Saturday

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Re: Saturday

Poslaťod fanynka83 » Pia 01 Máj 2009, 16:46

joj paradny pribeh...budem cakat co bude dalej.. :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod sewanewa » Sob 02 Máj 2009, 17:56

Páči sa mi ako je Tiff prekvapená z toho, že si ju začínajú ľudia a hlavne chlapci všímať a ona nie je na to zvyknutá...Len tak ďalej..
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Zdenuška » Ned 03 Máj 2009, 17:42

Small999 : Asi už nechceš pomôcť ale ja by som tiež veľmi rada pomohla. :)
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: Saturday

Poslaťod Krpec » Pon 04 Máj 2009, 00:04

veľmi pekný dielik som zvedavá čo sa bude diať :)
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Small999 » Str 06 Máj 2009, 22:21

Tak je tu ďalší diel, snáď sa bude páčiť :)

4.diel
Keď som uvidela mamu, zamrazilo ma po celom tele. Nápad, že si kúpim psa, ma hneď prešiel.
,,Čo tu robíš? Ihneď vypadni domov!“
Obrázok
Neodpovedala som, no domov som nešla. Chcela som sa túlať, mala som bláznivé nápady. Zastavila som sa až v miestnom parku, kde som si sadla na zem a obdivovala som nádhernú prírodu.
Obrázok
Keď sa začalo stmievať a noc nabrala svoje čaro i moja statočnosť sa pomaly strácala a tak som sa radšej pobrala domov.

Lilly:
,,Ahoj Leona“
,,Ahoj“ odzdravila sa mi.
,,Selena má brata asi v takom veku ako je Tiffany“
,,A?“ opýtala sa nechápavo.
,,Čo keby sme si s nej vystrelili? I tak je doma nuda a aspoň uvidíme ako trpí.“
Leona sa len šibalsky zasmiala, pochopila, čo mám na mysli a to znamenalo, že súhlasí.
,,Idem jej zavolať a pozvem ich k nám. Mama by nemala namietať.“
Obrázok
Keď sa chýlilo k večeru mama pripravila to najlepšie jedlo a my sme sa slušne obliekli a pripravovali sme náš diabolský plán.
Obrázok
Tiffany:
Lilly s Leonou k nám pozvali svoju kamarátku s rodinou a od ocka som dostala príkaz, že tam s nimi musím byť. Dúfam, že to nebude dlho trvať.
,,Tiff, kde si tak dlho? Hostia tu za chvíľu budú.“ Zakričal ocko na mňa a ja som zrýchlila tempo obliekania.
,,Už idem, len na seba niečo hodím!“
Obrázok
Keď som schádzala do obývačky, uvidela som niečo, čo mi vyrazilo dych. Bol to ten chalan, čo si prisadol ku mne na lavičku, keď som bola v meste. Bol taký pekný. Celý večer na mňa pozeral tými nádhernými modrými očami.
,,Nejdeš na dvor?“ spýtal sa ma keď už bolo po večeri.
,,No, prečo nie“ odpovedala som mu na otázku.
„A inak ja som Tom.“ Povedal a usmial sa.
„Áno ja viem povedal si mi meno na lavičke.“ Povedala som mu a dúfala som v kútiku môjho srdca, že si moje meno pamätá. No, ale mýlila som sa.
„Aha. Prepáč ja som zabudol tvoje ctené meno.“ Hovoril to tak ako keby sa nič nedialo.
„Tiffany.“
„Pekné meno mohli by sme sa ešte niekedy stretnúť a pokecať.“
„To je dobrý nápad.“ No v tom sa ozval hlas jeho rodičov, že ich čaká dlhá cesta domov.
Pomaly som vstala ešte raz som mu zakývala na odchod a odišla som do postele veď zajtra nemáme školu lebo je sobota.
Obrázok

Sobota:
Ranné lúče mi svietili do postele a ja som ponaťahovala svoje nevládne telo a vybrala som sa pomaly do kuchyne kde sa mi naskytol neuveriteľný pohľad. Na zemi bola krv a nikde nikoho. Pretrela som si oči, nemohla som tomu uveriť. Ja musím ešte spať. No nie nespala som, nikto nebol doma. Sestry, mama a aj otec boli preč a ja som bola doma sama. Premohla ma panika čo mám robiť čo znamená tá krv, no odpoveď neprichádzala.
Obrázok
Vyplašená som sa chystala do izby, kde som sa cítila v bezpečí. Zrazu... Telefón. Utekala som a čakala som na nejakú správu ohľadom tej krvi, ale z telefónu sa ozval hrubý hlas.
„Prosím tu je Tiffany kto volá.“
„Spomínajte na mŕtvych a bojujte za živých.“ Povedal ten hrubý hlas muža a zložil telefón. Čo to má znamenať, SPOMÍNAJTE NA MŔTVYCH A BOJUJTE ZA ŽIVÝCH? Nevedela som a teraz som sa bála viac ako predtým. Rozutekala som sa do izby a čakala čo sa bude diať.
Obrázok
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ďakujem našim čitateľom a čitateľkám, že s nami ostávajú :heart:
Každý komentár poteší :)
Jednou z príčin, prečo sa mnoho ľudí nikdy nepokúsi o nič nového, je strach zo zlyhania.

čiernobiely blog
Obrázok užívateľa
Small999
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Sob 07 Feb 2009, 17:00
Bydlisko: zapadákov na východe SR
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Krpec » Str 06 Máj 2009, 22:30

jej veľmi pekný dielik taký strašidelný som strašne zvedavá čo sa stane :shake:
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod sewanewa » Str 06 Máj 2009, 22:54

fúúha, no proste super..skončilo to napínavo, tak som teraz strašne zvedavá čo sa bude diať... :)
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Small999 » Str 06 Máj 2009, 23:01

sewanewa, krpec- :oops: dakujem vam holky, som velmi rada, ze sa pribeh paci a pravdupovediac som necakala, ze este dnes si to niekto precita... I´m happy :heart:
Aj tamuska by vam urcite podakovala, keby tu uz konecne aj zavitala :twisted: ...... :lol:
Jednou z príčin, prečo sa mnoho ľudí nikdy nepokúsi o nič nového, je strach zo zlyhania.

čiernobiely blog
Obrázok užívateľa
Small999
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Sob 07 Feb 2009, 17:00
Bydlisko: zapadákov na východe SR
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod fanynka83 » Štv 07 Máj 2009, 08:35

lubi sa mi to...urcite pokracuj dalej...je to zaujimave...tesim sa na dalsi dielik..
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod tamuska » Pia 08 Máj 2009, 19:31

haahaha som tu zavitala i ked mam teraz sukromne probelmy..tak i tak som tu :) a small :)podakovania patria tebe lebo si uzasna :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod LaRak » Pia 23 Okt 2009, 18:43

dalsi dielik sup sup
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Coraline519 » Sob 24 Okt 2009, 16:23

toto je super príbeh aj s posledným dielom :shock: som zvedavá na pokračovanie :shock:
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: Saturday

Poslaťod Small999 » Pon 01 Mar 2010, 02:15

Ospravedlňujem sa všetkým, že ešte nepribudol ďalší diel....S príbehom som musela skončiť, pretože som si dávala do kopy pc a Sims som vymazala...teraz hrám TS3, tak možno by sa podaril nejaký príbeh.
Ďakujem všetkým a je mi to fakt ľúto :(
Jednou z príčin, prečo sa mnoho ľudí nikdy nepokúsi o nič nového, je strach zo zlyhania.

čiernobiely blog
Obrázok užívateľa
Small999
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Sob 07 Feb 2009, 17:00
Bydlisko: zapadákov na východe SR
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia