Môj ťažký život 21.Diel Koniec

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Môj ťažký život 21.Diel Koniec

Poslaťod Charlotte » Str 10 Jún 2009, 13:32

PREDSTAVENIE

Obrázok
Ahoj volám sa Betty Tyler . Velmi rada hrám na svoju gitaru. Moju budúcnosť si predstavujem ako speváčka rada spievam a hrám .
Obrázok
Toto je moja mamka .Vola sa Renata Tyler .Pracuje ako kuchárka. Stále len niečo vyvára, pečie a skúša nové recepty..
Obrázok
Jej dalšou záľubou je záhradníctvo pestuje ovocie aj zeleninu..ktorá je potom veľmi chutná .
Obrázok
A toto je moj otec vola sa Andrew Tyler .Pracuje ako doktor jeho doživotným prianím je stať sa špičkovým chirurgom.
Obrázok
Moja najlepšia priateľka sa volá Sarah Reed poznáme sa už od základnej školy, býva blízko nás tak sa aj často navštevujeme . Tiez túži stať sa speváčkou takisto ako ja .Tak sa o tom často rozprávame aké by to bolo fajn keby sme boli kolegyne..
Obrázok
Naposledy upravil Charlotte dňa Pia 12 Mar 2010, 22:13, celkovo upravené 35
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Zdenuška » Str 10 Jún 2009, 14:32

Pekné úredstavenie.Teším sa na dieliky. :)
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: Moj tažký život 16.DIEL NÁHRDELNÍK

Poslaťod Charlotte » Str 10 Jún 2009, 16:18

Takze davam tu prvy diel .

1.DIEL

Obrázok
Rano ked som sa zobudila vsetci este asi spali lebo som nepocula zo spalne ziadne hlasy.Isla som si urobit ranajky .Urobila som si chlieb s marmeladou.
Obrázok
Strasne som ho hltala lebo som bola velmi hladna .Potom som sa vratila do izby a rozmyslala som co si obleciem .
Obrázok
Nakoniec som sa vsak rozhodla pre rifle a tricko ako vzdy..
Zrazu som zacula nejake kroky isla som sa pozriet bol to moj otec
Obrázok
Mieril do kuchyne urobit si ranajky .Dobre rano povedala som .
Otec: Dobre ranko ako si sa vyspala ?
Ja : Celkom dobre ..Nas rozhovor prerusil prichod autousu vzala som si tasku hodila do nej desiatu a sadla som si do autobusu.
Obrázok
Zacula som este ako moj otec dco krici ale ja som uz sedela v autobuse .Povie mi to poobede povedala som si .Ked som prisla do skoly Sarah uz sedela na svojom mieste Ahoj ! POzdravila sa mi
-Ahoj aako sa mas ??
Fajn a co ty ??
-Pohoda a ako po vikende ?
Cela rodina sme boli na chate ..bola tam strasna nuda ziadny internet ani telka . A ty si ho ako travila ?
Ja som uz nestihla odpovedat lebo do triedy vkrocila ucitelka.
Po skole mi Sarah navrhla ci by som neprisla dnes ku nim aj s gitarou ze budeme cvicit spolu.
Ja som nadsene suhlasila .
Obrázok
Ked som prisla domov zlozila som si veci otec na mna uz cakal v kuchyni.
Ahoj ! POzdravil sa mi .
Ja : Ahoj ocko ..co si mi chccel este rano povedat ked som uz odysla ?
Otec: SKoro by som zabudol dobre ze si pripomenula dnes o 7 vecer je akcia u mojho sefa a chcem aby si tam isla so mnou.
Obrázok
Ale oci ja som dnes chcela ist ku Sarah cvicit na gitare ..a mi sme sa uz dohodli ze pridem ..
Otec : Ale ty sa musis naucit ako taketo akcie vyzeraju leebo onedlho ich budes navstevovat ty pracovne ! A nie chodit niekde po kamaratkach . Inac u nas v nemocnici som ta uz ohlasil ze ked dovrsis 17 rokov tak nastupujes ..cize o 3 roky
Ja: ?? POzerala som na otca ako na neviem ani co .. Ty velmi dobre vies ze nechcem byt doktorkou a ty ma k tomu neprinutis!
Otec : Nevyjednavaj na tu akciu pojdes a tu druhu temu doriesime neskor je ti to jasne ??!!
S placom som odbehla do svojej izby .Z vrecka som vytiahla mobil a natukala Sarine cislo.
Obrázok
Ja: SArah ?
Sarah :ANo ?
Ja : Sarah prepac mi to je mi to velmi luto ale nemozem dnes ku tebe prist .
Sarah : Preco ? co sa stalo ?
Ja : MOj otec ma dnes nejaku akaciu neviem ani aku a prinutil ma na nu ist ze si musim zvykat lebo O 3 roky nastupujem ze ma uz aj sefovi nahlasil ..
Sarah : boze ..Betty neplac neboj sa a co tvoja mamka na to ??
JA : ona je teraz v praci ale musim jej to povedat lebo ona jedina ma podporuje v tejto veci ..
Sarah : Je mi ta strasne luto betty ale neboj sa ked tvoja mamka chce aby si sa rozhodla sama ..tak sa neboj mas tu este aj mna
Ja : JOjj dakujem ti velmi pekne za podporu ale uz musim koncit zajtra v skole papa
Sarah : ahojj
Mobil som si polozila na stol a navliekla som na seba svoje stare cierne saty . Upravila vlasy a trovhu som sa este namalovala .
Obrázok
Otec na mna uz zdola krical ze uz musime ist ..zbehla som dole schodami a nastupila do auta .
Ked sme tam prisli tak otec zazvonil
Obrázok
Kym na prisli otvorit zacal so mnou riesit to ze sa chcem stat spevackou
Otec: ty sa spevackou nestanes to ti zariadim ani sa na to nehodis !
Obrázok
Ved sa na seba pozri !!
Obrázok
Ja som nezniesla tolko urazok rozbehla som sa s placom domov
Obrázok
Ked som prisla domov chcela som ist za mamou ale ona si citala tak som ju nechala .
Obrázok
Ani som sa neodmalovala iba som si lahla a zaspala .
Obrázok
Naposledy upravil Charlotte dňa Uto 05 Jan 2010, 17:25, celkovo upravené 1
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Sasiq » Str 10 Jún 2009, 17:23

Strasne mi to pride amaterske. Snazim sa hladat nejake pozitiva, ale no neviem...Fotky su trochu neprofesionalne, skus si dat zalezat na tom, co by na nich nemalo byt vidiet a nielen na tom, co by malo, dufam, ze chapes. K pisaniu. Vobec to negraduje. Robis tu istu chybu ako ja ked som zacinala a nepametam si, ale niekto tu na fore mi to vytkol, proste akokeby si len opisovala, co robia bez zjavneho deju. Pribeh vobec negraduje. Dalej dufam, ze tam das trochu vacsiu zapletku. Inak este mi trochu vadi nerealnost pribehu. Preboha ved niekoho kto zacne pracovat o tri roky urcite nahlasovat sefovi nebudu :lol: no skus na tom popracovat trosku :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Moj tažký život

Poslaťod fanynka83 » Str 10 Jún 2009, 17:47

charlotte15 prepac ale uplne suhlasim so sasiq..viem ze sa snazis aj ja ked pisem pribeh ale to nestaci..teda musis sa viacej vzit do tej hlavnej postavy..prestav si ze si to ty...mne to pomaha s vyjadrovanim s av pribehu..daj tam nejaku zapletku,tym zaujmes...fotky nei su najhorsie ale ten text k nim,ako napriklad:
"Isla som si urobit ranajky .Urobila som si chlieb s marmeladou."velm icasto sa ti v texte vyskituje prave slovne spojenie som si...skus to nejako zredukovat...ide to,ver mi...na tvoj uplny zaciatok to neni zle ale ma to este velm ivela chyb..ale neber to v zlom...vsetci sa ucime..aj ja na svojom pribehu...
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Str 10 Jún 2009, 18:04

Jasne sak zaciatky su vzdy take na 2 . diely viac popracujem dakujem ze ste mi to vysvetlili lebo toto je fakt moj prvy pribeh takze je to dost tazke teraz pre mna ale budem sa viac snazit dakujem :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Sasiq » Str 10 Jún 2009, 18:41

no jasnee, ani ja som to nemyslela zle, len som ti tym chcela povedat, co by mohlo byt este lepsie... na zaciatok je to samozrejme v pohode :))
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Str 10 Jún 2009, 19:22

Ja by som to nikdy ani nebrala za zle ja vas chapem len ste mi chceli poradit aby ten pribeh bol este lepsi velmi pekne vam dakujem este raz :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod fanynka83 » Str 10 Jún 2009, 19:34

uz tolko nedakuj a hor sa do dalsieho dieliku...a nech sa to tam poriadne rozbehne... :D
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod LaRak » Str 10 Jún 2009, 20:35

No musím povedať že si začala dobre, je to napínavé budem čítať ďalej
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Zdenuška » Str 10 Jún 2009, 22:28

Velmi pekný dielik.Určite budem s radosťou čítať aj ďalší. :)
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Str 10 Jún 2009, 23:07

Druhy diel mam uz nafoteny zajtra ho tu dam :) dufam ze uz bude lepsi ..
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod oskar123511 » Štv 11 Jún 2009, 00:06

Nečítal som reakcie, tak sorry ked poviem čo tu už bolo. Nemám rád kritiku (kto ju má rád, že? :D ) ale viem, že ked sa chcem naozaj naučiť písať, tak ju proste musím zniesť.
Takže k tvojmu výtvoru. Nepoviem, že to bolo dobré a si na dobrej ceste (prepáč, to píše každý :lol: ).
Musíš sa rozhodne zlepšiť, pretože je tam hned prvý problém-dej. Podľa mňa to vyvrchoľuje na konci, takže na čo si ráno opisovala také obyčajné veci ako že si si dala chlieb a s marmeládou, alebo že si sa rozhodla pre rifle? Musíš dodržiavať líniu po ktorej pôjdeš. Nás nezaujíma čo ma oblečené, ak sú tam fotky a ak nám to aj tak netreba. (Au bolí ma zub :cry: ). Dobre, tak sme prešli do školy /nula fáza/. To trebalo krásne rozpísať aj o tej jej kamarátke. Ty si sa prehodila až k večeru kde to malo vyvrcholiť. Bol tam síce náznak toho, že ona je ten a blá, blá, blá, ale zaujímavejšie by bolo keby ju napr. bolel zub. :lol: . (Ako mna teraz, do kelu idem po tabletku...) Kde som skončil...aha proste to rozšír o dalších 200 slov a opisuj veci k deju. :wink: Do gramatiky ti kecať nebudem, pretože ja mám čo hovoriť (teraz som si spomenul, musím opraviť slovinu...ach :cry: ), len mi občas hrozne vadia čechizmy. Takže toť vše, ani ja neviem písať, takže ti nenapíšem, že to bolo zlé. Chce to preste cvik. skús to napísať, potom si to prečítaj a potom to prepíš znova. A samozrejme ak chceš písať musíš aj čítať. Nemusíš hned hltať Pilcherovú (čia ako sa to píše) iba sleduj príbehy tu na fore a časom sa ukáže čo v tebe je. Takže držím palce. :wink: (A budem čítať, som zvedavý :) )
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Re: Moj tažký život

Poslaťod sewanewa » Štv 11 Jún 2009, 00:22

Som zvedavá o čom to bude ďalej, tak budem určite čítať .. Mne tam len vadilo, keď si chcela dať priamu reč, tak si písala Ja: Otec:, nejak lepšie to tam zakomponuj a hneď to bude lepšie, pre mňa to pôsobí trošku rušivo.. Ale inak to bolo fajn... :wink:
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Štv 11 Jún 2009, 12:14

Dakujem oskar aj tebe sewaneva :)

2.DIEL


Po vcerajsom dni som sa zobudila velmi unavena .Tocila sa mi hlava, zvieralo mi zaludok ako keby som citila,ze sa blizi nieco zle..Kedze do skoly som ist musela vdaka mojmu vysokemu poctu vymeskanych hodin,tak som si povedala ze sa nejako premozem.Za pokus predsa nic nedam.To som ale este nevedela co ma caka po skole..
Obrázok
Do jedla som nemala ani najmensiu chut ..mama na mna zakricala aby som jej doniesla ranajky do postele lebo jej bolo nejako zle a nevladala prist do kuchyne ..o nie ..ako som jej to niesla zrazu stal predo mnou .. pozrela som sa mu hlboko do oci ale on sa ani nezmohol ani na to jedine slovicko.
Obrázok
odniesla som mame ranajky a isla na autobus..
Obrázok
Pred skolou ma uz cakala Sarah..
"Ahoj!" pozdravila sa mi
"Cau" Odzdravila som smutne
Obrázok
"No co ako bolo na akcii?"
"Hrozne!" a to myslim doslovne .
"a co stalo ?" Mne sa mozes vyrozpravat
"Otec mi povedal ze sa na pracu spevacky vobec nehodim ze sa mam pozriet ako vyzeram ..povedala som s placom..
"Ako si to moze dovolit povedat tvoj vlastny otec ..!"povedala nahnevane Sarah.
"Niekedy si myslim ze ani nie vlastny Sara "
Obrázok
"Ale tak nehovor je to tvojm otec o tom nemaj najmensie pochybnosti!"
"Mas pravdu ..ale vies nikdy sa so mnou takto nerozpraval ako vcera ..a vsimla som si ze ani s mamou dobre nevychadza ..
"Hmm..tak to je zaujimave .povedala zaujato Sarah..
"no uz by sme mali ist radsej do triedy lebo za minutu zvoni .."
"ok tak podme ."
V skole to islo velmi pomaly ..nic zaujimave sa neudialo ibaze som dostala 2 s pisomky ..
Po 5 . hodine isla Sarah domov lebo isla ku zubarke .
PO vyucovani som vysla vonku a moja mama ma cakala pred skolou.
Obrázok
"Ahoj!" ..povedala som nadsene co ty tu robis ??
"Ahoj Betty..prepac ze tak nahlo ale otec dostal ponuku v lepsej nemocnici a tak sa musime aj prestahovat neboj sa ..nebude to daleko do skoly budes chodit stale tu..
Obrázok
To uz som sa tak neusmievala .."a preco mi to vravis tak neskoro ??
"Aj ja som sa to dozvedela len vcera a to som este nebola rozhodnuta ci sa chcem prestahovat tak som ti nic radsej nevravela .
"A co s nasim starym domom sak je to dom po tvojich rodicoch !"
"Viem ze je po mojich rodicoch ale uz je naozaj dost stary ..potrebujeme uz zmenu.
Nebola som tym moc nadsena ale uz nic nemozem proti tomu urobit
"Nastup si do auta ..povedala mama .
"Kde ideme teraz ?? bola som uplne zmetena s tej spravy ..
"ideme ku staremu domu po tvoje veci nabytok tam nechavame lebo tam
by mal byt novy ..
"Aha a neni ti to luto ze tam vsetko nechavame ? "
"Jasne ze hej ,ale tvoj otec sa uz rozhodol..
To tvoj otec vyslovila nejako cudne ..pomyslela som si ..
"Chod do tvojej izby a zbal si vsetky veci iba oblecenie ostatne uz mas tam .."kricla na mna zvonku mama
vsetko som si zbalila ..a zisla dole schodmi ku autu ..
Obrázok
"a kde je otec ?"..spytala som sa ked som uz sedela v aute .
Obrázok
"On je uz v novom dome a trochu tam upratuje .."
"jaj .." v aute sme sa viezli taku necelu hodinku
Ked uz konecne chcela mame povedat o vcerajsom dni ..zovrelo mi zaludok a nedkozala som to len tak povedat ..
Obydve sme mlcky sedeli v aute ..az kym mama nepovedala :
"A sme tu"..
Obrázok
Zastala som..Ked som videla ten krasny biely dom ako pre prezidenta ..aspon mne sa tak zdalo..mama uz utekala do dvora lebo bola netrpezliva ako to vyzera vo vnutri..ja som tam este chvilku stala a potom som sa pobrala dnu.
Mama ma zavolala .. "toto bude zatial tvoja izba ,viem ze je mala a su tu decke hracky ale to casom odpraceme ..
Obrázok
"Mami to je v poriadku.." myslim ze teraz je vhodna chvila pomyslela som si ..
"Mami chcela by som sa s tebou o niecom porozpravat .."
"No pocuvam .."
Obrázok
"Vies otec sa ku mne v poslednom case sprava tak tvrdo ..ty dobre vies ze chcem zacat hudobnu karieru a on ma nuti k lekarstvu..co mna velmi nezaujima ..a povedal ze sa nehodim na spevacku ze sa mam pozriet ako vyzeram ..slzy sa mi tiskali do oci.
"Coze ?? tak o tom sa s nim este porozpravam ..ale aj tak ti musim nieco povedat ..Andrew nie je tvoj otec !
Obrázok
"Ked som pocula tuto vetu myslela som ze ze proste odpadnem..
"CO ?? AKO ?? "..bola som velmi vystrasena
"Vies otehotnela som ked som mala 18 .rokov a tvoj biologicky otec ma preto opustil..a ked som raz preto plakala v parku Andrew prisiel ku mne a prihovoril sa mi a od vtedy sme spolu..a teraz ked si starsia tak sa zacal spravat uplne inak ako ked si bola mala mal ta velmi rad ale teraz neviem co sa mu stalo..
Uplne som zostala zarazena ..
"Asi ta teraz necham radsej samu " ..povedala mama a odysla
Teraz ma uz trapila len jedna otazka :"KTO JE MOJIM BIOLOGICKYM OTCOM "!
Obrázok
Naposledy upravil Charlotte dňa Uto 05 Jan 2010, 17:43, celkovo upravené 3
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia