Torrent´s life story- KONIEC

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Páči sa vám príbeh?

Hlasovanie končí za Pia 17 Dec 2010, 01:24

Lepsí som ešte nečital/a
18
31%
Priemer..ničim ma to neohurilo
32
55%
Horši som už nečital/a
8
14%
 
Celkom hlasov : 58

Poslaťod eva » Štv 29 Jan 2009, 16:18

Emerald, veď to bola Lucy, nie? :roll:
Ale súhlasím, veľmi pekné :)
Som zv edavá, či sa jej to len zdalo, že tam je Lucy :D
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Štv 29 Jan 2009, 16:36

iííha :shock: to je napätie šup šup nový diel :love: :( :(
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Štv 29 Jan 2009, 16:44

eva máš pravdu!!! mne prišla úplne iná, ja som vôbec nepozrela na účes, ale to možno pre ten výraz v tvári keďže deti taký nemajú, ja som si naozaj účes neuvedomila :evil: aká som slepá, ale stále to môže byť len jej podoba :wink: no nechajme sa prekvapiť
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Catqa » Štv 29 Jan 2009, 19:43

Nic vam nepoviem, ale diely by ste tu mozno mali do soboty dalsi.
Akurat mam skusenost ze ked je diel tak kratko po sebe, nikto necita, takzze pouvazujem :roll:
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Re: Torrent´s life story

Poslaťod Emerald » Ned 01 Mar 2009, 23:28

Catqa bude po monitore novy diel? Prosiiim :pray:
Prezerala som príbehy a prišla som až po naše :lol: Tuším by sme zase mali zapracovať na pokračovaniach :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Torrent´s life story

Poslaťod Catqa » Sob 28 Mar 2009, 12:51

Tak, kedze som svojim haprovanim medzi dielmi stratila istu (dooost velku, ostala mi jedna citatelka :lol: ) skupinu citatelov, buduci diel bude pravdepodobne posledny a poprosim o presunutie do archivu :wink: Pribeh bez citatelov nie je pribeh, takze ho ukoncim ako by sm si asi predstavovala ze by skoncil o par dielov viac: Zaluby pisania sa vzdat ale nechcem, takze mozno po TS3 sa tu objavim s novym pribehom :wink:
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Re: Torrent´s life story

Poslaťod Maggi » Sob 28 Mar 2009, 14:46

to je vážne škoda :(
ale zato že ti nepíšem, že chcem nový diel to znamená že ho nechcem? :cry:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Torrent´s life story

Poslaťod Catqa » Sob 28 Mar 2009, 18:39

nie maggi, ide len to, ze ma to uz nebavi a sama si myslim ze mi pribeh nudnie a nudnie. Mala som aj chvilky ze to tu vsetko prastim o zem, lebo proste nemam "meno" na pribehy. Chytala som nerva z toho, ze niekoho tu maju proste radi a preto mu vypisuju aky ma uzasny pribeh, aj ked stoji za dve veci. Ale to bolo viac-menej v mojich zaciatkoch na fore.
Budem sa snazit priniest co najskor novy diel, o dost dlhsi, aby som tam vpratala vsetko co som mala v plane a pockam si na TS3. Snad zaujmem s putavejsim a menej otrepanym dejom :)
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Re: Torrent´s life story

Poslaťod Emerald » Sob 28 Mar 2009, 18:49

:napkin: och to je škoda, keď mňa ten tvoj príbeh tak zaujal, omnoho viac ako všetky tie tajomné, fotené väčšinou po tme stále v rovnakom prostredí a tie kde bolo vždy všetko nasilu a akcia za akciou ako keby sa do jedného dielu niekto snažil napchať to čo sa v živote udeje za rok...

je to škoda, že končíš, ale na druhej strane sa teším na tvoj ďalší príbeh v TS3, všetko má + i - bude mi chýbať to nadšenie z toho, že som tu uvidela celkom nový diel a horlivo sa pustila do čítania a prezerania veľmi vydarených fotiek, ale dúfam že to nebude na dlho a o pár mesiacov budem s nadšením očakávať nové diely celkom nového príbehu z prostredia TS3
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Torrent´s life story

Poslaťod Catqa » Sob 28 Mar 2009, 19:21

Och, Emerald, ty to vzdy tak napises ze mam chut vsetko pozatvarat a ist fotit :lol: Ten posledny diel bude coskoro aby ste sa dozvedeli ako to cele vlastne je a ako to dopadne. Novy pribeh nebude urcite o 360stupnov iny, lebo toto je moj styl...tak snad sa bude pacit :wink:
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Re: Torrent´s life story

Poslaťod eva » Sob 28 Mar 2009, 19:35

Catqa, pripájam sa k Maggi a Emerald :cry:
Tiež som sa strašne tešila, keď som tu videla nový diel. Ale keď sa ti nechce, no tak to fakt už radšej treba nechať tak, akoby si tu mala nasilu písať :)

Ale budem sa tešiť, ak tu pribudne v júni/júli nový príbeh a v kolónke autor bude Catqa :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Torrent´s life story

Poslaťod Catqa » Uto 31 Mar 2009, 16:15

Nakoniec som sa rozhodla pre inak zformulovaný a hlavne kratší koniec. V konečnom dôsledku to skončilo presne tak, ako som plánovala na samom začiatku príbehu. Vtedy vby ma ani nenapadlo, ze sa príbeh dožije krásnych 26 dielov. V porovnaní s inými to síce je málo, ale ja som spokojná. Za ten čas mi Torrentovci prirástli k srdcu a aj mi je lúto, že už s nimi končím :)

26.časť- Ako to všetko dopadlo...


Dobrý deň. Spoznávate ma? Som to ja, Alisha Torrentová, vždy krásne upravená a pozitívne naladená, napriek všetkým životným nástrahám, ktoré som musela zažiť. A čo je zo mňa teraz? Strhaná starena, no snáď konečne šťastná. Beriem to ako daň za terajšie šťastie. Veď, koho by už bavilo zahrávať sa s osudom stareny?
Naposledy sme sa snáď videli...aha, v detskom domove, však? Teda, ako to letí, už si na to takmer ani nespomínam. Ako sa to vlastne skončilo?

To dievča, ktoré som stretla, bola skutočne Lucy. Nevysvitlo to však hneď. Na začiatku boli len moje silne materinské pudy, neskôr si Lucy, alebo Sara, nové meno ktoré dostala u náhradnej rodiny dostala, spomenula na maličkosti ako bola Lia či jej starší súrodenci. Nasledovali testy DNA, víkendové návštevy do jej nového domova, Lucyno tehotenstvo a pôrod môjho krásneho vnúčika Michaela.
Aby som nezabudla na Mitchie, tá sa s Lucy rýchlo skamarátila a začala ju brať ako sestričku. Neskôr sa aj ona vydala a momentálne čaká svoju prvú dcérku.
Aby sa nezabudlo ani na moje staršie deti, Lein Chris končí vysokú a bude z neho právnik. Lea s Martinom má ešte jedno dieťa, Sama, ktorý bude onedlho maturovať. Vidím na nej aká je šťastná, s Martinom si užívajú už tretie medové týždne na Hawaii a sú spolu šťastní. Matt si tiež našiel manželku a majú jednu dcérku, krásnu školáčku Alishu. Ani si neviete predstaviť ako mi pohladilo dušu, že sa volá po mne. Je to hotový anjelik, stále sa smeje a rada ma obskakuje.
Laura má 4 deti. Vôbec sa nezmenila, stále je taká obetavá, milá a dobrá. Jej zamestnaním sa stala domácnosť, stará sa o všetky svoje deti, manžela a netere, či u vlastné alebo nevlastné vždy keď môže.
Sme šťastná rodinka. Až na moje celoživotné prekliatie. Ako náhle odišiel môj prvý muž Mattt, tak presne naopak skončil Tom. Pár rokov po nájdení jeho jediného dieťaťa- Lucy mu diagnostikovali rakovinu. Bude to už 6 rokov, čo zomrel.
Ozaj, spomínate si ešte na Liu? Psíka, ktorého sme museli dať preč kvôli Lucynej alergii? Keď sa k nám vrátila Lucy, vrátila sa aj Lia. Stále bola v útulku, kde sme ju pred niekoľkými rokmi dali. Viacerí si ju adoptovali, no ona vždy ušla naspäť pred bránu útulku. Akoby to vedela, že sa raz vráti tam, kde skutočne patrí.

To je snáď všetko. Sedím si tu, v starom kresle v našom starom dome a pomaly dožívam. Verná priateľka Lia, ktorá na mňa nezanevrela ani po tom, ako sme ju dali do útulku mi leží na kolenách a pomaly dožíva so mnou. Čo už, sme jednoducho staré.
Každý deň ma príde niekto navštíviť, deti, vnúčatá...no ja cítim že sa blíži môj koniec. Už onedlho pôjdem tam kde je Matt a Tom. Vždy keď sa pozriem do Liiných očí cítim, že pôjde za mnou. Akoby len čakala kedy jej naznačím že odchádzam a ona ma bude verne nasledovať. A už sa na to celkom teším....




Koniec

Ak sa nájde niekto, kto sa chce vyjadriť ku záveru príbehu, budem rada, potom poprosím o uzamknutie a presunutie do Archívu.
Ďakujem všetkých čitateľom za prečítanie si aj len jedného dielu a dúfam že sa ešte niekedy v sekcii Príbehy stretneme :wink:
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Re: Torrent´s life story- KONIEC

Poslaťod Emerald » Uto 31 Mar 2009, 19:27

:shock: ten koniec nemá chybu, normálne mi je ľúto, že tvoj príbeh nemal 126 dielov, pretože by som každý s napätím čítala a tešila sa na pokračovania. Alisha má toľko vnúčatiek, musí byť naozaj šťastná babička. Takže i keď som smutná z toho, že končí príbeh mám radosť, že sa všetko dobre skončilo, i keď Toma mi je veľmi ľúto.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Torrent´s life story- KONIEC

Poslaťod Maggi » Uto 31 Mar 2009, 20:48

krásny koniec :heart:
som rada že to takto pekne dopadlo, lebo ťa chápem :wink:
bude mi za nimi smutno, ale keď to takto krásne dopadlo :D
viac nemám čo povedať
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Torrent´s life story- KONIEC

Poslaťod Catqa » Uto 31 Mar 2009, 20:52

Dakujem baby, som rada ze mi zostali az do konca dake citatelky :wink:
Akurat som nahnevana na katty :evil: najstalejsia citatelka a pred koncom ma opusti? :lol:
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť