Just the story - Koniec

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Čítali ste už môj príbeh alebo nie?

Áno už som ho čítal/a
8
14%
Áno, ale nie celý
16
29%
Nie, ale prečítam si ho teraz
21
38%
Nie, nezaujal ma
11
20%
 
Celkom hlasov : 56

Poslaťod Emerald » Str 02 Apr 2008, 17:43

Mám pre vás ďalší zo starších dielov môjho príbehu, je mi veľmi ľúto, no niektoré fotky som nemala uložené (hlavne z týchto starých dielov, prvé 2 sú kompletné, neviem však ako to je ďalej) dúfam, že vás to neodradí od čítania môjho príbehu

3. diel

Obrázok
Dnes sa trochu poobzeráme v Natashinej pekárni.

Obrázok
Obrázok
V pekárni Juliet s Natashou vypekajú tie najlepšie torty, koláče, koláčiky a rôzne iné dobroty, na ktoré sa všetkým hneď po vstupe zbiehajú slinky.

Dnes si prácu v podniku vzala pod taktovku Juliet. Ešte pred otvorením napiekla pár čerstvých ovocných a tvarohových koláčov. Potom všetko skontrolovala. Či sú cenovky správne rozmiestnené, či je všade čisto a poriadok. Napokon sa spokojne postavila za pokladňu a čakala na prvých zákazníkov.
Obrázok

Hneď po ich príchode sa im Juliet plne venuje (samozrejme firemná taktika, veď predsa chcú aby ich podnik patril do najvyššej kategórie).
Obrázok

Juliet je už skúsená a tak jej uchvátenie zákazníkov nerobí žiaden problém. Za snahu Juliet získava ďalšiu hviezdičku vernosti.
Obrázok

Po chvíli je už v pekárni plno ľudí a tak sa Juliet venuje aj ostatným kúpychtivým zákazníkom.

V obchode sa dnes nahromadilo toľko zákazníkov, že nestíhala piecť ďalšie koláče a tak po tom, čo sa minuli zásoby zatvorila, aby doplnila ďalšie chutné voňavé dobroty.

Obrázok
Ešte obslúžila posledných zákazníkov stojacich pri pokladni a vrhla sa do práce.

Samozrejme nazrieme aj za Renatou, Dominikom a malou Amandou.

Zatiaľ čo Amanda sladko spinká a Dominik cvičí hru na klavíri, Renata sa trápi so svojou postavou.

Po pôrode nám Renata trochu pribrala a tak zhadzuje tie prebytočné zásoby tuku čo počas tehotenstva tak poctivo vytvárala. Prepchávaniu sa koláčmi a mastnými jedlami odzvonilo.

Renata na večeru pozvala svoju mamu Gwyneth, aby sa pochválila so svojou malou princezničkou Amandou.

Keďže Gwyneth je už niekoľkonásobná babička, tak sa nenechala zahanbiť a vytiahla zopár zaručených trikov aby Amandu rozosmiala.
Obrázok

Malá Amanda však už bola veľmi unavená a tak ju Dominik najskôr nakŕmil a potom uložil do postieľky.
Obrázok

Po dobrej večeri si Natasha a Gwyneth išli zahrať biliard a porozprávať sa o Amande a Natashinych pocitoch novopečenej babičky.
Obrázok
Obrázok

Po prehováraní ešte Natasha predviedla Gwyneth pár svojich majstrovských trikov. Potom sa nerady, ale predsa rozlúčili. Gwyneth sa musela ponáhľať domov za vnúčatami, pretože Renatin brat Rudolf s manželkou Diliou sa chystali do mesta trochu sa zabaviť.

V pokračovaní – nechajte sa prekvapiť
Naposledy upravil Emerald dňa Pia 04 Apr 2008, 16:05, celkovo upravené 1
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod klaudia.daraz » Str 02 Apr 2008, 19:45

pekné! :D som zvedavá na ďalší diel!!?? :P :wink:
načo podpis?netreba::)
klaudia.daraz
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 21:14

Poslaťod Max » Str 02 Apr 2008, 19:59

velmi zaujimave, tesim sa na dalsie :wink:
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Maggi » Str 02 Apr 2008, 20:27

veľmi pekne napísané :wink: , tvoj príbeh som nečítala, ale teraz ho už budem, lebo ma veľmi zaujal, je krásny :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Str 02 Apr 2008, 20:39

dakujem vsetkym, a Maggi dufam ze sa ti bude pacit aj nadalej :roll:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Štv 03 Apr 2008, 16:15

super diel a tesiim samo na pokracko
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Elli » Štv 03 Apr 2008, 17:23

mne sa v tom pribehu hrozne paci Juliet je to v tom pribehu take vynimocne lebo malokto pouziva tie postavy ako trebars upir,zombie,robot a tento robot je krasny :) a aj pribeh je fajn
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod Emerald » Pia 04 Apr 2008, 16:04

opäť pridávam jeden zo starších dielov, tento je našťastie kompletný, žiadne fotky sa mi nestratili a tak si ho môžete plne vychutnať

4. diel

Obrázok
Dominikova snaha nevyšla nazmar a v práci sa dočkal vysnívaného povýšenia. Stal sa Hviezdou na Brodvayi. S povýšením však nevzrástla iba výška jeho honoráru, ale i sláva.

Obrázok
Renata zverila Amandu do rúk Juliet a vybrala sa do mesta na nákupy

Obrázok
Vybrať ten najkrajší darček pre Amandu, ktorá bude ma mať onedlho narodeniny vôbec nebolo ľahké.

Obrázok
Oddeleniu s oblečením Renata nedokázala odolať. Kúpila si pár nových šiat, vybrala i dáke pre Amandu.

Obrázok
Dnes sa chcela Renata s Dominikom porozprávať a tak navarila chutnú večeru. Keď sa sadli k stolu Renata hneď začala s tým, čo mala na srdci:
„Ako iste vieš Amanda bude mať o pár dní narodeniny. No ja si však myslím, že na veľkú oslavu je zatiaľ veľmi malá.“
„Ano viem, je to aj môj názor, ale čo Natasha? Tá už celé týždne rozpráva o oslave.“
„Či sa jej to bude páčiť alebo nie žiadna oslava nebude! A to je moje posledné slovo, Amanda je na tak niečo ešte veľmi malá.“ Renata ako vždy vyjadrila svoj názor a pevne si za ním stojí.
„Zlatko ja ťa chápem, viem že chceš pre našu dcéru len to najlepšie, no ja sa s mojou matkou o tom hádať nemienim.“ Pokúšal sa ju upokojiť Dominik.
„Ak chceš poviem jej to ja, ale stále trvám na tom, aby sa žiadna oslava nekonala.“
...po zvyšok večere sa už o tom radšej nerozprávali.

Obrázok
Renata zašla za Natashou hneď na druhú deň ráno. Jej reakcia bola presne taká ako predpokladala.
„Ale veď to je veľká udalosť, ktorá si zaslúži patričnú pozornosť.“ Namietala Natasha.
„Amanda je na to príliš malá a hlavne ak sa to má všetko točiť okolo nej...“
Po dlhom presviedčaní a argumentovaní sa Renate podarilo presvedčiť Natashu o tom, že má pravdu a aby sa teda žiadna oslava nekonala.

Dni išli jeden za druhým až nakoniec prišiel ten, ktorý všetci tak dlho očakávali.

Obrázok
Kým Amanda spala Renata a Natasha sa pustili do pečenia narodeninovej torty.

Obrázok
Keď už bolo všetko pripravené Dominik zašiel po Amandu. Priniesol ju do kuchyne, kde už bola pripravená torta.

Obrázok
Z torty mala Amanda obrovskú radosť. Je však ešte malá a tak jej sviečky pomohol sfúknuť Dominik.

Obrázok
Obrázok
Amanda sa najviac tešila na darčeky, hneď si obľúbila macíka, ktorého dostala od Natashe. Amanda však chcela vyskúšať všetko nové a tak sa hneď pustila do skúmania ďalších hračiek ktoré dostala.

Obrázok
„Dobre Amandine narodeniny sme oslávili v rodinnom kruhu, no Vianočný večierok u Randersovcou bude nezabudnuteľnou udalosťou!“ Renata s Dominikom iba hľadeli na Natashu, na slová sa bohužiaľ nezmohli.

V pokračovaní – Vianoce
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Pon 07 Apr 2008, 19:54

Ďalší zo starých dielov o rodine Randersovcov

5. diel

Tak ako ostatní ľudia na celom svete aj ľudia v Dreamlande prežívajú pokojné a radostné Vianoce. A inak to nie je ani v rodine Randersovcov.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
U Randersovcov sa všetky prípravy začínajú pár dní pred Štedrým dňom. Všeto sa uprace, rozmiestnia sa vianočné ozdoby, po celom dome rozvoniavajú čerstvo napečené medovníčky.

Obrázok
Nakoniec všetci spolu ozdobia vianočný stromček.

Obrázok
Večer Dominik vyložil pred dom svietiaceho soba, ktorý sa páčil najmä Amande.

Prebudenie do Štedrého dňa bolo veľmi príjemné.

Obrázok
Juliet už od skorého rána vypeká chutné vianočné pečivo, ktorého vôňa ju už cítiť všade.

Obrázok
Takej dobrote nikto neodolal a tak sa všetci spoločne pustili do ochutnávania.

Obrázok
Keď sa Amanda prebudila i ona dostala výborné vianočné raňajky. Jablkovej kaši so škoricou neodolajú ani dospelí nie to ešte maškrtná Amanda.

S blýžiacim sa večerom sa chýlili ku koncu i všetky prípravy.

Obrázok
Keď sa zotmelo Dominik zapálil oheň v krbe.

Obrázok
Natasha zapla vianočné koledy.

Obrázok
Keď už bolo všetko pripravené celá rodinka si sadla k spoločnému štedrovečernému stolu.

Obrázok
A keďže všetci počas roka poslúchali i Randersovcov navštívil Santa Claus a priniesol im darčeky. Amanda hneď vyskúšala nové hračky. Pri stromčeku si všetci zaspievali niekoľko kolied.

Obrázok
Amandu to všetko tak unavilo, že sa jej už chcelo spať, a tak ju Renata zaniesla do postieľky.

Obrázok
O chvíľu za nimi prišla i Natasha, ktorá Amande na dobrú noc prečítala rozprávku, z novej knižky, ktorú jej priniesol Santa.

Obrázok
Kým Renata zaniesla Amandu do postieľky Dominik pustil pomalé romantické pesničky, stlimil svetlo a zapálil sviečky. Najskôr si s Renatou zatancovali na ich obľúbenú pesničku, potom si Dominik všimol, že stoja pod imelom a tam Renatu nežne pobozkal.
Obrázok

V pokračovaní - vianočný večierok
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pon 07 Apr 2008, 19:58

Je to veľmi dobrééé, :o neviem sa dočkať. Je to tak pekne napísané a dobre sa to číta :o
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Uto 08 Apr 2008, 00:21

dakujem, no este mám niekolko starých dielov ale uz pomaly pracujem aj na novom
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Uto 08 Apr 2008, 00:23

Ešte nečítam, ale určo začnem :wink: :wink: :arrow: :arrow:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Uto 08 Apr 2008, 08:29

joj toto boolo kraasne :shock: uz sa tesiim na pokracovanie je to uzasne
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod katty » Uto 08 Apr 2008, 14:07

Už je to prečítané, je to veľmi pekné, a myslím že je dobré že píšeš na konci čo bude ďalej :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Uto 08 Apr 2008, 14:58

dakujem
píšem čo bude dalej aby ste vedeli na čo sa máte tešiť :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia