Kategória: Spisovateľ

Každý príbeh je niečim výnimočný... Rozhodnite, ktorý je ten naj!

Kategória: Spisovateľ

Poslaťod Gatmička » Ned 14 Sep 2008, 13:28

Obrázok


Spisovateľ alebo autor, tiež tvorca a mnoho ďalších pomenovaní, proste ten náš naj... Ten koho riadky vždy radi čítame, ten koho máme radi, ten ktorý dokáže svojim textom presvetliť naše temné dni či podať nám pomyselnú, záchrannú ruku! Tu sa nesúťaží v sile príbehu ani bezkonkurenčnej fantázii, ale v podaní, v slohu a tiež v ľudskosti osobnosti... Hlas si zaslúži ten, kto je váš obľúbený tunajší spisovateľ, ktorý z nich však bude ten najlepší za rok 2008? To záleží na vás, alebo na mne?

Patrónom kategórie je: Gatmička
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod Gatmička » Ned 14 Sep 2008, 14:22

Uvedení spisovatelia:



Emerald:

-Dominik v poslednom čase chodil domov veľmi neskoro. V štúdiu mali veľa práce, chodili točiť veľa scén do exteriérov. Každú chvíľu bolo niečo zle, a preto niektoré scény točili i 10 krát.

Prečo sa ešte svieti? Preletelo mu hlavou keď pár minút po tretej ráno zaparkoval pred domom.
Obrázok
To bude Juliet, určite ešte stále sedí pri počítači. Upokojujúco si povzdychol a pomaly kráčal ku dverám.-

Príbeh: Just the story
http://forum.gamesims.sk/viewtopic.php?t=91&start=0



Maggi:

"To decko je hrozne otravné, znova reve." zašomral vysoký chudý muž, keď vošiel do kancelárie.
"Môžem ho omráčiť aby chvíľku nerevalo?" Spýtal sa.
"Čo si sa načisto zbláznil, či čo?" Zreval naňho Emanuel. Chudý sa od strachu stiahol a ako keby sa zmenšil.
Obrázok
"Dajte dieťaťu Sunar rozriedený s Luckou, tou vodou čo som dal priniesť zo Slovenska, je to voda na to určená. Určite je hladné." Muž sa čudoval, skade to jeho šéf vie, ale potom hneď šiel vykonať príkaz.

Príbeh: My story
viewtopic.php?t=75



Yka

Zatackala som, moje nohy neboli schopné poslúchať....nie medzi mŕtvolami.
„Chceš žiť? Či sa k ním pridáš?“ ozval sa hlas niekde spoza múrov.
„Žiť“ vyjachtala som. Veď kto by si zvolil smrť keď môže žiť?

Obrázok

„Nebude to zadarmo...“ ozval sa hlas znovu „musíš urobiť čo ti poviem...“
„Čo mám spraviť?“ spýtala som sa tentoraz už hlasnejšie.
„Nájdi medzi týmito telami kým dnu presvitne prvý lúč živé telo, zober mu medailón, ktorý je kľúčom...“
„Ak to nestihnem?“ spýtala som sa aj keď som vedela čo bude nasledovať.


Príbeh:
7 dní a príde Smrť
viewtopic.php?t=64&postdays=0&postorder=asc&start=0



Savi3

Práca jej šla od ruky, i keď po pravde počas vypisovania údajov a vyhodnocovania výsledkov myslela jedine na Quida. Nešlo jej do hlavy ako na ňu reagoval chladne, ako všetko pôsobí na ňu zložito a aký je on priam dokonalý. Je si vedomá, že žíl s robotmi, emócie nepozná, ale i tak jej bolo divne že neprejavil ani len kvapku ..ničoho, ani hnev..ani vášeň...iba neutrálny chlad.
Obrázok
Začala sa toho desiť, no na druhej stránke to brala ako výzvu, mohla ho sledovať..ako dokonalú bytosť a mohla ho učiť..aby bol dokonalý i po emočnej stránke...

Príbeh: Pod rúškom noci
viewtopic.php?t=219&postdays=0&postorder=asc&start=0

Catqa:
„A čo také ti ten pes spravil?“ s rukami v bok som skríkla na Toma, hádam už po stí krát.
Obrázok
„Ničil zdravie našej dcére! Vieš, to je to malé dievčatko čo si porodila a kedysi aj nadovšetko ľúbila!“ zreval na mňa Tom slová, ktoré mi doslova krájali srdce na kúsky.

Príbeh:
Torrent´s life story
viewtopic.php?t=41&postdays=0&postorder=asc&start=0

Katty:
'Problém s komunikáciou.' Povedala Darla vážnou tvarou aj hlasom.
'Ja?!' Opýtala som sa nechápavo s prstom natočeným k môjmu hrudníku.
'Aale...samozrejme že nie...'Pokrútila doktorka jemne hlavou a pousmiala sa.
'Lola.'
Obrázok
'Lola?! to nemyslite vážne!' Povedala som neveriacky a uškerila sa.

Príbeh:
viewtopic.php?t=183&postdays=0&postorder=asc&start=0


XCHERRYX
Prečo sa to musí stále opakovať? Najprv Matt, čo mi, priznám sa po čase tak nevadilo. Ale teraz aj Lorenzo, na ktorého začínam mať pomaly ale isto úplnú averziu? Nevie proste pochopiť, že sme sa rozišli, že je koniec a
že ďalšiu šancu odo mňa nedostane? Že už ho nechcem? Je temperamentný a zvyknutý, že dostane každú, ktorú chce. No mňa už nie.
Obrázok
“Tak a dosť!“ odsotila som ho od neho, po tom, čo sa na mňa vrhol a chcel ma pobozkať.

Príbeh: No problem!
http://forum.gamesims.sk/viewtopic.php? ... sc&start=0



Pumukli

Vo štvrtok v noci dva dni pred Vianocami
Obrázok
Bolo nesmierne sychravo. Po snehu síce nebolo v týchto dňoch ani stopy, avšak mráz sa zarezával do kosti.
Ling stredne rýchlym krokom kráčala Potočnou ulicou a popritom premýšľala, či si predsalen nemala vziať taxík. Dnes bol v práci extra namáhavý deň a keďže mala čo dorábať neostávalo jej nič iné len ísť domov nočným vlakom.

Príbeh: O nich
http://forum.gamesims.sk/viewtopic.php? ... sc&start=0


Majo358

„Havarovalo lietadlo! Nemám signál.“ Povedal už na smrť vystrašený Andy. Bál som sa.
„A kde havarovalo?“
„Neďal ko Šafr ej Zá oky. V ded nke Kveto ky. Prí“ A bolo počuť len ticho. Asi hovoril Neďaleko Šafránovej Zátoky, v dedinke Kvetoluky. A vtedy mi to doplo.
Obrázok
„No jasné!“ Rozkričal som sa na celý byt. Asi by som mohol zájsť za nejakým psychológom. Je to dosť blbé to vykrikovanie. Ale začal som rozmýšľať – Kvetoluky sú predsa len necelých deväť kilometrov od Šafránovej Zátoky, takže by som mohol ísť aj ja sám. Neváhal som, chopil do ruky telefónne slúchadlo a vytočil 911.

Príbeh:
Sen mať lepší život
http://forum.gamesims.sk/viewtopic.php? ... sc&start=0


Eva

„Už to skončilo“ povedala Sam, ktorá mi celý čas zemetrasenia zvierala chrbát, zatiaľ čo ja som sa silno držala palmy. Asi to tu nebolo nič nezvyčajné. Predpokladám, že je to tu často.
„Môžeme ísť?“ nesmelo sa spýtala sestra.
Obrázok
„Myslím, že áno“ odpovedala som s výdychom a dúfala, že sa to už počas našej dovolenky nestane. Preskočili sme menšie bahno a vydali sa podľa mapy na cestu. Zrazu sa znova ozvalo to strašné hrmenie ale neuveríte, čo sa tam stálo. Yetti!

Príbeh: Prázdniny na Havaji
http://forum.gamesims.sk/viewtopic.php? ... sc&start=0
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod Gatmička » Str 08 Okt 2008, 22:53

Vyhlasujem Vám 5 nominovaných, ktorý pokračujú do užšieho výberu o absolútnu trojku kategórie spisovateľ

Emerald

Savi3

Yka

Catqa

XCherryX


Ostatným ďakujem za zúčastnenie súťaže, a hlavne aby nezúfali :)

Hlasovať môžete formou pm do nedele t.j 12.10.08 mne :wink:
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod Gatmička » Pon 13 Okt 2008, 20:21

S radosťou Vám oznamujem absolútnych víťazov kategórie spisovateľ



Savi3 – ( 14 hlasov)
Yka – (5 hlasov)
Emerald (4 hlasy)


Víťazom gratulujem a som rada že máme tu i napriek tomu oveľa viac dobrých spisovateľov

:wink:
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka


Späť na BARD - Udeľovanie cien za tvorbu príbehov 2008

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia