Môj ťažký život 21.Diel Koniec

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Sob 13 Jún 2009, 23:06

fanynka83 : odhadla si ze dnes som mala velmi zlu naladu ..strasne som sa nudila tak som pisala ale myslela som si ze to nedopadne dobre ..text mi mozes samozrejme opravit ked chces :) budem len rada sak ucime sa na vlastnych chybach nie ?? diky moc ze mi takto pomahas ..
Zdenuska : dakujem a som rada ze sa ti moj pribeh paci ..:)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Sasiq » Sob 13 Jún 2009, 23:18

Mne sa tam zdalo trochu malo textu, ale inak je to v pohode... Po obsahu nic moc, trosku nechapem na co si tam pchala to kupanie, ale predpokladam, ze to je akysi medzipribeh a potrebujes si nadbehnut na nieco, co bude dlaej :D Teda to vsetko, co som pisala v tamtom prispevku plati, nezda sa mi, zeby si dbala na nieco z toho, co ti tu ti ludia (nie len ja) vraveli...
Este k tym fotkam, o 3 poobede tma? A este ako bleskovo sa Betty prezliekla... makaj na tom :)
EDIT: este som zabudla, ze mozno by trebalo nepridavat tak casto dieliky a snazit sa ih obsahovo dotiahnut do konca a vylepsit na 100 %, lebo potojm to pride, ze ides hrrr do deja a nedotahujes, co sa da...
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Sob 13 Jún 2009, 23:48

Ja viem ..mate vsetci pravdu ja sa tie diely snazim pisat aby to bolo stale lepsie ..dnes sa mi to nepodarilo .. :cry:
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Str 17 Jún 2009, 20:35

4.DIEL
Náhle Rozhodnutie
Obrázok
-No a ? To je predsa normalne ze si bol odychnut v parku nie ??
-Jasne , ze je to normalne ..ale ma to jeden hacik nebol tam sam ..
-A s kym ?..povedala som prekvapene
Obrázok
-S nejakou mladou zenou a pristihla som ich pri bozkavani..
- ?? zostala som stat ako omamena ..Coze ? Andrew mamu velmi miloval tak preco ju podviedol .Nevedela som si to vysvetlit ..na Andrewa mi takato vec vobec nepasuje .Kvoli nejakej mladej zene si rozbit dlhorocne manzelstvo ? pripadalo mi to tak trochu divne ..
-Odpustis mu to ?
-Neviem je to tazke ..ked ta clovek takto podvedie ..ale keby si videla ten jeho vyraz tvare v tom parku ako keby mu to bolo jedno..myslim ze viac
stoji za tu zenu..
Nas rozhovor prerusil prichod taxika ..
Obrázok
Rychlo som vybehla do izby aby to nevyzeralo ze som sa s mamou rozpravala otec by mohol prist na to , ze o vsetkom viem ..
A zacalo sa opakovat to co sa stalo vcera hadka..
-AKO SI MI TO MOHOL UROBIT ?!! PO TOLKYCH ROKOCH CO SME SPOLU ..vrieskala mama
Andrew rozpraval prilis potichu co som nemala sancu pocut ..
Ostatne som uz nepocula ..
Ale jedno slovo sa len tak prepocut nedalo ..
-Chcem sa s tebou rozviest ..povedala mama
Andrewovu odpoved som znovu nepocula ..
-Uvidime sa zajtra na urade a tam si dohodneme termin ROZVODU !!
Ja som pocula len buchnutie dveri..
Zisla som dole za mamou..
-Je mi to luto ..aj ked vo vnutri som citila nieco uplne ine neviem co to bolo ale lutost urcite nie ..

O tyzden neskor
Blizil sa den mojich 17. narodenin ..
Oslava by mala byt v sobotu o 15:00..
Sobota 13:00
A je to tu moj velky den ..mama piekla kolace a tortu..
Ja som mala na starosti urobit vyzdobu ..nafukala som balony a pripravila stol s jedlom..
Obrázok
Vsetko som mala hotove priblizne za taku hodinku
Sobota 14:30
Za polhodinku zacina oslava a ja nie som oblecena ..vybehla som do izby a zo skrine som si vytiahla saty ..
Obrázok
Popozerala som sa okolo seba ,ci nieco niekde nechyba..
Crrrrn..
Zvoncek ..utekala som otvorit bola to Sarah ..
-Ahoj !
-Caukoo !
-No co ako ??
-Fajn..ty ?
-Tiez ..uz sa nesmierne tesim ..
Postupne prichadzali vsetci hostia ..
Ja som visla von ku bazenu k torte
Vsetci tam prisli za mnou ..
-No tak sfukni sviecky a nieco si praj ..kricala s radostou Sarah
Bolo to take uzasne vsetci sa tak tesili a smiali ..
Obrázok
Ten cas isiel tak rychlo ..bola to ta najuzasnejsia oslava tancovali sme smiali jedli az do vecera..potom sa hostia zacali rozchadzat ..ale s usmevom na tvari ..az na koniec sme v dome zostali stat ja a moja mama ked zrazu..
Crrrn..
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Zdenuška » Str 17 Jún 2009, 21:47

Znova krásny dielik.Zasa ma napínaš. :cry:
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Sob 20 Jún 2009, 11:08

To uz nikto nema pripomienky k dielu ?? bola by som rada keby ste napisali ci je to lepsie alebo horsie ..ked mate nejake napady tak napiste ..:)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod fanynka83 » Sob 20 Jún 2009, 14:48

takze charlotte15 v niecom je to ovela lepsie a to v tom ze uz si to ponala konecne trosku realistickejsie a zazivnejsie a hlavne sa tam zacina konecne nieco zaujimave diat...no ale chyby to ma este nejake ale v podstate sa mi to uz ovela viacej pacilo ako doteraz..co sa tyka gramatiky tak urcite veci mi normalne biju do oci...teda ako napriklad velke pismena na zaciatku vety,uvodzovky a podobne..a hlavne nedavaj rozhovory po seba ale pis to vedla seba normalne..dufam ze sa neurazis,myslim to dobre..aj ja mam v pribehu velmi vela chyb.. :oops: ale aj o tom je zivot,nie? :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Sob 20 Jún 2009, 15:06

Jasnee diky ..som rada ze si napisala svoj nazor .. tesi ma ze sa to pomalicky zlepsuje ,ohladom tej gramatiky budem sa snazit :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Wia » Štv 25 Jún 2009, 13:17

mne sa to strašne páči...neviem prečo....trochu mi to asi pripomína mňa....asi další príbeh čo budem pravidelne čítať... :) :) :)
Wia
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Sob 12 Apr 2008, 21:38

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Štv 25 Jún 2009, 17:42

Jupííí mam noveho citatelaa :lucky: som rada ze sa ti pribeh paci ..:)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Sasiq » Pia 26 Jún 2009, 20:40

Citala som, da sa, nie je to skvele, ale dobre to je :) ides na to spravnou cestou :mrgreen:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Sob 27 Jún 2009, 23:52

heh...si neviete predstavit ako ste ma potesili ze je to o troolilinku lepsie :D
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod fanynka83 » Ned 28 Jún 2009, 13:49

je to o dost lepsie....aj ked treba este popracovat na nejakych tych detailoch je to urcite lepsie a zazivnejsie ako tie dieliky predtym...len tak dalej... :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Uto 30 Jún 2009, 19:01

5.DIEL
Zmena

Kto to moze byt ? Zeby nejaky oneskoreny host ?
"Chod prosim ta otvorit."..zakricala z horneho poschodia mama. Postavila som sa a pomalym krokom okracala ku dveram .Otvorila som a stal tam neznamy muz ,ktoreho som nikdy nevidela aj ked som mala pocit ako keby sme sa poznali dost dlhy cas.
Obrázok
"Ahoj Betty!"..co?? odkial ma pozna ,odkial vie moje meno?..ehm..mozem vediet kto ste a co tu robite ..povedala som rozstrasenym hlasom.
"Predsa si nenecham ujst narodeniny mojej dcerky..povedal ten muz pokojnym hlasom.Dcerky??..to co ma akoze znamenat ?? Po tele mi prebehli zimomriavky . V tejto chvili som nebola schopna vidat zo seba ani jedine slovicko iba som stala a pozerala ako nema .S mamou som sa o mojom otcovi rozpravala iba raz a to mi povedala len to co sa medzi nimi stalo.
"No co to ma ani nepozves dnu ?"
Obrázok
"..Ehm..jasne pod dalej.Bol tu este jeden problem ak je to naozaj moj otec tak ako bude reagovat mama ked ho uvidi po tolkych rokoch.Zaviedla som ho dnu do obyvacky.Pozorovala som jeho vyraz tvari a videla som tam nieco ako strach s toho co sa udeje ked ho uvidi mama.
Obrázok
Kto to je milacik ? To uz som ani nestihla odpovedat lebo mama sa zrazu ocitla vedla mna v obyvacke.
"TY?"
Obrázok
"Co tu robis?"..povedala koktavo mama.Naco si prisiel chod prec !
"Prisiel som zablahozelat Betty a hlavne sa ti ospravedlnit.
"No tak to si sa skoro spametal."
"Tak mozem ostat ?"..mama nakoniec privolila . "A to ta uz pustili s vazenia ?" Ako vies ze som bol vo vezeni ?" Tak hej ?
"Ano snad si nemyslis ze som utiekol."
"No od teba sa da cakat hocico !" otec bol len ticho..
Cely vecer nam moj otec ,teda vola sa Charlie Swan rozpraval ako za tie roky zil .
Obrázok
"Raz som sa ozenil ale nevydrzalo nam to dlho po 2 rokoch sme sa rozviedli.
A odkial vies o tom ,ze som bol vo vezeni ?
"Od vtedy co si ma opustil som o tebe len raz pocula a to som si precitala v novinach."Kde si po cely ten cas zil ?"
"Nejaky cas som zil v Riverview,a tam som potom bol aj vo vezeni."
"Myslim ze by som uz mal ist a teba Reni pozyvam zajtra o 18:00 h na veceru . "Prides ?" ..Ehm..neviem uvidim.
Lisiacky sa na mna usmial a odisiel.

Nedela 10:00 h
Dnes som vstala dost neskoro.Zisla som dole schodmi a pocula som ,ze mama je v kupelni.
Obrázok
"Dobre ranko."..Betty vies rozhodla som sa ,ze pojdem dnes na tu veceru a tak by som mala ist ku kadernicke a kupit si nieco na seba .Popozerame nieco aj na teba ked budes chciet a minule si mi spominala ,ze by si sa chcela dat nejak ostrihat .
"Jasne!"..Povedala som nadsene nasadli sme do auta a isli do mesta .
Vratili sme sa az o pol 3 ..mama si dala prefarbit vlasy na blond a trochu predlzit a kupila si krasne spolocenske saty .
Obrázok
Mna kadernicka nasa znama Eva jednoducho ostrihala ale mne sa to paci.A v HaM mali zlacnene miny saty tak mi ich mama kupila .
Obrázok
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod fanynka83 » Uto 30 Jún 2009, 21:00

No neviem-neviem...dejovo mi to pride celkom uz dobre ale co sa tyka gramatiky a aj ostatnych veci je to zase krok spet...podla mna teda...ôprepac ale nejak ti toto nevyslo..nebit toho deju tam mi to pripomina tvoj prvy diel...prepac...nechcem ta tymto urazit ani nahnevat je to len moj subjektivny nazor... :cry:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia