Exorcismus

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Poslaťod klei6 » Ned 16 Nov 2008, 20:49

Jééé bože sasiq už sa teším...a to si vážne myslela že to preložíš na další víkend? :o
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod ELLiE » Ned 16 Nov 2008, 23:01

:lol: Makámee :pray: Dobrý príbeh.. Zajtra píš! :lol: :lol: :lol:
I'am rockstar!

<b>ELLiE!</b> ! ^^;
Obrázok užívateľa
ELLiE
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 13:24
Bydlisko: SR, Bratislava

Poslaťod Sasiq » Pon 17 Nov 2008, 17:34

snazim sa baby... snazim :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod tamuska » Pon 17 Nov 2008, 22:58

joj tak duffaaaaaaaam ze bude uz skoro lebo cem vediet co to buudeeeeeeeee................
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Pon 17 Nov 2008, 23:01

no dneska uz nie.... samozrejme, ale ozaj sa snazim :roll:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod Mimi » Str 19 Nov 2008, 16:02

Prave som zacala citat a velmi sa mi to paci :o :o
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Str 19 Nov 2008, 23:06

Mimi- diiik :))
Deticky mam napisane, nafotene len nemam poslednu jednu predelovu fotku :(( nesli mi stiahnute moje downy :evil: :cry: :x
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod noemi » Str 19 Nov 2008, 23:15

Takze kedy mozme ocakavat dalsi diel? Este dnes? :roll:
GATMIČKA & TOMAK sSU NAJ.... :)
92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.. :)
Obrázok užívateľa
noemi
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Ned 06 Apr 2008, 11:51

Poslaťod Sasiq » Str 19 Nov 2008, 23:28

nie nie :( je mi luto... vjem, ze uz vas natahujem ako gumu asi tyzden, ale nedam vam du dieli, ktory nebude podla mojich predstav :) :P zaytra sa v tych downoch posprtam :( aj mna to nastvalo...
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod Sasiq » Sob 22 Nov 2008, 17:59

Takze na uvod: Prepacte za male mnozstvo fotiek a za ten cas, ktory ste museli vydrzat. Prepacte za stvorceky na jednej fotke. A ten posledny picture som scela uplne inak ale tie veci z mts mi vazne nesli :(

Čas plynul a bolo to už päť dní, čo sestra zmizla. Nepovedala som to nikomu. Bála som sa. Mama by hneď priletela späť a za všetko by som mohla ja. Mala som na ňu dávať pozor. Je to moja mladšia sestra! Aj keď iba o 15 minút. V dome som úplne sama a chytá ma ozajstná panika. Každý večer sa budím o tretej ráno a cítim akýsi povedomý zápach. Ako plyn, keď zapínate šporák. Prvé dni, keď som sa zobudila som ostala ležať ako prikovaná a len som si zobrala prášky na spanie z nočného stolíka. Včera aj dnes som sa už odvážila a otvorila som si okno, aby sa vyvetralo. Nikdy to však nepomohlo. Bojím sa aj svojho vyblednutého obrazu v starých nemoderných zrkadlách. Stále viac sa zamýšľam nad otázkami ,,Prečo?“, ,,Kto som?“ alebo ,,Aký je môj osud?“ aj keď fylozófia bola skôr parketa mojej sestry. Už takmer týždeň ku mne chodí pekný ryšavý kocúr a robí mi spoločnosť, obtiera sa mi o členky a necháva sa škrabať za ušami. Áno mačka! Mením sa na sestru. Možno to je tým, že mi tak chýba. Aj toto ráno je tu na vidieku ako z rozprávky. Sedím na záhrade a pijem kávu, ktorú som nikdy v živote nemala rada.
Obrázok
Nuž, ľudia sa menia. A tak som sa zmenila aj ja. Bezmocne čakám na záchranu aj keď viem, že nikto nepríde, lebo tajomstvo zostane navždy tajomstvom. Odrazu môj zrak upútali svetlo, ktoré vyšľahlo zo stodoly. Bežala som sa tam hneď pozrieť.
Obrázok
Moja mačka bola vo vzduchu a odrazu tam stála tam akási čudná žena a oprašovala si šaty. Krásna v svadobných šatách a sivými vlasmi. So zjazvenou tvárou od krvi. Pozrela mi do oči a podišla ku mne. Mala som chuť kričať, že chcem mamu! Alebo sa schúliť do klbka. Jej pohľad bol hrôzostrašný a podmanivý. Odrazu ku mne prehovorila vážnym tónom v hlase, ale hlasom jemným ako zamat.
Obrázok
-Viem kto si. Viem o tebe všetko. A môžem ti pomôcť- povedala. Ja som sa nezmohla na žiadny, čo i len jeden pohyb. Strnulo som stála vždy v tom istom pohybe a donútila som sa prehovoriť. Hýbali sa mi len ústa.
-Ako mi môžeš pomôcť? A čo odo mňa vlastne za to chceš? Kto si?- vychrlila som na ženu otázky, ktoré ma v tom momente napadli. Cítila som sa byť čím ďalej tým odvážnejšia.
-Odpovede budú! Neboj sa. Časom zistíš všetko. Doslovne!- zasmiala sa ľadovým no intímnym a atraktívnym hlasom.
-Poviem ti len to, že môžem zachrániť tvoju sestru. A navyše môže byť ešte živá!- zľakla som sa jej. Ozaj som nepomyslela na to, že sestra by mohla byť mŕtva! V tej chvíli by som urobila asi všetko. Nie len asi, ale naozaj všetko! Iste so sestrou sa hádame a tvárime sa, že sme nepriateľky. Veď viete ako to je so súrodencami. Mám ešte len 14 a už mám byť vystavovaná takýmto stresom?! Nevedela som, čo jej povedať. Čo by tak odo mňa mohla chcieť? A čo je s mojou sestrou? Kopec otázok a žiadna odpoveď. Nebol tu nikto, kto by mi odpovedal.
-Áno! Urobím hocičo. Len mi vráť sestru!- zastonala som a očami som prosila.
-Ja som ti sestru nevzala drahá- zachichotala sa akoby bola školáčka.
Neostalo mi nič iné iba veriť. Veriť osobe, ktorú nepoznám. Akoby som beznádejne hľadala svetielko v tmavej izbe. žena chvíľku stála a ja som čakala, čo sa stane.
Obrázok
-No tak poď!- vzala ma za ruku a odrazu sme boli inde. V nejakej čiernej diere alebo čom. Strašne som sa bála. Srdce mi tĺklo ako šialené a nevedela som, čo sa deje. Ona len išla v pred. Nechali sme sa unášať. Bolo to úžasné. Trochu mi to pripomínalo voľný pád pri skákaní. Aj keď som to ešte neskúšala. Všetko čierne a odrazu! Padla som na špinavú podlahu v nejakom dome. Okolo boli krvavé steny a všetko plesnivé! Tu sa mi asi nebude páčiť. Čo tá žena odo mňa v takomto dome môže chcieť.
-Och bože museli sme pristáť práve sem!- zanadávala a pokračovala hrubým tónom
-Nuž vítam ťa tu!- povedala slušne, ale nezdala sa mi už byť taká veselá........................
Obrázok
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod savi3 » Sob 22 Nov 2008, 18:24

precoooo preco si to seklaaa :twisted: :evil:

wrrrrrr.... :evil:
som zvedava co sa udeje:D:D a inak tu "podmanivu" nevestu mam i jaaa :lol:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lincey » Sob 22 Nov 2008, 20:06

waaaw úplne super, len pokračuj som príšerne zvedavá, takto to useknúť,že sa nehanbíš. :)
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Sob 22 Nov 2008, 21:12

Takto som to chcela seknut. Prave preto aby ste sa mi tesili xD... a krasne dakujem :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod klei6 » Sob 22 Nov 2008, 21:46

jhéé to bolo úplne skvelé bože som hrozne ale hrozne zvedavá jaké bude pokračko šup sem s ným :lol:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod oskar123511 » Sob 22 Nov 2008, 23:17

Môj odborný názor :lol: Ideš s príbehom ako potopa :lol: ...najprv prídeš so super dielom potom zas nás upokojíš a zase napíšeš super príbeh. Takže super. A inak postavy sú nice :D
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia