The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Vani » Pia 28 Okt 2011, 14:50

PrincessLeia píše:Přes tuto stránku: http://imageshack.us/ :wink:


Ďakujem pekne za odpoveď
Vani
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pia 19 Aug 2011, 18:41
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Vani » Pia 28 Okt 2011, 14:57

Emerald to nie je až taká závažná chyba hry ja som mala v hrátkach osudu peknú simku, ktorá mala úroveň desať na gitare a málo chýbalo, aby sa stala rockovou hviezdou a splnila si svoj celoživotný sen ale jedného dňa prišla domov a cez krk mala prevlečenú gitaru tak, že hlavu mala v strede :D :D Myskelela som si, že pomôže keď sa prezlečie alebo keď jej gitaru vyberiem z inventára alebo keď na ňu začne hrať, ale nič nepomáhalo :( V rukách mala takú istú gitaru ako tú, ktorú mala zaseknutú okolo krku :( A keď prešla z fáze mladého dospelého do tej ďalšej a ešte stále ju tam mala, tak som ju poslala preč :( Pohľad na spiacu simku s gitarou okolo krku ma rozčuľoval :( Ale mala som ju rada
PS: Emerald na tej fotke toho žriebätka je taká kopa sena to je len dekoračný objekt alebo z neho kôň môže jesť?
Vani
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pia 19 Aug 2011, 18:41
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Emerald » Pia 28 Okt 2011, 15:39

Môže z toho jesť. Síce sa to kupuje v nákupnom móde, ale Sim tam má interakciu Rozhádzať seno a on mu z nej hodí trochu na zem a potom koník má interakciu aby to jedol, ale iba dospelý a starý, žriebätká sa dajú kŕmiť iba z fľaše.

Aj keď je to OT, ale neskúsila si vtedy tú Simku resetnúť cheatom resetsim?
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Vani » Pia 28 Okt 2011, 15:45

Vtedy som ešte nevedela, že také niečo existuje, takže nie :(
Vani
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pia 19 Aug 2011, 18:41
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Lianka » Pia 28 Okt 2011, 23:20

ak mozem aj ja prispiet s poznatkom, tak som mojho psika Zoru naucila uz asi vsetkym kuskom, viac mi ich uz neponuka: sediet, stekat, panackovat, dat labku, kotulat sa a hrat mrtveho.
Po nauceni posledného kusku mi z interakcii zmizla moznost naucit kusok a namiesto toho pribudla moznost predviest kusky.
Lianka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Str 19 Okt 2011, 18:10
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod PrincessLeia » Sob 29 Okt 2011, 10:46

Jak jsme tehdy řešili, jak mazlíčci reagují na zloděje. Určitě na něj nějak reagují, ale o zastavení si nejsem jistá. Možná by to změnila skutečnost, kdyby nepřišel policista... Nevím, každopádně pro vás mám krátký příběh na toto téma :)

Za temné noci...

Luisa s Lukem si v poklidu hráli na zahradě. Pánečci byli v kině a oni zůstali v domě sami. Dovnitř nemohli, ale kdyby začalo pršet, stále tu byla Lukova bouda, kam se mohli schovat. Tedy žádné obavy neměli a užívali si své vzájemné společnosti. Brzy už začal však být Luke unavený a zakňoural, že už asi půjde spát, i přesto, že by raději ještě něco provedl. Otočil se, aby zamířil k boudičce, když v tu něco zacítil a následně i spatřil pohybující se siluetu v měsíčním svitu.

Obrázok

"Luiso!!" zašeptal naléhavě na čistící se kočku.
"Hm?" zamňoukala lhostejně.
"Luiso, podívej se!!" zanaléhal důrazněji. Líně zvedla hlavu. Pak také zpozorněla a uviděla plížící se postavu. Skrčila se a začala se třást.
"Co budeme dělat??" kňoural dál Luke, "Já se bojím!"
"Neboj, jsi tu se mnou. Něco udělat musíme. Prozatím ho budeme tiše pronásledovat," rozhodla Luisa, když zloděj mířil k domovním dveřím, které lehko odemkl paklíčem.

Obrázok

Luke by si ze všeho nejraději zalezl do boudy a usnul, jakoby nic neviděl ani neslyšel. Ale Luisa už se plížila, tak mu nezbývalo nic jiného než ji v tom nenechat. Vykráčeli nízké schody do domu, když v tom se ozval ohlošující hluk sirény.
"Policie!!" sykla Luisa nadšeně a vběhla do domu. Luke opatrněji za ní.
To už kolem nich běžel policista s želízky. Když vběhl do bytu, kde stál jako přimražený překvapený a vyděšený lupič, Luisa na zloděje odhodlaně syčela a zlobně mňoukala. Luke prokoukl její taktiku a začal hlasitě štěkat, aby policistu povzbudil a aby dal najevo, jak obrovsky je statečný.
Policista se zlodějem chvíli zápasil, ale nakonec byl vítězem.
"Toho budeš litovat," sykla Luisa, když lump dostával želízka a tiskl si žebro.

Obrázok

Zvířátka byla štěstím bez sebe. Vyšli z toho oba velmi lacino a jestli si jich policista dobře všimnul, o což se snažili, mohli být statečnými a věrnými zvířaty města aspoň po týden. Luisa se spokojeně protáhla a předla radostí, jak to s nimi dobře dopadlo. Luke za ní vesele poštěkával plný adrenalinu a vzrušení a kdyby mu někdo připomněl, jak vyděšený byl ještě před chvílí, zlobně by se na něj zaškaradil a urazil by se, jak to jen on umí.

Obrázok

A tak to jejich noční dobrodružství vlastně velmi dobře skončilo.

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Emerald » Sob 29 Okt 2011, 18:00

Ako sa sedí na koni asi v knihe, ktorú celý deň študoval nebolo Obrázok

Obrázok

Obrázok

A koník objavil aj hračku, ktorú som mu nechala na dvore aby sa nenudil, kým budú jeho majitelia v práci. Najskôr sa s ňou takto pekne hral

Obrázok

Obrázok

potom sa hra s loptou nejak zvrhla...

Obrázok

Obrázok
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod marilyn » Sob 29 Okt 2011, 18:40

:lol: :lol: tak toto ma fakt pobavilo
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod PrincessLeia » Sob 29 Okt 2011, 18:47

Mě též :lol: :lol: Krásný kůň :clap: Jen mám ráda frieské koně nejraději černé :roll: :heart:
Naposledy upravil PrincessLeia dňa Sob 29 Okt 2011, 20:44, celkovo upravené 1
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Emerald » Sob 29 Okt 2011, 19:22

Vďaka, toho som si inak adoptovala od jednej rodiny v susedstve.

Neviem či ste si to všimli, ale keď oddialite pohľad na susedstvo, tak niekedy budete mať dom označený takou oranžovou bublinkou s packou a to znamená, že tá rodina ponúka zvieratko na adopciu, no nikdy neviete aké. Musíte tam zájsť keď budú doma a oni vám ponúknu a na tú adopciu čo som zatiaľ videla boli ponúkané mláďatká :)
No a mne sa adopcia takéhoto krásneho koníka podarila.

Inak tiež som si všimla, lebo niekto sa na to už aj pýtal, že sú tam aj túlavé mačky a psíci.
Psík má vždy ako meno Tulák a pri mačke je Túlavá mačka a oni prídu pred váš dom a chvíľu sa tam obšmietajú a potom odídu, ale ešte sa mi nepodarilo osvojiť si žiadne z tých zvieratiek, lebo vybudovať si s nimi také priateľstvo aby sa dali pridať do rodiny je ťažké a nechcela som použiť cheaty. Inak tie zvieratká sú naozaj pekné, čo sú tie túlavé, napríklad takýto túlavý psík sa už 2x u mňa zastavil

Obrázok

Ozaj Leia veľmi pekné fotky tvojich statočných zvieratiek. Inak minimálne psík má aj možnosť strážiť dom, aj Sim mu to môže prikázať keď odchádza, ale ja som to ešte neskúšala. By ma zaujímalo, či vie odohnať alebo zdržať zlodeja keď nemám alarm v dome. Lebo ak je alarm polícia príde hneď no ak nemám musím zavolať a vtedy to dlhšie trvá.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Itita » Ned 30 Okt 2011, 19:42

Ahojte, ešte len som sa pustila do Petsu...a neviem kde kúpiť psíka.:) alebo aké sú možnosti všetky kúpi psíka alebo akéhokoľvek iného zvieratka, napríklad hada, alebo morčaťa..a podobne...ďakujem
Itita
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned 30 Okt 2011, 19:38
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Emerald » Ned 30 Okt 2011, 21:54

Psíka si môžeš adoptovať cez telefón, adoptovať od suseda, spriateliť sa s túlavým zvieratkom a následne si ho osvojiť alebo si ho vytvoriť spolu s rodinou.
Malé zvieratká môžeš nájsť voľne v prírode kde si ich chytíš, môžu ich uloviť mačky a psy a priniesť ich domov alebo si ich kúpiť jednoduchým kliknutím na klietky (tie klietky si predtým kúpiš v nákupnom móde)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Lianka » Ned 30 Okt 2011, 23:29

moj pes mi doniesol z lovu dajake nove typy kamenov - teda aspon som take doteraz nikdy nepostrehla v hre, tak neviem ci som cosi prespala, alebo su novo pridane?
ide o upirie oko, fluorit a kov milovium (cerveny) :huh:
Lianka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Str 19 Okt 2011, 18:10
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod schnegy » Pon 31 Okt 2011, 00:07

No min to upirie oko je malo pravdepodobne, ze pribudlo s mazlickami, skor s Late night... Ostatne neviem.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Emerald » Pon 31 Okt 2011, 01:16

Fluorit je z Povolaní snov, ten červený sa po anglicky volá Woohooium a mal by byť tiež z druhého dodatku.
Upírske oko už napísala schnegy.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia