Môj ťažký život 21.Diel Koniec

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Re: Moj tažký život

Poslaťod Sasiq » Štv 11 Jún 2009, 12:27

No trochu sa to zlepsilo. Ibaze mi stale vadi gramatika. Ja osobne som za pisanie slovencinou a nie vyrazmi ako ,,tiskali"... Fotky sa trosilinku zlepsili. Uz tam nevidim v pozadi veci, kt. by tam byt nemali. Stale mi vadi trochu nezazivny dej a nerealnost. V pripade napriklad, ze sa dozvies presne v ten den kedy sa stahujes a taak, ale to som robievala aj ja. To je v poriadku.
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Štv 11 Jún 2009, 13:23

Dobre som rada ze sa to aspon trochu zlepsilo..3.diel sa pokusim este lepsie napisat
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Zdenuška » Štv 11 Jún 2009, 13:25

Skelý a zaujímavý dielik!!! :shock: :shock: Zaujíma ma aký bude ďalší.Moc sa teším.
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: Moj tažký život

Poslaťod Mimi » Štv 11 Jún 2009, 14:54

skvele :) :)
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod sewanewa » Štv 11 Jún 2009, 15:24

Hneď je to lepšie..Super, len tak ďalej..
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod LaRak » Štv 11 Jún 2009, 16:57

Zaujímavé, pekný dielik
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod fanynka83 » Štv 11 Jún 2009, 18:14

musim pochvalit ze je vidno ze si si na tomot dala viacej zalezat..ale suhlasim opet so sasiq ze ta gramatika a nerealnost pribehu je tam stale citit...vies nic a nikto neni dokonaly ale skus sa riadit posla reality viacej..myslis si naozaj ze keby o tom sa mama dozvedela len den predtym uz by boli aj z najvecsej casti prestajovany v tom dome?len behom par hodin?je to samozrejme realne ale nie u beznych ludi..tam treba trosku viacej casu.. :)

skusila som ti prerobit cast textu aby to podla mna vyznelo lepsie..teda neviem ci sa ti to bude lubit a mozno ani ostatnym nie ale aspon som ti skusila poradit..tu je tvoj text:
Po vcerajsom dni som sa zobudila velmi unavena ..Tocila sa mi hlava bolo mi zle ..lenze do skoly som ist musela lebo aj tak uz mam dost vymeskanych hodin tak som si povedala ze sa nejak premozem .

a tu je opraveny text:
Po vcerajsom dni som sa zobudila velmi unavena .Tocila sa mi hlava, zvieralo mi zaludok ako keby som citila,ze sa blizi nieco zle..Kedze do skoly som ist musela vdaka mojmu vysokemu poctu vymeskanych hodin,tak som si povedala ze sa nejako premozem.Za pokus predsa nic nedam.To som ale este nevedela co ma caka po skole..


tak neviem ci sa ti nieco taketo pacit bude,ja viem ze tam mam tiez dost chyb ale myslim si ze vaicej citatela zaujmes ked tam budes davat vety typu co na nu caka v buducnosti,teda v blizkej buducnosti,teda aby to bolo trosku napinavejsie..

nemyslim to v zlom tak dufam ze to tak ani nezoberies...len ti skusam pomoct.. :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Štv 11 Jún 2009, 18:34

Ten upraveny text je ovela lepsi ako je moj upravim ho ..3.diel sa pokusim napisat viac realnejsie aj lepsie ..dufam ze sa mi to podari..a inac diky za tu upravu textu :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod fanynka83 » Štv 11 Jún 2009, 18:36

nemas za co...ked budes potrebovat poradit kludne mi napis ss..rada ti kedykolvek poradim...a inak ten pribeh je dobry,ale musis ho proste pisat viacej realnejsie...tot moj nazor...
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Štv 11 Jún 2009, 18:40

Dakujem ze si taka ochotna ..keb budem daco potrebovat urcite ti napisem :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod 524gorálka524 » Sob 13 Jún 2009, 13:12

Vyzerá to dobre. Len skús písať s diakritikou, bude sa to ľahšie čítať :wink:
Michael Jackson will remain forever in our hearts! I love you Michael! :-)
Obrázok užívateľa
524gorálka524
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pon 08 Jún 2009, 16:40
Bydlisko: Na facebooku, tak tak xD
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod TíííN_xF » Sob 13 Jún 2009, 19:05

takto na začiatok sa mi to zdá fajn:D skús písať s diakritikou, bude to ľahšie čitateľné a trocha mi ešte vadí štylizácia textu:D ale inak sa mi celkom páči dej xD teším sa na pokračovanie:)
Ľúbim Saškine obrázky :) :heart:
-=LINK=--=LINK=--=LINK=-
Obrázok užívateľa
TíííN_xF
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Sob 13 Jún 2009, 12:19
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Sob 13 Jún 2009, 20:56

3.DIEL
V parku

Po tomto rozhovore s mamou som bola velmi rozrusena ,ze som si lahla a skusila zaspat aj ked sa mi to velmi nedarilo ,lebo som stale rozmyslala nad slovami mojej mamy "ANDREW NIE JE TVOJ OTEC " stale som na to
Obrázok
myslela ..ked som uz zaspavala tak ma zobudil krik mojej mamy a otca teda Andrewa neviem si zvyknut ze nie je moj otec takze ho uz ani nikdy neoslovim ocko ..navzajom sa prekrikovali ja som im nerozumela preco sa hadaju lebo som bola o poschodie vyssie v mojej izbe ..
Obrázok
Nastastie to prestalo po 20 minutach potom som konecne zaspala ..
Zobudila som sa o 6:00 a hned som vstala snivali sa mi cudne sny dokonca som v nich videla cudzieho muza ako sa mi prihovara ..
Zisla som dole do kuchyne , ze si dam ranajky ..Andrewa som nasla spat v obyvacke na sedacke ..Po tej vcerajsej hadke sa ani necudujem..
Obrázok
Ked vstala mama zase sa zacali hadat ..
-Preco si jej to povedala ?? ..krik,urazky..
Tym Andrew podla mna myslel to ,ze mi mama vsetko povedala
Zacula som prichod autobusu ..ani si nevsimli ze som odysla
Obrázok
Ked som prisla zo skoly bolo pol 3 ..mama pozerala telku a Andrew bol v praci ..
Obrázok
-Mami chcela som sa ta a nieco opytat
-Betty prepac ale teraz naozaj nemam naladu ..potom neskor som prave na odchode chcem ist trochu na vzduch ..
-Jasne ..a de konkretne pojdes ?
-Do parku keby si nieco potrebovala zavolaj idem ahoj
- Ahoj
Obrázok
A teraz co ? mama odysla ucit sa mi netreba lebo je piatok..mam napad zavolam Sarah ci nepojde so mnou von ..
Obrázok
-Prosim ?
-Ahoj Sarah tu Betty nechcelo by sa ti ist so mnou niekde von ?
-Ahoj jasne a kde ?
-Co keby sme sa isli trochu vysantit do bazenu ?
-..Ok.. stretneme sa tam
-Cauko
-Cau
Nasadla som do auta a isla smerom k bazenu
Sarah tam uz na mna cakala..
-Ahoj
-Cau ..odzdravila som
Vosla som do kabinky a obliekla si svoje plavky
Vysla som po schodoch smerom k bazenu ked som si vsimla ze Sarah nejde za mnou..
SARAH ..zakricala som
Obrázok
-Co ?
-Ty sa nejdes kupat ?
-Pod tu nepocujem ta ..
Zbehla som dole ku Sare
-Ze ci sa nejdes so mnou kupat
-Rada by som ..nechcela som ti to vysvetlovat po telefone ale dnes nemozem..ved vies
-Aha to nevadi ..niekedy nabuduce ..
Tak sme sa rozpravali priblizne taku polhodinku
Obrázok
-Betty uz musim ist domov je neskoro ..
-Dobre aj ja uz pojdem
-Tak ahoj
-Cau zakricala a nastupila do auta ..
Ja som si tiez sadla do auta a isla domov
Obrázok
Ked som prisla domov mama sedela na sedacke a plakala
-Mami co sa ti stalo ?
-Prepac ze sa ti zverujem s mojimi problemami ale nemam to komu povedat
-To je v poriadku co sa deje ?
Obrázok
-Ked som bola v parku tak som tam videla Andrewa ...
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod fanynka83 » Sob 13 Jún 2009, 21:57

charlotte15 prepac ale tento dielik ti vobec nevysiel..neuraz sa na mna prosim lebo viem ze ani moj pribeh nie je dokonaly ale ty tam mas podla mna dost vela chyb...aj ked je vidiet ze sa snazis textovo zaujat ale co sa tyka stylizacie textu a gramatiky asi si zrejme nemala svoj den..
pozri skusim ti opet opravit cast textu a teda podskrnut to kde podla mna stale robis chyby..mozem?ak sa teda neurazis..ja to vazne nemyslim v zlom len ti chcem trosku aspon poradit..aj ked viem ze moj pribeh nie je vobec dokonaly a moje gramatika ma tiez vela chyb...
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Zdenuška » Sob 13 Jún 2009, 22:26

Mne sa páči.Len ma strašne takto napínaš, že čo sa stane. :( Ale teším sa nabuúdci dielik.
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť