The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Pon 06 Jún 2011, 02:55

PrincessLeia ďakujem :) snažím sa ako najlepšie viem

No pár fotiek aj odomňa, veľmi som zatiaľ nemala čo fotiť, ale určite ešte niečo pridám :)
Je to aj vrátane popisu a na konci nájdete aj pár informácií, ktoré som počas hrania zistila :wink:

Obrázok
Toto je to ukazovanie fotiek. Ono to je tak, že tam nemáte fotky zo spomienok, ale starý ľudia majú interakciu, že môžu iným Simom ukázať fotky, ktoré akože nosia v peňaženke. Keď kliknete na iného Sima uvidíte tam niečo ako "Chváliť sa so svojimi vnúčatami" (snáď tak to bolo :oops: ) a oni vtedy rozbalia to čo vidíte na fotke.

Obrázok

Obrázok
Prechádzka s kočíkom

Obrázok
Biela limuzína, ktorá vezie teenagerov na ples.
Ehm moja Simka mala neúspešný ples :lol: 2x sa pobila a raz spadla pri tanci na tvár a potom som si už nezapísala :slap:

Obrázok
No takže tu si všimnite:
1) fotku na stole, tá je plesu, po plese som ju mala v inventári
2) zarámovaný výtlačok novín na stene, to moja teenka dostala za prácu v mimoškolskom krúžku "Klub novinárov"
3) zelený plagát, ten si priniesla z celodennej školskej exkurzie, ktorú absolvovala v mauzóleu na cintoríne :sarcastic:

Mimoškolské krúžky pre teenagerov sú:
- hudobný klub
- umelecký klub
- klub novinárov
- študijný klub
- debatný klub
- dramatický klub
- výrobný klub
- športový klub
Myslím, že sa dá prihlásiť aj na dva rôzne súčasne, pretože keď som mala zvolený jeden, tak som si ešte mohla vybrať a už som mala vysvietené iba tie, čo sa mi časovo neprelínali s tým, na ktorý som sa prihlásila ako na prvý, ale neskúšala som sa dať na viac súčasne či to naozaj funguje.
Tie krúžky sú hneď po škole, moja chodila do novinárskeho klubu v stredy a piatky od 14:00 do 16:00. V tých krúžkoch sa aj učia nové veci, moja získala body v písaní a fotografovaní.
Deti čo chodia na základnú školu majú iné krúžky, tie som si nezapísala, no čo si pamätám bol tam skautský klub a baletný krúžok.

Obrázok

Obrázok
Tu je fotka toho chemického stola, ale nič sa mi zatiaľ nepodarilo vyrobiť, vždy to tomu malému vybuchlo a bol celý čierny :bomb:

Inak ešte som si všimla, že teenagerka keď spala tak som na ňu mohla kliknúť a bola tam možnosť "Snívať o" a boli tam možnosti ako byť kráľovná plesu, byť premiantka (najlepšia študentka)...

Maturantka po maturite dostala:
- cenu klubu novinárov, bola to taká trofej v tvare knihy (dostala to za to, že chodila do novinárskeho klubu)
- zarámovanú stuhu za to, že sa stala premiantkou
- zarámovanú stuhu s odkazom "Patrne (Prvadepodobne) napíše román"
- stredoškolské maturitné vysvedčenie, tiež bolo zarámované

Nové náladovky:
NÁLADOVÁ - majú ju sem tam teenageri, je to spôsobené pubertov, majú ju vždy jeden deň a opakuje sa viac krát za etapu
OBEŤ LUMPÁRNY - má ju Sim, ktorého nachytajú na žartík, napríklad ten čo vlezie do sprchy a zafarbí mu vlasy...
ÚSPEŠNÁ LUMPÁRNA - má ju Sim, ktorý nastražil pascu, náladovku dostane až vtedy, keď sa ten žartík odohrá, napríklad ak dá farbu do sprchy, náladovku dostane až keď niekto tú sprchu použije
PO DOBREJ PRECHÁDZKE - majú ju deti po tom ako sa prevezú v kočíku
PRIPLIETLA SA DO BITKY - Simka sa pobila na plese
SENZAČNÉ RANDE - po vydarenom rande
SKVELÝ VÝLET - mali ju dospelí Simovia po tom, ako sa vrátili z dvojdňovej dovolenky
DOMÁCE VEZENIE - Simka dostala domáce väzenie za to, že počas neprítomnosti rodičov usporiadala hlučnú párty :whistle:
MÁ PROBLÉM - Simka mala problém po tom, ako nastražila pascu na rodičov
MALA PEKNÝ SEN - po tom ako som jej vyššie spomínaným spôsobom vybrala o čom má snívať
PREMIANTKA - popis znel "z prednesenia príhovoru na rozlúčku na maturite", trvanie tejto náladovky je 10 dní!
HRDÝ SÚRODENEC/RODIČ - to mali príbuzní Simky, ktorá dobre zmaturovala
MÁ KRÍZU STREDNÉHO VEKU - keď má dospelý krízu stredného veku

Nové vlastnosti:
REBEL
STAROSTLIVÝ

No a ešte na koniec o opatrovateľskej službe:
- aby ste sa mohli stať opatrovateľom, tak Telefón - Profesia - Opatrovateľská služba
- povinnosti ktoré musíte zvládať aby ste postupovali sú: všeobecná starostlivosť, priateľstvo s deťmi, riešenie nečakaných problémov
- potrebujete veľkú miestnosť a hračky
- vôbec netreba napríklad postieľky, teda ja som ich nepotrebovala
- pracovná doba na 1. a 2. pozícii je pondelok až štvrtok od 9:00 do 19:00
- 1. pozícia Amatérska opatrovateľka, 2 deti, 100$/týždeň
- 2. pozícia Senzačná opatrovateľka, 3 deti, 200$/ týždeň
- keď priložíte na dieťa, uvidíte bublinu v ktorej nie je iba meno, ale aj to ako sa baví, čo chce... je podstatné aby ste deti prebalili a nakŕmili keď v tej bubline uvidíte, že je dieťa hladné alebo malo nehodu, potom sa už s nimi musíte iba hrať a zabávať ich, ony sa zabavia aj samé s hračkami, ale je dobré keď si postupne budujete vzťah s tými deťmi, deti vám nosia každý deň tie isté, teda ja som mala tie isté a tak som sa s nimi ako keby skamarátila
- je dôležité aby deti odchádzali spokojné :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod deety » Pon 06 Jún 2011, 15:10

Díky za úžasnej popis.

A něco jako stydlivý tam myslím bylo, ale nejsem si jistá.
deety
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv 31 Mar 2011, 16:28
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Pon 06 Jún 2011, 15:12

Ja neviem, ale má to taký pekný obrázok, ktorý je iný ako tie ostatné. Ono tie vlastnosti určite sú niekde po anglicky, ja to skúsim pohľadať, potom vám dám vedieť :)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod zuziniatko » Pon 06 Jún 2011, 15:41

ďakujem za informácie :D LEn sa chcem spýtať takú absolútu blbosť. či tie šaty čo má tá simka čo tlačí kočík z výmeny, alebo boli v datadisku :roll: lebo sú pekné :clap:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod o.k » Pon 06 Jún 2011, 18:17

Ak hladate dom na strome najdete ho v nakupnom mode v vonkajsie prostriedie ( venkovni prostedi ) a tam co je ta lopta nad lehatkom
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod PrincessLeia » Pon 06 Jún 2011, 18:41

Už je mi hloupé stále říkat to děkuji :lol: Ale musím to říct: Jsem ti vděčná Emerald, protože tolik informací mě skutečně na nějakou dobu uspokojilo, i pěkné fotografie. Trošku mě to z jedné strany dráždí, jelikož každým dnem se mi po simíkách stýská a víc a víc a myslím, že už to dlouho nevydržím. :( Už je to skoro rok a to už je vražedné... Každopádně jsem strašně ráda za tolik věcí, které jsem se dozvěděla a na které se mohu těšit :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod deety » Pon 06 Jún 2011, 21:34

2Emerald:
tak mě napadlo se mrknout na sims wiki a SHY je z Late Night (http://sims.wikia.com/wiki/Shy). Tak jestlis nemyslelas to...

Sorry, jest-li to tu už bylo, ale jsou tam i nějaké nové zaměstnání (kromě opatrovatelky)?
deety
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv 31 Mar 2011, 16:28
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Uto 07 Jún 2011, 00:26

Zuziniatko to sú šaty z minidatadisku Záhradný žúr :wink:

PrincessLeia si veľmi milá :)

Deety presne to je ono, vďaka. Takže nové sú iba dve, idem to upraviť.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod zuziniatko » Uto 07 Jún 2011, 16:47

minidatadisky si dokúpim za pár rokov keď budú zlacnené, až tak veľmi si na tie doplnky nepotrpím :)
teším sa na ďalšie fotky čo sem dáte! :lol: snáď mi mama spraví radosť na vysvedčko, alebo narodeniny aby som to konečne vyskúšala aj ja :whistle:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Uto 07 Jún 2011, 18:48

Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod zuziniatko » Uto 07 Jún 2011, 19:11

Haha :lol: už som jej hvoorila, aj ukázala obrázok ako vyzerá obal :oops: snáď pochopila :lol:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod PrincessLeia » Uto 07 Jún 2011, 19:54

Ty šatky jsou vážně hezké... :) Jinak nějakou dobu jsem si nebyla jistá, ale také už jsem to mamce poslala :P Jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit :lol:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Štv 09 Jún 2011, 17:02

Rozlúčka so slobodou

Najskôr sa musíte rozhodnúť či usporiadate rozlúčku doma alebo na nejakom verejnom mieste! Dôležité rozhodnutie, hneď vám vysvetlím prečo :D

Rozlúčku zorganizujete jednoducho cez telefón „Usporiadať večierok“ potom zvolíte typ večierku „Rozlúčka so slobodou“ a nastavíte kedy sa má párty začať. Zadáte dress code, ktorý je v prípade rozlúčky so slobodou iba jeden a to „Prekvapte“ čo znamená, že Simovia prídu poobliekaní všelijako a taktiež budúci ženích či nevesta sa oblečú do špeciálneho oblečenia. Nakoniec ešte vyberiete, kto má byť pozvaný a ide sa na to.

Negatívom je, že ten kto rozlúčku zorganizuje (snúbenec alebo snúbenica) tak ten ju má, no ten druhý sa jej pokojne môže zúčastniť, ani mu hra neponúkne možnosť ísť niekam na deň alebo tak.
Pozitívom je, že rozlúčku si môžu zorganizovať obaja snúbenci, nezávisle od seba v rozdielne dni podľa toho ako sa rozhodnete. Je to celkom fajn, keď sa môžu zabaviť obaja.

Rozlúčka doma (v mojom prípade v mini byte)

Na rozlúčku som pozvala vo všeobecnosti priateľov, pozvala som ženy aj mužov. Rozlúčku mal snúbenec, hostia neprišli všetci, ktorých som pozvala. Špeciálne interakcie sú už mnohokrát spomínaná možnosť postriekať sa šampanským a taktiež možnosť požiadať niektorého z priateľov o prípitok.

Snúbenec postriekal kamarátku šampanským, všimnite si to jeho špeciálne oblečenie na tento večer :lol:
Obrázok

No a prípitok
Obrázok

Na rozlúčku sa po pár hodinách dorútila aj tanečnica (iba jedna, nie dve ako boli vo videu), tá si so sebou priniesla vlastné rádio (ja som tam však rádio mala a aj sa tancovalo), položila ho v kuchyni na linku a začala tancovať (ehm len sa tak natriasala, nižšie pridám aj to ako sa snúbenec odviazal na snúbenicinej rozlúčke). No a po tom čo si s ňou niekto chvíľu zatancoval si vzala knižku a čítala. Mala som možnosť aj požiadať ju o vystúpenie, ale nejako sa nič nestalo, hm.
Tanečnicu (ani tanečníka) nemám odfotených (zabudla som stlačiť C :evil: ), ale tie ženy v sexi oblečení to boli IBA kamarátky :sarcastic: nie som si istá, či to majú ako bežné spoločenské oblečenie (boli to celebrity a väčšina zároveň aj upíri), ale nabudúce zistím v malom meste, či tam tiež prídu v takom sexi oblečku.

Rozlúčka bola doma v mini byte, čo znamenalo že ľudia postávali kde bolo miesto. Jedlo som im pripravila na tom stole na oslavy a snúbenica je barmanka, čiže tá sa postarala o drinky. O zábavu sa starala hudba, čiže si mohli zatancovať a inak sa mohli iba rozprávať, však čo iné tam mohli robiť.

Rozlúčka trvala od 18:00 do cca 4:00 (čiže celkom dlhá, ani mi ľudia skôr neodchádzali, ale možno aj preto, že mám veľa priateľov upírov).

Po tom ako skončila oslava mi samozrejme nabehlo v pravo hore hodnotenie a moji hostia spokojní neboli. Na toto sa viaže aj nová náladovka:
SVADOBNÝ POSTRACH – z otrasnej rozlúčky so slobodou

Rozlúčka v tanečnom podniku (ďalej iba bar)

Snúbenica mala rozlúčku v meste. Opäť pozvala priateľov a vzala so sebou aj snúbenca. Pri organizovaní som mala možnosť vybrať si, či chcem aby bol bar objednaný iba pre našu oslavu alebo či tam môžu prísť aj bežní návštevníci. Prenájom je vtedy samozrejme o niečo drahší, no nie je to až taká katastrofa. Prenájom baru vyšiel na 400$ normálne a cez 600$ ak ste chceli uzavretú spoločnosť.

Aj na túto rozlúčku v bare prišiel aj tanečník, ten chudák si však nemal kam položiť svoje rádio (ehm to rádio sa dá položiť aj na zem, ale on k tomu potrebuje stôl), tak mi to napísalo hlášku, že si nemá kam položiť rádio, ale že by rád chvíľu zostala a zabavil sa. No takže z neho nič nebolo, lebo na tanečný parket potom ani nepáchol.

Na rozdiel od tej rozlúčku doma, sa ľudia v bare bavili lepšie. Bolo tam viac miesta, veľký tanečný parket a o drinky sa staral priamo barman, u ktorého stačilo objednať rundu a hostia si sami vzali na čo mali chuť. Škoda bola, že som vybrala bar bez stolov, čiže tí čo si dali jedlo pri bare chvíľu zaberali miesto tým ďalším čo boli hladní (respektíve stoly boli v druhej časti toho podniku, viete sú také podniky, ktoré sú rozdelené ako keby na dva samostatné a každý má vlastný vchod). Väčšina hostí sa však striedala na parkete a tak sa celkom dobre zabavili. Aj konečné hodnotenie oslavy bolo dobré, nemala som výborné hodnotenie, no hostia boli spokojní. Za priemernú oslavu som nemala ani žiadnu novú náladovku.

Všimnite si outfit, do ktorého sa obliekla snúbenica

Obrázok

Obrázok

No a tu je divoký tanec snúbenca s nejakou kamarátkou

Obrázok

Obrázok

Obrázok

No a ešte som sa pozrela na celoživotné odmeny, táto je nová:
25 000 SUPER OPATROVATEĽKA – deti budú viac poslúchať a bude jednoduchšie ich zabaviť
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod YumiTannaka » Štv 09 Jún 2011, 18:15

Kríza stredného veku ale už bola v základnej hre nie ? :huh:
YumiTannaka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Štv 22 Júl 2010, 13:40
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Štv 09 Jún 2011, 18:40

Možno áno :oops: netvrdím, že nie. V týchto veciach je ťažko zisťovať čo pribudlo, keďže tam človek tak bežne pri hraní nechodí veľmi často.

Edit: text opravený aj som preverila tú odmenu na wiki a mala si pravdu, tá kríza už bola predtým, vďaka :)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia