Saturday

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Re: Saturday

Poslaťod babyblue » Str 15 Apr 2009, 16:31

hmmm zatial to vyzará dobre :) uvidíme čo sa z toho vyvinie :oops:
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Small999 » Str 15 Apr 2009, 20:51

sewanewa - ďakujem, onedlho bude pokračovanie
LaRak - wow? nemyslela som si, že je až taký dobrý :oops:
tamuska - no ďakujem za komentík :D, len keby si tu už bola konečne :wink:
babyblue - no to uvidíme, čo sa z toho vyvinie.... ale niečo už hej

Chcete pokračovanie? :D
Jednou z príčin, prečo sa mnoho ľudí nikdy nepokúsi o nič nového, je strach zo zlyhania.

čiernobiely blog
Obrázok užívateľa
Small999
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Sob 07 Feb 2009, 17:00
Bydlisko: zapadákov na východe SR
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Small999 » Str 15 Apr 2009, 22:16

Vopred sa ospravedlňujem za kvalitu fotiek, ale hrala som Sims v okne tak mi robilo veľmi malé foto. :whistle:

1. diel
Bolo krásne slnečné ráno, keď auto zastavilo pred obrovským domom. S údivom som sa na neho pozerala a obdivovala krásu, zatiaľ čo moje sestry sedeli a už sa chválili čo budú mať v izbe. Tento domček bo v meste Šafránova Zátoka kde máme stráviť svoj život. Ja a moja rodina.
Obrázok
Ako len auto zastavilo, nestihli sme ani vybaliť krabice, keď sme si všimli, že niekto sa blíži k nášmu domu. Boli to naši noví susedia, ktorí nás prišli privítať. Noví ľudia, nový život ako sa vraví.
Obrázok
Nemala som náladu, aby som sa rozprávala s nejakými nudnými dospelými. Radšej som šla do svojej izby, ktorú označili, že bude patriť mne. Po ceste som pozerala, ako si sestry vyberajú tapety. Samozrejme, že budú ružové. Bože, nechápala som ich. Takéto farby ja vôbec nemusím, páčia sa mi farby zla, temnoty to ma vystihuje viac. Niečo odlišné od určitých ľudí. Neviem ani prečo, ale to je moje a nikto mi to nezoberie. Pomaly som si zariaďovala izbu samozrejme, že v gotickom štýle.
Obrázok
Obrázok
Nebola som jediná, ktorá si zariaďovala izbu. Rovnako na tom boli i moje sestry.
Leonina izba vyzerala asi nejako takto ...no proste nevyjadrujem sa
Obrázok
Obrázok
Izba Lilly bola podobná ako Leonina. Dvojčatá sa nezaprú.
Obrázok
Obrázok
Konečne som mala svoje veci vybalené a mohla som sa konečne venovať tomu, čo ma naozaj v živote bavilo. Bola to hra na klavír, ktorú som tak milovala. Moja spása, kde môžem utiecť pred vonkajším svetom a môžem si žiť svoj svet.
Obrázok
Popri mojej hre moja mama pripravovala večeru snažila sa o Hot-dogy ale bohužiaľ sa jej to nejako nepodarilo, lebo skončili pripálené. No nepovedala som nič. Jedla som i také, veď nejako sa to dalo jesť; až také pripečené to nebolo.
Keď som dojedla svoju pripálenú večeru, zavrela som sa do svojej izby a sadla som si na mäkký pokrovec, ktorý pokrýval podlahu v mojej izbe. Otvorila som denník, do ktorého si píšem od vtedy, čo som sa naučila písať. Nemám kamarátov a denník bol môj jediný dôverný kamarát, ktorému som mohla povedať všetko čo ma potešilo, rozplakalo, nahnevalo a moje zážitky z dňa.
Obrázok
Pokiaľ som napísala všetko čo som chcela prišla na mňa únava ktorá spôsobila to, že som si ľahla do postele, pomaly zavrela oči a zaspala som ako malé bábätko.
Obrázok
,,Tiff?“ Zobudila som sa na volanie ocka. Iba on ma volal Tiff. ,,Vstávaj, musíš do školy!“
Obrázok
,,Už zase vymýšľa?“ opýtala sa mama ocka prísnym hlasom. Počula som ju až do izby. Myslím, že presne toto chcela.
Obrázok
Vtedy som už radšej vstala. Nechcela som počúvať zase matkine nadávky. Dnes idem do novej školy, nesmiem meškať. Spravila som si rannú hygienu, a utekala som dole na raňajky.
Obrázok
Moje sestry sa už napchávali pri stole.
Obrázok
,,Ahoj zlatko“ oslovil ma ocko. ,,Dnes pôjdete na aute s mamou, ja si ešte musím vybaviť nejaké veci. ,,Dobre“ odsekla som nie veľmi natešene.
Obrázok
Keď sme už sedeli v aute, vybehla na mňa mama: ,,Nie že budeš robiť nejaké problémy v škole! A správaj sa ako normálne dievča! Nechcem sa za teba hanbiť!“ Vtedy ma zarazilo a nevedela som si spomenúť, kedy som robila nejaké problémy. ,,A vy, moje malé princezničky, buďte poslušné v škole.“ Zrazu zmenila tón hlasu.
Obrázok
V škole bolo celkom normálne. Nikto sa ku mne neozýval celý deň, keď nepočítam našu pani učiteľku. ,,Ahoj tati.“ pozdravila som. ,,Ako bolo v škole?“ opýtal sa ma ocko. ,,Ako vždy“ povedala som a odišla do svojej izby. Nemala som čo robiť, tak som sa šla učiť.
Obrázok
Keď som dopísala úlohy šla som ešte na večeru no i keď som nemala na ňu chuť. Rýchlo som nahádzala večeru do seba a utekala som do svojej izby ľahnúť si a dať do kopy svoje myšlienky.
Takto sa to opakovalo celý týždeň, až v sobotu....
Jednou z príčin, prečo sa mnoho ľudí nikdy nepokúsi o nič nového, je strach zo zlyhania.

čiernobiely blog
Obrázok užívateľa
Small999
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Sob 07 Feb 2009, 17:00
Bydlisko: zapadákov na východe SR
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod LaRak » Štv 16 Apr 2009, 16:44

Jéjo. Podarilo sa vám to s Tamuskou skvele :lucky: . Myslím že keď na tom popracujete bude to este suprovejsie :gathering: . sUPER dielik
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod sewanewa » Štv 16 Apr 2009, 21:27

Je to taký pekný opisný dielik po príchode do nového mesta.. Som zvedavá čo sa bude diať v sobotu :hugo:
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod tamuska » Štv 16 Apr 2009, 22:41

:hugo: asi takto :D vyzerame :D ked to vymyslame :hugo:
Nie robim srandy pekny dielik :) napad perfic sak vies
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Small999 » Štv 16 Apr 2009, 23:27

LaRak - Tak pracuje sa na tom a dúfam, že ďalšie dieliky sa budú páčiť :wink:
sewanewa - No neviem, či to bude súvisieť s názvom príbehu :whistle:
tamuska - :hugo: my vieme svoje. Aj tentokrát ti ĎAKUJEM :pig:
Jednou z príčin, prečo sa mnoho ľudí nikdy nepokúsi o nič nového, je strach zo zlyhania.

čiernobiely blog
Obrázok užívateľa
Small999
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Sob 07 Feb 2009, 17:00
Bydlisko: zapadákov na východe SR
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod sewanewa » Štv 16 Apr 2009, 23:51

By si ma prekvapila ak by nesúviselo... :lol: trošku tušim čo bude v sobotu.. ale nechám sa prekvapiť :wink:
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Small999 » Pon 20 Apr 2009, 22:29

2.diel

Počas spánku som mala zlé sny, ktoré ma zobudili o 2 ráno. Bol to zlý sen, že sa stalo niečo ockovi. To by som asi neprežila, je jediný kto ma má rád a stále sa o mňa stará, je presný opak mojej mamy. Tá je ku mne zlá, dáva ma na posledné miesto v našej rodine, veď má svoje 2 princezničky, na ktoré je tak pyšná.
Obrázok
Postavila som sa z postele, poobzerala som sa, no nakoniec som sa rozhodla, že pôjdem do kuchyne dať si džús a skúsim opäť zaspať. Po ceste do kuchyne som sa zastavila pri dverách našich rodičov, aby som sa ubezpečila, že ocko spí a je v poriadku. Bolo to tak; spal tam tak tvrdo, že by ho nezobudilo ani silné klopanie na dvere.
Obrázok
Zobrala som si džús a rozmýšľala som o tom, aké budú moje už dnešné narodeniny. Mama sa kvôli mne ani pekne neoblečie, ani mi darček nekúpi a ani milého slova od nej nebudem počuť. Len asi jediné slová ktoré mi hovorí počas mojich narodenín sú „No ten čas letí o chvíľku sa ťa zbavíme.“ So smútkom na srdci som si šla ešte trošku pospať, aby som nemyslela na to najhoršie.
Obrázok
„Tiff?? Poď, raňajky sú pripravené.“ Ozval sa otec a netrpezlivo ma čakal.
Prišla som do kuchyne a jediný on bol za stolom a nikto iný.
„Kde sú všetci??“ bola som zvedavá a prekvapená zároveň.
„Odišli do mesta.“ Povedal dosť smutným hlasom a už som vedela, že otec je smutný z toho, že nikto ma nemá rád okrem neho.
Obrázok
Otec netrpezlivo pripravoval všetky veci, aby moja oslava bola dokonalá. A ja som zatiaľ hrala na klavír, ktorý bol únik od krutej reality, a ktorý mi pomáhal zabudnúť i na to, že na svete okrem ocka nikoho nemám. Pobrala som sa do kuchyne aby som pozrela čo ocko pripravuje, ale nenašla som ho, nebol ani v kuchyni a ani v obývačke! Ja oslavu asi nebudem mať pomyslela som si, ale keď som vykukla von oknom, bol tam stôl a na ňom bola položená moja torta.
Obrázok
Vybrala som sa za ockom opýtať sa ho kedy prídu, že môžeme začať.
„Tati?“
„Áno?? Tiff.“
„Kedy sa už vrátia ja chcem sfúknuť sviečky.“
„No vieš...“bolo ticho a napokon dodal „Oni neprídu vraj nemajú na takéto oslavy čas. Prepáč zlatko, tak strašne ma to mrzí.“
„Nie nevadí.“ Čo som čakala zázrak? Ale asi áno, jeden deň som čakala, že budú pri mne stáť a tešiť sa so mnou, ale nestalo sa.
Obrázok
Obrázok
Otec mi dal darček a ja som ho ani neotvorila, odložila som si ho. Potom sa jemným hlasom ku mne prihovoril, bolo mu to ľúto. Chudák ocko celý deň si dáva na tom záležať a i tak z toho nie je oslava, akú sme si obaja predstavovali.
„Tiff, tu máš nejaké peniaze a ak chceš môžeš ísť ku kaderníčke zmeniť účes, kúpiť si niečo nové na seba.“ Povedal to s úsmevom aby som sa cítila o niečo lepšie. A pomohlo to.
„Ďakujem ti ocko, si najlepší ocko na svete.
Obrázok
Zavolala som si taxík a čakala som ho pred domom. 5 minút a taxík stále nechodil, ale zrazu som spoza rohu započula vŕzganie bŕzd. Bol to taxík, konečne stál pred našim domom a ja som sa mohla v pokoji vybrať na nákupy a premeniť tento deň aspoň na trošku výnimočný.
Obrázok
Taxík zastavil pred obchodom so zvieratkami. Tak strašne som túžila po psíkovi a rozhodla som sa, že si ho kúpim. Ale prv ma čakala kaderníčka a potom nákupy nejakých nových vecí.
Pred kaderníčkou sedel záhadný chlapec, ktorý sa na mňa usmial.
Obrázok
Poobzerala som sa na seba či náhodou nie je niečo, z čoho by sa mohol smiať, ale nemal z čoho. Každý sa mi vysmieval v mojom okolí, ale tento chlapec nie. Kto to je??
Obrázok
Keď som sa otočila aby som sa ho opýtala bez slova zmizol.
Obrázok
Po niekoľkých hodinách bolo po nákupoch a po kaderníčke. V hlave mi ostala otázka kto je ten chlapec? Ale aj iná. Vojdem do obchodu a kúpim si toho psíka. Ale bolo neskoro, auto zastavilo a ja som musela odísť.
Obrázok
------------------------------------------------------------------------------------------------------
:nose: :hugo: Tami, we are the team :respect:
Jednou z príčin, prečo sa mnoho ľudí nikdy nepokúsi o nič nového, je strach zo zlyhania.

čiernobiely blog
Obrázok užívateľa
Small999
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Sob 07 Feb 2009, 17:00
Bydlisko: zapadákov na východe SR
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Krpec » Pon 20 Apr 2009, 23:04

veľmi pekný dielik som zvedavá čo bude ďalej :) a je mi ľúto Tiffany že ju mama a sestry vôbec nemajú rady.. hádam sa to neskôr zlepší lebo každé dieťa potrebuje lásku od rodičov a hlavne od mamy :)
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod tamuska » Uto 21 Apr 2009, 14:17

Akurat :) Som tu mrkla a videla som tie coooll fotecky :P no co ti poviem no proste uzas
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod sewanewa » Uto 21 Apr 2009, 21:49

He, tak sa nestalo čo som si myslela..Začínam pochybovať či je to vlastne aj jej matka, keď sa k nej tak hnusno správa.Mohla by sa polepšiť, chúďa Tiff..
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Small999 » Str 29 Apr 2009, 22:55

Zdraviiim :)
Dnes vám prinášame nový diel :wink:

3. diel

Sedela som konečne vo svojej izbe a v rukách som mala svojho jediného dôverného kamaráta, ktorému som mohla napísať všetko, čo mi vírilo hlavou. Nemohla som mu nepovedať o tom chlapcovi, čo som ho videla pred kaderníctvom. Bol zaujímavý, ale zároveň čudný, pozeral na mňa ako na nejaký zázrak.
Obrázok
Vstala som zo zeme, odložila denník na miesto, kde ho nikto z mojej rodiny nenájde a šla som si nájsť nejaké pekné veci. Bola som rozhodnutá. Dnes si kúpim psa, toľko som po ňom túžila a mám právo si ho kúpiť. Veď ja sa budem o neho starať, ja ho budem kŕmiť nie oni !!!!
Obrázok
Po ceste k telefónu som sa nevyhla posmeškám, ktoré neboli od nikoho iného ako od mojich sestier. Boli to malé rozmaznané dievčatá, ktoré na seba hľadeli ako na najkrajšie dievčatá na zemi a presne to im hovorila aj mama, ktorá mňa len zhadzovala. Po kom som sa ja podala.
Pomaly som sa blížila k mame, aby som ju poprosila, či by mi nedala kľúče od auta.
Obrázok
„ Mami?? Môžem sa ťa niečo opýtať??“ opýtala som sa bojazlivo
„ Ale rýchlo nemám čas musím ísť ešte upratovať dom.“
„ Ja len, že už mám aj vodičák, či by som nemohla auto.“
„ Uhádla si. Nemohla!!!“
„ Ale mami prečo??“
„ Vravela som nie!!! A tým to haslo a už ma nechaj.“
Obrázok
Neostávala mi iná možnosť ako si zavolať taxík. Bola to moja jediná nádej.
Pomaly som zdvihla telefón, vytočila taxi službu, ktorá mi oznámila, že o 5 minút tu bude.
Vystávala som pred domom, pokiaľ som neuvidela taxík, ktorý sa už pomaly približoval k nášmu domu.
Obrázok
Nasadla som a už to je cesta za mojim snom. Moja nálada i tak bola zničená vďaka mojej úžasnej mame. Som zvedavá, čo povie, keď prinesiem psa. Už to vidím. Taxík pomaly zastavil a ja som stála pred obchodom zo zvieratkami. Nemohla som vstúpiť, niečo mi bránilo tam vojsť, ale čo? Nevedela som to. Tak som si šla sadnúť na lavičku, trošku sa upokojiť.
Obrázok
Sedela som sama, keď si ku mne nejaký chlapec sadol. Pozrela som na neho, no nevadilo mi to, veď po celý môj život ma ľudia len prechádzali a nikto si ku mne nesadol.
„Ahoj“ ozval sa jeho hlas. Niečo vo mne sa začalo chvieť, také niečo som nikdy necítila.
„Ahoj“
„Ja som Tom a ty sa voláš??“
„Ja, ja sa volám Tiffany.“
„Tiffany? pekné meno, ty si tu nová?“
„Nie, ja tu bývam už od narodenia.“ Bolo to jasné, nepoznal ma kto by aj, postavila som sa a pripravila som sa na odchod.
„Kde ideš??“
„Musím už ísť maj sa.“
Obrázok
Bol už čas, aby som vošla do obchodu a kúpila si psa. Obchod bol krásny a veľký.
Obrázok
Pozerala som si psíka po psíkovi a nakoniec sa mi jeden zapáčil bol taký krásny, keď som povedala, že ho zoberiem za mnou sa ozval krik mojej mamy.
„Tiffany!!
Obrázok

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Prosím, prepáčte mi, že je Tiffany raz oblečená tak a raz ináč. :oops:
A ďakujem Ti Tamka!!!!
Jednou z príčin, prečo sa mnoho ľudí nikdy nepokúsi o nič nového, je strach zo zlyhania.

čiernobiely blog
Obrázok užívateľa
Small999
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Sob 07 Feb 2009, 17:00
Bydlisko: zapadákov na východe SR
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod tamuska » Štv 30 Apr 2009, 16:13

Peknucke fotky jaaaaaaaaaaj :) no sak ty vies :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod oskar123511 » Pia 01 Máj 2009, 13:17

No, pekné. :) Akurát problém, že to bolo rýchle a miestami také "čítankové". Tie obrázky potrebujú naozaj viac textu, viac slov, viac viet a nakoniec sa dostaneme k tomu, že to chce samozrejme viac textu :lol: Ak si chceš z toho spraviť seriál na pokračovanie s dobrým výsledkom, tak si prečítaj niečo od Dadul alebo Mirabi, pretože u nich text nechýba vôbec (a obrázky tiež nie :D ) Dalej pozor na tie prekliate gramatické chyby. (To ber s rezervou, ja to beriem tiež tak a nič mi nie je :oops: ) Ale musím pochváliť, že si sa hrala so slovami. Neopakujú sa ti tam tak často a nemáš v nich chaos. Tak už len ti popriať veľa šťastia! :wink: (A skús to totálne zamotať! Potom to bude čítať každý :lol: )
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia