Dvere z čierneho prachu-KONIEC

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Vojde Maia do dverí hmôt?

Hlasovanie končí za Ned 01 Feb 2009, 18:01

Áno vojde a zachráni Frederika a Arianu.
0
Nehlasovalo
Áno vojde, ale už sa nevráti.
4
31%
Nie nevojde, ani ich nenájde.
0
Nehlasovalo
Áno vojde, ale s prachom.
0
Nehlasovalo
Celý koniec bude mať hlbší význam a skomplikuje sa to.
9
69%
Dvere hmôt sa nenájdu!
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 13

Poslaťod klei6 » Sob 15 Nov 2008, 18:56

Mne sa tvoj ribeh moc paci a boh vie kde ta Ivona sa stratila no naham sa prekvapit ako ju s atade vyslobodi 8)
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Karmen » Sob 15 Nov 2008, 19:00

zaujalo ma to, ale to asi kažý príbeh, ktorý je popretkávaný fantasy a mystery :lol: , budem sledovať :D
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod oskar123511 » Pon 17 Nov 2008, 16:00

1. Diel-Čierny prach

Obrázok

Ivona vyskočila z dverí. Hned mala pocit akoby sa ocitla niekde v podzemí, čierne tapety, a tá podlaha. Vystrašene tam stála, a pozerala sa na chodbu bez okien.
Napadlo ju len jedno otočiť sa a odísť. No ked sa otočila a otvorila dvere zbadala len prázdnu, čiernu stenu.
"Dobre tak toto je už trošku veľa."
A v opačných dverách sa objavila akási malá postava.
Ivona stíchla a pozerala, snažila sa byť potichu.
"Ale...ale kto to tu je...eh." Postava sa približovala.
"V tento deň v túto dobu z týchto dverí...no zdá sa že boli otvorené dalšie."
"No a vy...vy ste kto?" Opatrne sa spýtala Ivona.
"Nepredbiehajme udalosti a otázky...eh...prezradenie mená nieje vždy bezpečné...eh." Z tieňa sa vynoril malý chlapík, s dlhými vlasmi.
Ivona si ho obzrela,a potom ešte raz.
"Aha...no..." Snažila sa nesmiať no nezvládla to.
"Dobre ok...hej...ja aby som už išla..." Otočila sa. Vedela že sa nikde nedostane, ale nepáčilo sa jej to. Dotkla sa kľučky.
"Kam tak rýchlo...eh." Malý muž ju chytil za ruku, Ivona sa mu vytrhla no on vytiahol dýku.
"Dievča otvorilo si dalšie dvere. Nemysli si že ťa nechám len tak odísť...eh." Muž sa zasmial.

Obrázok

"Počkať." Zastali. Ticho bolo strašné.
"Nie!" Ticho zašepkal,a v tom sa pred nimi zjavil čierny prach, z ktorého sa niečo formovalo.
"Musíme ísť preč...eh!" Zvolal.
"Ale kam by si išiel?"Prach sa sformoval v akúsi starú ženu."
"Mama?" so slzami v očiach povedal muž.
"Nie mama, to nie si ty...nechaj nás. Máš už veľa svetov, tento nedostaneš..eh. Už vieme o nových dverách, ochránime ich...eh!"
"Ničomu nerozumieš nemáte nad týmito dverami žiadnu moc."
Povedala žena a pokračovala.

Obrázok

"Tvoja matka bola úbohá...chudera nevedela o dverách ani o mne nič!" Slová tej ženy sa vrývali do stien a so pokožky muža, ktorému to bolo jedno pretože chránil Ivonu.
"Taká úbohá, taká úbohá a nevinná ako ty že?" Pokojne povedala a zodvihla ruku. Muž padol na kolená v obrovských mukách.
"Nikomu nebudeš chýbať, ani svetu pri tvojej veľkosti zanikneš medzi týmito stenami." Zodvihla druhú ruku a muž vzplanul v žltých plameňoch.
"Dosť...nie...!" Vykríkla Ivona,čím viac kričala tým viac nebolo počuť jej slová ani hlas.

Obrázok

Muž ešte naposledy vykríkol:
"Bež!" Ivona sa strhla, otvorila dvere a skočila do nich. Bežala tak rýchlo že na druhej strane dverí spadla rovno na dlážku. Hlas sa jej pomaly vracal. Stále zostávala v šoku.
"Vannesa?" Musela to povedať Vannese.
"Ona mala pravdu" Stále si opakovala. Zodvihla sa a vošla do izby no tam nebola tak prehľadala celý dom. Od zúfalstva si ľahla na posteľ no v tom počula rachot. Vyšla z izby a tam bola Vannesa.
"Vannesa!" S nadšením ju objala a pochopila ako ju má strašne rada.
"Vanny ty si mala pravdu...tam...ono...ja neviem..aj ty si tam bola?"

Obrázok

Ivona nevedela vydať súvislú vetu.
"Vanny čo budeme...ja tomu nerozumiem videla som ako...ako....a ten oheň." Ivon nechcela povedať že sa bojí, aby nevystrašila Vannesu.
"Ivon prach o nás vie!" Povedala Vannesa.
"A...čo to? Nerozumiem." Nechápavo tam stála.
"Pod Ivon." Vzala Ivonu za ruku a išli do izby, kde si sadla na posteľ a začala vysvetľovať Ivone. No pred tým bolo v izbe ticho, dievčatá si to všetko pomaly usporiadali v hlave.
Vannesa začala:

Obrázok

"Tie dvere... sa zjavujú v rovnaký čas na rôznych miestach už dlhé veky.
Vedú všade kde sa zjavia. Neviem prečo je to tak, a ani neviem prečo sa u nás zjavujú stále na tom istom mieste. Ale viem že otvorenie nových dverí je nebezpečné." Vannesa sa nadýchla a pokračovala.
Dvere pravdepodobne stvoril čierny prach neviem čo to je ale je to zlé.
Stvoril ich aby sa dostal do nových svetov a zmocnil sa ich. Preto som urobila chybu ked som ich otvorila. Ivon my sme tomu prachu otvorili dvere rovno do domu a nášho sveta!" Vannesa už poznala pravý význam no stále tu bolo mnoho nezodpovedaných otázok.
Ivon nevedela čo má robiť bola zmätená a vystrašená. Všimla si že Vannesa vyzerá tak sebavedomo a vôbec na nej nebolo vidieť strach. Aj to bolo dôkazom že so svojou sestrou netrávi veľa času.
"A... takže ty hovoríš... a odkiaľ to vieš?"
"Na druhej strane tých dverí som sa vynorila u jedného cestopisa...Litwicka...on mi to všetko povedal. Ale odyšiel skôr ako som sa začala pýtať, a vyzeral vážne vystrašene. A tiež pôsobil že mi chce predať všetky svoje vedomosti...nechápem. Inak je to taký malý muž s copom, bol veľmi milí, pohostinný...a keby si..." Ivone to začalo byť jasne. Skočila jej do reči

Obrázok

"Vanny ja...ja som asi videla ten prach...vieš Vanny ten...ten Litwick zrejme je mrtvy..ja..bolo tam veľa ohňa a ten čierny prach." Ivona hľadela na podlahu. Hanbila sa pozrieť Vannese do očí mala pocit že je to jej vina, ved stála tam ako socha a pozerala sa na to všetko akoby nič.
"Nie...ved ja som ho nie..."
Vannesa zoskočila z postele oprela sa o stenu a začala po tichu plakať.
"Ivona ju silno a nežne zároveň objala a povedala:
Vannesa myslím že sme na to samé. Ale pokiaľ sme spolu budeme silné!


Hodnotte...radte a komentujte. Nech viem na čom som... :wink:
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod Walnarood » Pon 17 Nov 2008, 18:01

waaaaw...mám strašne rad fantasy ten tvoj je super...najprv som si myslel že to bude také priemerné dielko hlavne tým začiatkom ale som rád že som sa mýlil :wink: tak píš dalej
Walnarood
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon 17 Nov 2008, 17:59

Poslaťod Karmen » Pon 17 Nov 2008, 18:56

super :) pekne sa to rozbieha... :P , fotky nejdu väčšie? ak nie tak v poho ja to prežijem :lol:
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Pon 17 Nov 2008, 19:05

uuuhaaaaaaaa :o
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lincey » Pon 17 Nov 2008, 21:06

Velmi dobré, spočiatku ma tento príbeh príliš nezaujal ale teraz sa to začína pekne rozvíjať. Len pokračuj :D
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mirabi » Uto 18 Nov 2008, 16:17

Je to uplne perfektne :shock: uz len ten nadpis ma zaujal, a celkovo je to velmi napinave, tesim sa na pokracovanie :wink:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Uto 18 Nov 2008, 16:35

veľmi dobré určite ho budem čítať Ďalej !! :shock: :wink:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Kikuša » Uto 18 Nov 2008, 20:21

je tu pekny pribeh zaujimavy :)
Priateľ je ten, pred ktorým môžem myslieť nahlas...:heart:
Obrázok užívateľa
Kikuša
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1170
Registrovaný: Pia 27 Jún 2008, 17:52
Pohlavie: Simka

Poslaťod oskar123511 » Uto 18 Nov 2008, 21:02

Tak som rád že sa vám to aspoň trošku páči. Rozhodol som sa sem dať teraz mini diel aby sa objasnili nejaké skutočnosti. Druhý diel bude v piatok...čítajte pozorne je to veľmi podstatné, a dúfam že sa nepopletiete...Pekné čítanie

2.Mini diel-Wall'an'tur

Obrázok

Čarodejnica Aian'se sa nervozne prechádzala na tajnom mieste niekde v lesoch. Dúfala že jej sestry z klanu dorazia v poriadku. V takomto období je aj prechod cez dvere nebezpečný.
"Tak kde sú..." Stále si opakovala.
Podišla k dverám uprostred lesa, a čakala. Po chvíli, kedy už bola veľmi nervozna sa dvere otvorili a, a vyskočili z nich dve staré čarodejnice.
"Ach Mina, Lyna'se som rada že vás vidím." Aian'se si vydýchla a pokračovala:
"Prišli ste dosť neskoro, mali ste ťaškosti?."
"Kvoli časovému posunu dvoch svetov sme takmer skončili v Medzidverí, rovnu pri prachu." Povedala Mina vystrašeným hlasom. Bola to veľmi nesympatycká žena. Pôsobila tak zvláštne a nebezpečné. Rozhodne na nej bolo vidieť že je to mocná čarodejnica.
"Hlavná rada a lovci ma požiadali aby som zvolala toto stretnutie kvôli ochrane tých novoobjavených dverí. Pred dvoma dňami nastalo veľké rokovanie o tom či sa tieto dvere dostanú na listinu chránených dverí.
Takže..." V tom jej skočila do reči Mina.

Obrázok

"Takže oni od nás chcú další Wall'an'tur ? Aian'se zbytočne sme riskovali svoje životy, je to snád jasné namajú už nárok na žiaden." Rozčúlila sa Mina.
"Mina lenže sa objavili dalšie musíme..." Snažila sa ju upokojiť Aian'se.
"Nemusíme nič. Kvôli dverám čo vedú do nejakého neznámeho sveta nebudem riskovať život." Mina čoraz viac zvyšovala hlas.
"Ty že budeš riskovať život? Vieš dobre že najviac riskujú život lovci bieleho prachu, a oni s tým súhlasili. A aj keby tam v tom svete žili čo ja viem piadi mužíci ide o to že čierny prach nezíska dalšie dvere, a máme nádej ho zničiť."
"Tak zničiť? čarodejnica tvojich schopností by mala vedieť že čierny prach je povznesená bytosť nedá sa zničiť!"
"To nehovor stále máme nádej." Aian'se tiež začala zvyšovať hlas.
"Nádej? Ha...nebud smiešna...nádej nám môže tak akurát..."
"Dosť!" Ozvala sa Lyna'se.
"Mina pokiaľ nebudeš rešpektovať pravidlá a rozhodnutia hlavnej rady budeš vylúčená z klanu sestier! Povedala.

Obrázok

"Ved hlavná rada nemá na nás žiaden vplyv sesterstvo bolo založené ešte pred vznikom samotbých prvých dvier." Naliehala Mina.
"Ano to viem ,ale od kedy sa objavil prach tak všetko záleží na rade."
Mina sa zamyslela vedela že to rozhodnutie nijak neovplyvní. Ešte ju vylúčia zo sesterstva.
"Dobre." Povedala hľadejúc na dvere.
Všetky tri zavreli oči. Nastal ohlučujúci rachot a odrazu začal padať dážď. Z malých kvapiek dažďu sa zažalo čosi formovať. V tom otvorili všetky oči a voda sformovaná na čosi sa zmenila na žlty kameň.
"Wall'an'tur!" Zašepkala Aian'se.
"Odovzdám ho jednému z lovcov aby ho priniesol k novým dverám.
Schmatla ho a všetky odišli do dverí.

V modrom dome...
Obrázok

"Vanny?" Ivona z postele oslovila svoju sestru.
"Ano?" Povedala Vannesa svojej sestre, pričom čosi stále hľadala v počítači.
"Myslíš že sa to všetko vyrieši? Teda že raz zmiznú tie dvere už navždy."
"Tak to dúfam. Ale na druhej strane by to tak mohlo byť až o rok alebo dva." Povedala Vannesa a pritom sa zasmiala.
"Isteže najprv si musíme poriadne užiť, ale je to nebezpečné."
"Hej pokiaľ k nám týmito dverami nikto nemôže prísť..."
Vannesa nestihla dopovedať a z chodby sa ozval buchot."
"Len to nie!" Zvolala Ivona, a obidve vybehli na chodbu.
Tam stál Vysoký pohľadný muž, teda Ivone sa tak zdal, ktorá z neho bola úplne mimo. Mal také isté čierne šaty ako ten Litwick v chodbe.

Obrázok

"A tak toto je ten svet." Mrmlal si popod nos.
"Prosím?" Ozvala sa Vannesa.
"Eh...prepáčte som All'nar lovec bieleho prachu.
"Čo to?...A čo to vlastne..." Naliehala Vannesa.
"Viem ste zmetené a celkom pekné." Povedal pozerajúc na Ivonu.
"No nemám veľa času skúsim to skrátiť. Donieslo som vám Wall'an'tur, pretože ste boli zapísaný na listinu chránených dverí.
"Čo?" stále Zmetená Vannesa nechápala.
"Rada? Listina dverí? Wall..čo?"
"No nie som žiaden hovorca, ale ako vidím nieste v obraze. Takže...Hlavná rada to je vlastne rada spojených svetov, ktoré sa nachádzajú za rôznymi dverami. A tá rada vás zapísala na listinu chránených dverí. V tejto listine sú zapísané všetky svety a ich dvere ktoré ochraňuje vzácny predmet Wall'an'tur."
"A pred čím?..." Vannesa už tento raz ničomu nechápala a bola popletená.
"Pred Čiernym prachom." All'nar stručne odpovedal.
"Takže mi sme na listine..aha...a čo je...no to Wall..." Stále sa spytovala.
"Vidím že ešte stále nechápete." All'nar vytiahol žltý kameň a pokračoval:
"Toto je vzácny predmet stvorený z bieleho prachu. Biely prach sa uvoľňuje pri vytvorení nových dvier. Takže Wall'an'tur spôsobí že ak sa dostane do blízkosti čierneho prachu tak rozloží jeho malé častice na ešte menšie a prach sa nebude môcť sformovať. Takže, proste vás to ochráni pred príchodom čierneho prachu." All'nar si vzdychol.
"Musíte ho dať niekde do blízkosti dverí." Povedal. Vannesa vzala kameň a položila ho prosto ako ozdobu na malí stolík.

Obrázok


"Dobre to by sme mali, a teraz so mnou musí niekto ísť reprezentovať váš svet pred radou.
"Pôjdem ja." Ihneď reagovala Ivona a chytila All'nara za ruku.
Vannesa sa na ňu zlostne pozrela.
"No myslím že by som mala ísť ja."
"No to si nemyslím." Povedala Ivon a pozrela sa na Vannesu ako keby ju mala zabiť.
"Hmmm...tak dobre." zamrmlala Vannesa.
Je ešte veľa vecí čo neviete preto to musíme napraviť.
Ivona a All'nar vkročili rovno do dverí.

Budúci diel-Dvere,kamkoľvek
Naposledy upravil oskar123511 dňa Str 19 Nov 2008, 02:33, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod David » Uto 18 Nov 2008, 22:03

wow teraz som precital cely pribeh od zaciatku a je to velmi zaujimave tesim sa na druhy diel
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod matus02 » Uto 18 Nov 2008, 23:37

no takže, že akože že WOW je to dosť dobrý príbeh, len tak dalej ;)
:mrgreen:
Obrázok užívateľa
matus02
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 984
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 11:04
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Sim

Poslaťod Mimi » Str 19 Nov 2008, 16:23

zacala som citat a velmi je to tajomne a preco uz nespominas mamu{ nepochopila som :oops: :oops:}
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Poslaťod oskar123511 » Str 19 Nov 2008, 16:29

Nespomínam mamu lebo je v tom háčik...ked budeš čítať dalšie diley dozvieš sa to....a myslel som si že to bude náročné je tam taká veta pre istotu "Takže proste vás to ochráni pred príchodom čierneho prachu"
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia