The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod Emerald » Pia 11 Mar 2011, 23:28

Ako je zrejmé z prvého oficiálneho videa, tak informácie o dodatku The Sims 3 Generations sa potvrdili, tu je link na novinku s videom pre tých, ktorí ho ešte nevideli: http://gamesims.sk/2011/the-sims-3/konzoly/odhalene-nasledujuce-2-dodatky/

Dovolila som si vypísať z videa novinky, ktoré na nás čakajú:
- zrejme nové interakcie medzi batoľatami a ostatnými Simami
- detské hry, ktoré sa môžu hrať sami alebo v skupinkách a k nim charakteristické kostými, dieťa sa tam vie konečne zabaviť aj inak ako hraním sa na PC alebo pozeraním TV
- domčeky na stromoch a interakcie s nimi spojené (napríklad z domčeka Simovia môžu pozorovať ďalekohľadom)
- záhradná vodná kĺzačka (príklad zo skutočnosti http://www.coolest-toys.com/wp-content/ ... sli_lg.jpg)
- teenagerské žartíky ako napríklad horiace vrecko s "hnedou hmotou", smradľavé "bomby", hádzanie vajíčok a zrejme tam toho bude omnoho viac, len nám samozrejme všetko nemohli ukázať hneď na prvý krát
- divoké párty, ktoré môžete zorganizovať doma a potom na vás susedia zavolajú políciu, lebo rušíte nočný kľud
- prom (čiže maturitný ples) ktorý sa zrejme bude konať v škole a pôjdu tam Simovia na limuzíne a najlepšie so svojou priateľkou, čiže čo sa teenagerov týka viac sa zameriame aj na ich vzťahy s ostatnými a nie iba učenie sa a pomáhanie doma
- bachelor party (rozlúčka so slobodou) na ktorú si váš Sim, ktorý sa bude čoskoro ženiť môže okrem kopy kamarátov pozvať aj dámsku spoločnosť typu - tancuje a vyzlieka sa (no minimálne tancovať bude, keďže to je hra pre deti)
- na večierku sa po požití určitého druhu nápojov budú diať rôzne veci, za ktoré sa na druhý deň budú Simovia hanbiť (strkanie prstov do zástrčky, obťažovanie dámskej spoločnosti, nespolupracujúci žalúdok)
- zdá sa, že Simovia budú konečne priberať a chudnúť a nezostanú stále taký akých si ich vytvoríme
- v hre pribudla kamera, ktorú môžu používať priamo Simovia a tak si zrejme budú môcť všetko natáčať a potom z toho robiť fotografie (fotky sa zrejme budú dať zavesiť na stenu, pripevniť na chladničku...) a natočené videá si budú môcť prehrať
- množstvo nového nábytku
- na 100% pribudnú aj nové osobnostné črty, náladovky...
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod scout89 » Sob 12 Mar 2011, 01:11

No ja myslím že simíci môžu chudnúť a priberať už v základnej hre. Takisto mám pocit že môže prísť na vašu párty policajt a zrušiť ju takisto v základnej hre. Myslím že sa to deje vtedy keď máte na vašej párty vela simíkov, alebo hra už nestíha procesy. V hre inak pribudnú aj kočíky pre deti, dúfajme že funkčné. A zrejme aj nové nastavenia CAS
ako reálnejšie skiny simov.

A dodal by som že pravdepodobne s kamerou pribudne aj video ( a zrejme aj ten simský youtube) alebo nejaký spôsob prehrávania zachytených videí v hre. Ďalšou maličkosťou sú obrazy/fotografie viacerých formátov ako sú v hre. A zrejme pribudne aj viac rámov na malované obrazy.
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Sarlatan » Sob 12 Mar 2011, 01:40

Chudnúť a priberať sa dá aj v základnej hre. Bola to jedna z hlavných čŕt hry vôbec. :)

Každopádne, ako som už povedal. Pre mňa tento datadisk vyzerá zaujímavo. Hádam prinesie trochu viac toho, ale tie večierky vyzerajú zaujímavo. Hádam, už prestanú byť tak stereotypné. :D A tie žartíky sa mi páčia. :) Môžem robiť niekomu napriek :twisted: !
Na tie kočíky som po pravde zvedavý :D ... nebolo by to od veci.
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...



Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Sarlatan
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 20:12
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Totodile7625 » Sob 12 Mar 2011, 11:05

Ja súhlasím so shnegy
schnegy píše:No ak je to Generations naozaj len o tomto tak ja neviem... Neoslovilo ma to.

Ešte stále to je pre mňa nezaujímavé ... príde mi to ako TS2 voľný čas, ktorý ma MAXIMÁLNe nebavil :yawn: Ale tak ešte si počkám na nejaké tie trailery, gameplaye a screeny, ale neviem či zmením názor.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 12 Mar 2011, 11:57

Ja si to kúpim a konečne urobím dobrú párty. :lol:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Yashiro » Sob 12 Mar 2011, 13:02

Mňa to celkom zaujalo, je to ako zdokonalenie simov, aby mali svoj život reálny :D
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Emerald » Sob 12 Mar 2011, 15:16

Inak mne teda nikdy v hre nepribrali, nechápem prečo, ale ja mám tých Simov stále rovnakých, tak to potom fakt nechápem.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Totodile7625 » Sob 12 Mar 2011, 15:28

Ja som mal štíhlu siminku, najedla sa raz v jednej reštaurácii a bola tlstá jak guľa ...
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Emerald » Sob 12 Mar 2011, 15:34

:shock: nechápem a pritom hrám dlho za tých istých a nikdy či jedli doma alebo v reštaurácii, alebo či sa ten Sim čo je iba Bio najedol normálneho tak vždy sú rovnakí... akože nechápem, lebo ja som si stále myslela, že oni nepriberajú. Ale aby tak rýchlo pribrali to teda veľmi dobré nie je, zrejme to budú nejaké doteraz neodstránené bugy všetko.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Yashiro » Sob 12 Mar 2011, 16:00

Ani mne vôbec nepriberajú :unknown:
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Totodile7625 » Sob 12 Mar 2011, 16:29

Ono to bolo tak, že som dostal ako celebrita príležtosť v Bridgeporte, aby som "odobril" jednu reštauráciu, tak som sa v nej musel najesť

Pri príchode :

Obrázok

Po odchode :

Obrázok
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Yashiro » Sob 12 Mar 2011, 17:06

Fakt...
Mne sa ešte nič také nestalo. Mal si náladovku prejedený keď si tam šiel? A dalo sa to dať cvičením do poriadku? Zaujíma ma to :D
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Totodile7625 » Sob 12 Mar 2011, 17:28

Ano, keď odtial vyšla, mala náladocku "preplnený" Ale ono to možno bolo aj tým, že to jedlo tam jej nechutilo a bolo podla nej vrcholne nezdravé, ale ďalej som s tou rodinou zatial nehral ( predsa len viac tvorím ) ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Sarlatan » Sob 12 Mar 2011, 17:51

Tak, ono tuším, že je dôležité aj ČO je! A hlavne musí jesť, keď má hlad plný - prežierať sa. Ak je len vtedy, ak je hladný, tak to je v poriadku. Nebudem hovoriť na isto, ale tuším aj keď som prvýkrát spustil The Sims 3, tak v tutorialoch bolo, aby som si "dával pozor", že ak budú simíci jesť aj keď hlad nemajú, môže to viesť k nadváhe.
Ale nie som si istý, či na priberanie nemajú vplyv aj "mastnejšie" jedlá. Napr. zo šalátu by nemali pribrať. (ale naozaj nie som si istý)

Medzi rečou, nejak extrémne ani mne nepriberali aby boli tak guľatí, nikdy som ich nedával aby sa prežierali. Ale tak pár kíl určite áno! :) Väčšinou som si dáva pozor aby to šlo k opačnému efektu. :lol:
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...



Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Sarlatan
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 20:12
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Integra » Sob 12 Mar 2011, 20:12

na tento sa naozaj teším :) v hre (aspoň v mojej) boli tí tinedžeri a deti takí nezáživní, aspoň teraz možno to bude iné....chcela som nejaký s prázdninami a sviatkami aby mohli simíci ísť napr. lyžovať alebo k moru na dovolenku, aj keď tento asi taký nie je predsa oživí tých puberťákov...aspoň v to dúfam
I used to be an adventurer like you then i took an arrow to the knee
Obrázok užívateľa
Integra
Starec
Starec
 
Príspevky: 1221
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Vreckany :)
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia