sa mám zo svojím simíkom vydať do arény ,,U kouzelného koštěte,,. Ale ja ju nikde neviem nájsť. A ešte, nikde v susedstve nemôžem nájs%t ten cigánsky stánok elbo ako sa to volá :D a nedá sa ani kúpiť. Tak ako si môžem dať vyveštiť budúcnosť alebo sa zamestnať ako veštica? Viete mi poradiť? Ďakujem :)
Kedy sme boli naozaj šťastný? Boli to okamihy, ktoré prišli nečakane, nezaslúžene a nevyžiadane, len tak.
Obrázok užívateľa
Sonča
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned 24 Okt 2010, 12:21
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod marilyn » Pia 14 Dec 2012, 14:33

to si musis pridat do mesta pozemky kde sa to da robit
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Sonča » Pia 14 Dec 2012, 15:36

To som aj chcela ale nikde ich tam neviem nájsť. Ty ich tam kde máš?
Kedy sme boli naozaj šťastný? Boli to okamihy, ktoré prišli nečakane, nezaslúžene a nevyžiadane, len tak.
Obrázok užívateľa
Sonča
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned 24 Okt 2010, 12:21
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Markus » Pia 14 Dec 2012, 17:21

pozri si objekty ktoré pribudli s dodatkom obludáriom, je tam aj taká "aréna" pre lietanie na metle... inak v Moonlight Falls sa nachádza tuším vedľa obchodu s elixírmi. Cigánsky stánok sa chádza v Moonlight Falls na druhej strane rieky (nie na tej kde je radnica, škola a skoro všetky budovy) niekde v takom parku.
V iných susedstvách si ju budeš musieť rovnako ako tú arénu do susedstva pridať. Cigánsku maringotku môžeš umiestniť len na verejnom pozemku a takisto ju nájdeš v balení objektov z obludária... :mrgreen:
dúfam že si pochopila :shake: :whistle:
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod marilyn » Pia 14 Dec 2012, 23:58

ona hra asi ine susedstvo. to treba upravit obecny pozemok a pridat tam tie objekty su medzi ostatnymi zajacimi dierami v stavacom mode.
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Emerald » Sob 15 Dec 2012, 23:27

Sirka21 píše:moja kostislava vkuse cvičí zo psami že potom sú chudáci unavení a musím zakročiť poslať psíka spať alebo najesť sa. a robila mi často DJ mala som ten mixersky pult a moja simicka za nou stale odbiehala a ziadala ju aby zemenila hudbu ale liezlo mi to na nervy ze tam vkuse je tak som si ten pult vymazala tak sa potom presunula do baru :D ale tam aspon nerusila


Aj moja Kosťa stále trápi psa :? Keď mi to lezie na nervy tak ju pošlem do truhlice tak na dva dni a potom ju zase zobudím keď je v dome bordel a vtedy dá tak deň pokoj kým všetko uprace :lol:
Inak čo ma štve je, že Kosťa neperie :x
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Sirka21 » Sob 02 Feb 2013, 21:40

ked sa mi simik premeni na zabiaka a chcem ho naspat premenit na simika ale nemam v domacnosti ziadneho carodejnika da sa to aj nejakym elixirom? simikovi sa nepodaril napoj blazenosti urobit a vtedy sa premenil na zabiaka :evil:
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Fuzz33 » Sob 02 Feb 2013, 21:47

Dá sa to liečivým elixírom alebo bozkom :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Supernatural / Obludárium

Poslaťod Sirka21 » Pon 04 Feb 2013, 11:02

super dakujem uz som sa zbavila toho hnusneho zabiaka 8) ja zaby moc nemusim mam z nich panicky strach a keby som sa mala pozerat este dlhsie na zabiaka asi by ma porazilo :shock:
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia