The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod PrincessLeia » Pia 10 Jún 2011, 22:12

Nechte toho všichni!!!!! :evil: :lol:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod Totodile7625 » Pia 10 Jún 2011, 23:09

:whistle: Ale veď ich budeš mať určite aj ty čoskoro! :give_rose::
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod PrincessLeia » Sob 11 Jún 2011, 00:29

Ale mě si nevšímejte a nenechte si kazit radost. Jen to ze sebe potřebuji někdy dostat :lol: Jinak děkuji za potěšení. Z celého srdce doufám, že máš pravdu :oops: A jak jinak je tvůj obecný názor na hru? :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod schnegy » Sob 11 Jún 2011, 00:38

Ja dneska len takto malicko, mnej ako vcera ale nejak mam vela simov v rodine (stari rodicia by uz mohli po dlhom krasnom zivote sa pobrat prec :whistle: ) takze som toho vela zase nestihla. Aspon takto podarovanie kyticiek :D

Mam pocit, ze moj simik po prvej noci so svojou kolegynou v posteli zistil, aka je to domina a radsej sa prikrcil a skryl za tie kvety. Aj potom sa tvaril, akoby ho mala nimi ovalit :lol:
Obrázok
Obrázok

Inak takto s pohladu dospelych tam vela noveho nie je. Teda akurat nejake tie nove interakcie, ako rozpravat sa o starych dobrych casoch, su mile. Takisto ta palicka pre starcov sa mi paci. A aj objekty! Naozaj je v tom datadisku velmi pekny nabytok (napr. to zelene kreslo za simom, konkretne tieto sa mi velmi pacia, este je tam recolor, kotry vyzera ako melon :) )
Ale mam uz zarobene na babo, tak som zvedava na imaginarneho. No skor na to, co ho to dieta aj dostane...

EDIT: hno dufam, ze nevadi, ze som dala obrazky sem, nejak mi splynuli tie dve temy :oops:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod Yashiro » Sob 11 Jún 2011, 10:27

Ocino mi včera večer povedal, že už mi bol kúpiť Generations, tak sa na to už vážne teším. Vyzerá to úžasne :shock: :D
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod zuziniatko » Sob 11 Jún 2011, 12:06

že domina :lol:
a tá interakcia, rozprávať o starých dobrých časoch som mala už pred generations. mala som dvoch manželov čo spolu boli ešte z čias teenov a všimla osm si tú interakciu keď boli dospelí :oops:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod schnegy » Sob 11 Jún 2011, 12:11

No ono to nie je presne takto nazvane, len si nepamatam ten presny nazov. Je to take este rozklikavacie menu a da sa tam spominat na pracu, stare dobre casy, deti, milostny zivot a tak :) Tiez sa mi paci navrat vankusovej bitky a vseobecne mi dost chybaju take tie hry medzi simami z TS2, mohli vratit aj plcanu. S detmi to bolo vzdy take mile.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod zuziniatko » Sob 11 Jún 2011, 21:08

aha, tak to som nevedela :)
inak keď je internátna škola, task som chlapca poslala na tú športovú a po dvoch dňoch ho dala späť, a vraj mu pribudla schopnosť skákania na trampolíne. veľmi som to nepochopila, naozaj sa dá naučiť skákať na trampolíne, alebo je to len tak? :cry: :oops:
a tie kurzy pre deti -- tie sú v škole, alebo v meste? lebo v twinbrooku, mi ani jedno nešlo... :evil:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod schnegy » Sob 11 Jún 2011, 22:54

Asi myslis tie poobedne kruzky? Tie su v skole, tusim hned po skonceni vyucovania, cize v podstate tam ostanu akoby dlhsie. Teda pokial viem aspon ten baletny a skautsky kruzok je robeny tak.
Inak s tymi internatmi som citala, ze to viacerym ludom blbne, asi bude treba cim skor nejaky patch lebo niektore veci, co sa deju... Ale o skakani na trampoline nic neviem.
Moj sim akurat prekonava krizu stredneho veku a su k nej zvlast priania, nie sice uplne ine, ako normalne ale su vyznacne takou fialovou farbou a ked ich prijme, nejdu zrusit, kym sa nesplnia alebo neprejde jeho kriza. Ta trva tusim tyzden. Celkom zaujimave. Napr. chcel byt svalnatejsi, zmenil si farbu vlasov, kupil si novu drahu vec a doprial si masaz. Ale napr. bola aj taka, ze zmenit aktualne zamestnanie a urcite ich moze byt ovela viac. Asi aj podla povahy simika.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod marilyn » Ned 12 Jún 2011, 00:14

Chcela som napisat ze chlpy a spmienky vraj mozu pribudnut aj patchom. Tak som to niekde citala este som to neskusala. Z tej skoly mi uplne sibe :?
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod Emerald » Ned 12 Jún 2011, 03:06

Schnegy môj mal krízu a prvé prianie, ktoré som mu mohla plniť bolo "Odsťahovať sa" :down: ani som ho neprijala, však čo som šiši aby nechal ženu s dieťaťom doma a on šiel bývať inam. Inak krízy by sa malo dať aj zbaviť, vraj v nemocnici, mne to nenapadlo keď som hrala, ale čítala som to niekde, že v nemocnici bude možnosť počas tej krízy absolvovať nejakú terapiu alebo čo a potom by mal byť OK.

Zuziniatko na ten kurz ich myslím prihlasujú rodičia, neviem či sa môžu aj sami. No a funguje to tak, že sa prihlásia (napríklad cez PC) a potom tam to dieťa bude pravidelne chodiť. Zvyšok ti už napísala schnegy :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod zuziniatko » Ned 12 Jún 2011, 09:24

Aha, dobre vďaka :D
a keď už sme pri aktualizáciach, mohli by tiež preložiť do češtiny tú bábiku čo je imaginárny priateľ. ja tam mám totiž slová ako Doll a tak :evil: :lol:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod schnegy » Ned 12 Jún 2011, 15:32

Ja som sa s dietatom prihlasila do kruzku sama lebo ich rodicia boli na tej dvojdnovej dovolenke akurat :lol: Tak mozno preto to islo aj tymto sposobom, inak neviem, ci ich tam prihlasi rodic alebo ako.
Este k tej krize, naozaj su niektore tie priania trosku odveci. Ja som si myslela, ze moj sim ma prianie zmenit zamestanie kvoli svojej vlasnosti "vysinuty" :lol: Ale asi hra hadze aj taketo ultimatnejsie veci, no :) Tiez som mu zamestnanie nezmenila lebo je stupen pred vrcholom kariery :)
No mozno to odstahovanie by platilo aj s celou rodinou, nie? By zmenili prostredie :) Mne narobilo aj tak najvacsi problem to zmenenie farby a stihu ucesu, myslela som si, ze to bude kdesi cez lazne alebo tak a ono stacilo zajst cez zrkadlo na zmenu image :slap: Takze sa da vyliecit cez nemocnicu? Ahaaa, to som si vsimla. Je tam moznost podstupit terapiu za 2000 simoleonov :lol: Len som si to nespojila s tou krizou, som sa aj cudovala, ze co je to za novu moznost :lol:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod zuzuzu » Ned 12 Jún 2011, 16:22

Moja Simka si našla frajera, mali doma na záhrade svadbu, teraz je s ním tehotná a ja neviem ako ju mám presťahovať k nemu, pretože po svadbe on odišiel normálne domov a moja simka ostala v mojej rodine. Klikám na toho jej manžela a nie je tam nijaká interakcia že nasťahovať sa k nemu.
zuzuzu
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 17:38
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod schnegy » Ned 12 Jún 2011, 17:20

No mne sa stalo za celu eru, co hram asi len raz, ze sa ma iny sim sam od seba spytal, ci sa chcem nastahovat. Ty ho poziadat mozes len o to aby sa on nastahoval k tebe. Myslim, ze najjednoduchsie by malo byt sa klasicky cez telefon odstahovat a potom zlucit ich dve domacnosti.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia