Isolato sè finire / Samota sa skončila

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Páči sa vám zatiaľ môj príbeh?

Skôr áno
9
100%
Skôr nie
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 9

Re: Best

Poslaťod Instead » Ned 14 Feb 2010, 17:43

Napadla ma jedna vec. Keďže tento príbeh ma moc nebaví, napadlo ma nejakým šikovným spôsobom prejsť na inú postavu a začať nový a zaujímavejší námet. Začínať novú tému - to mi pripadá trochu ako plytvanie keď to môžem urobiť takto. :mrgreen: .. Len jedna vec.. Vadilo by keby bola hlavná postava dieťa? :)
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod AnnaSims » Ned 14 Feb 2010, 17:44

To je jedno nech je hlavná postava aj pes len neurob to čo teraz 4. diely a koniec.
Obrázok užívateľa
AnnaSims
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Ned 10 Jan 2010, 21:53
Bydlisko: Prešov
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Ned 14 Feb 2010, 17:49

No veď práve že nechcem začať nový príbeh.. Je to stále ako jeden príbeh len zmením námet.
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Ned 14 Feb 2010, 18:05

No takže nechcela som to moc komplikovať, tak som to spravila takto jednoducho.

Prechod :)
Ako to celé dopadlo? Linda a Allison vtedy nestihli ujsť. Keď čakali na autobus, odchytili si ich rodičia. Allis sa z rodinou presťahovala. Linda ich raz bola pozrieť, ale návšteva sa nepodarila. Linda jednoducho vybuchla. Dievčatá sa síce potom udobrili ale.. Už sa nikdy nevideli... O pol roka dostala Linda list.. Bol od Allison. Vraj sa jej stav nekontrolovateľne zhoršil, a čaká na najhoršie. O mesiac zomrela. Keď Linda dospela, našla si manžela, Petra. Onedlho mala synčeka Charlieho.. Keď otehotnela znova bola veľmi šťastná. Narodila sa jej vytúžená dcérka, Tessie. No Lindine telo to nezvládlo. Zomrela keď mala jej dcérka 2 dni. Príčina sa nikdy nezistila. A tak Linda išla za svojou kamarátkou. Z Tessie vyrástla šikovná mladá slečna. A tu sa začína nový dej.
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Ned 14 Feb 2010, 18:15

1. Diel pridám asi o také 3 týždne lebo teraz nemám čas a vo štvrtok odchádzam na 10 dní do Anglicka.. Takže asi tak :wink:

Pardon o 2
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Uto 16 Feb 2010, 21:38

Tu je úvod. Naozaj budem rada ak ho okomentujete. Aj každá kritika poteší :) .....

Úvod?
Keďže nechcem aby prišlo k nedorozumeniam, predstavím nás hneď všetkých na začiatku.
Ja:
Mám 11 rokov. Dá sa povedať že som samotárka, ale mám jednu dobrú kamarátku. Hanu. Býva na ostrove Twikki, tak ako ja. ( Vysvetlím neskôr ) Žije v prázdninovom dome. Ale o nej takisto neskôr. Som cieľavedomá, a keď sa ma niekto pokúsi zastaviť zmením sa na.. Šelmu. Nemám rada keď mi niekto káže čo mám robiť. Tak ako moja mamička.. Ktorá zomrela keď som sa narodila. Najhoršie na tom je že som ju nestihla spoznať.
Zvláštnosť: Moje vlasy. Viem že vyzerajú akoby som mala melír ale nie je to tak. Sú prirodzené.

Obrázok

Charlie – môj starší brat:
Má 15 .Vraví si že je veľmi spravodlivý – a to preto že mi dovolí pozerať televízor. Nerada to priznávam ale je to super chalan. Celkom dobre vyzerá, má zmysel pre deti a lásku, z nikým sa neháda. ( Okrem mňa samozrejme ) ... Nad všetkým ale príliš uvažuje a keď ho niekto zraní... Dobre viem prečo ma vtedy nechcel pustiť do hotelovej izby. Je spoločenský, úprimný a šarmantný. Ako väčšina váh. Ale podľa mňa sa niekedy správa ako baran. A poriadny. Túži sa stať uznávaným maliarom.
Zvláštnosť: Keď bol malý, mal každé oko inej farby. Postupom času sa mu to urovnalo.

Obrázok

Peter – Náš otec:
40 na krku.. Ale šediny nikde. Na svoj vek vyzerá celkom dobre. Ako mi kedysi povedal – nestráca čas snívaním, a na čo myslí to urobí. On je proste chodiaca disciplína. A takisto kritika. A to býva na škodu, keďže ja ani Charlie nie sme práve dokonalí.. Má zmysel pre detaily. Je ako ja – tak trochu samotár. Veľmi dobre vie vyriešiť každý problém, niektorí ľudia z hotelu sa k nemu chodia vyspovedať. Jediné čo neznesie je kritika. Začne byť nervózny, cynický a očervenie. Veľmi si zakladá na oblečení a jedle, kupuje len to najkvalitnejšie. Pracuje ako detektív a túžim byť taká ako on..

Obrázok

Bývame v hoteli na ostrove Twikki. Je to rodinný podnik, a šéfom je môj strýko. Ocko má svoju izbu, a my svoju. Možno sa čudujete prečo sa odtiaľ neodsťahujeme ale.. Život je tam tak zaujímavý. Aj keď je nanič že z bratom spávam v jednej izbe. Možno odtiaľto raz odídeme ale teraz nám je tu fakt dobre.

Toto je moja opatrovateľka Sandy keďže ocko je dosť zaneprázdnený. A Charlieho do toho nenúti. Sandy je Havajčanka a je veľmi krásna. Na ostrove študuje herectvo. Niekam to dotiahne.

Obrázok

No a toto je Hana. Je fajn, ale je aj dosť otravná. Zoznámili sme sa v škole. Má to svoje výhody. Keďže na ostrove nechodí školský autobus - a nechce sa mi chodiť peši - jej mama ma vždy hodí do školy. Ale nie. Mám ju fakt rada. Jej mama je manželská poradkyňa. Stále rozpráva hlavne o Marse a Venuši a iných hovadinách.

Obrázok
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Sašena » Uto 16 Feb 2010, 22:31

Tak snad se to zase rozjede, a nepřestane tě to po pár dílech bavit. A k té Sandy - docela určitě to není havajčanka, to už spíš jako havajčani vypadá ta rodina.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Uto 16 Feb 2010, 22:50

Noo ja neviem to ma pravdupovediac iba tak napadlo :D ..
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Uto 16 Feb 2010, 22:56

Ono to v podstate nemusíš brať až tak vážne.. Nezamýšľaj sa :D V tomto príbehu bude asi možné všetko :nose:

A vlastne ako vyzerajú Havajčania? Keď vieš posúdiť že ona nemôže byť? :lol: :roll: Pardon za tú vymletosť. :hugo:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Isolato sè finire / Samota sa skončila

Poslaťod Dominikzneporadze » Štv 25 Feb 2010, 21:12

No kedy bude dalsi diel?????????????????
Dominikzneporadze
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned 10 Jan 2010, 21:30
Pohlavie: Sim

Re: Isolato sè finire / Samota sa skončila

Poslaťod Instead » Štv 25 Feb 2010, 21:14

No ked pridem z anglicka ho este len zacnem pisat.. Pridem v nedelu, ale musim si dobrat skolu lebo som par dni chybala.. No asi tak v utorok alebo stredu to bude :roll: skor sa bohuzial neda
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Isolato sè finire / Samota sa skončila

Poslaťod Instead » Ned 28 Feb 2010, 13:45

Ospravedlňujem sa, ale moja neskutočne dementná sestra preinštalovala bez môjho vedomia, na mojom počítači windows, a vymazala mi komplet všetky moje veci.. :wc: Tak musím znova stiahnuť downloady, a vytvoriť simov.. Možno nebudú takí ako predtým no ale čo už... Takže sa to ešte vyše posúva. Sorry ja som tiež strašne nasratá.
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Isolato sè finire / Samota sa skončila

Poslaťod Instead » Ned 28 Feb 2010, 14:41

Teraz mi zase nejde nainštalovať sims.. Prisahám Bohu ja ju zmlátim jak žito keď sa tu ukáže ! :evil:

No nakoniec som to stihla takže pokiaľ sa zase niečo neskomplikuje, termín zostáva. :)
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Isolato sè finire / Samota sa skončila

Poslaťod Instead » Pon 01 Mar 2010, 17:52

Viem, mala som to dať až v stredu ale akurát dnes mi niečo odpadlo a nemala som čo robiť takže tu to je :) .

1. Diel
„Charlie, si na rade. Prelož mi vetu – Ja mám tmavé vlasy.“ Sandy nás práve skúšala slovíčka z francúzštiny, no očividne sa jej do toho nechcelo. Stále totižto nakúkala do nejakej červenej stránky v časopise..
„Daj mi už pokoj.“ Bol podráždený lebo nič nevedel.. To je jasné.
Ale aj tak som s ním musela tak trochu súhlasiť. „Na dnes už stačilo, fakt to nechajme tak. Ukáž čo to tam máš??“
Sandy si najskôr papier pritisla k sebe ale potom zagúľala očami a hodila mi ho.
„Už dlhšiu dobu som sama tak mi napadlo.. Už som mala zopár stretnutí, ale nič z toho nevyšlo..“
Na papieri bol názov „Opustené duše“ .. Pod tým boli inzeráty rozdelené na „muž hľadá ženu“, „žena hľadá muža“ , a mnohé iné.
„Aj váš otec by si mal niekoho nájsť. Je to už dlho ako zomrela vaša mama. Musí mu to byť nepríjemné“ Povedala z vážnym výrazom Sandy. Keď to povedala trochu so mnou myklo.
A v tom mi hlave zablikotal nápad. Všimli si to obaja.
Charlie sa z vypleštenými očami ozval prvý. „Myslíš na to, na čo si myslím že myslíš?“
„A prečo nie? Jednoducho podáme inzerát. Vymyslíme nejaký plán!“
Chcela som ešte niečo povedať, no v tom otec otvoril dvere.

Obrázok

„Decká, zajtra vstávam na prednášku. Au Revoir!“ Zašvitorila a odbehla preč.
Predebatujem to z Hanou.
Ráno som si poriadne prezrela všetky inzeráty a jeden som zakrúžkovala. Páčil sa mi.
Opustené duše som si zobrala zo sebou do školy. Nemohla som sa dočkať až to poviem Hane.
Lenže keď som mala čas bola už hodina. „Hana! Hej!“ Snažila som sa šepkať ale fakt mi to nešlo. „Mám plán, týka sa otca. Môžem ti ho vysvetliť?“ Hana okamžite zbystrila pozornosť. Ona sa vždy totižto rada pchá do vecí, do ktorých ju nič.
Z tašky som vytiahla opustené duše a položila som ich na lavicu. „Pozri sa..“ .... Uvedomila som si že som prestala šepkať. V tom sa už zjavila naša otrasná učiteľka.

Obrázok

„Ukáž, čo to máš!“ Nenávidím jej škrekľavý hlas.
Chcela som ten papier schovať, no ona bola rýchla. Vytrhla mi ho z ruky, a pozrela sa na zakrúžkovaný inzerát – ktorý samozrejme musela začať čítať pred celou triedou.

Osamelá červenovláska z hnedými očami, hľadá muža ktorý ju bude mať rád takú aká je, a nebude sa brániť kompromisom. Moje záľuby sú varenie, maľovanie a tancovanie. Ozvi sa na číslo 0905,....
Bola tu ešte šanca že mi to prejde. Ale to by Hana musela vedieť držať hubu.
„Tessie pravdepodobne hľadá partnerku pre svojho otca.“
Všetci sa začali strašne smiať. Aj Hana, aj učiteľka, aj Molly, Ted, a všetci ostatní. Len ja som tam sedela a prebodávala ich pohľadmi.

Obrázok

Nezniesla som to. Kričať by mi nepomohlo, bol tam neskutočný hluk. Keby som Hane vrazila, stratila by som kamarátku. A tak som z triedy zdrhla. Doma budem mať zrejme poriadny prúser.

Niekedy mám pocit že mi nikto nerozumie.

Pokračovanie nabudúce

Budem rada ak príbeh okomentujete a budem vedieť čo mám zlepšiť :)
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Isolato sè finire / Samota sa skončila

Poslaťod Instead » Uto 02 Mar 2010, 18:08

Dnes pridám jeden taký krátky diel, aby ste sa trošku viac dozvedeli o Sandy. Nič dokopy sa tam nestane ale aby to nebola len taká tajomná osoba :)
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť