The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod abinka » Pia 21 Okt 2011, 08:14

a to ti normalne pise ? zaujimave dnes idem kupovAT SIMS3 MAZNACIKOV HADAM BUDU v TESCU u nas v puchove hadam hej :D jooooj uz sa tesim :D
abinka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon 17 Máj 2010, 10:18
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod pat » Pia 21 Okt 2011, 10:33

Ale tá moja kólia má aj náladovku, že je tehotná. Tak aj tak som to zistil.
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod marilyn » Pia 21 Okt 2011, 14:42

hm som zvedava ako budu vyzerat steniatka
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod pat » Pia 21 Okt 2011, 15:10

Aj ja. Mne sa to stalo prvý raz, že je tehotná. :) Teším sa.
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod pat » Pia 21 Okt 2011, 15:37

Jupííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!! Práve teraz sa mí narodili šteniatka a sú kólie. :clap: :) :)
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod abinka » Pia 21 Okt 2011, 22:15

a fotky su kde ? :D :o :?: :!:
abinka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon 17 Máj 2010, 10:18
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod PrincessLeia » Pia 21 Okt 2011, 22:48

Tak mám Mazlíčky. Ještě před nainstalováním jsem kontrolovala hru. Po té nové aktualizaci se mi zase úplně zbláznila :fist: Oni těmi aktualizacemi vždy všechno pokazí!! Vyhodilo mě to panel simíky. Nedal se otevřít, jako kdyby neexistoval. Ještě netuším, co s tím provedu a jak to bude fungovat... Udělala jsem si zálohy, všechny savy vymazala a uvidíme, co to bude provádět po instalaci Mazlíků... Ale těším se na ně :)

Jinak nevíte, jak tam funguje Hacks na odstranění vzpomínek? Nevím, jestli to není OT, ale nového datadisku se to týká, takže... Já jen že jsem si všimla, že zvířátka mají také vzpomínky, takže mám pocit, že to bude asi těžko komatibilní. Pro jistotu jsem zatím odstranila.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod pat » Pia 21 Okt 2011, 23:08

abinka píše:a fotky su kde ? :D :o :?: :!:


Žiaľ už Vám ich neukážem. Vyrástli, zostarli a už zomreli a ja som ich nestihol odfotiť. Prepáč. :(
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod PrincessLeia » Sob 22 Okt 2011, 09:46

pat píše:Žiaľ už Vám ich neukážem. Vyrástli, zostarli a už zomreli a ja som ich nestihol odfotiť. Prepáč. :(


Buď tam sedíš od rána do večera nebo máš hrozně krátce nastavené dny. A to tě takhle baví??
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod mosi » Sob 22 Okt 2011, 10:23

no aj ja som si to všimol...za 8 hodín sa mu narodili zostarli aj zomreli .... :slap: :lol:
Svetlo na konci tunela môže byť aj blížiaci sa vlak.
Obrázok užívateľa
mosi
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob 25 Júl 2009, 13:17
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod PrincessLeia » Sob 22 Okt 2011, 10:53

mosi píše:no aj ja som si to všimol...za 8 hodín sa mu narodili zostarli aj zomreli .... :slap: :lol:


Já jsem z toho celá šokovaná :o
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod pat » Sob 22 Okt 2011, 11:02

Princessleia dobre povedala, mám nastavené krátke dni. No baví ma to, lebo ja si striedam tie rodiny raz hrám za moju, potom za inú a zase za moju. A bol som v inej rodine a keď som chcel znova hrať za moju, tak už zomreli. :(
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod livia » Sob 22 Okt 2011, 21:44

existuje nejaky obchod kde si mozem kupit zvierata alebo si ich musim iba adoptovat cez telefon ?
livia
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Uto 22 Apr 2008, 12:31

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Totodile7625 » Sob 22 Okt 2011, 21:58

Adoptovať.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod PrincessLeia » Sob 22 Okt 2011, 23:32

Takže jsem dns poprvé řádně hrála s Mazlíčky ve víru simího života. Hrála jsem za svobodnou simku a její kočičky Luisu. Rozhodně je přede mnou mnoho utajovaného, protože zkoumám možnosti velice vlažně a přirozeně. Nevyhledávám nevídané situace a hraji jako obyčejně a užívám relaxu u hry. Tedy poznamenám jen to, co mě spontálně zaujalo. Tady je úvodní fotografie Marie Kouks, která vás "článkem" provede :) (Pro neinformované, jmenuji se Maria Kokešová :whistle: )

Obrázok

Dojmy z hraní

O čem se zmíním jako první je město. Výborné. Splňuje svou atmosféru klidného a tichým němým životem zahaleného místa v horách. Klid, pohoda a samozřejmě plno zvířecího života. Město je krásně koloniální. Několik budov na jednom pozemku. Nenucené a praktické. Nechybí všechny možné stavby obsahující potřeby jiných dodatků jako je nálevna, obchod se smíšeným zbožím, hasičský sbor a další a další. Všechno v novém kabátu ve stylu Appolenských plání (nejsem si jistá správností názvu) včetně budov jako restaurace, divadlo a jiné, což mile potěší a co jsme věděli už dřív. Samozřejmě tam chybí více míst, kde se scházet a bavit, kromě té jedné nálevny, ale každý šikovný hráč si poradí. Dokonce mě nesmírně mile překvapilo, že na Zverimex přicházející s Limit. edicí, jakoby čekal malý pozemek na kraji města. Přesná velikost, nastavený na komunitní, jediný ze základu použitelný a Zverimex zapadne jako ulitý. Prostě radost z maličkosti.

S novým datadiskem přibylo pár velice, velice hezkých vzorů a to nejen se zvířecí tématikou. Nevím přesně kolik, ale o třech vím jistě.

Sice jsem krátce měla demo, ale nijak jsem se nedonutila ho zkoumat a když mi zmrvil hru, už jsem o něj nijak znovu neusilovala a zbavila se ho. Tedy jsem tvorbu mazlíčků zkoumala až teď. Člověk si zvykne velice rychle a spokojeně zppracovává všechny nabízené detailní možnosti úpravy. Je tam na spousty a spousty nabídek, jak mazlíka maximálně upravit. Každý může být jedinečný!!

Obrázok

Jediné, v čem se tedy ještě nevyznám, jsou vrstvy. Ale snad na to někdy příjdu :) V praxi. Co se týče CAS, přibylo pár velice pěkných a s radostí použitelných kousků oblečení :wink: Například následující vestička. Miluji saka a podobné doplňky... Takže na mě to udělalo dobrý dojem. Dále jsem si zamilovala svetřík (má více obrázků k výběru), který se dá použít i jako pyžamo.

Obrázok

Obrázok

Pak jsem se pustila do hraní. S radostí a stupňujícím se uspokojením jsem sledovala, že si tvůrci tentokrát dali záležet. Nový rozměr.

Obrázok

To, co jsem u jiných datadisků tak dlouho hledala. Svět simíků trojky se změnil. K lepšímu. Je nyní živější, roztodivnější, roztomilejší a přirozenější. Má tempo a barvy. Co se týče individuálního chování mazlíčků, je jednoduše skvostné. Tolik výrazů, pohybů, pozic a přirozených kousků, které Luisa předváděla a předvádí a znovu mě překvapuje :lol: Bomba. A to jsem viděla zatím jen zlomek. Interakce mezi simíkem a mazlíčkem jsou též velice dobře udělané :good:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Spokojenost. A sednutí si na klín mi prostě vyrazilo dech!! :o Nadšení :lol:

Obrázok

Obrázok

Roztomilým detailem je, že zvoneček na obojku zvoní!! Dala jsem Luise obojek se zvonečkem s přesvědčením, že je to pouze okrasa. Ne, opravdu při jejích pohybech a škrábání se zvoní :lol: To mě dostalo a velice mile.

Dalším plusem je, že dokážete ovlivňovat naučené vlastnosti mazlíčků. Podle toho, co budou nejčastěji provádět a za co je budete buď kárat nebo chválit, jim přidáte nebo odeberete vlastnosti. Jako když vychováváte opravdové zvířátko. Ovlivňujete ho svým snažením ho vychovat. Tedy vyřešena záhada s počtem vlastností: Když tvoříte mazlíka (možná i když si ho koupíte) může mít dané pouze 3 vlastnosti. Ale vychovou mu můžete dát až 5 :wink:

Obrázok

Obrázok

Novým objevem byly nepříliš příjemné blechy, které může váš mazlík získat někde v parku v hracím domku (můj případ) nebo když je dlouho venku nebo když se setká s jiným mazlíčkem, který blechy již má. Jsou velice aktivní a hned vás napadnou. Dokud mazlíka nevykoupete, zůstanou mu na obítž 2 dny. Pozor, lezou i na simíky, ale těm stačí i sprcha :wink:

Mimochodem jsem potkala mývala. Luisa si s ním delší dobu hrála, ale ve známých ho bohužel nemá :( Takže spřátelit se s ním nejde, ale každopádně je velice krásný :)

Poslední můj ne postřeh, ale má poslední zmíňka patří zmrzlinářskému vozu. Na mapce je vidět, takže pokud chcete simíkovi osladit pár chvil života, můžete si ho klidně vyhledat a splnit simíkovi malý sen po cukru. Mé simce moc chutnla kornout s jahodovou zmrzlinou (tu já nerada, ale jiný kornoutek nevedli). Má po tom příjemnou náladovku :wink:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

To bude zatím vše, s čím jsem se chtěla podělit. Jsem zatím velmi spokojená a užívám si nové objevy, neuspěchávám je však. Doufám, že pár mých postřehů několik z vás zaujalo nebo zkrátilo dlouhou chvíli na čekání. Až zase něco zajímavého zjistím, napíši a podělím se s názory. Prozatím musím říci, že to vypadá slibně... :roll:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia