Exorcismus

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Exorcismus

Poslaťod Sasiq » Ned 09 Nov 2008, 22:56

Takze ja si zakladam novy pribeh. Dufam, ze sa vam fantasy bude pacit :) Je to len uvodny diel a prosim berte ma z rezervou: niesom profik!

Zabudla som, ale editla... Za to, ze pribeh existuje a ze je v takej podobe ako je vdacim len a len SAVI3 Lubim ta ajked sa nezda :ilove:

Ziadne velke predstavovanie. To pride casom. Len dve hlavne postavy. Dvojicky, ale predsa nekonecne odlisne. Ved sa pozrite.
Tailor Obrázok
Madelaine Obrázok

Tailor
Slnko pieklo ako šialené. Nedalo sa to vydržať. Ani pozerať na moju sestru ako stále pije z tej pet-fľaše.
Obrázok
Ležala som v aute úplne zahĺbená do sedačky. Mala som pocit, že mám úpal. Stále som nemohla pochopiť, prečo sme tu. Prečo nás tu mama poslala? Stále som nechápala načo by šla do zahraničia za prácou. A ešte odcestovať sem. Ďaleko od skutočnej reality. Od môjho milovaného mestského život. Tak veľmi som si za svoj život obľúbila všetky londýnske kluby a strechy bytoviek. Bola som na mamu veľmi nazúrená. Vôbec som sa s ňou nerozlúčila. Prázdniny boli asi v polovici a ja tu mám prežiť ich zvyšok. Ale ako?! Pokiaľ sa za týmto kopčekom nevynorí nejaké obrovské veľkomesto asi tu skapem od nudy.
-Čo sa stále mrvíš?- opýtala som sa sestry, ktorá sa už asi po tisíci krát obrátila.
Obrázok
Bože! Prečo ja vždy musím sedieť vedľa nej? A teraz s ňou mám zdieľať jeden dom. A nikto okrem nás tam nebude. (veľký omyl) Konečne taxík zastavil. Už som bola riadne spotená a tak som rýchlo vystúpila. To, čo som uvidela ma dokonale prekvapilo. Akýsi obrovský country dom, vedľa stajňa a obrovský dvor. To je hacienda!
Obrázok
No zbohom! Sestra si sem nasťahuje nejakú zver. Neznášam jej hlúpe úchylky. Vletela som dnu. Šmarila som sa na gauč, už bol uložený tak, ako bude aj neskôr. Sestra vbehla pár minút za mnou. Behala po dome a vrieskala
-Tu to je super!- Štval ma jej entuziazmus.
Obrázok
Šťastie, že mama tu bola pred nami a všetko zariadila inak by som sa nemala kde šmariť na posteľ. Moja stará zbierka emo časopisov mi samozrejme stačila na ten zvyšok prvého poobedia a nenudila som sa, ale čo budem asi robiť zajtra?

Madelaine
Bola už hlboká noc a mňa zobudil dážď. Pozrela som na hodinky. 3.00 Môj bože! Hlboká noc a v dome také ticho. Iba kvapky dopadajúce na parapetu zvonku mi bubnovali v hlave. Vánok ozónu, ktorý sa rozpúšťa keď prší.
Obrázok
Zo saténovej hroznej postele podľa čudného vkusu som spustila nohy na studenú podlahu. Prešla som po huňatom koberci cez izbu. Keď som schádzala dole schodmi na prvé poschodie zacítila som plyn. Ako keď ho sestra zabudla vypnúť a celý byt hrozne páchol. Nechápala som to. Veď som mala v pláne urobiť si krupicu, ale zabudla som na to.
Obrázok
Zišla som do kuchyne. Pozrela som na plynové kohútiky, ale boli úplne v poriadku. A mama by neodišla bez toho, aby sa o všetkom uistila. Kvapky ku mne odrazu doliehali akosi tlmene. Je ozajstná puntičkárka. Odrazu som cítila ako sa ma niečo dotklo. Odrazu sa niečo začalo hýbať za oknami. Čierne tiene alebo čo sa mihalo pomedzi svetlo z pouličnej lampy. Skákalo to popred mojimi oknami. Niečo temné mnou chladivo mykalo a ja som sa prestávala ovládať. Trhalo mi to vnútro ako petardy. Stále impulzy a odrazu...

Tailor
Začula som krik. Pomaly som odkryla viečka a pozrela do stropu. Spala som v jednej z dvoch krajších postelí v tomto dome.
Obrázok
Hlas mojej sestry sa niesol celým domom a dopadal na živé a neživé ako prach. Pomaly a ostražito som pootvorila dvere. Trochu som sa bála, ale moje skúsenosti vraveli, že sestra môže kričať aj preto, že objavila pleseň.
Obrázok
Zišla som dolu schodmi opatrne pripravená asi na všetko. No to, čo som zbadala ma naozaj zaskočilo.
Obrázok
Naposledy upravil Sasiq dňa Ned 09 Nov 2008, 23:05, celkovo upravené 2
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod Lane » Ned 09 Nov 2008, 23:02

Zaujímavý príbeh,veľmi sa teším na pokračovanie,až mi z tej poslednej fotky išiel mráz po chrtbe :shock: :D
Obrázok užívateľa
Lane
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Ned 09 Nov 2008, 23:03

OOO dakujem :)) Som zabudla napisat, ze za to, ze vobec pribeh existuje dakujem savi idem dopisat niekde
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod katush » Ned 09 Nov 2008, 23:05

Dobrý príbeh...Zaujímavé čítanie:)
Držím palce s pokračovaním :)
katush
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Str 16 Júl 2008, 18:18

Poslaťod kitty767 » Ned 09 Nov 2008, 23:10

začína to naozaj dobre, len mám pár pripomienok:
1. vadia mi tie bubliny a ++
2. ked si lepšie pozrieš nahld domu, všimneš si, že tam mriežka a vyzerá to
tochu neprirodzene

Inak me stale volačo vadí takže si to hore moc neripuštaj k srdcu :wink:
SDL and SG-1 4ever! :oops: :!:

IQ Zeme je stále rovnaké, len ľudí na nej je čím ďalej, tým viac :idea: :!:
Obrázok užívateľa
kitty767
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 485
Registrovaný: Pia 20 Jún 2008, 16:01
Bydlisko: SimCity
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Ned 09 Nov 2008, 23:13

muhehehe:D:D hned tak z huurta :D:D heheh to sa mi paaci too sa mi paaci..

a velmi naozaj velmi si ma dostala tou vdakou :oops:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Ned 09 Nov 2008, 23:13

Katush: thanks :)
Kitty767: Na bubliny som zvyknuta a mne sa pacia, ale porozmyslam... Viem, ale nechcela som sa vracat do hry kvoli jednej fotky a myslim elpsie ako nic. Vsetky detaily niesu podstatne... :)
Savi: Ved to je pravda :) A od teba si naozaj cenim, ked sa ti to paci :dance:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod kitty767 » Ned 09 Nov 2008, 23:15

Vieš ona by tá bublina nevadila, keby tam bola celá a mala by v pribehu nejaky vyznam..... :wink:
SDL and SG-1 4ever! :oops: :!:

IQ Zeme je stále rovnaké, len ľudí na nej je čím ďalej, tým viac :idea: :!:
Obrázok užívateľa
kitty767
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 485
Registrovaný: Pia 20 Jún 2008, 16:01
Bydlisko: SimCity
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Ned 09 Nov 2008, 23:17

Ona ma... Ked si vsimnes ono je tam, ze pije z pet flase a ja som tym z nej chcela urobit. Ale neries :lol:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod tamuska » Ned 09 Nov 2008, 23:29

Juj normalne uzas. Tak tento pribeh budem urcite citaaaat lebo fakt ma brutis zaujal :) som zvedava co znamena ten napis :)
Len ak dalej som zvedava na to co bude
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod chocolatQa » Pon 10 Nov 2008, 00:45

jeej teším sa na nový dielik... :) je to veľmi zaujímavé a strašidelné :)
Mládeži do 18 nenalievať...........
....... mládež je šikovná naleje si sama!
chocolatQa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Štv 28 Aug 2008, 14:23

Poslaťod Mpalicko » Pon 10 Nov 2008, 13:11

Vecsinu tieto pribehy iba preklikam ale tento je fakt husty . Tento urcite neprekliknem :shock:
WWW.TWILIGHTKLUB.SZM.SK
uplne setko co sa o twilight sage da vediet

-Som hrdy vlastnik kompletnej edicie The Sims
Mpalicko
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Uto 21 Okt 2008, 21:07
Bydlisko: Najvecia diera na svete RENDEZ
Pohlavie: Sim

Poslaťod Sasiq » Pon 10 Nov 2008, 15:14

tamuska: arigatou :) jooo... mno ti poviem, ze ten napis ma nieco spololcne s madelaine... :D ale to ti asi doslo...
chocolatQa: aj ja sa tesim :x :lol: neviem vam povedat, kedy bude... ked pride inspiracia xD ....ma to byt strasidelne xD splnilo ucel xD a dakujem
Mpalicko: och dakujem, ze prave moj mal tu cest... :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod Laura11 » Pon 10 Nov 2008, 19:21

ta stena krvava a to help me je naj :D
Obrázok užívateľa
Laura11
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon 13 Okt 2008, 17:34
Bydlisko: daleko od gln

Poslaťod Sasiq » Pon 10 Nov 2008, 19:26

Laura11: ved vidno, ze ta stena je od savi3!.... ja by som niueco takje uzastne nespravila... :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Ďalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia