The Sims™ 3 Showtime

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Pia 16 Mar 2012, 17:18

Používaš SimPort? Ak áno, je možné že Ti niekto posielal simíka, ktorý mal na sebe Sims3Pack downloady a tie sa Ti nainštalovali do hry. A Sims3Packy sú naozaj hodne veľké špiniče hry. Inak neviem čím by to mohlo byť. Ja mám aj dodatok a aj najnovšiu aktualizáciu ( 1.33 ) a ide mi to v poriadku.
Možno to bude práve tým. Včera vyšla táto nová aktualizácia 1.33. Skús hru aktualizovať ak ešte nemáš.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Flora Kreslená » Pia 16 Mar 2012, 17:21

Predsa v tom videu hovorili že všetko čo nemáš v hre a ten simík má na sebe, sa nahradí niečím iným.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod cpy » Pia 16 Mar 2012, 17:56

Mam plno oficialnych aj neoficialnych addonov :)
cpy
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia 16 Mar 2012, 16:56
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Pia 16 Mar 2012, 18:01

Flora Kreslená píše:Predsa v tom videu hovorili že všetko čo nemáš v hre a ten simík má na sebe, sa nahradí niečím iným.

Toto platí pre Package. Nie pre Sims3Packy. Aj preto je napríklad nebezpečené sťahovať z výmeny.
cpy, tak v poslednej dobe si si musel nainštalovať nejaký, ktorý Ti robí akurát problémy. Takže by som byť Tebou skúsil pretriediť niektoré, ktoré si do hry dala len nedávno. :)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod cpy » Sob 17 Mar 2012, 10:21

Jediny velky pack je hidden springs a to nieje tusim neoficialny.
cpy
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia 16 Mar 2012, 16:56
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Sob 17 Mar 2012, 10:23

Ja hovorím ale skôr o tých neoficiálnych. Napríklad či si neinštaloval nejakých simíkov z výmeny, alebo nejaké iné downloady. Napríklad mody alebo podobne. :unknown:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod PrincessLeia » Štv 22 Mar 2012, 10:40

Mohu se zeptat, jestli byste mi, prosím, nějak podrobněji nepřiblížili, jak je na tom nové město, které přišlo s Showtime? Moc by mě to zajímalo. Jak je vybaveno? Je tom dost pozemků? Různých (nálevny, parky, obchody...)? A jak je to se zvířaty? Zakomponovali je do města nebo jsou stále Appaloonské pláně jediné město, ve kterém se se zvířaty dá pohodlně žít? Prosím, odpovězte. Jsem na to velice zvědavá a ráda bych věděla, jestli si můžu dělat naděje...

PS: Vůbec vás nemohu najít na thesims.com :unknown: A toto píši přesně. Jak se hledáte?
PPS: Jakuba už jsem našla, ale Floru nemohu najít...
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Lianka79 » Štv 22 Mar 2012, 14:51

floru som si prave vyhladala a poslala ziadost o priatelstvo. Do vyhladavania staci napisat Flora a štát dat Slovensko a ono ti ju pekne najde :wink:
Ak by si ma chcel niekto pridat som tam pod Simslianka

inak to s tym novym mesteckom z datadisku Showtime by aj mna zaujimalo... Este si na ten datadisk budem musiet chvilu pockat - mozno az do Vianoc :slap: a zvedavost robi svoje :roll:
Lianka79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned 30 Máj 2010, 11:51
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Štv 22 Mar 2012, 16:29

Mesto je hodne malé. Ale okrem toho parku nemá žiadne iné nedostatky si myslím. No ja som tam ledva ledva natrepal jeden zábavný podnik z PoSe a to jazdecké niečo pre kone ... to je fakt všetko. Viac sa Vám tam nezmestí poriadne. Takže ako pre hranie Showtime je to mesto perfektné, ale ak do neho chcete zakomponovať aj idé dodatky, tak máte problém. Ked vydá času, môžem aj nejaké fotky spraviť. :)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod livia » Ned 25 Mar 2012, 16:19

mozem sa spytat, ako sa mam stat DJ ?
livia
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Uto 22 Apr 2008, 12:31

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod koc58 » Ned 25 Mar 2012, 16:43

DJ nieje profesia...proste vystupuješ...začneš na ulici a časom získaš príležitosť že máš niekde vystúpiť..
Nato aby sa tvoj Sim stal DJ-om môže byť hoci aj doktor...(samozrejme musíš mať DJ pult)
Chci prežiť svoj sen a nie presnívať svoj život...
Obrázok užívateľa
koc58
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Ned 12 Jún 2011, 12:40
Bydlisko: Svidník
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod zuziniatko » Ned 08 Apr 2012, 18:06

achjaj :cry: Dnes som otvorila showtime zberateľskú katy perry edíciu, zaregistrovala som si hru, stiahla som is katy perry špeciálny obsah, ALE keď som si naťukala ten špeciálny kód limitovanej edície s ktorým by som mala dostať nejaké javisko a podnik (proste nejaké dva komunitné pozemky z limitovanej edície), tak mi stránka oznámila že ten kód už bol zadaný. (aj keď ja som tú hru otvorila až dnes a nebola žiadna šanca že by som ten kód niekedy niekam zadala)
Len sa chcem spýtať či je nejaký spôsob ako nejakým administrátorom store dať vedieť že ja mám tú hru pekne kúpenú, a že kód som rozbalila dnes, a že ten kto ho tam zadal predo mnou ho proste vygeneroval a ja teraz nebudem kvôli nemu mať ten geniálny komunitný pozemok z limitovanej edície bez ktorého určite neprežijem :oops:
(mne je ten pozemok dosť ukradnutý, ale keď si už raz zaplatím za hru ako podstivý občan, chcem k nej všetko a dosť ma štve že mi tam ten kód nejde zadať. ak sa to nevyrieši, no tak budme bez javiska, ale chápete ma že? že si kúpim 30 eurovú hru a nakoniec pozemok, ktorý mohli rovno zakomponovať na disk nebudem mať lebo nie, oni to potrebujú na papierik napísať pomocou generovatelného kódu... achjaj, tak som nahnevaná, zasa kvôli sims) :bomb: :slap:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Ned 08 Apr 2012, 18:15

Uplne chápem tvoje pocity. Tiež som bol už neraz s nervami v koncoch kvôli hrám od EA a jak som sa tak pozeral na tie krabičky, mal som sot chutí ich EA napchať niekam a pýtať si späť svoje peniaze.

Nuž jediné čo Ti asi ostáva je kontaktovať technickú podporu, ktorej ked podrobne zformuluješ problém, tak by Ti mohla poskytnúť nový kľúč na odomknutie toho obsahu.

Technickú podporu kontaktuješ tu: http://help.ea.com/cz/ V pravo klikni na "Spojit se s herním poradcem". ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod zuziniatko » Pon 09 Apr 2012, 11:14

Keď nebudem nahnevaná a budem schopná podrobne formulovať problém, tak im možno niečo pekné napíšem.
Mimochodom, hru som už hrala, ale zatiaľ som tam nevidela nič také geniálne dokonalé, že by to nemohli napchať do Late Night... Možno som len ja divná.
:cry: :oops: :lol:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Pon 09 Apr 2012, 15:29

Ja ked som im naposledy písal, tiež som tam prirpísal nejaké svoje subjektívne pocity, ale ked mi odpovedal nejaký Jakub, reagoval iba na môj problém s hrou a na otázky ohľadom samotnej technickej podpory ( na ktorú som bol v tej dobe tiež už hodne naštvaný ) mi neodpovedal. :lol:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia